Jump to content

Фарестовите Залогчета Малогчета!

Farest

Recommended Posts

Просто имаш късмет до тук, че няма много равенства и изненади. Пак ти казвам - в дългосрочен план подобна стратегия е пагубна. Нека някой друг, който залага активно да се изкаже и той, ако иска.

• Upvote 2

Разбира се, че е губеща в дългосрочен план тая стратегия. Фарест залага само на фаворити. То ако това беше печелившо букитата нямаше да ги има. 

По принцип нямам знанията на залагане на нито един от двамата и много бих искал. Но нали знаете как всеки се оплаква, че все един мач му бяга от 5 примерно. Ами ако същия този неграмотник залага отделно на всеки мач, а не да ги нашиба в права колона, то тогава той ще е напред. Точно за това и аз залагам само на по-класния отбор и както казах за сега нещата вървят добре, пък ще теглим чертата накрая на турнира. Ако нещата изглеждат добре и тогава може би ще вкарам хиляди в тази система и ще почна да играя така. 

А ако си филтрираш мачовете и чакаш на живо да играеш на сингъл, ще е най - добре. Например ако вчера бе сложил на полувремето на Белгия обрат, вместо пре мач на 1.90 щеше да си в пъти по - напред от цялата стратегия до тук.

23 minutes ago, MJ23 said:

А ако си филтрираш мачовете и чакаш на живо да играеш на сингъл, ще е най - добре. Например ако вчера бе сложил на полувремето на Белгия обрат, вместо пре мач на 1.90 щеше да си в пъти по - напред от цялата стратегия до тук.

Възползвах се! И дори като махна печалбата от този залог пак съм напред от другите залози 

IMG_20210618_171121.jpg

• Wank 2
natopor4en

Браво @Farest. Така се прави. 

Аз пък вчера играя първенството на Фарьорите. И в 90та минута при 3:3 играя за победа на Рунавик. И тея само някакви такива цааааак в 93та минута повеждат и вайлюбета отново излиза.

2045719213_pakwinning.thumb.jpg.9f7f7551c9605bf021c76904624c81d7.jpg

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

raquishi
6 hours ago, Farest said:

1 от 3 сме вчера! 

За днес: 

Франция

Португалия

Испания

Мили ми фарест, първите дни залагах по твой образ и подобие, ама после почнах като емджейдвадесетитри, и имам по-голям успех така. 

Ама всеки си има собствен валюбетинг скийм.

Успех ти желая.

• Upvote 1
  • Sad 1
20 minutes ago, raquishi said:

Мили ми фарест, първите дни залагах по твой образ и подобие, ама после почнах като емджейдвадесетитри, и имам по-голям успех така. 

Ама всеки си има собствен валюбетинг скийм.

Успех ти желая.

Ти предаде мен и фарестовите залогчета малогчета. Все пак ти пожелавам под крилото на MJ23 да си добре! 

Posted (edited)

По принцип е тъпо та тъпо да се играят коеф. От типа на 1.30, ама па искам да ги прогнозирам всичките мачове от еврото. Ако не беше турнира нямаше въобще да залагам на такива коеф. Ето примерно днес имаше Value на Германия да бият на 2.25. Аз още вчера го пуснах, па днеска може да е паднал коеф но както и да е. Имаше value в тоя мач! Друг пример ще дам! Играх Хърватия на 2.20 (пак имаше Value), играх Белгия на 2.00(пак имаше Value). 

Като цяло като свърши тоя турнир бих залагал на по класния отбор на хубав коеф. Така няма как да си назад. Дадох и примерите по горе! Ама сега ще продължа да давам и прогнози от 1.30.... Кво да праиш. 

Та днеска сме 1 от 3 заради тие лайнарчета Франция и Испания да им сера в устата!

За утре: 

Италия

Швейцария

Edited by Farest

Днес сме 2 от 2! 

За утре: 

Дания

Белгия

Нидерландия

Украйна - Австрия ще го пропусна щото не се знае ще играят ли за Х няма ли. Аз бих казал, че при всеки удобен момент един от двата отбора ще го начука на другия без да им дреме и няма да е Х този мач, но все пак го пропускам за по-сигурно

3 от 3 сме днес! Два поредни дни удряме всички мачове за деня! 

За утре има хубави мачленца! 

Хърватия

Англия

• Sad 1

Според мен няма смисъл да пишеш всеки ден,просто пиши всички да набиват само за фаворитите според букмейкъра,защото друга прогноза до тук не съм видял.😂

15 hours ago, Farest said:

3 от 3 сме днес! Два поредни дни удряме всички мачове за деня! 

Кои сте вие?

• Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Днеска 2 от 2! За трети пореден ден всички мачове са в торбата! 

За утре: 

Франция (има безплатен залог 10 лв в бет365) 

Испания

Германия

От всичките мачове, само Франция ще играя защото коеф. Си струва. Другите прогнози са с много ниски коеф. И не си струва да ги пускам, но все пак ще ги дам като прогноза тук за статистиката после. 

• Haha 1

Оф, влязох само да пиша тук на MJ23 да го питам би ли се обзаложил на 500 лв., че днескашните прогнози ще са за Испания и Германия, ама съм изпреварен. :(

Спокойно, следва няколко дни пауза и залози за Италия и Дания! 😂Макар че за Хърватия не беше лесно,не очаквах да бият.

Абе Дания може и да го поемат от Уелс..

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

HEIDENREICH

Уникални прогнози Фарест-чо. Респект. 

Как ги целиш просто, това твоето не е просто интуиция , а е нещо плашещо. 👏

3 hours ago, HEIDENREICH said:

Уникални прогнози Фарест-чо. Респект. 

Как ги целиш просто, това твоето не е просто интуиция , а е нещо плашещо. 👏

Аз това отдавна го забелязах:

On 6/17/2021 at 11:17 PM, Radox said:

Фарка, стига ги иби, че ги заболя дупито тез букита ве ... имай милост малко!

• Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Не се занимавайте с Фарест, а с неговите залогчета малогчета за да имате парички за моринциту. Ето примерно ви давам перфектния залог за Франция на 2.25 к.  Вчера Хърватия ви дадох на 2.20.