Jump to content

WWE/AEW: CM Punk преговаря за завръщане на ринга

Recommended Posts

Като кажеш нещо си държиш на думата. За горното си прав,но всеки си избира пътя в живота,никой не кара на сила Пънк или който и да било да се бие на сила,нали? Това,което е преживял той са преживяли почти всички,че дори някои и по - зле. Русев да не мислиш,че не е? Обаче не се оплаква в интервюта като путка,а разказва с трепет как е сбъднал мечтата си.

Иначе освен провала в UFC, забравяте и как щеше да седи по  цял ден и да рисува комикси,ама май и това не му се получи на г-н Best in the world? 😂

• Upvote 2
Suffer-H

Я кажете Титаниел Браян подписа ли с Тони Кан? Май трябва да се връщам към гледането на кеч, отдавна искам да го видя освободен от ограниченията при изкуфелия дъртак.

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

THE ENEMY
3 hours ago, MJ23 said:

Русев да не мислиш,че не е? Обаче не се оплаква в интервюта като путка,а разказва с трепет как е сбъднал мечтата си.

Не ми се рови из нета, но съм убеден, че и Русев рИва. Лана пък се оплакваше още преди да я съкратят и май това беше основната причина, всъщност това да се случи.

The Olimpic Hero

Ако Пънк и Браян отидат в AEW, всеки трябва да се съгласи, че това доста ще раздвижи нещата в кеч бизнеса, със сигурност ще има тръпка и по-реална конкуренция на WWE.

Не знам дали в момента има имена, които да могат да предизвикат конкуренция на WWE, било то и Пънк и Браян. Просто кечът в момента няма звезди, които да дърпат рейтинг, въпрос на марка e, а донякъде и на телевизия. 

За мен като фен в момента AEW са единствената компания, която представляват интерес, но си давам сметка, че са далеч от WWE по всички показатели.

Edited by gboy

The Olimpic Hero

Идеята е, че досега, като изключим Крис Джерико и Джон Моксли, реално нямат нито едно име, което да изглежда, като легитимна звезда, хайде поне кеч легитимна звезда. Всичките им останали подписани са все някакви хора, при които кариерата вече е към приключване (Крисчън, Биг Шоу, Марк Хенри, Мат Харди). Хора като Миро и Андраде примерно са таланти, но не са големи кеч звезди. Тоест не са били световни шампиони или нещо подобно. CM Punk и Daniel Bryan за мен лично имат още един голям рън в кариерите си, където могат да бъдат звезди и мейн ивентъри, а не просто поддържащи роли. Това е моментът като цяло.

• Upvote 4

20 hours ago, gboy said:

В същото са искали от него да ляга на парттаймери, които само идват, взимат си парите и си тръгват, докато той се пребива ден след ден за много по-малко пари. 

Е, сега той ще е в ролята на парт таймъра, който взима хляба на младите надежди. :(

Както е казал бай Конър: "Просто бизнес".

• Upvote 2
Jack Bauer

Многократно е казвал, че според него е важно да се издигат младите звезди и че самият той е бил ок да легне на някоя млада звезда вместо на парт таймър мега звездите. Може и да застане зад думите си и в AEW да го използват за това.

• Upvote 2

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

natopor4en
3 hours ago, gboy said:

Не знам дали в момента има имена, които да могат да предизвикат конкуренция на WWE, било то и Пънк и Браян. Просто кечът в момента няма звезди, които да дърпат рейтинг, въпрос на марка e, а донякъде и на телевизия. 

За мен като фен в момента AEW са единствената компания, която представляват интерес, но си давам сметка, че са далеч от WWE по всички показатели.

Не, няма. Има един кеч, и това е Кеча на ВиниМак. 

• Upvote 1
  • Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

KILLSWITCH ENGAGE

Надявам се в най-скоро време Браян и Пънк да подпишат с AEW, за да не ги гледам в WWE.

VMVARGA.jpg.f728dc2418c94f23b3c0984530d5985f.jpg

The-Resident-Ev!L
4 hours ago, KILLSWITCH ENGAGE said:

Надявам се в най-скоро време Браян и Пънк да подпишат с AEW, за да не ги гледам в WWE.

Пънк едва ли ще го видим в WWE вече.

• Upvote 2
Sashundera

Маняка е последвал и AEW и WWE в twitter...след толко много готини все още си е бати трола.

• Upvote 2

tlvHw0q.png

Става ми тъжно от всичките тези убити от живота нърдове, които така ентусиазирано скандират и се радват на торбата с лайна Пънк. :( 

• Upvote 1
  • Haha 1
Jack Bauer
5 hours ago, Sugarev said:

Торба с лайна ала бала ама ако дебютира ще му лижете гъза после 

И аз съм сигурен, че половината форум ще се изреди да обяснява как рязко им се е върнал интереса към кеча :D

Каквото и да си говорим ще се гледа поне в началото, голям бум ще е

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

• 2 weeks later...
nWoHulkster

От ново интерю със Sports Illustrated. За първи път публично, Tony Khan отговаря на въпроса дали CM Punk ще дебютира в AEW Rampage (The First Dance) следващата седмица:

“I can’t answer that question. But it’s a very good question to ask.”

Отделно, каза и следното:

"Next week’s Rampage is ‘The First Dance’, and I think everyone knows what to expect - and everyone is very excited...  Next week will be a very atypical episode of Rampage. I’m so excited for what is ahead next week. We’re going to give people very special wrestling television. ‘The First Dance’ is going to be a one-time, historic wrestling television event."

Тоя мангал успя да ме накара следващата седмица за сефте да им изтегля епизод, пожелавам му да хвърли ремъка ако Пънк не се появи. 

• 2 weeks later...

Кога ще дебютира Daniel Bryan в AEW?

Spoiler

Слуховете твърдят, че Bryan ще дебютира още на All Out. Причината да изтеглят дебюта му са опасения около затягането на мерките покрай COVID-19, които могат да афектират посещаемостта на шоутата им занапред.