Jump to content

Любимата ви ВОДА(и други напитки)

raquishi

Recommended Posts

Bobotsi
5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Чудя се коя е по-истинската същност.

Във форума виждали ли сме трезвената версия?

• Haha 2
The Olimpic Hero
1 minute ago, Bobotsi said:

Във форума виждали ли сме трезвената версия?

Е да, виж, аз не пия всеки ден. Пия един път на 4-5 дни. Проблемът е, че тогава бувално изпивам промишлено количество алкохол и нещата си ебават майката тотално. Най-големите ми тъпотии в живота съм ги правил под въздействието на алкохола. 

HEIDENREICH
25 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Хубава тема. Бахти, обяснете ми как е възможно да съм тотална друга личност, когато пия алкохол. Все едно съм буквално друг човек, който няма нищо общо с трезвения Митко. Чудя се коя е по-истинската същност.

И двете ти същности не стават и за чеп за зеле. :( 

raquishi
30 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Хубава тема. Бахти, обяснете ми как е възможно да съм тотална друга личност, когато пия алкохол. Все едно съм буквално друг човек, който няма нищо общо с трезвения Митко. Чудя се коя е по-истинската същност.

Може би като се напиеш, се появява истинския олимпийски герой. Честито откриване на Игрите :) 

Enough*
14 hours ago, seekstah said:

Към момента съм на тези. От скоро пробвам тая Михалков. Банкя си е класа, премиера на народа се къпе с нея. 😁 Иначе ги менкам с топ фаворитите ми Велинград и Хисар - може би най-усещащите се на вкус води в БГ. 👍IMG_20210722_233635.thumb.jpg.b233a5afa3a5a4e8ef1cda3dfb09e795.jpg

Ти явно само в БВЦ си ляв моралист, а пък иначе си хипар-клошар. :D

• Like 1
  • Haha 2

BulletClub

Велинград вода - Велинград вода - Продукти - Тимбарк България ЕООД

И Девин розовата, а водата Банкя винаги ми е биела повече на чешмянка и гледам да я избягвам.

• Thanks 2

18 hours ago, Bastian said:

Ако пък си купувам - винаги търся на Бачково - най-много се доближава по вкус до чешмяната. 

Защото е чешмяна.

raquishi
1 hour ago, BulletClub said:

Велинград вода - Велинград вода - Продукти - Тимбарк България ЕООД

И Девин розовата, а водата Банкя винаги ми е биела повече на чешмянка и гледам да я избягвам.

Става, да. 

Банкята си е чешмянче.

14 minutes ago, seekstah said:

Тва вода от евреи ли е? 

Лек привкус на сажди.

StoneColdFaN

Кой пие вода бе, братко? Водата съдържа микроби, бе. Аз пия само алкохол, пия кола и изобщо д-р ти Радева ми е ЗАБРАНИЛА да близвам вода. :)

• Upvote 1
  • Like 2
jobber91

Водата е най-доброто нещо за пиене, без вода нямаше да съществуваме.

Но нека да не пренебрегваме и другите напитки.

Втората най-добра напитка след водата, за мен, е бирата.

В тези жеги предпочитам 330-ки с нисък процент. Една такава открих скоро, и ми харесва

174816.jpg

HBK_forever

Първо, евала за гъбките от по-горния коментар, изглеждат вкусни. Блажиш ли, блажиш ли, дядо попе? Второ, @The Olimpic Hero, това е интересна тенденция, характерно е за мнозина, така че едва ли е нещо опасно. При мен не е точно така, но аз рядко пия стабилно, тоест твърд алкохол, респективно напиване, при това без някакви свинщини, това е2 пъти в годината, не повече. И дори тогава не виждам някаква промяна, тоест не си променям поведението по никакъв особен начин, то човек като си е тотален оригофрен поначало, не е необходим алкохол :D 

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

18 hours ago, seekstah said:

Тва вода от евреи ли е? 

От комунисти 😂

• Thanks 1
  • Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Пия по 4 литра вода на ден и ако щете вярвайте за първи път от тази тема чувам за това Фиджи... я кажете сериозно хубава ли е? Щото примерно тия италианските води дето (си мислех поне), че са тузарски, за мен са гадни, и изобщо водата в Италия има различен вкус от българската (по-лош, по-безвкусно). И в София къде я има освен онлайн, щото някак ми идва странно да поръчам от МЕИК-98 или С & Д някаква вода... явно пак ще трябва да поръчвам и алкохол. :( Ето, човек и да иска да не е алкохолик, то светът така му се нарежда... искам да пробвам фиджанска вода, ама то срамота да не сложиш и някое уиски в кошницата.

Иначе от "марките" най ми харесва Девин. Банкя и Балдаран са ми гадни. Горна баня е ок, средна работа. На Лидл евтината вода с култовата търговска марка "Вода" също ми харесва, колкото и да е странно при все че сигурно е чешмянка за тази цена.

Mariyan01

Само аз ли не обичам минерална вода. Като я пия имам чувството, че в устата ми влиза смес от пръдня и развалени яйца.

• Confused 2
28 minutes ago, Mariyan01 said:

Като я пия имам чувството, че в устата ми влиза смес от пръдня и развалени яйца.

А сперма?

• Upvote 1
  • Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Аз вода  почти не пия. Най често думкам кола или сок, а уиски вечер пропускам само, ако предната вечер съм препил тежко. И се чувствам много добре. Изобщо не ми пука кой говори кое е вредно, кое е полезно. Чърчил като е пил като смок е доживял 90, а много от "здравословно живеещите" на 40 са аут.

raquishi
6 minutes ago, MJ23 said:

Аз вода  почти не пия. Най често думкам кола или сок, а уиски вечер пропускам само, ако предната вечер съм препил тежко. И се чувствам много добре. Изобщо не ми пука кой говори кое е вредно, кое е полезно. Чърчил като е пил като смок е доживял 90, а много от "здравословно живеещите" на 40 са аут.

От тая кола не ти ли гори на гърлото?

52 minutes ago, Mariyan01 said:

Само аз ли не обичам минерална вода. Като я пия имам чувството, че в устата ми влиза смес от пръдня и развалени яйца.

Сигурно си пил Балдаран.

Не, преди за кратко бях сменил с Пепси, но пак се върнах на колата. Не ми гори, но има едно специфично усещане, с което вече съм свикнал. Иначе лятото пия и Фанта често, както и студен чай. Натурални сокове доста рядко.

natopor4en
1 hour ago, Loop said:

Пия по 4 литра вода на ден и ако щете вярвайте за първи път от тази тема чувам за това Фиджи... я кажете сериозно хубава ли е? Щото примерно тия италианските води дето (си мислех поне), че са тузарски, за мен са гадни, и изобщо водата в Италия има различен вкус от българската (по-лош, по-безвкусно). И в София къде я има освен онлайн, щото някак ми идва странно да поръчам от МЕИК-98 или С & Д някаква вода... явно пак ще трябва да поръчвам и алкохол. :( Ето, човек и да иска да не е алкохолик, то светът така му се нарежда... искам да пробвам фиджанска вода, ама то срамота да не сложиш и някое уиски в кошницата.

Иначе от "марките" най ми харесва Девин. Банкя и Балдаран са ми гадни. Горна баня е ок, средна работа. На Лидл евтината вода с култовата търговска марка "Вода" също ми харесва, колкото и да е странно при все че сигурно е чешмянка за тази цена.

Да, Фиджи е много хубава вода. Поне на мен много ми харесва. И ддз.... вкуса ми харесва, мога да си я позволя, позволявам си я. В смисъл... ддз... консумирам я, защото ми харесва. А не да си я поствам в инстата, както правят не малко сънародници.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif