Jump to content

WWE Money in the Bank - 18 юли 2021

romanreigns989898

Recommended Posts

romanreigns989898

123d6227-when-will-money-in-the-bank-2021-take-place.png

Brands: Raw, SmackDown

Date: July 18, 2021

City: Fort Worth, Texas

Venue: Dickies Arena

MATCH CARD:

WWE Champion Bobby Lashley vs. Kofi Kingston 

20210621_MITB_MatchPrev_BobbyKofi_FC_Date--527bd1695b9225afc8a895a15ba2c2a7.jpg

Universal Champion Roman Reigns vs. Edge

20210625_MITB_MatchPrev_RomanEdge_FC_Date--849251bf10a3788eb9b06872a596e0f4.jpg

Money in the Bank Ladder Match 

20210715_MITB_MatchPrev_WomensMITBMatch_

Money in the Bank Ladder Match 

20210621_MITB_MatchPrev_MensMITBMatch_FC_Date--1c04be7a8ba43ed976c4aa192bb5bd88.jpg

Raw Women's Champion Rhea Ripley vs. Charlotte Flair 

20210621_MITB_MatchPrev_RheaCharlotte_FC

Raw Tag Team Champions AJ Styles & Omos vs. The Viking Raiders 

20210712_MITB_MatchPrev_AJOmosVikingR_FC

SmackDown Tag Team Champion Rey & Dominik Mysterio vs. The Usos 

20210715_MITB_MatchPrev_MysterioUsos_FC_

• Upvote 2
  • 3 weeks later...
romanreigns989898
2 hours ago, neshev said:

@romanreigns989898, ще се пляскаме с тия ялови теми, които не ъпдейтваш. :D

Ъпдейтнах все пак. 

Амиии не ми излиза опцията "edit" затова не съм ъпдейтнал, не знам иначе как защото не ми излиза да редактирам! 

• Haha 3

Няма ядове, дано се оправи този бъг. При мен, за щастие, никога не е присъствал. 

Надъхан съм за PPV. Очакват се още изненади, публиката би трябвало да е надъхана и самите кечисти ще се стараят да направят шоуто. 

• Upvote 1
  • Haha 1
HBK_forever

Колеги съфорумци, я кажете сега, понеже батко ви /а може и да съм кака ви, както си изберете, нека да бъдем политически коректни и да не огриничаваме никого/ не е гледал кеч от доста месеци насам изобщо - защо, аджеба, това негро Лешли още държи най-престижната титла в кеча - първи въпрос, и защо отново гледаме Рейнс срещу Острието?! Последно гледах КечМания, и ако не ме лъже паметта, именно това бе един от МЕ-тите - очевидно нищо не съм пропуснал. Вярно ли нивото е толкова ниско, че никой не го ебе и не пише в темата за едно от 3-те готини ППВ-та, които са останали неосрани, поне допреди година-две в тази компания? Гледам, че активността е по-плачевна от тази преди седмица за изборите, а това е трудно постижение само по себе си.

Иначе, ще гледам цялото ППВ, като това ще бъде първи път от години насам, може би от около 10-тина, когато ще гледам ППВ, без да знам абсолютно нищо като истории, въобще без да имам капка представа за случващото се с продукта в днешно време. Разбира се, единствената причина да включа да гледам това ППВ, тоест да го изтегля, е че наред с Мания и кралски грохот, това е любимият ми формат, защото самата идея винаги ме е кефила. Иначе така като гледам участниците в мача за куфара, нямам идея кой е сочен за фаворит, съответно кой за аутсайдер, но пък ще стискам палци за тоя напушения изрод Мат Ридъл. Тоя наркоман ми изглежда като перфектен носител на парите в кафара. След това го виждам как кешира куфара върху Ники Василев и печели титлата, с което и премиерския пост у милата ни татковина. Сериозно погледнато, не знам дали въобще това момче има някакви реални шансове за победа, но от малкото случаи, в които съм го наблюдавал, ми е допадал доста. Предполагам, че Дрю е фаворит, но той не се нуждае от този куфар. За това и прогнозата ми, която още повече би потвърдила нежеланието ми да гледам кеч през 2021 г- е Биг И да грабне куфара.

Ще съм благодарен ако някой от вас,който следи шоутата, ми каже има ли шанс според вас победителят в мъжкия мач за куфара да кешира същата вечер.

Edited by HBK_forever
  • Upvote 2

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

romanreigns989898
Posted (edited)

WLCOME BACK JOHN CENA! 

Гледането до 5:30 немско време си заслужаваше само заради завръщанено на този човек!

Имах предчувствието, че ще се завърне!20210719_053728.thumb.jpg.fd79487804c71a1cd1c3e9aabaf2886d.jpg

Edited by romanreigns989898

Ето това вече е нещо,което хората искат да видят и което ще върне интереса към WWE на много хора. Не шибания трудно подвижен прокажен Олдбърг. Дано не се завърне само за един мач, а след като джоби на Роман да очакваме на WM Rock vs Reigns.

• Upvote 2
  • Haha 1
Freak_Nature

Последните две години не ми е много интересно да гледам WWE ( следя предаванията  в youtube канала им , а турнирите най-често на highlights ) , но не мога да отрека , че задоволяват дългогодишната ми жажда за големи потни черни мъже . 😛

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Confused 1

След около 6 месечна почивка от WWE, гледах този месец седмичните шоута преди турнира хайпнат, че тъй като ще има публика WWE ще направят добро шоу.

Ами като цяло не беше добро шоу.

Женският Ръмбал: да билдваш Лив цял месец като the ultimate underdog и да дадеш победата на... шизофреничка, която се мисли за супергерой?? Това образ на който се радват децата ли е? Не разбирам.

Само погледнах кой е победил и... сериозно? РИА Рипли отново губи от Шарлот... Е тука бях готов да го спра, такава напаст е Шарлот... Какво правят WWE с РИА, тя има шанс да е звезда, млада е, беше най-добрата в NXT??

Мъжки Ръмбал: добър мач, за Биг И не ме интересува и грам, дано да хийл търнне че така поне на мен ми е безинтересен.

И най - накрая това което спаси цялото шоу. Мачът, който ми напомни защо като дете съм се зарибил по тая простотия. ЕДЖ срещу Роман. Тук нямаше слаб момент от избухването на тълпата при излизането на ЕДЖ, през final boss песента на Роман. Мач със обрати, драма, история. Припаднали съдии, копие чупещо бариерата, гилотни, намеса на Ролинс, прецаквация на ЕДЖ (но все пак отново изглеждащ легитимен). Открадната победа и след това... ДЖОН СИНА - колко съм го псувал през годините, но мамка му това е легенда, това е човек който може да вдигне цялата зала на крака, без да каже дума. Как отлично правеше всяка стъпка до ринга, надъхвайки тълпата, без да каже и дума, айде Шарлот да я видим след 10г. дали ще може да изкара такава реакция.

46 minutes ago, MOXLEY said:

РИА Рипли отново губи от Шарлот... Е тука бях готов да го спра, такава напаст е Шарлот.

Просто ще гледаме за 2994371492 път Шарлот - Бекин😂😂

Останах страшно доволен от турнира!

Женският куфар бе слаб. Самите те се справиха прилично, но малоумният финиш закопа сблъсъка отвсякъде. Абсолютна простотия. Как така никоя от петте участнички върху трите стълби не забеляза, че Ники се покатерва и откача куфарчето? Против самата Ники обаче нямам нищо, даже се радвам за нея, много е симпатична. Въпреки това, не я виждам като шампионка и смятам, че ще е първата провалила се да кешира.

Изненадах се, че буукнаха Боби Лашли и Кофи Кингстън по толкова добър начин. Не смятах, че ще подходят адекватно, но те го сториха. Точно така трябваше да се процедира - Лашли да строши от бой Кофи и да си върне самочувствието. Факта, че Кингстън в последните години влиза прекрасно в ролята на аутсайдър помогна страшно много, израженията на феновете по трибуните и силните освирквания са доказателства за това. Интересно ми е какво следва за "The Almighty" на SummerSlam, като стискам палци опонентът му да не се казва Бил Голдбърг.

Аплодисменти за Риа Рипли и Шарлът. И аз, подобно на публиката в залата, които скандираха "WE WANT BECKY!", нямах никакво желание да гледам мача. Двете обаче се справиха чудесно, грабвайки както моето внимание, така и на голяма част от аудиторията, които към финалните минути на двубоя крещяха "THIS IS AWESOME". Разбирам решението Рипли да загуби, и то чрез предаване. Шарлът и Беки си е класика, която ще сложи "задници върху седалки", мач напълно прилягащ на Лятно тръшване.

Мъжкият мач със стълби за куфарчето бе най-добрият от този вид, който съм гледал. Като започнем от съревнованието между двата бика Биг И и Макинтайър, като продължим към лудориите на Рикошет, водната помпа на Морисън, Кевин Оуенс, който винаги си скъсва задника от бъмпове, РКО-тата от Ридъл, НАМЕСАТА НА МАХАЛ... Мач на високи обороти, знаменити спотове и силна емоция. Всичко, което един мултимен мач със стълби трябва да бъде. Победителят бе черешката на тортата. Още преди 2 години в този форум казах, че Биг И има потенциалът да бъде черният Хълк Хоган. Биг И е толкова харизматичен, лъчезарен и естетвен тип. Най-важното е, че е себе си и именно това го прави толкова обичан и уважаван. Топката е в неговото поле, време е да покаже от какво е направен.

Главният мач беше много силен, типично за сблъсъците на Роман Рейнс откакто стана хийл. Подходиха постепенно, разказаха дора история и емоциите накрая ескалираха. Рейнс и Острието са страшни професионалисти, доставя ти удоволствие да ги гледаш един срещу друг. Намесите ми дойдоха малко в повече, особено факта, че Ролинс трябваше два пъти да се появи, но не е болка за умиране.

И накрая... ДЖОН СИНА. Изобщо не вярвах, че ще се завърне точно тази вечер. Едно голямо евала на сценаристите, че решиха да дръпнат спусъка. Огромна, бомбастична изненада. Този човек ми липсваше и голяма усмивка се изписа по лицето ми, когато го видях в началото на рампата. Не съм се радвал така на кеч събитие от много време. Залата избухна с един от най-силните попове в историята на развлекателния спорт. Този човек беше освиркван до дупка само преди 5 години, а сега всеки един фен се зарадва да го види. Това е Джон Сина, единствен и неповторим. Враждата му с Рейнс ще бъде злато!

Марк на годината (2017); (2018).

Bobotsi

Много, много силен турнир!

Женския куфар го гледах с едно око, очаквах Морган или Вега да спечелят, но не ми пукаше от развоя на мача. Крос с този образ може и да не кешира успешно, ако въобще запази куфара.

Траверсите Шарлът и Рипли изобщо не ги гледах, отново не му пука какво става с титлата.

Отборния мач на RAW беше на ниво. Омос е много дървен, но засега е over, така че няма проблем да подържат титлите още малко. Проблема е, че няма изграден отбор който да ги детронира. Може би Ридльото е Ортън са вариант.

Патладжаните ми харесаха. Очаквах по-равностоен мач, но скуоша беше най-добрият вариант. Лешли не ми е особено интересен шампион, все пак се надявам да има по-добър опонент от умреляка Голдбърг.

Мъжкият куфар беше един от най-добрите такива мачове които съм гледал. Високо темпо, спотове, обрати, дори "леки комедийни елементи". Не съм фен на Биг И, но изглеждаше най-подходящия победител. Дрю ми е доста втръснал, вражда с Махал няма да му се отрази зле. Време е да слезне от светлините на прожекторите малко.

ME-та се получи убийствено. Монолозите на Рейнс, гримасите на Острието, постепенното изграждане, съспенса, намесите на Ролинс...култаж отвсякъде. 

След това последва поява на ШИБАНИЯ ДЖОН СИНА който взриви публиката!!! По всичко личи, че Рейнс няма да я загуби и този път, но аз тайничко се надявам Сина да спечели 17-тата, дори и след това Роуман да си я върне обратно.

Сет и Острието също на хартия седи като бъдеща класика. Двама много сходни като образи heel-a всеки от своето си време ще се сблъскат в мач, който преди 2 години изглеждаше невъзможен за осъществяване.

Палци горе за WWE, очертава се SummerSlam по-силен от WM!

Бахти пробития скапан турнир, заклевам се. Тия копаят не дъното, а Марианската падина, еба го у спрелтаците

1. Женския MITB - самия мач не беше никак лош, женките се раздадоха, Лив беше тотален fan favourite, беше ми ясно, че няма да спечели, ама от всички възможни тоталната аутиската Ники Крос ... Стига бре, дори вечно мрънкащата връзкарка Наталия да беше спечелила щеше да е в пъти по-добре. Но поне по всичко личи, че това ще бъде или Отис 2.0 или Корбин 2.0.  

2. Лейшли и Кофата -  Единствената изненада беше, че Боби не го скуошна за 5 секудни, а за 5 минути и като цяло се радвам за него, ама да бяха измислили нещо една идея поне по-оригинално.

3. Стайлс  и Омос срещу викингите - Правилен завършек, ама Омос е по-голямо дърво от великия Кали,  добре че Стайлс  отклонява вниманието  от "невероятните" му кеч умения.

4. Мъжкия MITB беше на топ ниво, ама сериозно ли голямото Е бе бате (както Крис Джерико беше казал  преди 8-9 години - името му идва от размера сутиен, който носи). Абсолютна греда, всички до един заслужаваха повече от него,  по-добре да не го бяха провеждали този турнир тази година  със тия жалки подобия на кечисти, дето спечелиха куфарите

5. Шарлът и Риа - травеститът грам не ме кефи, ама Шарлът не знам за кой път е  шампионка, просто е  несериозно.  Смисъл тя не просто ще мине баща си, тя скоро ще мине и  R-truth  по брой царувания. И както беки Криндж я гласат за завръщане, ще ги гледаме за 146-ти път е просто "супер"

6. И главния мач  - Абе тоз кавал винс да не мисли румянката да подобрява рекорда на Бруно Самартино? Колко пъти се гаври с Острието,  да имаш такова бижу като него и да го караш да джоби всеки път на тоталния бездарник с дългата коса. Да беше отишъл и той като Крисчън в   AEW, нямаше всеки път така да се отнасят с него... Пак добре, че поне не му дадоха да го тушира чисто и че ще гледаме Острието срещу Ролинс, ама мамка му не можеше ли да ги гледаме в мач за титлата, щеше да е сто пъти по-добре...

И добрия стар Джон дървеСИНА - колко съм го мразил и псувал, ама като се появи буквално изкрещях от кеф -  тъпото е че и той ще легне на румян и ще се върне в Холивуд, вместо да  ни отърве от тъпата физиономия на самоанеца, ама нейсе

Оценка  0.5/10

Edited by pukkod
ShiningWizard

Не можеха ли да измислят по-непредвидим край на мача между Острието и Рейнс? Това е май вече 10-тия път, в който Рейнс печели като Хънтър през 2003 благодарение на Еволюция, но в случая или е Путката Ролинс, или е Джей Усо (Все тая).

Според мен на Рейнс не му трябват намеси за всеки край на мача - не е някакъв мидкардър, който се мъчи с опонентите си. Искаше ми се веднъж тоя маняк да вземе мач с кечист от ранга на Острието чисто. При такива ясни финиши, един дори един Дъсти финиш щеше да е  глътка свеж въздух дагоева

Впрочем сега се чудя: Как Сина ще признае The Tribal Chief, тъй като не призна Тайван като държава?

Edited by ShiningWizard
The Olimpic Hero

Нямаше слабо почти в този турнир. Голям турнир, мега надъхана публика, много силни мачове. Повече утре в "Без сценарий". 

• Upvote 3

1 hour ago, Laoch said:

Още преди 2 години в този форум казах, че Биг И има потенциалът да бъде черният Хълк Хоган. Биг И е толкова харизматичен, лъчезарен и естетвен тип. Най-важното е, че е себе си и именно това го прави толкова обичан и уважаван. Топката е в неговото поле, време е да покаже от какво е направен.

Биг И си е все същия приличащ на невменяем психично болен. Няма как да го възприема на сериозно с всичките му гримаси, танци и т.н. Ноо спокойно, сега очаквам да ни облъчат как е първия чернокож победител в MITB. :) 

Доволен съм от PPV-то , все пак след миналогодишната Кеч Мания дори и на скипове рядко гледах. Хубави мачове, но появата на Сина беше един път. Обичан, мразен, просто хората, които сме от това поколение, около 30-те няма как да не маркнем при негова поява.

• Upvote 3

Силно!

Мачовете бяха супер, публиката надъхана, Боби Ейнждъл се завърна, имаше изненади. Какво повече?

The Olimpic Hero

Cena вече е такава легенда, че цялата зала го аплодира и няма никакви освирквания. Заслужи си го след толкова години в WWE, а едно време и ние как го мразехме. Сега обаче го оценяваме, включително и аз.

The-Resident-Ev!L

Много силен турнир личи си, че са се постарали доста "Money in the Bank Ladder Match" беше върха интересен победител само аз ли исках John Morrison, да го вземе невероятен турнир.

Cena is baccck.....

Edited by The-Resident-Ev!L
  • Upvote 3
HBK_forever

Перфектен МЕ, определено марткнах яко като наебана кучка, в момента, в който СИНА се появи. Гледах само Рейнс срещу Острието, защото си спойлнах, докато свалят от замунда, че Джон Сина се е появил изненадващо, но определено си е заслужавало това ППВ, което явно отново традиционно се  е превърнало в едно от най-силните за годината. Надявам се силно да си заслужават и другите мачове, възнамерявам и тях да гледам следващите дни, въпреки че очевидно правилно прогнозирах, че мангалчето аутист големия И ще грабне куфара, което е пълен ташак, предвид факта, че постоянно ни пробутват разни мръсни негри ткато кофи и лашли за шампиони и претенденти, така че тук, по този въпрос, пожелавам един огромен негърски кур за деда ви вини. 

С огромно нетърпение очаквам да видя какво ще се случи и как ще се развие първото голямо завръщане на шибания ДЖОН СИНА - ИКОНАТА. Този човек наистина е една жива легенда, като големият кеф е, че наистина е в перфектна форма, или поне така изглежда, но според мен действително има доста добри мачове пред себе си. Така че един run от около 2 месеца, последван от РР през януари и Мания, е съвсем възможен, като нищо чможе да напарви 4-5 мача цза тоэзди период. Изглежда легитимно надъхан и не ми се вярва да е тук изобщо за кинтите единствено, защото този човек обича бизнеса. 

Силно се надявам именно той да детронира Рейнс, това нагло, мазно копеленце, което е перфектен хийл и прави очевидно доста стабилно царуване, доколкото чета от коментарите, така че тук разсъждавам като марк.

@The Olimpic Hero и @neshev - очаквам с огромен интерес, както винаги, вашия пълен АНАЛЕН АНАЛИЗ на всичко най-интересно у свето на кеча и политиката утре. Бих се изкефил, ако намерите време да отговорите на въпроса как считате, че ще се развие това завръщане на Сина, с кого гще направи програма, само с Рейнс или с някой друг и дали има шанс да спечели световната титла № 17 още сега, като я отнеме от циганина рейнс, илике чакаме още известно време /няколко години/

Edited by HBK_forever

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

THE ENEMY

MITB гимикът му ебаха тотална легитимността през годините. Няма да са 6, ами ще са 8 човека, да може не просто да натикаме повече жобери вътрИ, но евентуално и най-големия от тях да спечели. Така е последните години. Миналата година Отис беше дъното. Не че пичът не е талантлив, но целия му гимик и начина по който Винс гледа на него, еми сори, но може ли такъв човек цяла година да носи шибания куфар? Сега може ли шибаната A.S.H. да печели? Трол си Вини, трол, но ебеш престижа на такива мачове. Иначе да. Женския мач беше посредстевна работа като изпълнения, мъжкия беше доста по-надъхващ. И Биг И дори не е лош победител. Лично в моите очи, след Ридъл, това беше втория най-логичен избор, с уточнението, че е време този гимик да остане в историята. Дали ще има хийл търн или нещо друго ще се случи, но е крайно време негрото да спре да бъде просто джобера от Ню Дей. Този гимик го лимитира силно и без него щеше отдавна да е постигнал повече неща в компанията, чисто като single. Ако обаче остане картуун и ми го натикат на Мания пак така да си мята палачинки по розова поличка в някой от МЕ мачовете, Вини може да ми яде УЯ!:wank:

Рейнът на Рипли не беше нищо особено честно казано, макар тя самата да няма голяма вина за което. Шарлът поне е машина и на микрофона, трудно ще ме видите някога да я хейтя. Може би ако беше по-красива, мацката щеше да е пълен пакет. А и без т'ва очаквам съвсем скоро да видим Беки Джи и като нищо госпожица Флеър ще бъде просто транзитен шампион.

Едж срещу Роман е голям мач. Рейнс е вееееелик хийл! Цялата публика леджит си го мрази, а той е толкова мазен и добър в образа си. То не бяха мимиките, новите зъбки, актьорската игра, промота с братчедите, където им обясняваше къде щяха да са без неговите протекции, което си е шуут, но просто Хейман и Роман знаят, че всичко което може да накара хората да ги мразят, е добър актив и се възползват като пичове. Едж също беше перфектен, историята към мача беше супер, доразказаха я перфектно. Очаквано Ролинс се намеси за да започне враждата си с Острието, очаквано Хуан Сина дойде за да ПРОДАВА Лятното тръшване. Аз не съм най-големия Сина марк, но му признавам на копелето, че умее да надъхва. Сега, последното нещо което искам е да го гледам отново шампион, получавам тикове само при мисълта за това, но мамка му, възможно е. И е яко донякъде, че това е втория път след Мания, в който съм филмиран че има някакъв шанс Рейнс да дропи титлата. Сина просто е толкова оувър, че няма как да не се замислят. 

Добро PPV се получи, евала на публиката.:beer:

5 hours ago, MJ23 said:

Биг И си е все същия приличащ на невменяем психично болен. Няма как да го възприема на сериозно с всичките му гримаси, танци и т.н.

4 minutes ago, THE ENEMY said:

И Биг И дори не е лош победител. Лично в моите очи, след Ридъл, това беше втория най-логичен избор, с уточнението, че е време този гимик да остане в историята.

Смятам, че гимикът на Биг И ще остане същият. Още преди година в едно от промотата си в Talking Smack той каза, че няма да се променя и ще действа по своя начин. Или ще успее, или ще се провали, но ще прави нещата така, както той усеща, че е правилно. Когато трябва да е сериозен - ще е сериозен, но като цяло ще си бъде същият шут, който се забавлява и лигави всяка седмица.

Марк на годината (2017); (2018).

Chicky Ricky
3 hours ago, HBK_forever said:

Перфектен МЕ, определено марткнах яко като наебана кучка, в момента, в който СИНА се появи. Гледах само Рейнс срещу Острието, защото си спойлнах, докато свалят от замунда, че Джон Сина се е появил изненадващо, но определено си е заслужавало това ППВ, което явно отново традиционно се  е превърнало в едно от най-силните за годината. Надявам се силно да си заслужават и другите мачове, възнамерявам и тях да гледам следващите дни, въпреки че очевидно правилно прогнозирах, че мангалчето аутист големия И ще грабне куфара, което е пълен ташак, предвид факта, че постоянно ни пробутват разни мръсни негри ткато кофи и лашли за шампиони и претенденти, така че тук, по този въпрос, пожелавам един огромен негърски кур за деда ви вини. 

С огромно нетърпение очаквам да видя какво ще се случи и как ще се развие първото голямо завръщане на шибания ДЖОН СИНА - ИКОНАТА. Този човек наистина е една жива легенда, като големият кеф е, че наистина е в перфектна форма, или поне така изглежда, но според мен действително има доста добри мачове пред себе си. Така че един run от около 2 месеца, последван от РР през януари и Мания, е съвсем възможен, като нищо чможе да напарви 4-5 мача цза тоэзди период. Изглежда легитимно надъхан и не ми се вярва да е тук изобщо за кинтите единствено, защото този човек обича бизнеса. 

Силно се надявам именно той да детронира Рейнс, това нагло, мазно копеленце, което е перфектен хийл и прави очевидно доста стабилно царуване, доколкото чета от коментарите, така че тук разсъждавам като марк.

@The Olimpic Hero и @neshev - очаквам с огромен интерес, както винаги, вашия пълен АНАЛЕН АНАЛИЗ на всичко най-интересно у свето на кеча и политиката утре. Бих се изкефил, ако намерите време да отговорите на въпроса как считате, че ще се развие това завръщане на Сина, с кого гще направи програма, само с Рейнс или с някой друг и дали има шанс да спечели световната титла № 17 още сега, като я отнеме от циганина рейнс, илике чакаме още известно време /няколко години/

Всъщност Роман е наполовина италианец по майчина линия.