Jump to content

Олимпиада ТОКИО 2020/21

HEIDENREICH

Recommended Posts

2 hours ago, The Olimpic Hero said:

Ето, спрях да мисля отрицателно, не ме ебе и грам вече от лоши, негативни мисли в главата, и имам Надежда!

Имай квот искаш, само моля ти се не прогнозирай медал за Тайбето  😱

• Like 1

Айде пак целия гонг оспамен от статии как са ни ПОРЯЗАЛИ при щангите. Ахахахха, ние не можем да падаме като хората ве, винаги някой друг трябва да ни е виновен, че не сме спечелили.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Евелина Николова също е на полуфинал на борба,трудно ще вземе медал,но знае ли човек.😁

• Upvote 2
HEIDENREICH

Браво бе ! Евала.

Жал ми е и за щангистчето, къде го видяха това трепване , да трепнат ега 2 метра под земята.

• Haha 3

kabakov

Браво на Тайбе.

Е до тук добре - 3 медал, не е лошо за моментното състояние на спорта ни.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Just a fan

Започвам да си мисля, че Гринго не е виновен, че е джобър. Май българските мъже сме си утайки... 😔

• Haha 2
kabakov

То, реално, остана ли някой от мъжете ни, който да има дори и минимален шанс за някакъв медал?

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

13 minutes ago, kabakov said:

То, реално, остана ли някой от мъжете ни, който да има дори и минимален шанс за някакъв медал?

Вангелов на борба на репешаж, но доста трудно, други мъже изобщо нямаме.  От Тервел Пулев през 2012 нямаме медал спечелен от мъж. :D  А пък злато - от 2004 Милен Дборев, светла му памет.

Edited by MJ23

Браво , много добре се е справила психически , след загубата вчера. 

А вижте на какво попаднах , това дали е нормално :D

nrCvG5m4YOSHlau_zCO4Z1LYnRbbe1pyMYnTFuMlIlQ.jpg?auto=webp&s=9d596ff8601ddb9b823360f4a74f1bc1007e9e80

Но пък ти ще положиш основите на съвременния български политик - създал хиляди форумни игри в кеч форум,а не политическо менте като Кирил Петков!

natopor4en
27 minutes ago, Dudley said:

Браво , много добре се е справила психически , след загубата вчера. 

А вижте на какво попаднах , това дали е нормално :D

nrCvG5m4YOSHlau_zCO4Z1LYnRbbe1pyMYnTFuMlIlQ.jpg?auto=webp&s=9d596ff8601ddb9b823360f4a74f1bc1007e9e80

Да, това е напълно нормално. В спорта, както и в живота има можещи и неможещи. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Добре де как бета бяха дали 67 за Горанова да стане шампионка, а като гледам момичето ги пребива всички? :D 

The Olimpic Hero
8 minutes ago, MJ23 said:

Добре де как бета бяха дали 67 за Горанова да стане шампионка, а като гледам момичето ги пребива всички? :D 

Я преразкажи, че бях навън. В група някаква е, колко мача са минали?

2 мача и 2 победи, на 99.99999999% се класира. ПРеди турнира беше дадена за тотална аутсайдерка с 67 коеф да спечели златото, а преби фаворитката на 2.87 с 5-1 :D Сега трябва да падне с много и да стане тройна въртележка, за да отпадне. Така че е на 99.9999999% на полуфинал и вече с медал и добри шансове за нещо повече.

• Thanks 1

3/3 вече, Олимпик просто нищо не пиши за нея... :D Дано няма голяма почивка преди финалите, защото е най - млада и предполагам най - свежа.

The Olimpic Hero
1 minute ago, MJ23 said:

3/3 вече, Олимпик просто нищо не пиши за нея... :D Дано няма голяма почивка преди финалите, защото е най - млада и предполагам най - свежа.

Кавал, обясних ти, че каръкът вече приключи. Да ти покажа ли един лек фиш от преди малко. :) Хайде няма. Машинка е нашата, че е и симпатяга. Явно много са я подценили и противничките ѝ и букмейкърите.

The Olimpic Hero

"Златото е наше, няма кой да ме спре", в интервю пред БНТ преди минута. Радва ме увереността на това момиче! @MJ23, къде ги пуснаха срещите от групите, в кое буки? Дали ще пуснат и 1/2-финалите?