Jump to content

WWE/AEW: CM Punk преговаря за завръщане на ринга

Recommended Posts

Според Fightful, CM Punk води сериозни преговори да се завърне като активен кечист, като засега фаворит изглежда AEW. 

THE ENEMY

Най-голямата легенда, разкошен, забележителен!

И все пак не бих гледал помията AEW дори заради него. :(

seekstah

Малко им е излишен Пънката, особено ако все още е welterweight, но все пак няма да е лошо да има 1 нов силен фейс срещи Елита. Wwe не гледам, така че там не знам какво може да прави. По-скоро ще е епично CM Punk да се завърне в ROH или да вземем титлата на Nwa от Магнус!

jlny.gif

Торбата с лайна,която е СТРЕЙТ ЕДЖ,свърши ли парите да издържа дрислата си? 😂😂😂 Веднъж клошар,завинаги клошар.

• Upvote 1
  • Haha 2

Ако се беше случило преди 3-4 години щях да се изкефя, но сега е поостарял, от около 10 години не е бил активен кечист, освен парите които ще направи, смятам че по-скоро има какво да губи с евентуално завръщане, а именно статуса си на against the machine пича като му дадат да победи някой up and comer и публиката се обърне срещу него.

Edited by MOXLEY
  • Upvote 2
Jack Bauer

Pop-a ще невероятен в залата при дебюта и първите му няколко промота, но това е. Реално е на 42-3,  не е толкова стар виждали сме хора на тази възраст да правят добри неща на ринга, и тия години не е като да е лежал на дивана само, няколко година тренира за ММА така че едва ли ще е в чак ужасна форма (освен ако последните 2-3 години не е станал couch potato). Ще гледам поне частите с него ако наистина се върне, но не очаквам чудеса. Най-тъпото е, че най-вероятно ще се превърне точно нещото срещу което роптаеше най-много - парт таймър който ще взима мейн ивентите от момчетата които се бъхтят там всеки ден. От друга страна масата млади таланти в момента за нищо не стават, така че нямам нищо против :D :D 

• Upvote 7

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

BAITO6O

Е още е млад за завръщане. След 5-6г. като е доста близо до 50те ще е перфе за връщане. Все пак дървара еврейн Дърволгър се връща в година по 1-2 пъти, а махането му е живо спасение за всички. Аре е Винсчето нема ли се прикачи на онова место и да има някакви уж промени в WWE.

Edited by BAITO6O
Sugarev

Както казах и преди, мисля, че никога няма да се върне като in ring performer, за друго вече не знам 

Absolute madlad

Големият проблем на AEW е, че връщат някакви звезди, които нямат идея какво да правят и то си личи. И Стинг, и Крисчън са притурка, от която файда засега няма. Ако и с Пънк ще е същото - няма нужда. Ако обаче е надъхан и играе голяма роля като Джерико, то ще качи Елита на следващото ниво, нямам съмнение в това. Последният голям и отличим персонаж в кеча за мене - ще се радвам да се върне. 

• Upvote 2

THE ENEMY

На Браян половината му семейство работи в WWЕ. Нормално е да има интерес от AEW към него, но поне аз бих бил изненадан от подобен развой.

• Upvote 3

Не би ме изненадало, който и от двамата да дойде. Кинтите са добри, Тонката ще им изпълни всяка прищявка и си е смяна на обстановката.

Bryan е по-голямото име в момента, беше в ME на WM тази година и е по-активният.

Около Punk винаги има интрига, но доста се позабави и хората го позабравиха.

Чисто от към имена, това е голям удар за тях, но се съмнявам да доведе до някакъв голям пробив. Roster-ът им стана доста надут, тъкмо дебютираха Black и Andrade и сега се очаква нови кечисти. Движат се с бесни темпове и не могат да си поемат дъх. Съответно и самите им истории страдат. Booking-ът им е слабичък, но поне Punk и Bryan ще имат креативен контрол и би трябвало да не правят компромиси.

И на двамата не съм особен фен, но ако чуя Cult of Personality в Чикаго, ще маркна зверски. 

Тая путка нали беше RETIRED завинаги и мразеше WWE ве? 😂 Май само си плямпаме, докато почнат да ни свършват кинтите и насерем 😂 

Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

1 hour ago, Sugarev said:

Според BodySlam Браян вече е подписал с AEW. 

Нали напускаше за 1 година бе?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Suffer-H
2 hours ago, HEIDENREICH said:

Надявах се CM Punk да се завърне в UFC. 

За какво му е? Вече се доказа там...

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

batistaheel

CM Punk е глупак! Пропиля си най-добрите години в опити да докаже нещо, а не доказа нищо. Дори напротив, стана за смях, загуби и верни фенове. Яд ме е, защото съм му фен. За едни best in the world е просто гимик, но за истинските му фенове това беше реалността - той наистина беше най-добрият кечист в света. Сега преди някой да тръгне да спори с мен, да си припомни мачовете му срещу Джон Сина и Брок Леснар. Пънк ако беше останал можеше да бъде на мястото на Daniel Bryan. DB вече е легенда, постигна много за малък човек, а едно време дори не го харесвах. Бях твърдо против когато му дадоха да бие Batista и Randy Orton, дори не го гледах тогава този мач. С времето DB успя да ме спечели като негов фен, особено с гимика на клошаря-еколог. Той успя да спечели и уважението на Vince McMahon, фактите сами говорят за това. Трябваше ли Даниел Браян да бъде добавен в главния мач на тази годишната КечМания? Не, не трябваше, сам по себе си Роман Рейнс срещу Острието си е огромен мач. Но Винс му даде един последен spotlight, последен мейнивент и то знаейки, че този човек си тръгва. И ДБ беше феноменален, накара ме да повярвам, че може да спечели мача тройна заплаха. И ако си спомняте когато ДБ се пенсионира от кеча и му правиха изпращане от WWE, лично самият Винс излезе да го изпраща, че и го прегръща. За колко други кечисти е правил такъв жест? И CM Punk можеше да бъде като Daniel Bryan, просто не трябваше да си тръгва. Може дори да се каже, че той е продукт на WWE, защото дойде млад в компанията и именно там придоби известност. Ако беше останал днес ще ше да е легенда, но си тръгна от един инат. Сега вече късно да се връща, по-добре да ходи в AEW, макар че не ги гледам. В WWE ако се завърне ще му дадат да враждува с няколко големи имена, вражди, които, естествено, той ще загуби и после ще се лута в midcard-a. Виждаме го това с Jeff Hardy, видяхме го с Kurt Angle. Kurt дори не получи мач срещу Brock, имайки предвид историята между двамата. А можеше ли? Можеше! За това по-добре да не припарва до WWE, защото накрая всички ще останат разочаровани - фенове и той самият. Не е от тези кечисти, по-големи от WWE, на които Винс ще прости с лека ръка, защото биха донесли огромни печалби на компанията. 

Jack Bauer

Според някои сайтове СМ пънк в AEW вече е done deal. Има слухове че ще дебютира на шоуто им в Чикаго на 5 Септември

• Upvote 4

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Аз пък съм фен на такива решения! Един път путка - цял живот путка. Пънк никога не е бил кучката на Винс. Енгъл беше, Хардитата бяха и много други, но Пънк не! Искаше да докаже нещо, но доказа друго. Че има топки! Да на ММА ринг е пълен некъдърник и мога да му начупя каската лично аз , но не е това важното. Важното е , че този човек правеше това което му се прави! Не е ли това важното в живота?

А Пънк защо е путка не разбрах? :blink: Защото му писна Винс да се гаври с него и със здравето му ли? Защото нещата, които разказваше при Кабана бяха ужасяващи - как дъртия го е карал да се бори на ринга докато не стане на пастет (че и след това), как е бил толкова зле физически, че се е насирал по време на шоута и прочее. В същото са искали от него да ляга на парттаймери, които само идват, взимат си парите и си тръгват, докато той се пребива ден след ден за много по-малко пари. 

Между другото точно същите неща ги разказваше и Брок Леснар - след първият си период и той се е отказал по абсолютно същите причини - щото му е писнало да пътува нон-стоп и да се налива с алкохол и обезболяващи. 

Пънк е всичко друго, но не и путка - имаше достатъчно топки да се разкара от WWE и да си прави каквото си ще. Да, не беше добър боец в ММА и какво от това? Между другото, умения не показа в клетката, но сърце показа - втория мач се би до припадък. 

Ако става въпрос за кучки - кучки са всички онези кечисти, които гледате ден след ден Винс да се гаври с тях, да ги унижава и да им скапва здравето без да имат нищо насреща. Всичко това докато не се продрусат и не им пожелаят "всичко хубаво в бъдещите им начинания".