Jump to content

Любимата ви ВОДА(и други напитки)

raquishi

Recommended Posts

raquishi

Като уважаващ себе си водолюбител, ми стана интересно каква марка вода предпочитат милите ми съфорумници.

Аз най-обичам…18CAF01B-7988-47AC-83A9-F850EF29679B.jpeg.4025d787961cbf1911df682f3ffd0ed8.jpeg

Девин Изворна

Има добър вкус, приемлива цена, и ги има във всеки магазин.

jobber91

Каквато и да е, само да не е в пластмасова бутилка.
Пия само от стъкло, за това тази ми е любимата от предлаганите в търговската мрежа

1.jpg

Hachiko

AGROS-RANGE.png

Като ми омръзне бирата, това пия.

Edited by Hachiko
  • Upvote 1
raquishi
58 minutes ago, Mariyan01 said:

От чешмяната по добра няма!

Хора, които живеят в градове, където чешмянката излиза кафява няма да се съгласят с теб.

38 minutes ago, jobber91 said:

Каквато и да е, само да не е в пластмасова бутилка.
Пия само от стъкло, за това тази ми е любимата от предлаганите в търговската мрежа

1.jpg

Интересно, ще я пробвам. Със сигурност стъклото не действа върху напитките, колкото полиетилен.

38 minutes ago, Hachiko said:

AGROS-RANGE.png

Като ми омръзне бирата, това пия.

Това го няма в клета майка България. Как е на вкус?

• Upvote 1
Hachiko

@raquishi

Супер е, като цяло дори водата от чешмата е окей. Където се намирам (Кипър) се води топ 5 (нещо такова) най-чиста питейна вода в Европа.

• Upvote 1
  • Like 1
jobber91
1 hour ago, raquishi said:

Интересно, ще я пробвам. Със сигурност стъклото не действа върху напитките, колкото полиетилен.

Точно така, пластмасата е боклук, има някакво вещество, не си спомням името, което с времето се отделя и се просмуква във водата. То е вредно за здравето, да не говорим че вкуса на каквото и да е , консумирано от пластмаса е по-лош от вкуса на продукт, съхраняван в стъклен съд.

Бях го чел в една интересна книга за борбата с рака, с автор Тай Болинджър, където имаше глава, посветена на вредата от пластмасата.

Ако някой се интересува, мога да я потърся и да я кача, защото май е изтрита от всякъде. Със сигурност я имам в електронен вариант.

• Upvote 2
raquishi
8 minutes ago, Dudley said:

Михалково естествено газирана вода | 1.5 л | Бърза доставка в София и  област София-град - Gladen.bg ShopВОДА ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА ЛИМОН 1.5Л – Vero Drive

Охо, имаме любители и на газираната вода.

Аз лично я ползвам само за баници ;) 

Ами лятото няма нищо по свежо от една газирана водичка, супер освежаващо 

raquishi
11 minutes ago, natopor4en said:

NJWvdkWBxq.thumb.jpg.304051145b073c15d3e1193e2bce4a4a.jpg436925951.mineralna-naturalna-voda-h2o-1200-ml-3078.jpg.345f84368ad15a42e25559fbacc570d8.jpg

Натопорчения си пада по скъпи марки, явно така поддържа половата си мощ.

• Haha 3
Chicky Ricky

Бутилките на Банкя се смачкват много по-лесно от другите минерални води 

min-voda-bankia.jpg

bankq-330-staklo-600x600.png

Bastian

По принцип предпочитам да пия нещо друго - газирани напитки или бира, но от време на време си взимам и вода. В Плевен е доста хубава на вкус, тъй като идва от троянския Балкан. Ако пък си купувам - винаги търся на Бачково - най-много се доближава по вкус до чешмяната. 

Една година живях в София, и въпреки че съм със здрав корем, направо получавах ужасяващи болки, сравними с контракции дори от една глътка вода. 

• Upvote 1
  • Haha 1

Аз обичам студена вода, примесена със сперма.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

damtiham

Аз си пия Бачково, защото съм свикнал от живота да поемам орално лайна и сперма, а тази марка вода наподобява най-много тези вкусове.

THE CHOSEN ONE!

raquishi

Благодаря на всички за отговорите. 

Първо ще номинирам:

1 hour ago, BAITO6O said:

ЕЕЕЕЕЕЕ как бе4e63ac9cc00.jpg.17d5411463143a7ac4e81b17e9790cdd.jpg

за най-адекватен и....

1 hour ago, prenti said:

БАЛДАРАН, мачкай ГРИШО!

балдаран hashtag on Twitter

за най-НЕадекватен отговор.

Вижда се, че имаме не един спермолюб във форума. Няма лошо, модерно е, и здравословно!

Във втората фаза на този своеобразен социален експеримент, бих искал да ви попитам каква алкохолна напитка предпочитате(Стига да имате 18+ години и да не е против Вашето вероизповедание).

За мен няма по-добро от на деда ракията, ама от купешките помии

81qvFAZURLL._AC_SL1500_.thumb.jpg.c8c5c1f4758c3fa1f97b6ff094cd447a.jpg

Е те тва ме кефи най-много.

• Upvote 1
HBK_forever

На колко ракии трябва да си, за да отвориш тема за водата, това е въпросът? Иначе, за да не бъда изцяло офтопик и по този начин да наруша вероятно единственото форумно правило, което не съм нарушавал все още, а всъщност като се замисля, може и да съм го правил преди-боли ме уя, та, да си кажа мнението и аз - пия всякаква вода, основно от чешмата и е пълна простотия да се слага водата в София под общ знаменател. Изобщо не е вярно, че била лоша - това важи за 1/2 от София вероятно, да, не е най-добрата по вкус, да не кажа, че мяза на помия, както в голямата част от родната ни татковина, но в осталата част, е от Искъра и си е супер.

Иначе основно бири - мири, кибапчета, кифтета и тесни пичета. ВОДАТА Е ЗА ДЕВСТВЕНЯЦИ, МАЙКА.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

seekstah

Към момента съм на тези. От скоро пробвам тая Михалков. Банкя си е класа, премиера на народа се къпе с нея. 😁 Иначе ги менкам с топ фаворитите ми Велинград и Хисар - може би най-усещащите се на вкус води в БГ. 👍IMG_20210722_233635.thumb.jpg.b233a5afa3a5a4e8ef1cda3dfb09e795.jpg

jlny.gif

Jack Bauer

И аз съм основно на газирана вода най-често пия Михалково и швепс. Нормалната вода ми е скучна, ама ако нямам газирана си пия от чешмата, не ми е гадна.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

The Olimpic Hero

Хубава тема. Бахти, обяснете ми как е възможно да съм тотална друга личност, когато пия алкохол. Все едно съм буквално друг човек, който няма нищо общо с трезвения Митко. Чудя се коя е по-истинската същност.