Jump to content

"Форумен куиз" - сезон 4, тема за записване

Допитване до играчите  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The Best
Posted (edited)

Аз, честно казано, не го разбирам Съфъра. Пуска някакви "компромати" и се ядосва на всеки човек, който не е на неговото мнение по въпроса. Съмнявам се това да е гимик. Естествено, че ще коментират хората. Или ще се смеят мълчаливо или ще ни се подиграват откровено, няма средно положение. Това се опитах и да му намекна в спора. Да си покажеш мръсното бельо на простора и да очакваш съседите да не дюдюкат, си е илюзия.

Аз излязох от гимик, за да се "оправдавам" на Съфъра, въпреки че не разбирах цялата драма. Друг потребител бих го варосал с голямата баданарка още веднага щом ми поиска обяснение, но Съфъра търпеливо го изслушвах всеки път. Към много малко хора във форума бих подходил така. А повярвайте - не беше лесно, защото буквално всеки месец по два-три пъти се налагаше да слушам проповеди за тия пусти форумни награди, като на всичко отгоре във всяка моя новостартирана тема се сереше едно и също(и в темата за летните награди и в тази). По едно време очаквах и в Предикшъна да се включи да пита за форумните награди:D В негова тема не съм правил такива неща, няма и да направя. Просто ги подминавам вече и това е. Надявам се и той да подходи така с моите теми.

Edited by The Best
Suffer-H

"Всеки месец по два три пъти" - Добре ги въртиш лъжите пак, Асене... Само в началото на годината и през този месец сме спорили за наградите, спри да си фантазираш.

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

kabakov

Сериозно ли поредната форумна игра се превръща в поле за мерене на пишки?!...

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Suffer-H
25 minutes ago, The Best said:

И на лични си питал, а също и миналият месец в темата за наградите "Летен въргал". Добре я въртиш плочата, няма спор, но е развалена, съжалявам.

Ти си най-големия лъжец в тоя форум, мойто момче. На лично не съм писал с теб, още отпреди да ме банне Олимпик, преди повече от година. Спора в малоумните ти летни награди го водихме в края на миналия месец. Преди това те питах единствено в общия чат, по време на годишните награди... вече, ако това го броиш за ЛС, окей. А споровете сега ги водим, защото ти не можа да приемеш мирно оттеглянето ми от играта... вместо това садна, защото ти казах в прав текст, че не изпитвам доверие и респект към теб и в резултат отново задълбахме в причините за това. Това е цялата работа. Спрете всичко да го обръщата на тема форумни награди, те нямат нищо общо вече... продължаваме да се караме, защото си лъжливо, егоистично копеле, а не защото все още ми пука, че не сте номирали темата ми. Майната й на темата.

И както казах вече, опитвам се да спра със споровете, дори се махнах от групата, за да спрем, но ето че ти продължаваш да дълбаеш и да ме споменаваш. Млъкни и всичко ще спре. И най-вече, спри с лъжите... бил съм те занимавал всеки месец. Ходи се прегледай бе.

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

The Best

Ходи си разигравай обсесиите с някой друг потребител. В онзи чат и преди месеци си ме питал и всеки път, когато ме попиташ ми отиват 2-3 дни поне в обяснения. Спри да ми сереш в темите и ако искаш се прегледай, но не ми казвай на мен какво трябва да правя. Аз съм дълбаел и съм те споменавал, когато си ми обсебил темата в последните две страници и мърмориш като "ебан поп" тука едно и също. Цялата работа започна, защото си един комплексар, който търси подкрепа от трети лица в опит да ми докара жега, но не я получава и още повече полудява. Тотален интригант, който лепи етикети на хората.

The Best

Момчета, минавам да ви кажа, че 2 август всъщност е понеделник, а не вторник, в случай, че сте се объркали:D Иначе на мен ми е удобно по всяко време след 17:00ч. в делничните дни и може би след 16:00 през уикендите.

Metzgermeister

А аз работя до вечерта, понякога сравнително късно, така че преди 21:00 не ме търсете освен в четвъртък и петък, когато почивам.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...