Jump to content

Първи годишни награди "Летен въргал" за форумни игри!

The Best

Recommended Posts

The Best

preview.thumb.png.f2d6e7291a3f19536a031f2de4eda6c9.png

Здравейте, уважаеми съфорумци! Дойде времето за първите годишни награди ”Летен въргал”, посветени на изминалите ми форумни игри. Целта на тези награди не е комерсиална и победителите в отделните категории не печелят нищо съществено освен уважението, което им гласуват останалите потребители.

Тези награди могат да се възприемат и като анкетно допитване до вас, а чрез вашият вот аз ще мога да си извадя представа какво сте харесали и какво не в изминалите сезони на игрите, както и кои отигравания и представяния в дадени сезони са ви направили най-голямо впечатление. Ето защо на наградите ”Летен въргал” ще се зачитат гласовете  само на потребители, които са участвали поне в един сезон на моя форумна игра. Всички останали, които имат желание да споделят свои впечатления от сезони, които са следили, могат да го направят като коментират в темата.

Правилата за гласуване, освен да сте били участник в поне един сезон на моя форумна игра, са следните: Не можете да гласувате за себе си, но други ограничения няма. Можете да сте детайлни, колкото поискате и да обясните защо избирате даден номиниран пред останалите, както и какво смятате за игрите. Нека отпразнуваме заедно три години от създаването на форумните игри(началото бе дадено с първия сезон на Сериозен ли си или ще се излагаш през лятото на 2018г.), защото без вашето участие и подкрепа, тези игри нямаше да могат да се осъществят! Благодаря ви! :beer:   

Потребители, участвали във форумните ми игри:

1. @crazype6o1

2. @hacky

3. @Genisys

4. @ShiningWizard

5. @The Best

6. @baikiro

7. @Loop

8. @HEIDENREICH

9. @Himler

10. @natopor4en

11. @Suffer-H

12. @Metzgermeister

13. @BrockLesnar

14. @THE ENEMY

15. @neshev

16. @Bobotsi

17. @The Olimpic Hero

18. @soundcloudrapper

19. @yaripim

20. @Mariyan01

21. @Splin

22. @Socki

23. @rawhide

24. @Lemmon-714

25. @Prince10

26. @dbrm

27. @iMMORTAL!

28. @Stun Damage

29. @kabakov

30. @Chocho95

31. @ЧОТУДЕ

32. @BAITO6O

33. @batistaheel

34. @Radox

35. @Brutalnia

36. @nabonid

37. @dadoktor

38. @Rise of Thunder

Категории:

🏆 1. Най-добре представил се победител във форумна игра:🏆

The Best за победата в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 1

Loop за победата в “Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2

The Best за победата в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3

Stun_Damage за победата в “Кой е убиецът?” сезон 1

The Best за победата в “Кой е убиецът?” сезон 2

ЧОТУДЕ за победата в ”Кой е убиецът?” сезон 3

Soundcloudrapper за победата във “Филмов куиз” сезон 1

Rawhide за победата във ”Филмов куиз” сезон 2

Nabonid за победата във “Форумен куиз” сезон 3

The Best и BrockLesnar за споделеното царуване в Yu-Gi-Oh:Duel Links турнира

The Best за победата в турнира на GWENT: The Witcher Legends

🏆 2. Най-добър водещ на форумна игра:🏆

The Best за “Сериозен ли си или ще се излагаш?” – сезони 1,2,3

The Best за ”Кой е убиецът?” сезони 1 и 3

The Best за “Форумен куиз” сезони 1 и 3

Suffer-H и The Best за “Филмов куиз” сезон 2

Stun_Damage за “Кой е убиецът?” сезон 2

🏆 3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”:🏆

Heidenreich в ролята на Роберт Щилянов

ЧОТУДЕ в ролята на Въчко Гоцев

The Best в ролята на Юлия Григорова

The Enemy в ролята на Владимир Григоров

Stun_Damage в ролята на Ризван Фарат

🏆 4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: 🏆

Soundcloudrapper за сезони 1,2

Nabonid за сезон 3

Rawhide за сезон 2

The Enemy за цялостен принос

The Olimpic Hero за цялостен принос

Metzgermeister за цялостен принос

🏆 5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: 🏆

The Best за цялостен принос

Loop за сезон 2

Heidenreich за сезон 2

ЧОТУДЕ за сезон 3

Metzgermeister за сезон 3

🏆 6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): 🏆

Neshev

Radox

Lemmon_917

Heidenreich

Immortal

🏆 7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: 🏆

Бай Киро се обявява за неоспорим и непобеден шампион във Форумния куиз, напускайки играта още в групите.

ЧОТУДЕ заявява, че е блъснал кон сутринта в центъра на столицата, а за свидетел си води циганин.

Stun_Damage за историята му в “Кой е убиецът?” 2

The Olimpic Hero за оправданията си при всяко забавяне с оценките в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”

Бай Киро измисля конспирация, според която The Best прави форумните куиз състезания с идеята администратора на BWC - The Olimpic Hero да спечели(Уви, той не е спечелил нито един сезон все още).

The Olimpic Hero банва водещия на куиза The Best, след като Lemmon-719 го побеждава на ¼ финал.

Половината участници в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3 се отказват от участие, когато разбират, че страшилището Радокс ще ги оценява.

🏆 8. Най-забавен участник в игра: 🏆

Бай Киро за цялостен принос

The Best за цялостен принос

Heidenreich за цялостен принос

ЧОТУДЕ за цялостен принос

Metzgermeister в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”

🏆 9. Любим цитат от игра: 🏆

Свободен избор

🏆10. Любим сезон на форумна игра(в скоби са победителите/главните  действащи лица сред участниците за по-лесно ориентиране): 🏆

”Филмов куиз” сезон 1(Soundcloudrapper, The Enemy, The Olimpic Hero, Natopor4en и др.)

”Филмов куиз” сезон 2(Rawhide, Natopor4en, Soundcloudrapper, Lemmon-719 и др.)

”Форумен куиз” сезон 3(Nabonid, Metzgermeister, Brutalnia, The Olimpic Hero и др.)

”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 1(The Best, Hacky, Baikiro, ShiningWizard и др.)

”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2(Loop, Heidenreich, Hacky, The Best и др.)

”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3(The Best, Metzgermeister, ЧОТУДЕ, ShiningWizard и др.)

”Кой е убиецът?” сезон 1(Stun_Damage, Bobotsi, BrockLesnar, Chocho95 и др.)

”Кой е убиецът?” сезон 2(The Best, Neshev, Lemmon-719, BAITO6O и др.)

”Кой е убиецът?” сезон 3(ЧОТУДЕ, Heidenreich, Bobotsi, Rise of Thunder и др.)

”Yu-Gi-Oh! Duel Links” форумен турнир(The Best, BrockLesnar и др.)

”GWENT: The Witcher Legends” форумен турнир(The Best, Kabakov и др.)

Бонус допитване: В кои игри на организатора на тези награди бихте участвали и защо?

Сериозен ли си или ще се излагаш?

Форумен куиз

Кой е убиецът?

Турнири на стратегически игри

Паралелен свят

Форумен Сървайвър

Открий шпионина

Форумна викторина

Книга-игра

Заложи на мен

ПП 1: Ето линкове към темите за изминалите игри до момента, те ще играят ролята на машина на времето и ще ви върнат в оспорваните мигове на тези форумни състезания.

"Сериозен ли си или ще се излагаш?" сезон 1

"Сериозен ли си или ще се излагаш?" сезон 2

"Филмов куиз" сезон 1

"Филмов куиз" сезон 2    

"Кой е убиецът?" сезон 1

"Сериозен ли си или ще се излагаш?" сезон 3

Форумен турнир "Yu Gi-Oh: Duel links" 1 издание:

"Кой е убиецът?" сезон 2:

Форумен турнир "GWENT: The Witcher Legends" 1 издание:

"Кой е убиецът?" сезон 3

"Форумен куиз" сезон 3

Срокът за гласуване в наградите "Летен въргал" е до 30 юни, в 20:00ч. След това ще сметна резултатите и ще обявя победителите!

Категории:

1. Най-добре представил се победител във форумна игра: Rawhide за победата във ”Филмов куиз” сезон 2

2. Най-добър водещ на форумна игра: The Best за “Форумен куиз” сезони 1 и 3

3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”: ЧОТУДЕ в ролята на Въчко Гоцев

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: Rawhide за сезон 2

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: The Best за цялостен принос

6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): Heidenreich

7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: Байкиро измисля конспирация, според която The Olimpic Hero банва водещия на куиза The Best, след като Lemmon-719 го побеждава на ¼ финал.

8. Най-забавен участник в игра: Heidenreich за цялостен принос

9. Любим цитат от игра: Не мога да се сетя. 

10. Любим сезон на форумна игра(в скоби са победителите/главните  действащи лица сред участниците за по-лесно ориентиране): ”Форумен куиз” сезон 3(Nabonid, Metzgermeister, Brutalnia, The Olimpic Hero и др.)

• Thanks 2
HEIDENREICH

1. Най-добре представил се победител във форумна игра:

Loop за победата в “Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2 -блестящо представяне , направо ни отвя

2. Най-добър водещ на форумна игра:

Suffer-H и The Best за “Филмов куиз” сезон 2 - тук беше най-големия култаж, единия водещ май си тръгна .Mного ми харесва ненатрапчивата ти скромност Асенчо- в 4 от 5 отговора ни даваш възможността да гласуваме за  теб. Не си човек. 🤣

3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”

@Lemmon-714 КАТО ЛЕЛКАТА ОТ ГРУДОВО. Защо я няма в анкетата, ти шибан дебил ли си? Иначе самият ти заслужаваш второ място като аналната мръсница-гадже на @neshev

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: 

Не мога да се сетя каква е тази игра , но гласувам за @The Olimpic Hero, да вземе и той нещо, че след снощният мач Полша-Словакия сигурно майка му не може да си дигне гащите 

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: 

Нищо не може да засенчи сексуалните подвизи на @Metzgermeister :wank:

6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): ( Ако нямам право да гласувам за себе си тогава никой)

7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: 

The Olimpic Hero банва водещия на куиза The Best, след като Lemmon-719 го побеждава на ¼ финал.

8. Най-забавен участник в игра:

9. Любим цитат от игра:

Metzgermeister :

Иначе до ебане не съм стигал, но съм хващал задниците на две момичета, макар и едното после да ме нарита в ташаците, но така или иначе го хванах за дупарата, за да си отмъстя, че ми изрисува тетрадката с хуйове, като това се случи в седми клас 

10. Любим сезон на форумна игра(в скоби са победителите/главните  действащи лица сред участниците за по-лесно ориентиране):

”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2(Loop, Heidenreich, Hacky, The Best и др.)

Бонус допитване: В кои игри на организатора на тези награди бихте участвали и защо?

Сериозен ли си или ще се излагаш?

Форумен куиз

Кой е убиецът?

Турнири на стратегически игри

Паралелен свят

Форумен Сървайвър

Открий шпионина

Форумна викторина

Книга-игра

Заложи на мен

В нито една, тъй като е почти невъзможно да се победи ( справка последния сезон на Кой е убиецът ) , но иначе всички проекти звучат интересно и ще ги следя. Все пак е добре да обясниш накратко коя за какво е. И да си обяснявал в друга тема - не съм видял, :( 

The Best
Posted (edited)

@HEIDENREICH, ти спечели в "Кой е убиецът?" 3 сезон(както и Райс, а и Бобоци), но в първа категория съм слагал големите победители от всеки сезон(тоест само убийците), иначе щеше да се наложи да изброявам до откат всеки спечелил в дадена игра:D

За игрите ще обясня сега, възможно най-кратко: Първите три са ясни("Сериозен ли си или ще се излагаш?", "Кой е убиецът?", "Форумен куиз"), просто още от същото с леко освежени правила и различни сезони ще има. Следващият сезон на "Сериозен ли си или..." ще ми бъде последният като участник, след това може би ще се изявявам като жури само, може и водещ да не съм. Ще видя и регламентът какъв ще е. Форумния куиз може да бъде само филмов, само музикален, спортен, футболен дори, в зависимост от предпочитанията. За "Кой е убиецът?" съм предвидил различни иновации, мога да направя сезон с всички убийци досега в една история, която да напомни случилото се с тях в предишните сезони, също така мога да експериментирам с история, в която се разкрива кражба, а не убийство, или пък имаме ситуация със сериен убиец и всеки ден има нова жертва. Има накъде да се развива тази игра, но трябва и някой път самите детективи да спечелят, иначе е безсмислено да усложнявам още регламента.

Стратегическите турнири на игри са обикновено тези, които включват компютърни игри с карти, юнити и/или бойни стратегии. Най-често става въпрос за безплатни е-спорт игри. Форумният Сървайвър ще бъде чист Сървайвър, като във всеки кръг ще има различни изпитания за бързина, ловкост, хитрост и интелигентност, а участниците ще бъдат разделени на отбори.

"Паралелен свят" е игра, където всеки участник ще изгради перфектната утопия за себе си в един нов свят. Постепенно ще има интеракция с останалите участници и техните решения, а победител ще бъде този, който постигне всяка своя цел в паралелния свят и надиграе опонентите си.

Книгата-игра може да бъде на всякаква тематика, кеч, футбол, някакъв фентъзи сетинг, мога да скалъпя разказ от и за почти всичко, даже може би ако се избере тази опция ще ви предоставя възможност да гласувате за какво точно да се разказва в историята на книгата-игра.

Форумната викторина ще бъде игра с въпроси, но с различни правила. Ще има двама или четирима участници, които ще играят един мач на принципа всеки срещу всеки, а победителят ще спечели викторината. Всяка седмица ще има нов епизод на играта с победителя и нови трима претенденти на същия принцип.

Открий шпионина ще бъде стратегическа игра, която ще се играе почти изцяло на лични съобщения между участниците. Всеки от тях ще е с определен гимик, като целта ще бъде да се разкрие шпионинът/шпионите, които ще баламосват останалите играчи в опит да спечелят доверието им и играта.

"Заложи на мен" ще бъде нова игра със стратегически елементи. Първоначално ще я реализирам на базата на футболни компютърни игри с треньорски мод(после може да се опита и с друг вид комп. игри). Желаещите да участват ще трябва да изберат един отбор и турнир(било клубен или на национално ниво), а след като записването бъде преустановено аз в ролята си на водещ ще избера една игра(ФИФА, ПЕС), върху която ще се проведе сезонът. Всеки играч ще може да избира титулярния състав за отбора си, както и какви смени кога да направи, а аз ще изигравам мачовете от играта през треньорския мод и ще пускам пълен клип от срещата във форума. Победител/и ще са тези, които успеят с избрания от тях отбор да спечелят избраната от тях надпревара и се докажат като футболни топ разбирачи.

Това е накратко за бъдещите ми проекти. Всеки е труден за реализиране що се отнася до водене и изпипване на детайлите, но знаете, че обичам да влизам в ролята на иноватор и очаквам всеки от тези проекти да ви хареса.:beer:

Edited by The Best

За изказване на годината гласувам за това където The Best фантазираше как всяко "момиче с което прави секс го предразполага и го води у тях, за да се чувства възможно най-добре" или нещо подобно.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

The Best

1. Такова нещо не съм казвал.

2. Няма такава категория "изказване на годината":D Има любим цитат от игра, към всички номинирани игри има линк, цъкаш и си харесваш цитатче - гласуваш за него. Просто като фасул.

ПП: Не насирай, а гласувай, Радко. Има те даже номиниран в определени категории.

18 Tips That Will Help You Get The Most Out of Your Vacation | Just do it  gif, Just do it, Manly man meme

1. Най-добре представил се победител във форумна игра: The Best за победата в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3

2. Най-добър водещ на форумна игра: The Best за “Сериозен ли си или ще се излагаш?” – сезони 1,2,3

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”:Metzgermeister за цялостен принос

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: Metzgermeister за сезон 3

6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): Heidenreich

7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: Байкиро измисля конспирация, според която The Olimpic Hero банва водещия на куиза The Best, след като Lemmon-719 го побеждава на ¼ финал

8. Най-забавен участник в игра: Metzgermeister в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”

10.”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 2(Loop, Heidenreich, Hacky, The Best и др.)

• Upvote 1
  • Thanks 1
THE ENEMY

Категории:

1. Най-добре представил се победител във форумна игра:

Soundcloudrapper за победата във “Филмов куиз” сезон 1

- Поне на мен като участник, тоя пич ми изглеждаше като някакъв demigod, невъзможен за побеждаване.

2. Най-добър водещ на форумна игра:

Suffer-H и The Best за “Филмов куиз” сезон 2

3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”:

- Мен ме изкефи лимончето като беше някаква селянка.

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: 

Metzgermeister за цялостен принос

- Soundcloudrapper го помня само от сезон едно като някакъв кошмар, но Метцера винаги стискам палци да не се пада срещу мен.:D

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: 

ЧОТУДЕ за сезон 3

- Не съм следил почти нищо от тази игра, но от това което съм, помня че го бяха прецакали с оценяване или нещо подобно, така че тук му давам подкрепа. 

8. Най-забавен участник в игра: 

ЧОТУДЕ за цялостен принос

10. Любим сезон на форумна игра(в скоби са победителите/главните  действащи лица сред участниците за по-лесно ориентиране): 

”Филмов куиз” сезон 1 (Soundcloudrapper, The Enemy, The Olimpic Hero, Natopor4en и др.)

The Best
Posted (edited)

Време е и аз да се отчета с глас в първото издание на тези годишни награди за форумни игри! Обобщавам възможно най-сбито по категории:

1. Най-добре представил се победител във форумна игра: Трудно е да избера фаворит в тази категория, тъй като всеки от изброените заслужи победата си в конкретния сезон. И да можех, не бих гласувал за себе си в тази категория, защото моите победи макар и зрелищни, бяха инфарктни и трудно завоювани. От друга страна, победителите във Форумния куиз спечелиха без да допуснат загуба! И тримата! Моят глас все пак ще отиде за Набонид, понеже той не спечели тематичен сезон в конкретен жанр, а спечели куиз с въпроси от различни сфери на живота.

2. Най-добър водещ на форумна игра: Видях забележка, че съм се номинирал в четири от зададените пет предложения в категорията, но не бива да се забравя, че освен техен създател, аз съм и единствения водещ на тези игри с малки изключения, разбира се. Колебаех се дали изобщо да има подобна категория, но сметнах, че ще е от значение да определите къде съм се представил най-добре като водещ, а и да разбера дали моите приятели Стънката и Съфъра са ме задминали като такива.

Оставям без избраник тази категория. Стънката се справи добре като водещ, но ме сложи да играя жена и то с рандум генератор като тези на Олимпик в мафията, а и историята беше доста щура за моя вкус. Съфъра водеше много добре до момента, в който се подаде на провокации и реши да отстъпи мястото си на мен, но въпреки това въпросите за този сезон бяха измислени изцяло от него, за което съм му благодарен! И двамата бяха на ниво и се надявам отново да водят сезон на някои от моите форумни игри.

Ще направя и кратка реклама в свой стил: Искате да сте водещ на сезон на някоя от изброените игри в бонус въпроса? Желаете да поемете щафетата и сам да изпипате правилата в конкретния сезон или пък се нуждаете от помощ? И в двата случая аз съм насреща и съм готов да ви предоставя възможността да опитате. За целта е необходимо само да се свържете с мен на лични и да се договорим. Така ще внесете разнообразие в тази категория за следващите награди ”Летен въргал” и няма да ми се налага многословно да се пъна да обяснявам защо само аз присъствам в номинациите!

3. Най-добро превъплъщение в играта ”Кой е убиецът?”: Тук вече с чиста съвест гласувам за моя авер по чашка – Стънката! Вярно е, че всички номинирани се представиха повече от добре, но Стънката влезе в кожата на циганин наркопласьор, а впоследствие и убиец! Аз спечелих сезон 2, но героинята ми едва се отърва без обвинение, в трети сезон пък ЧОТУДКАТА бе обвинен, но не се намериха доказателства, а в сезона със Стънката в ролята на Ризван Фарат, той спечели без изобщо да го заподозрат. Показа майсторство, шапки долу!

Едно отклонение: Лимона заслужаваше номинация и за двете си превъплъщения, справи се много добре и донесе колорит на сезоните, в които участваше. Кратко и сбито постигна целта си във втори сезон и спечели, а в трети загуби след като Тошето я резна с интересна теория. Но бях решил предварително, че номинациите за отделните игри ще са по пет на брой и за последното място пласирах Енеми, който нещастно загуби втори сезон, а се раздаде на максимум срещу мен. Това бе най-трудно спечелената от всичките ми десет победи във форумни игри(пет в мои и пет в други инциативи).

4. Най-впечатляващо представяне в играта ”Форумен куиз”: Тук ще гласувам за Rawhide, на когото никой не се опря във втори сезон. Надявам се той да се завърне отново в играта, защото имам чувството, че трудно ще бъде победен от някого. Един куиз мач между него и Набонид би бил просто мечта!

5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: Тук вече бих подкрепил себе си(ако можех:D). Няма как да избягам от този гимик на егоцентрик, пък и си ми отива някак. Статистически погледнато съм отговорил на най-много въпроси и съм задал най-много въпроси на опонентите си в играта. Участвал съм като играч и в трите сезона на играта досега и количеството въпроси и отговори преминава числото 30. Следващият сезон, когато и да се проведе той, ще ми бъде последен, като се надявам някои от най-трудните въпроси за моята личност и същност да ми бъдат зададени. Като ще е бенефис, нека да е помпозен такъв. Всички останали също си заслужиха номинациите в категорията, но се надявам да участват пак, защото има какво още да дадат на тази игра.

6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): Ами, тук вече може да ви се стори леко контроверсално, но аз ще дам своят глас за Нешката. Да, кратко обобщаваше представянето на всички участници във всеки кръг, но винаги намираше нещо ново, което да изтъкне. Различните оценки, които даваше във всеки кръг го направи съдията, който беше най-труден за предугаждане.

7. Най-забавен/криндж/кретенски/епичен(според възприятията ви) момент във форумна игра: Хм, трудна категория. Може би най-много съм се смял на малоумията на Киряка. Постоянно бълваше някакви конспиративни теории и намираше моя намеса при почти всяка победа в трети сезон на куиза, освен в неговите, разбира се.

Първо съм щял да подкрепям Топора и заради това съм го обявил като сребърен медалист от миналия сезон, даже съм щял да му нагласям въпросите. Топора загуби мачовете си в този сезон и Киряка намери нов мой любимец в лицето на Доктора. Обещал съм му бил да спечели при дебюта си във форумна игра и заради това той се навил да участва. Обаче и той отпадна след групите. Дойде нова конспирация. Уредил съм Олимпик да спечели куиза, като съм подбрал специално какви въпроси да му се паднат в опит да му се подмажа. И тук удари греда – Олимпик отпадна на ½ финалите. После пък обяви, че Бруталния трябва да му благодари за бронзовия медал от куиза, тъй като видите ли, Кирето се отказал и Бруталния намазал от тази работа. Заради всички тези контроверсии аз гласувам за Киряка и кафевите му теории.

8. Най-забавен участник в игра: Време е да подкрепя и чичо Райх. Тази категория я взима без дори да се напъва. Отдава му се да е забавен и да бъде сърцето на компанията, смял съм се със сълзи на неговите препоръки и изисквания като жури в ”Сериозен ли си или ще се излагаш”? Върхът беше като на няколко пъти и двамата участника в двойка не му харесаха и трябваше да хвърля монета за да определи кой кавал да избере. Просто нечовек, а и не пропускаше да ги насърчи като деликатно ги обезсърчи с приятелски подмятания. А също така, беше ненадминат в забавните истории и като участник в същата игра. Помня наизуст няколко от тях, но няма да ги преразказвам. Дал съм линк към темата за играта и можете да им се насладите.

9. Любим цитат от игра: Умът ми трескаво препуска през всички сезони на игрите, измислени от мен, но така и не мога да отлича един момент, едно изречение, над останалите. Във всеки случай Мецгера в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” направи култово впечатление и мнозина му стискаха палци да спечели третия сезон.

10. Любим сезон на форумна игра: Определено третите сезони на ”Форумен куиз”, ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” и ”Кой е убиецът?” бяха най-внушителни откъм участници и интерес, за което свидетелстват множеството коментари и преглеждания на темите за тях. На мен като водещ те ми бяха най-напрегнати за водене, а и се случи така, че едва ли не стартираха почти по едно и също време, което още повече ме затрудни. Но други толкова забавни моменти във форума не съм имал. Не мога да отлича някой от тях за сметка на другите.

В бонус игрите е твърде вероятно да се изявявам единствено в ролята на водещ вече, защото се пенсионирах като редовен играч във форумни игри и оттук нататък ще подкрепям само нови и свежи инициативи или сезони, в които водещите се нуждаят от подкрепа. Ако искате да водите сезон на някоя от моите игри, то аз ще ви направя реклама, а също и ще участвам, за да дам достатъчно звезден заряд на сезона за отскок. Но иначе бих изпълнявал ролите и на водещ и на играч единствено в турнирите на компютърни игри, защото там работата на водещият се свежда до това да обяви кой как е спечелил и срещу кого, както и да сметне точките след мачовете, и не представлява никаква трудност.

Edited by The Best
The Best
Posted (edited)

Господа, а също и единствената дама (Лимона), напомням, че остава малко повече от седмица до крайния срок за гласуване на наградите "Летен въргал". Докато неактивните потребители, които не са влизали от месеци имат оправдание да не дадат своя вот, то аз насочвам вниманието си към ежедневно посещаващите форума да гласуват. Още повече сега има промеждутък в програмата на европейското без мачове и ще можете спокойно да отделите пет минути от времето си, за да разгледате категориите.

Edited by The Best
The Best

Отправям последно напомняне за възможността да гласувате на първите годишни награди "Летен въргал"! Вярно е, че изборът е голям и всички номинации заслужават да спечелят своите престижни категории, което допълнително усложнява вашия избор, но с повече гласове гордиевият възел ще се разплете по-лесно! Заради това гласувайте и не се опозорявайте(взимам назаем последната сентенция от бай Радой, другият форумен будител и търсач на хора):D 

Тагвам и хората, които не успях да подсетя на лично да гласуват, че нещо отново ми се бъгна персоналния чат: @Loop, @Rise of Thunder, @The Olimpic Hero, @hacky, @natopor4en, @nabonid, @batistaheel. Сигурно изпускам други, но ако видят това съобщение, да не губят време, а да пуснат своя вот. Остават само два дни, след което резултатите ще бъдат обявени в темата. Можете да гласувате и на лични.:beer: 

Suffer-H

Значи @The Best, не знам дали тези награди са твоя соло инциатива или сте ги планирали с екипа, както направихте с годишните награди, където, да си го кажем честно, се поосрахте малко... Ако трябва да съм честен, тук също прекалихте. Не станаха ли изданията на форумните награди твърде много? Ако трябва да подканваш (и то повече от веднъж) хората да гласуват, това трябва да е достатъчна индикация, че тия награди са напълно излишни. Излишни са точно толкова, колкото и тези за Мафията. Награди в края на годината, в началото на годината, през лятото... ми то направо да направим по едно гласуване за всяко тримесечие, или най-добре, за всеки месец. Раберете че се  размива идеята около наградите така. 

Толкова ли е трудно да добавите 3 категории за форумни игри към Годишните награди на BWC и да се приключва с разните измислени псевдо-награди, в които никой не иска да гласува? Има само 3 актуални категории: най-добър играч, най-добър водещ, най-добър сезон. Добавете тях към годишните награди и нека да важи за ВСИЧКИ форумни игри. Защо делите Мафията от останалите? Колкото до другите категории, те всички, до една, са ненужни и на никой не му пука за тях.

Edited by Suffer-H
  • Upvote 1
  • Thanks 1

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Не съм следял всичките тези игри, затова и не гласувах, защото не мога да дам адекватни номинации.

The Best
23 minutes ago, Suffer-H said:

Значи @The Best, не знам дали тези награди са твоя соло инциатива или сте ги планирали с екипа, както направихте с годишните награди, където, да си го кажем честно, се поосрахте малко... Ако трябва да съм честен, тук също прекалихте. Не станаха ли изданията на форумните награди твърде много? Ако трябва да подканваш (и то повече от веднъж) хората да гласуват, това трябва да е достатъчна индикация, че тия наградите са напълно излишни. Излишни са точно толкова, колкото и тези за Мафията. Награди в края на годината, в началото на годината, през лятото... ми то направо да направим по едно гласуване за всяко тримесечие, или най-добре, за всеки месец. Раберете че се  размива идеята около наградите така. 

Толкова ли е трудно да добавите 3 категории за форумни игри към Годишните награди на BWC и да се приключва с разните измислени псевдо-награди, в които никой не иска да гласува? Има само 3 актуални категории: най-добър играч, най-добър водещ, най-добър сезон. Добавете тях към годишните награди и нека да важи за ВСИЧКИ форумни игри. Защо делите Мафията от останалите? Колкото до другите категории, те всички, до една, са ненужни и на никой не му пука за тях.

Наградите нямат нищо общо с годишните награди, те целят ретроспекция на изминалите сезони на моите форумни игри. Колкото до подканянето, в този форум всичко става с ръчкане, Киряка мен ме моли три пъти на лично да си пусна вота в неговите награди, накрая кандисах:D Има хора, които може даже да не са видели темата(не е вайръл все пак), така че няма лошо да се напомни, веднъж-два пъти покрай европейското, изборите и всички други събития, лесно се пропуска събитието. 

ПП: Ако знаеш мен колко пъти са ме подканяли и за сезони на дадени игри, рекордът е седем напомняния, така че съм назад.

Suffer-H

Е да де, то е ясно че са отделни, но проблемът не е в това, просто става претрупано от награди. Фактът, че си сложил думата "годишни" в заглавието, подсказва, че смяташ да ги провеждаш всяка година. Бих те посъветвал да го преосмислиш.

Иначе за момент се почувствах малко кофти, че пиша критика по твой адрес, но после ти прочетох вота и вече не съжалявам чак толкова. Пак си е кофти, защото не бих искал да се стига дотук, но ти сам го подтикваш. За пореден път показваш изключителна "лоялност" към форумните си събратя с тази твоя инициатива. Нека да обобщя...

Значи приятелчето ти Съфър може да гласува във всяка една положителна категория с твое участие през последните 2 години, а в замяна какво получава? Първо ме прецака на годишните награди, като не номинира напълно умишлено един от най-очевидните кандидати за категория "тема на годината" - моята факана тема! Но хайде, забравих и простих, въпреки, че се смля да ме лъжеш и да мажеш, как неволно сте я пропуснали... ама мезето за уиски не забравихте да го номинирате, при това в грешната категория, където трябваше да е моята тема.

Сега ми припомняш отново колко ти пука, след като в наградите, които ти сам си измисляш от нищото, в двете (от общо десет) категории с мое участие, в едната гласуваш два пъти за себе си, а в другата си пас. Браво е чуек, това се казва лоялност! Не ме ебе за тия награди, разбери, не ги признавам за legit! :D Обаче за лоялността на хората, които ми се пишат за приятели, вече ми пука малко повече. Как ще коментираш?

Edited by Suffer-H

The Best
Posted (edited)

Ъ, как така съм гласувал за себе си, след като регламентът не го позволява?:D Нещо май си недочел. Дефинирай и как така съм измислил номинациите от нищото, мислиш, че има по подходящи за отделните категории? И взема сериозно да ми писва да ме обвиняват в лъжа, след като пет пъти обясних, че не съм ги правил аз онези награди и пропуски е възможно да е имало, темата беше от началото на месец януари, преди това Нешката беше пуснал анкета и в нея всеки заявяваше какви номинации и категории иска да види. Теб никой не те спомена в нея, излиза, че всички са те пропуснали нарочно, за да не спечелиш някаква измислена категория за тема срещу колосалната тема за боб и наденица с уиски на Олимпик:D Или е по-вероятно да сме я забравили? Как мислиш? Коментирай...

ПП: Като ти прочитам критиките за една безобидна инициатива с която отбелязвам навършването на три години откакто започнах да създавам форумни игри за форума(нещо като начало беше тогава, после и други форумци създадоха игри), ще си помисля, че си се завърнал да ми сипеш, както се случи и по време на годишните награди преди няколко месеца. Може да е съвпадение, ама много мразя някой да ми скача безпричинно и да ме обвинява в далавери, които не съществуват. Умишлено съм те бил ощетил на годишните награди? Няма такъв филм. Не ми е за цел да печеля никакви награди и никого не съм карал да гласува за мен насила. Благодаря, че си гласувал за мен, сигурен съм, че и аз съм гласувал за теб на предишните годишни награди(на последните те нямаше номиниран), и смятам, че си стойностен потребител, който създава уникални теми за форума. Но да ми се вменява вина за всички пропуски около годишните награди и да съзираш умисъл в тези награди, не е правилно.

Edited by The Best
Suffer-H

Ок, значи си пас и в двете категории с мое участие... голяма разлика. Както казах, не си внушавай, че ми пука за печелене на форумни награди (в крайна сметка не моето име фигурира 4 пъти в категория с 5 номинации :D), пука ми единствено за нелоялното ти отношение. Колкото до пропуска ви с годишните награди и това, че всички сте забравили темата, не знам как да го коментирам... Първо на първо, и сега, както и тогава получавам само твоята гледна точка, а нямаше да е зле и някой друг от организаторите да каже как стоят нещата, та да знам поне да виня всички, а не само теб. Да не говорим, че след критиката ми, никой дори не си призна, че темата трябваше да е там, никой! Дори и ти, вместо това четох само оправдания. Второ, какво значи "темата ти е пусната в началото на януари"? Искаш да кажеш, че като съм пуснал темата на 4-ти януари, това я прави по-лесна за пропускане ли? Че вие като ги пускате тия награди, не правите ли разбор на цялата година бе, аматьори? :D Я ми кажи колко съдържателни теми мислиш, че се пускат за една година в раздел "Развлечения"? Стотици? Хиляди? Десетки хиляди? Или по-скоро десетина? Да твърдиш, че сте я пропуснали, означава да признаеш, че организацията ви е калпава. Признаваш ли организацията на последните годишни награди за слаба? Коментирай...

А как ще коментираш факта, че имаше теми в грешните категории? И тогава критикувах наградите за тази издънка, но така и не получих отговор от никой. Та може би ти ще ми отговориш сега? На какво се дължи това? Отново на "перфектната организация" ли? Коментирай...

Не разбирам, защо е толкова трудно да признаеш когато грешиш за нещо, което по твои думи, е толкова незначително?

Затова, че си ме лъгал, си връщам думите назад. Беше прибързана спекулация, но пак казвам, няма да е зле и някой друг от организаторите да се включи в дискусията, пък дано това ви помогне да организирате бъдещите награди както трябва.

Edited by Suffer-H

The Best
Posted (edited)

Е, кой е казал, че организацията е била перфектна? Общо-взето, на никого не му се занимава да мисли номинации за годишните награди, защото нищо не печели от тази работа. Все ще се намерят хора, които да не са доволни, други ще се ядосват, че са пропуснати, трети ще обвинят водещия в тенденциозност и тн. Аз съм си перде и не ми дреме дали някой ме мрази или обича, заради това се навивам да ги водя тези награди. Под водене разбирай смятане на резултата, оформяне на темата и предложения, които често биват отхвърляни. 

Въобще, цялата организация бе следната - събрахме се с Нешката в мирката, говорихме си глупости и се бъзикахме, присетихме се за някои простотии(простотиите се запечатват по-трайно в съзнанието на хората, безспорен факт:D), след което съставихме списък, почти изцяло изграден от предложенията на съфорумците от анкетата, и той го прати за одобрение от модовете. Всичко това се случи в рамките на половин час, не сме го мъдрили много, други хора въобще не искаха да се занимават с наградите, и те бяха пред угрозата да не се проведат изобщо, чак края на януари ги пуснахме. Това е. Дали отбихме номера? То винаги е било така(като изключим по-миналата година, когато беше същото, но Хачика и Киряка участваха активно и ни спамеха постоянно на скайп по време на коледните празници:D). 

Няма лошо да се уточним, аз винаги съм смятал, че между приятели не може да има потайност и премълчаване, понякога се случва да прехвърчат искри. Повече от това не мога да ти кажа, защото няма какво да се каже, давал съм обяснения на бая хора покрай наградите, на лични ме питаха, псуваха и заплашваха даже, занимавал съм се да отговарям и никого не съм претупвал. Все тая ми е, предполагам и за модовете е така, но едва ли и те ще се втурнат да обясняват. Ще ти дам сега пример. Някой пуска в анкетата за следващите годишни награди Съфъра срещу Беста за вражда на годината, или дори някой мод го решава това, защото е адска суша откъм вражди във форума тази година и гледат да си запълнят категориите, пък са се спрели на тази ни дискусия. Аз само ще пусна темата за наградите, няма да мога да отхвърля това предложение, няма и да ме интересува, че ме има в тази категория, ще кажа "егати простотията" и това ще ми е коментарът. Няма собственоръчно да съм набутал това предложение в опит да печеля категория или защото искам да има филми. Дреме ми.

ПП: На 7-8 бири съм след мача, погледнах номинациите и открих, че имаш само една такава - за водещ, не виждам втората. В крайна сметка, бих се радвал да участваш в повече мои игри като водещ или участник, но засега си участвал едва в два сезона на куиза. Веднъж като играч и веднъж като водещ, когато се отказа. Ако не беше се отказал щях да гласувам за теб, но присъствам в номинацията, защото довърших сезона, а за себе си няма как да дам вот:D

Edited by The Best
Suffer-H

Нечовек си :D 

Добре, да бъде твоето - ти си прав, аз греша, годишните награди бяха съвършени! Въобще как съм могъл да остана разочарован от появата на теми в грешните категории, или да рева от липсата на жалката ми тема сред номинациите? Ама аз съм си виновен, що за малоумник пуска темите си на 4-ти януари? Вече ще ги пускам на 20-ти декември, няколко дни преди номинациите, за да се набиват повече на очи. Но все пак не трябва да съм наивен и да вярвам, че моите хора ще се сетят за мен, когато има конкурентни теми като "Кюфтета по Чирпански" и "Сок от кисело зеле"!!! При такива титанични теми е лесно да пропуснат онези, които са отнели време и желание, нали? Това не трябва да е изненада при такава свръхестествена организация! Забравям за случая... даже в знак на добра воля, сега ще гласувам и в тези награди:

Гласувам за @The Best във всички категории с негово участие. 

Аз не виждам лошо в инициативата, но и аз като Хаки не съм гласувал поради същата причина. Просто ще е глупаво да гласувам като не съм следил всичко номинирано.

The Best

Можете да гласувате избирателно в категории, в които имате фаворит и сте запознати, не е задължително да гласувате във всяка. Като с преференциите на изборите е:D

Иначе, тази инициатива е за припомняне на интересните и забавни моменти покрай всички изминали игри, които станаха чутовно количество на брой, да се отбележат заслужилите и тн. Разбира се, вместо да се случи очакваното, някой ще изисква обосноваване за минало време и други награди, ще пита защо го няма в повече категории и ще вкара неконсистентна ирония. Поне ако не друго, темата стана вайръл покрай постовете на Съфъра и повече хора ще я видят. Жалко само, че не разбра нищо от това, което му обясних, загубил съм си времето:)

Suffer-H

Ех... не разбираш кога един спор се е изчерпал вече и няма смисъл от воденето му. По-умни хора от нас са казали, "когато един спор продължи прекалено дълго - и двете страни грешат", но ти все трабва да си този с последната дума... вярвай си, че това ти дава някакво надмощие и продължавай да живееш в отрицание. Аз ли не съм разбрал нищо?

Това което ти така и не разбра е, че можеше да си спестим сякакви спорове още в началото на годината и да запазим отношенията ни непокътнати, ако тогава просто беше казал, "сори човек, прав си, направихме пропуск, темата ти трябваше да е част от номинациите", ама не! Ти все трябва да увърташ и да избягваш отговорност, ако си виновен за нещо и неможеш да го отречеш, просто ще прехвърлиш вината на всички организатори на наградите, както и направи. Но ако темата беше номинирана, сигурно тогава щеше да поемеш еднолично заслугата, както направи с темите на ShinningWizard и Metzgermeister. Разбери че виня теб за пропуска, а не Нешев и Олимпик, защото аз не разчитам на тях да се сетят за мен и да ме номинират, но точно ти да ме забравиш, след всичко което сме писали през изминалата година в общи чатове, чат канали и подкрепата която съм ти оказвал, си беше като нож в гърба. И вместо да кажеш едно "извинявай", ти ми разтегляш някакви локуми, как си нямал контрол над наградите (същите награди, в които си с 50000 номинации), сякаш това има нещо общо с проблема. Само онези, които са гузни и крият нещо, се обясняват така и прехврълят вината на другите, нормалните хора си признават грешката.

Ето виж как сам си противоречиш и ми кажи после, как да ти вярвам? Това е от началото на годината в скрития чат и става дума за моята тема, която сега трърдиш, че си забравил при организацията на наградите...

Никаква идея защо я няма темата, мислех, че е от миналата година.

Как така си мислел, че е от миналата година, нали сега казваш, че си я бил забравил? И ако си мислел, не можа ли да отделиш 20 секунди за твойто аверче, Съфъра, да отвориш темата му и да видиш, че е пусната през 2020 година?

Моите предложения отпаднаха с изключение на - номинацията на Ю Тинк при насиране на годината, темата на Мецгера, която също щеше да бъде забравена, темата на Шайнинг за кеч игрите и Ай кю тестът в категорията за филми. Това ми е приноса.

От къде си сигурен, че темата на Metzgermeister е щяла да бъде забравена, както стана с моята? Това е типичен пример как си присвояваш заслугата за нечия номинация, когато видиш възможност за това.

А ето сега типичен пример на отрицание и избягване на отговорност:

Разгледах разделите иначе, доста теми предложих и предложенията бяха отрязани, но специално твоята тема имах съмнение, че може би е участвала в миналогодишните награди и заради това дори не я предложих (вероятно щяха да я отхвърлят както другите предложения). Не виждам фатален проблем.

Бе ти да беше я предложил, пък те нека я отхврълят... ама не я предложи, нали? Забрави ме или напълно умишлено ме прееба, може би, за да печелиш червени точки пред Олипимик, защото нека не забравяме, тогава все още бях в немилост и с бан. Сигурно си мислел, че няма да ми махнат бана никога? Не знам, това са спекулации, нали?

Колко до това, спорът ни да се превърне във номинация за вражда на годината... пълен ташак! Засичам ги отдалеч тези тънки опитчета да намекнеш, че това може да мине за вражда, на фона на "сушата откъм интриги", за да я номинира после някой от екипа. Ама не се надявай да се случи. Знам че обичаш да си номиниран навсякъде, по няколко пъти, но не ставаш малко алчен вече? Достатъчни ти бяха 4-те номиции за вражда миналата година, във същите тези награди, в чиято организация ти АБСОЛЮТНО НЯМАШ ДУМАТА! Да не говорим, че поне 3 от тези вражди, не заслужаваха да са там, защото не се запомниха с нищо и бяха срещу някакви измислени потребители, които се подвизават тук с по 10 профила. Със сигурност ти нямаш нищо общо с номинирането им, нали? Но това също е спекулация, разбира се. Не знам, нека останалите потребители преценят сами, кой прав, кой крив в нашата малка тирада. Аз приключвам с този спор, пък ако ще и още десет обяснения и оправдания да напишеш след този пост.

Edited by Suffer-H

The Best
Posted (edited)

Какво не разбирам, братле? Ти започваш този отдавна изчерпан спор в моя тема, която ИЗОБЩО не е за годишните награди и плямпаш някакви ирелевантни глупости като на всичко отгоре открито ми сереш на темата, а и ме обиждаш, въпреки че аз запазвам добрия тон до момента. Пък и търсиш подкрепа от трети потребители, които щели да преценят преебал ли съм те умишлено в тема отпреди половин година, все едно на някой изобщо му пука за този спор. 

Обясних, че това е пропуск още тогава, за което съжалявам и го казах двеста пъти, но не е вината изцяло в мен, всички забравихме тая прословута тема. Какво само ме търсиш да ти давам обяснения, все едно съм ти подчинен някакъв или е станало някакво грандиозно събитие в историята на форума, ей богу:D Хайде, за да си спокоен - Да, не те забравихме, всички модове предложиха твоята тема да участва в онази категория, която дори забравих как се казва, и то на мястото на темата за Уиски с мезе на Олимпик. ОБАЧЕ! За да те прецакам и да не спечелиш тази категория, аз еднолично бламирах всички модератори и сам конфигурирах всички номинации, като нарочно лепнах темата на Олимпик, за да печеля точки пред него и да ме направи глобален модератор. Ама темата му не спечели и той не ме направи зелен. За следващата година ще подходя по-явно, като ще включа категория: "Пич на годината" и ще номинирам само Олимпик, за да съм сигурен, че ще спечели и ще ме направи зелен! Сега доволен си, бре, как ги познаваш нещата, въх! 

Но пък погледнато от друга страна, какво нещастие и несправедливост в период на огромна форумна суша, за годишните награди на форума най-много номинации да имаме аз и модераторите, след като ние сме най-активните потребители и генерираме 2/3 от постовете тук. Да, аз съм ги налепил всичките номинации за себе си, а също и за модовете, останалите бяха доста свенливи и разчитаха на моето благоразположение. За да няма реване с години следващия път - идвай да ги водиш ти наградите, няма да се занимавам аз, да видиш зад кулисите кой ги прави тези номинации и дали случайно няма да имам пак бая номинации по простата причина, че имам неблагоприличието да съм активен във форума. Теб миналата година те нямаше 6 месеца, сега също толкова, но заради това сигурно също съм виновен аз, сключил съм завера с модовете да не ти махат бана:D 

Темата ти беше възможно да е участвала в миналогодишните награди, което също спомогна да я забравя. Не съм си губил времето да проверявам всяка тема къде е участвала и къде не е, доста януарски теми бяха пропуснати по тази причина, но ти си най-гръмогласен от всички ощетени без конкретна причина, а поради недоглеждане.

Edited by The Best

^ Нечовеци сте... дори не знам историята, ама може ли дърти мъже да се хапят месеци наред за форумни игри, бре?

🏆1. Най-добре представил се победител във форумна игра:🏆

The Best за победата в ”Сериозен ли си или ще се излагаш?” сезон 3

🏆 2. Най-добър водещ на форумна игра:🏆

The Best за “Сериозен ли си или ще се излагаш?” – сезони 1,2,3

🏆 5. Най-епично разкриване на реална същност в играта ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”: 🏆

Metzgermeister за сезон 3

🏆 6. Най-добър съдия в жури(Сериозен ли си или ще се излагаш?): 🏆

Heidenreich

🏆 8. Най-забавен участник в игра: 🏆

Паралелен свят

Форумен Сървайвър

Форумна викторина

Заложи на мен

• Thanks 1
  • Wank 1
Suffer-H
19 hours ago, Loop said:

^ Нечовеци сте... дори не знам историята, ама може ли дърти мъже да се хапят месеци наред за форумни игри, бре?

Може и още как. Да не би цялостната атмосфера в BWC да е много зряла, че се изненадваш? Не смесвам форума с реалния живот, когато съм тук пиша, коментирам и се "хапя" за неща свързани с форума, дори и да са незначителни простотии извън контекста на BWC. Не може всички да сме сериозни 24/7... ако бяхме, сигурно нямаше да има регистрирани потребители тук.

Edited by Suffer-H

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...