Jump to content

WWE: Brock Lesnar пред завръщане?

Recommended Posts

Според Fightful, WWE и Brock Lesnar отново преговарят за завръщане, като очакванията са това да се случи още на SummerSlam.

Lesnar не се е появявал на WWE екран, откакто договорът му изтече преди година, като това е най-голямата пауза от завръщането му през 2012. 

SummerSlam ще бъде едно от най-големите шоута в последните години, като спекулациите са, че ще видим Brock Lesnar срещу Bobby Lashley и John Cena срещу Roman Reigns за двете световни титли. 

batistaheel
2 hours ago, neshev said:

SummerSlam ще бъде едно от най-големите шоута в последните години, като спекулациите са, че ще видим Brock Lesnar срещу Bobby Lashley и John Cena срещу Roman Reigns за двете световни титли. 

Искам да повярвам, но не мога, все пак това е WWE. По-скоро ми се върти в ума Roman Reigns vs Brock Lesnar agian, а Бобката сега като загуби титлата, ще се бие с Кофи Кингстън на прешоуто. От WWE толкова пъти са ни разочаровали, че дори не смея вече да се надявам. Утре като мине турнира ще знаем със сигурност. 

• Upvote 2
kabakov

Айде без Леснър забъркан с титлата, пак. Няма нужда. Сега поне титлите значат нещо и се появяват редовно, с Леснър пак ще се вясват веднъж в месеца. Мерси, ама не...

Edited by kabakov

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Шибания рептил Вини Мак. Този човек живее в някакъв собствен свят,където си мисли,че помия трупана с години може да се заличи с една поява, и то на шибания Леснар. Поне на мен грам не ми е интересен,дори предпочитам да го няма. Единствените имена,които биха върнали от части интереса ми към кеча и WWE са Сина и The Rock.

THE ENEMY

При мен пък е обратното. Грам не ме ебе за Сина, ако иска може да ходи и в AEW. Но Леснър ще си бъде пълен марк аут, макар че не съм ентусиазиран да го гледам като фейс и/или без Хеймън. Леснър трябва да си е хийл и да гази и да ги ЕБЕ, а това е шанс и да пробват да обърнат Бобито фейс, което ще е нещо интересно.

• Upvote 2
kabakov

Той Бобито тамън направиха нещо с него и айде сега да го мятаме пак като Голямото шоу през 2 месеца търнове... На Леснър единствената му работа трябва да е да идва и да Ибе наред, без да се доближава до титлата.

Белият срещу Черния Lesnar е мечтан мач, биха били глупаци да го пропилеят, както пропиляха Taker срещу Sting.

Според мен, Lashley и Roman са дългосрочни проекти, докато успеят да изградят читави face-ове, които да ги детронират.

Мисля, че Lesnar ще загуби евентуален мач, като ще изтъкнат липсата на Paul Heyman като фактор. И оттам вече може би ще търсят вражда с Reigns и Heyman. 

Мисля си, че с новия договор, Lesnar ще стане още по-дълбок part timer и ще се появява за по 3-4 участия на година.

2 hours ago, neshev said:

Белият срещу Черния Lesnar е мечтан мач, биха били глупаци да го пропилеят

Апогей на неадекватността ще е тоя мач. Единият за нищо не става, другият го мързи гъза да си мръдне :happy: Ще е по-скапано от Леснар - Бил Голдбърг. 

kabakov

Това съм по надъхан да го гледам. Няма замесена титла, надявам се, пък и без това Ролинс не го използват за нищо, само хаби тв време.

• Upvote 2