Jump to content

"Форумен куиз" - сезон 4, тема за записване

Допитване до играчите  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Suffer-H
1 hour ago, The Best said:

Да очакваме ли обрат в стил "Олимпик" до 1 август:huh:

Не

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

THE ENEMY

Аз влизам като истински гладиатор в този турнир, без да съм си избрал силни теми, за да може да съм като Брус Уилис и да ви убивам/побеждавам трудно.:wank:

natopor4en
8 hours ago, HEIDENREICH said:

Извинявам се отсега на бъдещите си съперници, но ще бъда на разположение след 22,30 до полунощ и така съм до средата на август. Ако това е проблем за тях и водещия ме сменете с някой друг. 

Ще заседаваме и ще вземем решение дали да те сменим, или не.

Ако не си се отказал до 1ви, предлагам ти Хайди мача да го играем от 23:00 ? :)  

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Suffer-H

Нека дискусията по отказването ми да e пълна. Click!

Spoiler

f028ane.jpeg

wm1qrMq.jpeg

jOl502J.jpeg

sa0GwnO.jpeg

dfSB9xO.jpeg

QcCokhS.jpeg

pgvvRdH.jpeg

CZ73cRN.jpg

KPZxsJJ.jpg

Suffer-H
9 minutes ago, The Best said:

Ей, пропуснал си ми последния отговор. Бива ли така? Отново шантажираш аудиторията:wank:

Много се забави, пусни си го сам, че току виж не ни номинирали за вражда на годината!!!

• Haha 2

The Best

Не знам човек, някак странно звучи и аз да се включа с компроматите, човек ще си помисли, че сме се наговорили. Я едитни набързо и го вкарай, че да видят каква заменка предложих на годишните награди.

• Upvote 1
  • Haha 2
HEIDENREICH
10 hours ago, natopor4en said:

Ами да. Ако Хайди е зарибен. 

Хайди ще те прати в Пичковци и ще спечели служебно. Нещо много черни точки събираш напоследък, дразнител малък. 

dadoktor
14 hours ago, Suffer-H said:

Hide contents

f028ane.jpeg

wm1qrMq.jpeg

jOl502J.jpeg

sa0GwnO.jpeg

dfSB9xO.jpeg

QcCokhS.jpeg

pgvvRdH.jpeg

CZ73cRN.jpg

KPZxsJJ.jpg

Леле колко сте жалки мончета, отворете прозореца живота не е бWC

Suffer-H
1 minute ago, dadoktor said:

BWC е повече от живота, чуек

The Best
37 minutes ago, dadoktor said:

Каквито и опити да се направят, да спреш хора да се излагат у БВЦ е все едно да спреш гората да се разлиства. С други думи - невъзможно:D

• Upvote 2
On 7/27/2021 at 2:55 PM, The Best said:

а доколкото знам Топора и Ем Джей също са нощни птици

Мина му времето на ЕмДжей като нощна птица. Вече е семеен и улегнал човек, предполагам повечето във форума са забелязали промяната. :D До няколко дни ще видя да напиша кога ми е удобно, ще гледам да бъде, когато съм сам, за да мога да играя на спокойствие, но в крайна сметка човек винаги може да намери 5-10 минути. @Mariyan01 , на теб кога ти е удобно?

Иначе за спора Ви.. Напомня ми супер много на времето, когато си хващахме гаджета в mirc, чата на abv , kef4e.com и после "късахме" с подобни словоизлиания, без да сме се виждали дори. :D 

• Haha 3
Mariyan01
26 minutes ago, MJ23 said:

Мина му времето на ЕмДжей като нощна птица. Вече е семеен и улегнал човек, предполагам повечето във форума са забелязали промяната. :D До няколко дни ще видя да напиша кога ми е удобно, ще гледам да бъде, когато съм сам, за да мога да играя на спокойствие, но в крайна сметка човек винаги може да намери 5-10 минути. @Mariyan01 , на теб кога ти е удобно?

Иначе за спора Ви.. Напомня ми супер много на времето, когато си хващахме гаджета в mirc, чата на abv , kef4e.com и после "късахме" с подобни словоизлиания, без да сме се виждали дори. :D 

Не знам от сега на 1 ще пиша.

The Best
1 hour ago, MJ23 said:

По-срамно е в този случай, защото не са намесени ебане, жени, пари, даже политика, а... ФОРУМНИ НАГРАДИ от миналата година😎

7 hours ago, MJ23 said:

Мина му времето на ЕмДжей като нощна птица. Вече е семеен и улегнал човек, предполагам повечето във форума са забелязали промяната. :D 

Коя промяна, че пак като преди по 3 пъти на ден пожелаваш на някой да умре от СПИН докато му пада самолета в океана и същевременно му изгаря къщата ли? :D

• Haha 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

37 minutes ago, Radox said:

Коя промяна, че пак като преди по 3 пъти на ден пожелаваш на някой да умре от СПИН докато му пада самолета в океана и същевременно му изгаря къщата ли? :D

Е,някои неща не се променят 🥲🥲🥲

On 7/28/2021 at 1:01 AM, Suffer-H said:

Reveal hidden contents

f028ane.jpeg

wm1qrMq.jpeg

jOl502J.jpeg

sa0GwnO.jpeg

dfSB9xO.jpeg

QcCokhS.jpeg

pgvvRdH.jpeg

CZ73cRN.jpg

KPZxsJJ.jpg

Абе не искам да излезе, че те обиждам, нямам такава цел грам и въобще нямам против теб или темите ти, ама е време да преодолееш тази тъпа драма с форумните награди. То и Бест си има кусури в гимика на всемогъщия всезнайко, ама в случая ти изглеждаш по-зле отстрани с това, че мира не ти дават тия отдавна забравени за всеки нормален човек награди. Просто е жалко дето сте отделили толкова време да ги пишете тия работи. Тотален криндж е, ако мога да го обобщя като 15-годишен Реддит маниак.

Ако това ти е представата за предателство и ако недооценената ти тема е нещото, което най не ти дава покой в живота направо си за завист колко безгрижно и леко живееш, честно.

Ти (и съответно Бест) си избирате дали това да го приемете като градивна критика каквото целя да е, или като тригърваща провокация и обида, каквото не е. Аз не смятам да правя triple threat от враждата ви.

48 minutes ago, Loop said:

То и Бест си има кусури в гимика на всемогъщия всезнайко

Лошото е, че при него май не е гимик.. :D 

Suffer-H
2 hours ago, Loop said:

Абе не искам да излезе, че те обиждам, нямам такава цел грам и въобще нямам против теб или темите ти, ама е време да преодолееш тази тъпа драма с форумните награди. То и Бест си има кусури в гимика на всемогъщия всезнайко, ама в случая ти изглеждаш по-зле отстрани с това, че мира не ти дават тия отдавна забравени за всеки нормален човек награди. Просто е жалко дето сте отделили толкова време да ги пишете тия работи. Тотален криндж е, ако мога да го обобщя като 15-годишен Реддит маниак.

Ако това ти е представата за предателство и ако недооценената ти тема е нещото, което най не ти дава покой в живота направо си за завист колко безгрижно и леко живееш, честно.

Ти (и съответно Бест) си избирате дали това да го приемете като градивна критика каквото целя да е, или като тригърваща провокация и обида, каквото не е. Аз не смятам да правя triple threat от враждата ви.

Абе да не излезе, че те обиждам, ама не рабирам, защо винаги трябва да се правиш на бастион на моралните цености и "човекът над нещата" в BWC? Като си толкова зрял и философски извисен, би ли ми отговорил, какво правиш още в този форум? Не мислиш ли, че е малко криндж да  четеш морал на място като BWC? Какво се надяваш да постигнеш не ми е ясно?

Не виждам смисъл да ти обяснявам още веднъж, че това което стана около наградите, не е основата на споровете ми с Асен... които между другото вече приключиха, ако не си забелязал. Даже хич не ми се занимава пак да ги коментирам тия неща, но какво да се прави? Като едно подобие на "15 годишен Редит маниак", не мога да се сдържа да не ти отговоря.

Като цяло не си достатъчно запознат с отношенията ни с Асен, за да взимаш позиция. Очевидно е обаче, че си на негова страна, а аз явно съм те ядосал с нещо, затова сега просто ме надападаш по този, типичен за теб, пасивно-агресивен начин, което не се случва за първи път между другото. Та ако обичаш, вместо да коментираш неща, които не разбираш, бъди откровен и кажи какъв ти е проблемът с мен? Да не би да съм казал нещо, което те е обидило в близкото минало? Защото, ако е така, не е било нарочно. Честно казано, никога не съм имал нищо против теб, макар да намирам за леко прекален тоя гимик на морален компас, дето го въртиш тука. Просто BWC не е мястото за това. И като заговорихме за морални цености, ама въобще не е незряло да правиш спекулации за живота на хора, които не познаваш нали? Подобаващо за човек който е "над нещата".

Edited by Suffer-H

Не, абсолютно никакъв проблем с теб нямам и не си ме обиждал с нищо. Даже ако имах нямаше агресията ми да е пасивна и като пути да пиша, че целя градивна критика. Не се свеня ако някой ме дразни. Дано е така както казваш и да сте преодоляли различията. Живи и здрави.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...