Jump to content

Олимпиада ТОКИО 2020/21

HEIDENREICH

Recommended Posts

HEIDENREICH
3 hours ago, The Olimpic Hero said:

Оттук нататък ще ме слушате какво говоря, защото прекалено много разбирам от спорт, а каръкът си отиде. 

Миладинов е на финал с 4-то време, което е огромно постижение за българското плуване. Първи финал на Олимпийски игри в плуването от 33 години насам. Това момче има огромен потенциал и в следващите години ще печели медали за България. 

Тони Костадинова пък буквално ги размаза във втората част от квалификацията, като стреля феноменално и влиза с първи резултат във финала, който е след няколко часа. Тук даже ще си позволя още по-смела прогноза. Тони Костадинова днес ще стане Олимпийска шампионка! 

Мамата и еба 😪

Just a fan
5 hours ago, The Olimpic Hero said:

Тони Костадинова пък буквално ги размаза във втората част от квалификацията, като стреля феноменално и влиза с първи резултат във финала, който е след няколко часа. Тук даже ще си позволя още по-смела прогноза. Тони Костадинова днес ще стане Олимпийска шампионка! 

Edited by Just a fan
Bobotsi

Още вчера те помолих, поне тук да не се изказваш, сега пак глътнахме вода примесена със сперма. 😭

• Sad 1
The Olimpic Hero

Ей кавали, айде правете и вие прогнози тогава. Много е лесно при свършен факт да съдиш. 

А и вие сте виновни. Пренасяте си негативните мисли върху мен и така повлиявате и на прогнозираните от мен състезатели!!! 

• Thanks 1
  • Haha 1

kabakov
10 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Ей кавали, айде правете и вие прогнози тогава. Много е лесно при свършен факт да съдиш. 

А и вие сте виновни. Пренасяте си негативните мисли върху мен и така повлиявате и на прогнозираните от мен състезатели!!! 

17 hours ago, kabakov said:

От раз виждам 5-тима отпаднали от утре.

spacer.png

До тука 4 отпаднали туристи.

Костадинова се бори ама Олимпик я прокле.

Миладинов все още има шанс за нещо, защото Олимпик не е казал конкретно на кое място ще е.

• Haha 2

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

The Olimpic Hero
14 minutes ago, kabakov said:

До тука 4 отпаднали туристи.

Костадинова се бори ама Олимпик я прокле.

Миладинов все още има шанс за нещо, защото Олимпик не е казал конкретно на кое място ще е.

Къде 4-ма отпаднали, ти каза 5-ма отпаднали, което беше абсурдна прогноза, защото явно нямаш никаква идея от постиженията на спортистите ни. Аз казах, че ще имаме трима финалисти, засега са двама, а Габриела Петрова все още не е скачала. Просто има спортове, където много хора ей така си говорят, без изобщо да са наясно: "Туристи, туристи", а примерно става въпрос за спортисти с реални шансове за финал или медал. Ми първо провери даден състезател, виж му постиженията за сезона, тогава чак говори.

Че има туристи е ясно, като примерно Зечири в бадминтона, но много често се говори напълно наизуст. Примерно за Миладинов също прочетох подобни писания преди да стартира на Олимпиадата, но как да знаят дебилите и троловете, че човекът спечели сребърен медал на Европейско първенство наскоро.

kabakov

При наще постиженията от сезона нямат значение. Гълтат бастуна и си падат още в квалификациите на световни или олимпийски игри. Тук-таме има някое и друго изключение като Костадинова и Миладинов, и добре че ги има тях, че да не сме тотално капо.

Ок, не са 4-ма, а трима все още. Габриелка обаче я очаквам тотално да се оака, както всеки път на важно състезание.

The Olimpic Hero

За лошата психика иначе съм съгласен, тя ни е национална черта. 

Миладинов е надеждата на българския спорт в следващите години. Това момче е само на 18, а е на финал на олимпиадата. Бъдещето е пред него и се надявам да се добере до медал. Онзи тунизиеца който спечели злато на 100 метра класическо плуване, влезна във финала с най лош резултат, така че таим надежда за медал. 

HEIDENREICH

Не съм имал време да следя последните 2-3 дена , но гледам че Теди Рине е глътнал една вода примесена със сперма и е отпаднал още на 1/4 финал, с което мечтите му за трето злато умират. Сега ще се бори на репешаж ( ил вече и това е минало ) и най-много да вземе бронз.

За незапознатите Рине е огромен маймуняк, висок около 2.05 тежи 130 кила и наложи ЕБАСИ МАЙМУНСКАТА ДОМИНАЦИЯ В ДЖУДОТО. Между 2009 и 2020 шибанякът нямаше загуба , газеше на световни, европейски първенства, гранд слам турнири , олимпиади и направи 154 поредни победи.

Чак миналата година февруари един японец му направи подсечка и му прекъсна стрийка. От тогава е участвал спорадично- спечели един турнир , но иначе почти не се е бил. Говореше се че е имал проблеми с коляното, но може би се получи като с Ронда в ММА -вече го няма факторът страх и не излизат насрани срещу него. 

След загубата на 1/4 е търнал хийл и се е държал като гъз със съдиите и противника, което в спорт като джудото  където победителя се покланя на загубилия и се демонстрира респект и уважение е още по-скандално.

Рине си е все така голям и силен патладжан , но неоспоримата му доминация може би ще свърши. И по-добре, тотално еба дивизията. 

• Upvote 1

The Olimpic Hero

Неее, не са назобени китайците. Ето "представителката" им в тласкане на гюле (жени). 

IMG_20210730_133543.jpg

• Wank 1

kabakov

Абе, леко тъп въпрос. Има ли някаква причина пясъкът да е черен? (случайно е, че скачачката е по-тъмна от пясъка)

831623807_.thumb.jpg.e3aa2904d93928736331254b4db46338.jpg

Ако разбирам правилно регламента, то Габриела Петрова ще е на финал в тройния скок. Браво бе, изненада ме. Дължината за класиране е 14.40 м., ама само две са я минали, а трябва да има 12 участнички, а Габриела е 11-та с един успешен опит от 13.79.

Edited by kabakov

The Olimpic Hero
17 minutes ago, kabakov said:

Ако разбирам правилно регламента, то Габриела Петрова ще е на финал в тройния скок. Браво бе, изненада ме. Дължината за класиране е 14.40 м., ама само две са я минали, а трябва да има 12 участнички, а Габриела е 11-та с един успешен опит от 13.79.

Не, заминава си. 11-та е, но в своята група, а те са 2 групи. Може би е към 17-18 място по резултат, като цяло много слабо. Като не може да скочи над 14 метра, просто е безсмислено да се говори.

kabakov

Ееееее, тамън си помислех, че е станало чудо. Явно не и съм бил прав... тъпо...

Обобщение за днеска - едно 4-то място, 4 отпаднали още в квалификациите и утре чакаме Миладинов да ни зарадва.

4/5 отпаднали познати.

The Olimpic Hero

За мен от всички изказвания на българи на Олимпиадата, най-култовото си остава това на Антъни Иванов, където каза, че не бил мотивиран, хахахахахахахахахахаха. Е, само заради това  трябва да му бъде забранено да дава интервюта. Явно е максимално тъпо момче. Ти си на най-важния форум в целия спорт, който се случва един път на 4 години, а именно Олимпийските игри, и казваш, че не си бил мотивиран!? :D

• Thanks 2

kabakov

Ей такива като тоя немотивирания и Габриелка "кажи нещо на български" Петрова трябва да не ги показват по телевизора, че се излагат още повече.

Тоя лайнар трябва да му се забрани да се състезава за България. Да седи в САЩ и да видим дали някога ще ги представлява някъде.

Иначе да - Или са участвали с  контузия,или психически не са били добре. 😂😂

The Best
9 hours ago, The Olimpic Hero said:

Олимпик, записвай се бърже в партията на Каракачан! Личи си, че милееш за родината:beer:

The Olimpic Hero
1 minute ago, The Best said:

Олимпик, записвай се бърже в партията на Каракачан! Личи си, че милееш за родината:beer:

Ще трия вече подобни постове, че с негативната си енергия ми преебавате състезателите! 

• Haha 2
  • Sad 1