Jump to content

IMPACT Slammiversary - 17 юли 2021

nWoHulkster

Recommended Posts

nWoHulkster

IMPACT Wrestling
"Slammiversary"
July 17, 2021
Nashville, TN
Skyway Studios

No Disqualification Match for the IMPACT World Championship
jMRQMVX.jpg
Kenny Omega (c) (w/ Don Callis) vs. Sami Callihan

Ultimate X Match for the IMPACT X Division Championship
sOz46Mf.jpg
Trey Miguel vs. Ace Austin vs. Josh Alexander (c) vs. Chris Bey vs. Rohit Raju vs. Petey Williams

IMPACT Knockouts Championship Match
m4twt7x.jpg
Deonna Purrazzo (c) vs. ???

IMPACT World Tag Team Championship Match
0SpZhOL.jpg
Violent By Design (Rhino & Joe Doering) (c) vs. Rich Swann & Willie Mack vs. Fallah Bahh & ??? vs. The Good Brothers (Karl Anderson & Doc Gallows)

cMhXQSI.jpg
Moose vs. Chris Sabin

xo0KtwB.jpg
W. Morrissey vs. Eddie Edwards

nsKfB30.jpg
Brian Myers & Tenille Dashwood vs. Matt Cardona & ???

Preshow: IMPACT Knockouts Tag Team Championship Match
Jna1AAT.jpg
Fire N Flava (Kiera Hogan & Tasha Steelz) (c) vs. Havok & Rosemary

Plus, who will show up at Slammiversary?

Edited by nWoHulkster
  • 3 weeks later...
nWoHulkster
Posted (edited)

Обявиха, че TJP няма да може да участва в шоуто. Мачът си остава четворен, но не е ясно кой ще е четвъртия отбор.

Мачът за женските отборни титли беше преместен в preshow-то.

-----------------------

Anyway, няколко кратки мисли.

На хартия, един от по-слабите PPV card-ове на IMPACT в смисъл, че като изключим Omega vs. Callihan и Ultimate X, които имат потенциал да бъдат много добри, другите мачове варират от просто окей до евентуално добри, но само толкова. И при все това, ако въпросните два мача доставят и останалите мачове са на очакваното ниво, би трябвало да се получи добро шоу.

7 мача за PPV-то е по-малко мачове от обикновено. Интересно. Или ще добавят някакъв мач в последния момент, или някой (някои) от мачовете ще бъде по-дълъг, или нарочно си оставят време за някакъв сегмент/сегменти.

Относно изненадите очакванията ми са Mickie James vs. Deonna, завръщане на Taylor Wilde като партньорка на Cardona + поява на Chelsea Green (която е контузена иначе бих казал, че тя ще е партньорката) и отделно дебют на The IIconics. Надявам се не, ама не бих се изненадал да се появи и някоя мадама от Invicta и да почнат някакъв crossover с Invicta. Също не би ме изненадало да обяват бъдеща поява на някое от по-големите NJPW имена. И не на последно място, не изключвам варианта да дебютира и нов кечист или да се завърне някой стар, но като цяло очаквам акцентът този път да бъде върху жените. Нищо не е 100% сигурно, разбира се, но това са ми очакванията.

И за финал за пореден път ще кажа едно евала, че шоуто е в събота вечер, т.е. може да се гледа на спокойствие в неделя. Това е перфектния вариант за кеч PPV за мен и автоматично ме кара да чакам шоуто с една идея по-голям интерес отколкото, ако трябваше да се мъча да намеря време да го гледам в понеделник.

Edited by nWoHulkster
HEIDENREICH

Slammiversary ми е бил един от  любимите турнири когато гледах ТNA , често ми е харесвал повече и от Bound-a за съответната година. 

Не съм  гледал турнира снощи, но като прочетох резултатите и май им се е получило повече от добре.Имало е хубави мачове(точно тези които предсказа Фил) , имало е завръщания ( за Мики Джеймс и Челси Грийн познаха и лузърите от 411mania , обаче НИКОЙ шибаняк не позна

Spoiler

NO WAY JOSE !!

EБЕТЕ СЕ  ПИШМАН СМАРКОВЕ !  🖕

Ако говоря сериозно, учудва ме че Moose пада от Sabin, мислех че ще получи нов пуш. 

Накрая поява на човек от NJPW ? ? , без да следя цялата тази история с The Belt Collector - самата идея да се намесват повече федерации не ми се вижда лоша, още повече че 90 % от кечистите в ростера на Impact изобщо не съм ги чул. 

Не знам колко публика е имало в залата, но предполагам и завръщането и е допринесло за атмосфера, друго си е.

Абе браво на тях, доставили са и то с тоя цвръцкав на хартия кард.

nWoHulkster
Posted (edited)

Да обобщим:

= Завръщане на Chelsea Green.
= Видео за предстоящия дебют на Aiden English.
= Завръщане на Juice Robinson & David Finlay.
= Дебют на No Way Jose.
= Дебют на Thunder Rosa.
= Завръщане на Mickie James.
= Дебют на Jay White.
= И отделно tease-наха да очакваме и други нови лица през следващите седмици.

Damn! Бая. Повече народ отколкото очаквах. Харесаха ми изненадите. Получиха добри реакции от малката, но силна публика, и се вписаха добре в шоуто. Не всички са за постоянно, разбира се, но все пак така нещата се освежават (особено при жените), което е нещо, което винаги приветствам в едно кеч шоу. Jay White беше голямата изненада тук. Фактът, че NJPW пращат White (една от топ звездите им) в IMPACT говори добре за отношенията между двете компании. И като си говорим за crossover-и, и забранената NWA врата се отвори, което е интересно като се има предвид, че доскоро Billy Corgan наливаше по адрес на IMPACT. IMPACT вече два пъти се бъзикаха с No Way Jose и mark-нах да го видя след тези бъзици. Появата му беше хем супер random, хем не заради бъзиците. Не очаквам да се задържи за дълго, но появата му тук беше забавна. Иначе най-неочакваното нещо за мен беше видеото за English. Въобще не очаквах да го докарат. Не съм му фен. Да видим какъв ще е този Drama King образ. Последна мисъл по дебютите/завръщанията. Винаги е интересно да се следи активността в социалните мрежи като някакъв барометър за интерес. Прави ми впечатление, че в Twitter например нищо не се доближава до реакцията за The Good Brothers миналата година. Най-близко е tweet-а за дебюта на White, но той е наполовина по-малко от Братята миналата година. Също е интересно да се отбележи, че Chelsea е по-напред от Thunder Rosa & Mickie, което е може би лееко изненадващо. Във Facebook, обаче, Mickie е номер едно.

Надъхан съм за Mickie vs. Deonna. 👍

Като цяло добро шоу. Трите часа минаха неусетно и наличието на публика помогна за това. Които мачове трябваше да доставят - доставиха, а останалите мачове бяха на очакваното от мен ниво, като някои даже леко го надвишиха. Не мога да се оплача. Единствено ще кажа, че загубите на Moose & VBD бяха странни booking решения. Естествено, важно е какво следва оттук-нататък, ама все пак странни решения.

И за финал, три от любимите моменти от шоуто:

Spot-ът на вечерта. Holy shit! 😲

*Omega kicks out at the last moment*
Random Omega fan in the crowd shouts: It's gonna take a lot more than that to put down the wrestling god!
Rest of the crowd: Boooo! This guy sucks, this guy sucks... :D

Crowd: Fuck him up, Sami, fuck him up!
Callis: These vile fans swearing on national PPV! Degenerate pieces of trash!
D'Lo: Hey man, let them have their voice. First amendment.
Callis: I'm Canadian. I have no idea what that is. :D

Edited by nWoHulkster