Jump to content

WWE SmackDown - 11 юни 2021

Recommended Posts

johncena2

страхотен смак страхотни истории добър кеч е тва е също се радвам че най-сетне използваха Лив както си трябва!

• Upvote 2
  • Wank 1
THE ENEMY

Аполо и генерал Азис са най-кринджавите типове в компанията, може би само Блис и куклата пришълец ще успеят да ги бият скоро. Все пак някак не ги натрапват толкова напоследък, тук особено в отборния мач, с минимално време за промота и други лица около тях не ги усетих чак толкова дразнещи, което е ок. От този отборен мач обаче, най ме е яд че така опропастиха КО. Покрай враждата с Роман беше набрал добра инерция и очаквах и след това да го градят в някакви силни истории, но пичът е забит с най-пробитите безлични джобери. Същото важи и за Биг И, но той така или иначе е лимитиран и от малоумния си Ню Дей гимик, няма логично обяснение защо не го освежиха след раздялата със съотборниците му, при положение че има данни момчето. Дроп.

Liv Morgan def. Carmella - Аз съм марк на Лив и като такъв останах шокиран от победата. Последно време си я ползват за изртивалка, включително и когато беше отбор с Руби имах чувството, че не са печелили мач от месеци. :D Тази победа сама по себе си е ок за Морган, но без да е подплатена от някакво надграждане, реално не означава и нищо. Чакам да има сегменти в които развиват образа и, повече време на микрофон, или поне интересна вражда която да спечели. В противен случай няма да бързам да се радвам много.

Що се отнася до Кармелчето, трябва да си призная, че не бях прав когато дебютира с този нов гимик да я отписвам толкова бързо. Да, WWE застана зад нея, дадоха и интересен ентранс и добри сегменти, но Карм също положи усилия и го играе перфекнто и като актьорска игра, определено приятно ме изненада. Не бих отказал да я гледам отново във вражда за титлата, за мен е един от силните варианти за следващ опонент на Бианка, добър хийл е.

Обичайно най-много внимание обърнаха на драмите в самоанската клика и враждата на Роман с Рей. Това си е и най-интересното нещо не в SD, а в цялото WWE. Очаквано сложиха ХИАЦ стипулацията за турнира, но особено финалния сегмент беше пипнат много добре и изкефи как от всеки жест и всеки поглед и на двамата на ринга личеше от една страна презрението на Роман към Мистерио, а от друга пълната омраза на Рей към голямото куче. Налагането със стикове също добави към това настроение, доста автентично изглежда самата емоция. И разбира се, този пауърбомб над въжетата и  извън ринга на Доминик накара Роман да изглежда като супер мазния хийл, страхотен спот който изглеждаше брутално и завърши шоуто с нужния интересен момент, който да придвижи историята напред и да те накара да чакаш следващата седмица за да видиш как джуджето се е надъхало да отмъщава.:wank:

natopor4en

Ае тоз кавал Доминик няма ли да възмъжее и да покаже топки. Баси кавала. Всеки пък като изяде шамарите и идва татинку да го спасява и да отмъщава. И с Брок беше така, и с Ролинс, и с Мърфи. Сега и с Рейнс. И пак ще яде хуяка хуяка. Изкуфелият дърт рептил ВиниМак явно до гроб ще ни предоставя за консумация тези зле претоплени вчерашни манджи.

Кармелита е истинско бижу в дивизията на жените. Не е редно да джоби на Лив. И като образ е в пъти по-интересна, и на микрофона, и като постижения. 

• Upvote 2
  • Thanks 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Metzgermeister

Мисля, че за всичките години, откак гледам кеч, това е първият път, в който викам за Мистерио. Роман толкова добре си играе ролята, че хем адмирираш актьорските му умения, хем легитимно се дразниш на действията му. Доста нехийлско иначе беше как натръшка и баща, и син без чужда помощ - хем е хубаво, че не го билдват като путка, дето бяга от битки, хем не оставя много интрига за мача на ППВ-то. Той си ги понаби и двамата наведнъж, как от нас се очаква да повярваме, че Рей ще има шанс индивидуално срещу Вожда?

Кармела също доста е прогресирала - досега винаги съм бил на мнение, че Лив Морган е по-красивата от двете, особено както имат и 7 години разлика във възрастта, но от половин година Мела просто излъчва адски сексапил, който напълно те кара да забравиш за така критикуваното ѝ лице.

• Upvote 3