Jump to content

WWE SmackDown - 17 юли 2021

Recommended Posts

THE ENEMY

20210714_SDMatchPrev_MysterioRoman_Fri_F

Edge &The Mysterios battle Roman Reigns & The Usos

with SmackDown in front of a live audience!

:wank::wank::wank:

PREVIEW:

20210709_SDMatchPrev_BiancaCarmella_FC_F

Bianca Belair battles Carmella for the SmackDown Women’s Title

When SmackDown returns to shows in front of a live audience next week, Bianca Belair will put her SmackDown Women’s Championship on the line against Carmella.
Originally, Belair was scheduled to square off against her bitter adversary Bayley in an “I Quit” Match at WWE Money in the Bank. However, after The Role Model suffered an injury while training for the matchup that will leave her out of action for approximately nine months, WWE Official Sonya Deville named the self-professed “Most Beautiful Woman in All of WWE” as the replacement challenger.

20210709_SDMatchPrev_Fatal4_FC_Friday--1

Big E, Kevin Owens, King Shinsuke Nakamura and Seth Rollins collide in a Fatal 4-Way Match

Two days before they take part in the high-stakes Money in the Bank Ladder Match, SmackDown representatives Big E, Kevin Owens, King Shinsuke Nakamura and Seth Rollins will battle in a Fatal 4-Way showdown on the blue brand.

20210714_SDMatchPrev_MysterioRoman_Fri_F

Edge & The Mysterios battle Roman Reigns & The Usos

SmackDown is primed to host a titanic Six-Man Tag Team Match this Friday, as Edge will join forces with SmackDown Tag Team Champions The Mysterios in a heavyweight collision with Universal Champion Roman Reigns and The Usos. 

Since returning to the blue brand, The Rated-R Superstar has often found himself outnumbered by The Head of the Table and his cousins, but he has recently enlisted high-quality backup in the form of the first father-son Tag Team Champions in WWE history.

Despite some occasional infighting, Reigns seems to finally have The Bloodline back on the same page, as evidenced by their heartfelt embrace at the beginning of last week’s SmackDown. 

Nevertheless, it was far from a banner night for Reigns and his family, as the blue brand concluded with Edge and The Mysterios fighting off The Bloodline in a wild brawl that was punctuated by Edge using the same chair-leg assisted crossface on Jey Uso that he used against Reigns at WrestleMania.

What will happen when the two powerful trios throw down in what is certain to be a harrowing Six-Man Tag Team Match?

• Upvote 2
Chicky Ricky

Трябваше Джон Сина да се завърне поне за 1 промо срещу Вожда, да оправи малко рейтингите. Все пак имахме едни от най-големите return-ove на WWE - завръщането на публиката. 

natopor4en
49 minutes ago, Mariyan01 said:

" Where the hell have you been "

Няма друг като дъртия рептил хаха

Казва се - Изкуфелият Дърт Рептил.

Изкуфелият дърт рептил ВиниМак. ;)

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

jobber91

Друго си е с публика! Колкото и да ми е скучно WWE последните години, като видях пълната зала, все едно се върнах в 2005, когато в петък се прибирах пиян след училище, за да гледам Разбиване по gtv с Гробаря, Батиста и JBL! Уй за гнусния ThunderDome!

Spoiler

Where the hell have you been ?!!?!?!

• Haha 4

Corbin е доста интересен в момента. Беше зациклил на едно място с "кралския" gimmick, но сега му дават поле да покаже харизма и актьорски умения. Да, образът е по-скоро комедиен, но няма да е първият, който е играл такава роля. И мисля, че бързо ще се превърне с любимец на публиката. 

• Upvote 5

Барън Торбин прилича на Дани Петканов от Алиекспрес без присадената коса и след като е видял нова доза снимки на Петканова в самолет с богат чичка. Естествено през това време крипто  ИНВЕСТИЦИЯТА му от 40 палки се е стопила напълно до нулата.

Chicky Ricky
3 hours ago, Sugarev said:

Корбинката го взеха за мезе 😑

Откакто е плешив, винаги е бил мезе

THE ENEMY

Не съм чел спойлери, не съм очаквал Джон Сина, който и без това е един надценен педал, не съм очаквал нищо освен отново да усетя факаната публика в залата и останах силно очарован от шоуто, защото получих точно това което исках.:wank:

Личеше си, че адреналина и при кечистите беше в пъти по-висок. Изражението им го показваше, дори още от момента в който се появят на рампата се виждаше, че вече е друго. Вижте Едж като го интервюираха след мача, как пичът толкова се беше раздал, че едва успяваше да си поеме дъх за да говори. 

И за ентрансите се бяха постарали от WWE, този път бяха тунинговали на бая хора излизанията и това допринесе още повече за настроението. Всички изглеждаха кат по-големи звезди, което е готино.

Не съм оптимист за завръщането на Фин Балър. Преди време бях на мнение, че може да се подобри и да се впише в стилът на WWE, но години по-късно си е същата харизматична дупка, дребен педерас който се кълчи на ринга. На такъв му отива да се троши в инди физкултурните салони пред 20 човека. Поне вече не се прави на клоун с демонския гимик, който от WWE нагло му откраднаха и дадоха на Уаят.:D 

Тони Сторм от друга страна ме радваше в Мей Йонг турнира, където руут-вах за нея, но след това не съм и следил кариерата, понеже е в джоберското ЮК подразделение. Нещо се е случило с задника и, струва ми се, че преди не беше толкова голям. Иначе в лице мацката е едно към едно с една бивша.

Да, Корбин е с поредния тролски гимик, но според мен пичът го бива да пресъздава добре подобни дебилщини които хрумват на Винс.:D Какви по-лоши комедийни неща сме гледали от WWE във времето, това е сравнително ок.

Доволен съм.

Chicky Ricky
29 minutes ago, THE ENEMY said:

Не съм чел спойлери, не съм очаквал Джон Сина, който и без това е един надценен педал, не съм очаквал нищо освен отново да усетя факаната публика в залата и останах силно очарован от шоуто, защото получих точно това което исках.:wank:

Личеше си, че адреналина и при кечистите беше в пъти по-висок. Изражението им го показваше, дори още от момента в който се появят на рампата се виждаше, че вече е друго. Вижте Едж като го интервюираха след мача, как пичът толкова се беше раздал, че едва успяваше да си поеме дъх за да говори. 

И за ентрансите се бяха постарали от WWE, този път бяха тунинговали на бая хора излизанията и това допринесе още повече за настроението. Всички изглеждаха кат по-големи звезди, което е готино.

Не съм оптимист за завръщането на Фин Балър. Преди време бях на мнение, че може да се подобри и да се впише в стилът на WWE, но години по-късно си е същата харизматична дупка, дребен педерас който се кълчи на ринга. На такъв му отива да се троши в инди физкултурните салони пред 20 човека. Поне вече не се прави на клоун с демонския гимик, който от WWE нагло му откраднаха и дадоха на Уаят.:D 

Тони Сторм от друга страна ме радваше в Мей Йонг турнира, където руут-вах за нея, но след това не съм и следил кариерата, понеже е в джоберското ЮК подразделение. Нещо се е случило с задника и, струва ми се, че преди не беше толкова голям. Иначе в лице мацката е едно към едно с една бивша.

Да, Корбин е с поредния тролски гимик, но според мен пичът го бива да пресъздава добре подобни дебилщини които хрумват на Винс.:D Какви по-лоши комедийни неща сме гледали от WWE във времето, това е сравнително ок.

Доволен съм.

Корбин е доста добър кечист, но скоро няма да го видим да е с по-сериозен gimmick.  А за Тони Сторм мисля, че е биксексуална. Сигурно дсота са я лизали и затова задникът й спаднал малко

Just a fan
7 hours ago, Mariyan01 said:

" Where the hell have you been "

Няма друг като дъртия рептил хаха

Според мен има 1% вероятност верно да не знае що не са ходили на шоутата:D

• Haha 2
Sugarev
1 hour ago, Chicky Ricky said:

Откакто е плешив, винаги е бил мезе

В NXT беше машина едно време.. жалко

Edited by Sugarev

Absolute madlad

Bobotsi

Много ме е яд за Фин Балър. Имаше страхотен образ в NXT докато беше heel, изглеждаше като огромна звезда, а сега се връща като face :angry:

Дано не бъде закопан отново, но по всичко личи че натам отиват нещата.

Защо никой не е казал нищо за завръщането на David Hart Smith :D

Сигурно не сте му големи фенове, но пък мен пича си ме кефи. :D

• Upvote 2
HEIDENREICH

E той се завръща в дарк мач, какво да пишем ?

Иначе солиден кечист, но за мен е бледо копие на баща си . :(