Jump to content

Фарестовите Залогчета Малогчета!

Farest

Recommended Posts

Добре дошли във "Фарестовите Залогчета Малогчета"! 

Ако играете фарестовите залогчета малогчета е важно да ги играете на сингъл, защото Фарест не е мойсей за да ги хваща по 4-5 мача. Ама па ако толкова ми вярвате може да ги набиете и в права колонка и да си кажете " Ебал съм го". 

Какви ще са залозите? Най-елементарни, бих казал каруцарски залози, които Фарест ще дава всеки ден до края на Евро 20. Може и да пускам някое залогче от Копата, ако си харесам нещичко. 

Ето ги и залозите: Белгия, Дания и Швейцария да Ибат!!!! 

Казах ви, че залозите ще са каруцарски! После да няма, ама залогче това, ама малогчето онова! 

HBK_forever

Евала за горския ти гимик Форест Фарестов, има леб у теб, ама трябва да поработиш стабилно с тази тема, за да достигнеш до висините на моите залози по отношение на ебането, погледнато от екзистенциална и широкоаспектна гледна точка. Аз примерно не знам дали Белгия, Дания и Швейцария ще "Ибат", както си написал ти, но искам да знам кого ще ибат... това тема за футболни залози ли е ексклузивно, защото ако не е, може и аз да се включа по темата с ебнята. Въпросът е, че съм толкова компетентен и откровен професионалист по темата, че ако се развихря, ще ме цензурират, а то цялата работа е с обучителна цел:D

Edited by HBK_forever

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Белгия, Дания, Швейцария ще ибат своите съперници. Ако искаш да ги играеш влизаш в което и да е буки и обикновено са на главната страница и ще видиш срещу кой ще играят и кого ще ибат. Както казах това са каруцарски залози и ако сложа примерно Португалия - Уелс. Няма да са каруцарски. Трябва да има и малко загадка. Срещу кого ще играят, кого ще ибат и тн. Пускай Фарестовите залогчета малогчета и след Евро 20 и Копа Америка няма да си назад приятелю. Няма да си назад, защото Фарест разбира тези елеюентарни залогчета! 

Дългосрочни залози : 

Победител - Франция

Голмайстор - играл съм ги всичките отделно: Хари Кейн, Мбапе, Лукаку

• Haha 1

Първия ден ударихме 1 от 3! Кво да праиш. Ако не беше станало това с Ериксен, може би щеше Дания да вземат победата. Ето залозите за утре: 

Англия

Австрия

Нидерландия

Да ибат!!! 

raquishi

Гористе, не започна добре. Ама пък верно ебаси късмета дето имаш, човека едва ли не умря на терена, само и само твоя залог да не излезе.

57 minutes ago, raquishi said:

Гористе, не започна добре. Ама пък верно ебаси късмета дето имаш, човека едва ли не умря на терена, само и само твоя залог да не излезе.

Тоя бъзик е от тоя тип дето е отвратително гаден, но много смешен

raquishi
31 minutes ago, Farest said:

Тоя бъзик е от тоя тип дето е отвратително гаден, но много смешен

Я съм си експертче по такива.

Важното е, че момчето е живо, контактно, и в стабилно състояние. Дано се възстанови напълно.

Пък ние ще стискаме фишовити, и ши са надявами да излязат.

Опааа, днеска тройка кебапчета е положението! 3 от 3! Нема грешка! 

За утре : 

Чехия

Полша

Испания

1 minute ago, MJ23 said:

@shevchenko те иба,парите ти взема.

На мен ми изплатиха печалбата в Бет365. Знаеш, че там при 2 на 0 изплащат. Таа броя си го 3 от 3 :D Не знам в другите букита изплащат ли при 2 гола разлика? 

raquishi
1 minute ago, Farest said:

На мен ми изплатиха печалбата в Бет365. Знаеш, че там при 2 на 0 изплащат. Таа броя си го 3 от 3 :D Не знам в другите букита изплащат ли при 2 гола разлика? 

Явно бога на залозите е с теб днес, фарест марест. 

Иначе НИийдерландс поведоха пак, 3-2. 

Слагайти ударну следващ гол Украйна и да стане мега зверския двубой чуек.

Тия тревомани ХОЛАНДИЯ си биха. Та 3 от 3 сме днес.  За утре: 

Чехия

Полша

Испания

Днес сме 1 от 3. Добре, че Чехия биха, та загубата да е минимална, защото коеф. Беше 2.87.  

За утре: 

Португалия 

Франция

Днес 2 от 2 момчета и едно момиче. Горе долу добре се движиме! 

За утре: 

Русия 

Турция

Италия

natopor4en

Марка, надявам се днес игра в палавите залогчета малогчета и победата на Кувейт над Тайпе. Лайвчето го дадоха до 1,50. Малко след това Кувейт поведоха с 2:1. 

• Upvote 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Фарка, кви са тез малогчета Бразилия срещу Източен Тимор на 1.10 ве? Мятай по-трудни мачове да та видим дали наистина си разбирач...

Spoiler

... и ибач.

#Dealwithit #Winning хе-хе :cool:

Edited by Radox
  • Wank 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

51 minutes ago, Radox said:

Фарка, кви са тез малогчета Бразилия срещу Източен Тимор на 1.10 ве? Мятай по-трудни мачове да та видим дали наистина си разбирач...

Reveal hidden contents

... и ибач.

#Dealwithit #Winning хе-хе :cool:

Ами мисля само от Евро 20 да пускам прогнози. А и ми е интересно накрая на турнира с колко ще съм напред и дали има файда да се играе така. Засега вървят добре нещата. 

raquishi
23 hours ago, Farest said:

2 от 3 днеска! 

За утре: 

Нидерландия

Белгия

Украйна

Позна! Ърли пейаут фор дъ уин.

On 6/12/2021 at 12:44 AM, Farest said:

Фарест не е мойсей за да ги хваща по 4-5 мача.

От днес си Мойсей Шибана легендооооо! 

Днес 3 от 3 

За утре: 

Швеция

Хърватия

Англия

Фарка, стига ги иби, че ги заболя дупито тез букита ве ... имай милост малко!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Този начин ма залагане е най - сигурния да станете клиент на EasyCredit или бездомен. С еднакъв стейк ли играеш 1.28 на Англия и 2.20 на Хърватия? Примерно 100 лв стейк или търсиш обща или чиста печалба 100 лв? Просто извън троленето е много грешно такъв тип залагане.

• Like 1

С еднаква сума залагам за всички мачове. Засега съм почти двойно напред от тоя тип залагане, така че съм доволен. Ще видиме на края на турнира крайната печалба каква ще е, но мисля, че нещата вървят добре.