Jump to content

Първи годишни награди "Летен въргал" за форумни игри!

The Best

Recommended Posts

The Best

preview.thumb.png.f2d6e7291a3f19536a031f2de4eda6c9.png

Здравейте, уважаеми съфорумци! Дойде времето за първите годишни награди ”Летен въргал”, посветени на изминалите ми форумни игри. Целта на тези награди не е комерсиална и победителите в отделните категории не печелят нищо съществено освен уважението, което им гласуват останалите потребители.

Тези награди могат да се възприемат и като анкетно допитване до вас, а чрез вашият вот аз ще мога да си извадя представа какво сте харесали и какво не в изминалите сезони на игрите, както и кои отигравания и представяния в дадени сезони са ви направили най-голямо впечатление. Ето защо на наградите ”Летен въргал” ще се зачитат гласовете  само на потребители, които са участвали поне в един сезон на моя форумна игра. Всички останали, които имат желание да споделят свои впечатления от сезони, които са следили, могат да го направят като коментират в темата.

Правилата за гласуване, освен да сте били участник в поне един сезон на моя форумна игра, са следните: Не можете да гласувате за себе си, но други ограничения няма. Можете да сте детайлни, колкото поискате и да обясните защо избирате даден номиниран пред останалите, както и какво смятате за игрите. Нека отпразнуваме заедно три години от създаването на форумните игри(началото бе дадено с първия сезон на Сериозен ли си или ще се излагаш през лятото на 2018г.), защото без вашето участие и подкрепа, тези игри нямаше да могат да се осъществят! Благодаря ви! :beer:   

Потребители, участвали във форумните ми игри:

1. @crazype6o1

2. @hacky

3. @Genisys

4. @ShiningWizard

5. @The Best

6. @baikiro

7. @Loop

8. @HEIDENREICH

9. @Himler

10. @natopor4en

11. @Suffer-H

12. @Metzgermeister

13. @BrockLesnar

14. @THE ENEMY

15. @neshev

16. @Bobotsi

17. @The Olimpic Hero

18. @soundcloudrapper

19. @yaripim

20. @Mariyan01

21. @Splin

22. @Socki

23. @rawhide

24. @Lemmon-714

25. @Prince10

26. @dbrm

27. @iMMORTAL!

28. @Stun Damage

29. @kabakov

30. @Chocho95

31. @ЧОТУДЕ

32. @BAITO6O

33. @batistaheel

34. @Radox

35. @Brutalnia

36. @nabonid

37. @dadoktor

38. @Rise of Thunder

Категории:

🏆 1. Най-добре представил се победител във форумна игра:🏆

The Best за победата в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 1

Loop за победата в “Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2

The Best за победата в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3

Stun_Damage за победата в “Кой е убиецът?” сезон 1

The Best за победата в “Кой е убиецът?” сезон 2

ЧОТУДЕ за победата в ”Кой е убиецът?” сезон 3

Soundcloudrapper за победата във “Филмов куиз” сезон 1

Rawhide за победата във ”Филмов куиз” сезон 2

Nabonid за победата във “Форумен куиз” сезон 3

The Best и BrockLesnar за споделеното царуване в Yu-Gi-Oh:Duel Links турнира

The Best за победата в турнира на GWENT: The Witcher Legends

🏆 2. Най-добър водещ на форумна игра:🏆

The Best за “Сериозен ли си или ще се излагаш?” – сезони 1,2,3

The Best за ”Кой е убиецът?” сезони 1 и 3

The Best за “Форумен куиз” сезони 1 и 3

Suffer-H и The Best за “Филмов куиз” сезон 2

Stun_Damage за “Кой е убиецът?” сезон 2

🏆 3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”:🏆

Heidenreich в ролята на Роберт Щилянов

ЧОТУДЕ в ролята на Въчко Гоцев

The Best в ролята на Юлия Григорова

The Enemy в ролята на Владимир Григоров

Stun_Damage в ролята на Ризван Фарат

🏆 4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: 🏆

Soundcloudrapper за сезони 1,2

Nabonid за сезон 3

Rawhide за сезон 2

The Enemy за цялостен принос

The Olimpic Hero за цялостен принос

Metzgermeister за цялостен принос

🏆 5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: 🏆

The Best за цялостен принос

Loop за сезон 2

Heidenreich за сезон 2

ЧОТУДЕ за сезон 3

Metzgermeister за сезон 3

🏆 6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): 🏆

Neshev

Radox

Lemmon_917

Heidenreich

Immortal

🏆 7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: 🏆

Бай Киро се обявява за неоспорим и непобеден шампион във Форумния куиз, напускайки играта още в групите.

ЧОТУДЕ заявява, че е блъснал кон сутринта в центъра на столицата, а за свидетел си води циганин.

Stun_Damage за историята му в “Кой е убиецът?” 2

The Olimpic Hero за оправданията си при всяко забавяне с оценките в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”

Бай Киро измисля конспирация, според която The Best прави форумните куиз състезания с идеята администратора на BWC - The Olimpic Hero да спечели(Уви, той не е спечелил нито един сезон все още).

The Olimpic Hero банва водещия на куиза The Best, след като Lemmon-719 го побеждава на ¼ финал.

Половината участници в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3 се отказват от участие, когато разбират, че страшилището Радокс ще ги оценява.

🏆 8. Най-забавен участник в игра: 🏆

Бай Киро за цялостен принос

The Best за цялостен принос

Heidenreich за цялостен принос

ЧОТУДЕ за цялостен принос

Metzgermeister в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”

🏆 9. Любим цитат от игра: 🏆

Свободен избор

🏆10. Любим сезон на форумна игра(в скоби са победителите/главните  действащи лица сред участниците за по-лесно ориентиране): 🏆

”Филмов куиз” сезон 1(Soundcloudrapper, The Enemy, The Olimpic Hero, Natopor4en и др.)

”Филмов куиз” сезон 2(Rawhide, Natopor4en, Soundcloudrapper, Lemmon-719 и др.)

”Форумен куиз” сезон 3(Nabonid, Metzgermeister, Brutalnia, The Olimpic Hero и др.)

”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 1(The Best, Hacky, Baikiro, ShiningWizard и др.)

”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2(Loop, Heidenreich, Hacky, The Best и др.)

”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3(The Best, Metzgermeister, ЧОТУДЕ, ShiningWizard и др.)

”Кой е убиецът?” сезон 1(Stun_Damage, Bobotsi, BrockLesnar, Chocho95 и др.)

”Кой е убиецът?” сезон 2(The Best, Neshev, Lemmon-719, BAITO6O и др.)

”Кой е убиецът?” сезон 3(ЧОТУДЕ, Heidenreich, Bobotsi, Rise of Thunder и др.)

”Yu-Gi-Oh! Duel Links” форумен турнир(The Best, BrockLesnar и др.)

”GWENT: The Witcher Legends” форумен турнир(The Best, Kabakov и др.)

Бонус допитване: В кои игри на организатора на тези награди бихте участвали и защо?

Сериозен ли си или ще се излагаш?

Форумен куиз

Кой е убиецът?

Турнири на стратегически игри

Паралелен свят

Форумен Сървайвър

Открий шпионина

Форумна викторина

Книга-игра

Заложи на мен

ПП 1: Ето линкове към темите за изминалите игри до момента, те ще играят ролята на машина на времето и ще ви върнат в оспорваните мигове на тези форумни състезания.

"Сериозен ли си или ще се излагаш?" сезон 1

"Сериозен ли си или ще се излагаш?" сезон 2

"Филмов куиз" сезон 1

"Филмов куиз" сезон 2    

"Кой е убиецът?" сезон 1

"Сериозен ли си или ще се излагаш?" сезон 3

Форумен турнир "Yu Gi-Oh: Duel links" 1 издание:

"Кой е убиецът?" сезон 2:

Форумен турнир "GWENT: The Witcher Legends" 1 издание:

"Кой е убиецът?" сезон 3

"Форумен куиз" сезон 3

Срокът за гласуване в наградите "Летен въргал" е до 30 юни, в 20:00ч. След това ще сметна резултатите и ще обявя победителите!

• Upvote 4
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 1

Категории:

1. Най-добре представил се победител във форумна игра: Rawhide за победата във ”Филмов куиз” сезон 2

2. Най-добър водещ на форумна игра: The Best за “Форумен куиз” сезони 1 и 3

3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”: ЧОТУДЕ в ролята на Въчко Гоцев

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: Rawhide за сезон 2

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: The Best за цялостен принос

6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): Heidenreich

7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: Байкиро измисля конспирация, според която The Olimpic Hero банва водещия на куиза The Best, след като Lemmon-719 го побеждава на ¼ финал.

8. Най-забавен участник в игра: Heidenreich за цялостен принос

9. Любим цитат от игра: Не мога да се сетя. 

10. Любим сезон на форумна игра(в скоби са победителите/главните  действащи лица сред участниците за по-лесно ориентиране): ”Форумен куиз” сезон 3(Nabonid, Metzgermeister, Brutalnia, The Olimpic Hero и др.)

• Thanks 2

1. Най-добре представил се победител във форумна игра:

Loop за победата в “Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2 -блестящо представяне , направо ни отвя

2. Най-добър водещ на форумна игра:

Suffer-H и The Best за “Филмов куиз” сезон 2 - тук беше най-големия култаж, единия водещ май си тръгна .Mного ми харесва ненатрапчивата ти скромност Асенчо- в 4 от 5 отговора ни даваш възможността да гласуваме за  теб. Не си човек. 🤣

3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”

@Lemmon-714 КАТО ЛЕЛКАТА ОТ ГРУДОВО. Защо я няма в анкетата, ти шибан дебил ли си? Иначе самият ти заслужаваш второ място като аналната мръсница-гадже на @neshev

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: 

Не мога да се сетя каква е тази игра , но гласувам за @The Olimpic Hero, да вземе и той нещо, че след снощният мач Полша-Словакия сигурно майка му не може да си дигне гащите 

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: 

Нищо не може да засенчи сексуалните подвизи на @Metzgermeister :wank:

6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): ( Ако нямам право да гласувам за себе си тогава никой)

7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: 

The Olimpic Hero банва водещия на куиза The Best, след като Lemmon-719 го побеждава на ¼ финал.

8. Най-забавен участник в игра:

Metzgermeister в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”

9. Любим цитат от игра:

Metzgermeister :

Иначе до ебане не съм стигал, но съм хващал задниците на две момичета, макар и едното после да ме нарита в ташаците, но така или иначе го хванах за дупарата, за да си отмъстя, че ми изрисува тетрадката с хуйове, като това се случи в седми клас 

10. Любим сезон на форумна игра(в скоби са победителите/главните  действащи лица сред участниците за по-лесно ориентиране):

”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2(Loop, Heidenreich, Hacky, The Best и др.)

Бонус допитване: В кои игри на организатора на тези награди бихте участвали и защо?

Сериозен ли си или ще се излагаш?

Форумен куиз

Кой е убиецът?

Турнири на стратегически игри

Паралелен свят

Форумен Сървайвър

Открий шпионина

Форумна викторина

Книга-игра

Заложи на мен

В нито една, тъй като е почти невъзможно да се победи ( справка последния сезон на Кой е убиецът ) , но иначе всички проекти звучат интересно и ще ги следя. Все пак е добре да обясниш накратко коя за какво е. И да си обяснявал в друга тема - не съм видял, :( 

• Like 1
  • Thanks 1

@HEIDENREICH, ти спечели в "Кой е убиецът?" 3 сезон(както и Райс, а и Бобоци), но в първа категория съм слагал големите победители от всеки сезон(тоест само убийците), иначе щеше да се наложи да изброявам до откат всеки спечелил в дадена игра:D

За игрите ще обясня сега, възможно най-кратко: Първите три са ясни("Сериозен ли си или ще се излагаш?", "Кой е убиецът?", "Форумен куиз"), просто още от същото с леко освежени правила и различни сезони ще има. Следващият сезон на "Сериозен ли си или..." ще ми бъде последният като участник, след това може би ще се изявявам като жури само, може и водещ да не съм. Ще видя и регламентът какъв ще е. Форумния куиз може да бъде само филмов, само музикален, спортен, футболен дори, в зависимост от предпочитанията. За "Кой е убиецът?" съм предвидил различни иновации, мога да направя сезон с всички убийци досега в една история, която да напомни случилото се с тях в предишните сезони, също така мога да експериментирам с история, в която се разкрива кражба, а не убийство, или пък имаме ситуация със сериен убиец и всеки ден има нова жертва. Има накъде да се развива тази игра, но трябва и някой път самите детективи да спечелят, иначе е безсмислено да усложнявам още регламента.

Стратегическите турнири на игри са обикновено тези, които включват компютърни игри с карти, юнити и/или бойни стратегии. Най-често става въпрос за безплатни е-спорт игри. Форумният Сървайвър ще бъде чист Сървайвър, като във всеки кръг ще има различни изпитания за бързина, ловкост, хитрост и интелигентност, а участниците ще бъдат разделени на отбори.

"Паралелен свят" е игра, където всеки участник ще изгради перфектната утопия за себе си в един нов свят. Постепенно ще има интеракция с останалите участници и техните решения, а победител ще бъде този, който постигне всяка своя цел в паралелния свят и надиграе опонентите си.

Книгата-игра може да бъде на всякаква тематика, кеч, футбол, някакъв фентъзи сетинг, мога да скалъпя разказ от и за почти всичко, даже може би ако се избере тази опция ще ви предоставя възможност да гласувате за какво точно да се разказва в историята на книгата-игра.

Форумната викторина ще бъде игра с въпроси, но с различни правила. Ще има двама или четирима участници, които ще играят един мач на принципа всеки срещу всеки, а победителят ще спечели викторината. Всяка седмица ще има нов епизод на играта с победителя и нови трима претенденти на същия принцип.

Открий шпионина ще бъде стратегическа игра, която ще се играе почти изцяло на лични съобщения между участниците. Всеки от тях ще е с определен гимик, като целта ще бъде да се разкрие шпионинът/шпионите, които ще баламосват останалите играчи в опит да спечелят доверието им и играта.

"Заложи на мен" ще бъде нова игра със стратегически елементи. Първоначално ще я реализирам на базата на футболни компютърни игри с треньорски мод(после може да се опита и с друг вид комп. игри). Желаещите да участват ще трябва да изберат един отбор и турнир(било клубен или на национално ниво), а след като записването бъде преустановено аз в ролята си на водещ ще избера една игра(ФИФА, ПЕС), върху която ще се проведе сезонът. Всеки играч ще може да избира титулярния състав за отбора си, както и какви смени кога да направи, а аз ще изигравам мачовете от играта през треньорския мод и ще пускам пълен клип от срещата във форума. Победител/и ще са тези, които успеят с избрания от тях отбор да спечелят избраната от тях надпревара и се докажат като футболни топ разбирачи.

Това е накратко за бъдещите ми проекти. Всеки е труден за реализиране що се отнася до водене и изпипване на детайлите, но знаете, че обичам да влизам в ролята на иноватор и очаквам всеки от тези проекти да ви хареса.:beer:

Edited by The Best

За изказване на годината гласувам за това където The Best фантазираше как всяко "момиче с което прави секс го предразполага и го води у тях, за да се чувства възможно най-добре" или нещо подобно.

• Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

1. Такова нещо не съм казвал.

2. Няма такава категория "изказване на годината":D Има любим цитат от игра, към всички номинирани игри има линк, цъкаш и си харесваш цитатче - гласуваш за него. Просто като фасул.

ПП: Не насирай, а гласувай, Радко. Има те даже номиниран в определени категории.

18 Tips That Will Help You Get The Most Out of Your Vacation | Just do it  gif, Just do it, Manly man meme

1. Най-добре представил се победител във форумна игра: The Best за победата в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3

2. Най-добър водещ на форумна игра: The Best за “Сериозен ли си или ще се излагаш?” – сезони 1,2,3

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”:Metzgermeister за цялостен принос

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: Metzgermeister за сезон 3

6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): Heidenreich

7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: Байкиро измисля конспирация, според която The Olimpic Hero банва водещия на куиза The Best, след като Lemmon-719 го побеждава на ¼ финал

8. Най-забавен участник в игра: Metzgermeister в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”

10.”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2(Loop, Heidenreich, Hacky, The Best и др.)

• Upvote 1
  • Thanks 1

Категории:

1. Най-добре представил се победител във форумна игра:

Soundcloudrapper за победата във “Филмов куиз” сезон 1

- Поне на мен като участник, тоя пич ми изглеждаше като някакъв demigod, невъзможен за побеждаване.

2. Най-добър водещ на форумна игра:

Suffer-H и The Best за “Филмов куиз” сезон 2

3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”:

- Мен ме изкефи лимончето като беше някаква селянка.

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: 

Metzgermeister за цялостен принос

- Soundcloudrapper го помня само от сезон едно като някакъв кошмар, но Метцера винаги стискам палци да не се пада срещу мен.:D

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: 

ЧОТУДЕ за сезон 3

- Не съм следил почти нищо от тази игра, но от това което съм, помня че го бяха прецакали с оценяване или нещо подобно, така че тук му давам подкрепа. 

8. Най-забавен участник в игра: 

ЧОТУДЕ за цялостен принос

10. Любим сезон на форумна игра(в скоби са победителите/главните  действащи лица сред участниците за по-лесно ориентиране): 

”Филмов куиз” сезон 1 (Soundcloudrapper, The Enemy, The Olimpic Hero, Natopor4en и др.)

• Upvote 1
  • Like 1
  • Thanks 1