Jump to content

Wrestling challenge/Кеч предизвикателство !

Recommended Posts

viky_milanov

Wrestling challenge/Кеч предизвикателство !

51ae368ffe4b50e4-600x338.jpg.8433b3eef3816e5146f7022509cd3f2d.jpg

Здравейте приятели.

Бих изкал да опитаме нещо с вас .Една проста наглед игра ,но надявам се забавна . Много от нас имат страшно много спомени ,и знания свързани с кеча от близкото и далечно минало. И защо да не си припомним някой неща  ? Защо да не си проверим знанията и спомените за това което беше или е?

И така правилата са прости .Въпрос с две картинки или думи свързани с даден кечист .

Право само на 1 отговор за 24 часа .

Нямате право да едитвате мнението си !!

Три кръга по 24 часа.

Ако сте първият дал верен отговор вие сте на ход да опитате да изненадате останалите с въпрос на който не могат да намерят отговорът!

А за да е по забавно ще има точкуване !!

3 точки за познал загадката в първият ден.

2 точки за познал загадката във вторият  ден.

1 точка за познал загадката в третият   ден.

За непозната загатка задалият въпрост печели 5 точки .

Всеки кръг ще стартира в 22:00 и ще свършва 22:00 часа на другият ден . 

В първият ден няма жокери . Във вторият ден ще се дава 1 жокер . Третият ден е с 2 жокера!

Жокер може да бъде една дума или картинка!

При познат отговор кръгът свършва . Позналият ще има 24 часа за да зададе нова загатка, Ако не го направи му се отнемат 3 точки и предишният участник продължава с нова загадка!

След края на кръга позналият ще трябва да актуализира класирането за даденият кръг.

Целта е всички да игаем и да се забавляваме заедно:)

Сезонът ще бъде до 01.08 2021 година.

От нас зависи дали ще бъде едиствен или ще се превърне в традиция!

Успех и много забавление :)

P/s - Ще се радвам ако се включат колкото се може повече потребители.И на вашите идеи ,и предложения за да направим играта найстина забавна :)

Първи кръг  !!

153864672_download(1).jpg.1147934a6fff79c2d4891f19ce4306d3.jpg800px-Claw-hammer.thumb.jpg.950cc100813a45047fba73e40f9b9b2d.jpg

Поради това че си потроших телефона няма да съм на линия до 17 часа днес за което се извинявам :(

Edited by viky_milanov
viky_milanov

Enemy at the gates

hqdefault.jpg.a822871a4aef0d4a3306246532785898.jpg

Врагът е пред портите.

Дошъл е за своята чест .За своето отмъщение !

Ще одържи ли крепоста BWC ?

Или ще падне под ударите му ?

Всичко е във вашите ръце !

Защитете своят дом и своята крепост !

Край на първи кръг .

Победител -THE ENEMY И в случая той поема воденето на играта докато някой не го победи !

Верен  отговор -  Голдбърг.

Класирането за момента -

THE ENEMY   3 точки

Вики миланов  0 точки 

THE ENEMY има 24 часа  да  зададе своята загатка !

Понеже сутринта нямах време да напиша за старта и краят на даден ден . А сега не ми дава да го едитна ,ще го драсна тук.

Победителя в дадения кръг решава кога да зададе следващата загадка . Въпрос на тактика която в последните кръгове ще бъде много полезна за някого .

Ако зададе загатката преди 10:00 сутринта денят започва с -  определени часове за първият ден . Но така точките стават повече заради повечето изиграни кръгове. В случая ще имаме бързи кръгове и бързо трупане на точки .

А ако реши да изчака и да я зададе след 10:00 кръгът започва в 22:00 и продължава 24 часа ! 

P.s - Едно леко допълнение към правилата !

Ще се дават бонус по една  точка за вторият и третият в първите десет кръга  ако са познали  загатката в първият ден !

Edited by viky_milanov

Първата снимка не зарежда, но ще стрелям в тъмното с Ultimo Dragon

• Upvote 1

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

1 hour ago, The Best said:

Таджири. Използваше "отровна мъгла" в мачовете си.

Позна. :beer:

• Upvote 1
  • Thanks 1

Аз по принцип избягвам да се включвам в игри със загадки, защото не ми е ясен регламентът... трябва аз да създам загадка сега, така ли? Ще изчакам водещия да се включи, за да ми поясни на колко време трябва да пускам подсказките.

• Upvote 2

34595d836543e5f6-600x338.jpg

Първата картинка ясно, че става въпрос за Япония.

Втората беше малко по-подеждаща, защото повечето хора си спомнят Таджири с гащите които бяха само с пламъци, но както се вижда на горната картинка, той известно време имаше и дракони. Исках това да заблуди поне малко хората, а днес мислех да пусна отборните титли на WWE, но поради минималния интерес до момента, реших че може би е ок първите загадки да са по-лесни и направо пуснах мъглата, която вече трябваше да ви ориентира достатъчно, а беше планирана за по-късно.:D

Иначе и аз не знам каква е концепцията на водещия точно, но според мен най-готино би било да е както в играта на Чотуде и Бобоцката, а именно да няма определено време в което трябва да се разгадае кечиста, а просто който е познал да се стреми към някаква средна/ над средна трудност на загадките, за да са по-интересни.

• Upvote 1
ЧОТУДЕ
23 minutes ago, THE ENEMY said:

Иначе и аз не знам каква е концепцията на водещия точно, но според мен най-готино би било да е както в играта на Чотуде и Бобоцката, а именно да няма определено време в което трябва да се разгадае кечиста, а просто който е познал да се стреми към някаква средна/ над средна трудност на загадките, за да са по-интересни.

ЧОТУДЕ и тая игра я е пускал във форума, но със стария си акаунт и то преди над 10 години:

https://www.bwcommunity.eu/topic/16333-познай-хватката-или-кечиста/page/10/

Пак е изпреварил времето си този симпатичен гений. :) 

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Ти ли си Чалънджъра, бе? Помня, че бях загубил някакъв бас 2014-2015г. и трябваше да си сложа аватара ти за няколко месеца, но не помня каква точно беше схемата:D Иначе е силно вероятно авторът на темата да се е вдъхновил от вашите загадки в Последния оцелял.

• Upvote 2
ЧОТУДЕ
5 minutes ago, The Best said:

Ти ли си Чалънджъра, бе? Помня, че бях загубил някакъв бас 2014-2015г. и трябваше да си сложа аватара ти за няколко месеца, но не помня каква точно беше схемата:D Иначе е силно вероятно авторът на темата да се е вдъхновил от вашите загадки в Последния оцелял.

Аз съм да. Не помня честно казано, само си спомням, че исках да си сменя чавашкото име и направо си създадох нов акаунт. :D 

• Upvote 2

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Хайде, почвам! Ще пускам по една подсказка в следващите три дни, явно по регламент ако три дни не се познае кечистът - загадката се сменя. Да видим ще завоювам ли нова рекордна единадесета победа. Предупреждавам, че моите загадки ще са от средна до умерено висока трудност. Първата подсказка е следната:

10шт селски дървен пън място на притежателя на карта, номер на името на  менюто маса щанд снимка Снимка клип сватбени аксесоари за партита купи ~  Събитие и парти - Butik-Start.cam

• Upvote 2
On 6/30/2021 at 3:29 AM, viky_milanov said:

И така правилата са прости. Въпрос с две картинки или думи свързани с даден кечист .

Право само на 1 отговор за 24 часа .

Нямате право да едитвате мнението си !!

Три кръга по 24 часа.

@The Best не е тролня това, просто корекция, дай още една подсказка

• Upvote 2

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

viky_milanov

Xavier Woods

Благодаря за интереса готини . Да признавам си с ръка на сърцето че идеята дойде от играта на  ЧОТУДЕ . 

А доколкото водещите и правилата  идеята е всички заедно да водим играта . И всеки да се забавлява :)

Това е временното класиране след 2 изиграни кръга :)

THE ENEMY   3 точки

The Best  3 точки

•  

Вики миланов  0 точки 

Edited by viky_milanov
  • Upvote 3

Трети ден! Пускам последните две подсказки. Утре в 17:00ч. ще кажа верният отговор на загадката, ако никой не се е досетил за него преди това. Успех! Тагвам и @nWoHulkster, който може би ще се досети кой е човекът, когото визирам.

Hopefully soon"- Former WWE Superstar teases match with Aleister Black

AEW Dynamite Preview - January 20th, 2021

Хайде, понеже е последен ден на загадката, а и защото победата не ми е на всяка цена, ще направя едно пояснение - търси се мъж. Подготвил съм и други епични загадки, та ако не друго поне играта ще става все по-интересна:beer: