Jump to content

WWE RAW - 07 юни 2021

Recommended Posts

THE ENEMY

20210604_Raw_DrewBobby_FC_Mon--cb0e42cdc

PREVIEW:

20210604_Raw_AlexaShayna_FC_Mon--93d90a9

Alexa Bliss welcomes Shayna Baszler to “Alexa’s Playground”

“You’re just a stupid doll.”

Could these be words that Shayna Baszler comes to regret after she stops by “Alexa’s Playground” this Monday? 

Following another distraction that led to defeat at the hands of Reginald last week, Baszler has seen enough explosions. Now she aims to put the mind games to rest once and for all with Alexa Bliss and her doll, Lilly. But will they have other sinister plans?

20210604_Raw_TagBattleRoyal_FC_Mon--c8d5

Five teams set to collide in high-stakes Tag Team Battle Royal

Five teams. One winning pair. Who ya got?!

This Monday on Raw, a Tag Team Battle Royal will determine the next challengers to AJ Styles & Omos’ Raw Tag Team Championship. 

Will Randy Orton & Riddle continue their hot streak? Will Xavier Woods & Kofi Kingston begin their road to becoming 12-time champs? Are The Viking Raiders ready to regain the gold, or will a tandem yet to reach championship glory like Lucha House Party or the menacing MACE & T-BAR seize the opportunity?

20210604_Raw_DrewBobby_FC_Mon--cb0e42cdc

Drew McIntyre and Bobby Lashley set for WWE Championship Contract Signing

It’s time to put pen to paper on the road to WWE Hell in a Cell.

After Drew McIntyre defeated Kofi Kingston in a thrilling matchup to earn a WWE Championship opportunity against Bobby Lashley, the contract will be signed for that very match this Monday on Raw.

What will The Scottish Warrior and The All Mighty have to say to each other as they officially set their sights on another showdown at WWE Hell in a Cell?

• Upvote 4
batistaheel

Не ми харесва това условие, което поставиха в мача между Лашли и Макинтайър, че ако Дрю загуби повече няма да получи мач за титлата докато Боби е шампион. По принцип когато се поставят такива условия претендентът печели. Май ще се простим с dream мача Lashley vs Lesnar, така или иначе беше прекалено хубаво за да се случи. Предполагам мечтания мач на SummerSlam ще е Drew Mcintyre vs торбата с лайна "The Fiend" Bray Wyatt, а Bobby ще се изправи срещу MVP на прешоуто, за това че последния е бил лош мениджър и го е натикал в Адската клетка срещу Шотландския боец (не, нямам предвид Конър Маклауд). 

Какво падение на Шейна Бейзлър, от топ биячка и корава кучка, до такава, която се извинява на кукли и после бяга уплашена. Тука реално кого трябва да подкрепям, heel vs heel ситуация? 

• Upvote 3
THE ENEMY

Култов образ е Лашли. Шампиончето милионерче, курвите гравитират нон стоп, животът му е парти, няма как да не те радва.:D И Дрю е копеле с достатъчно тестостерон, както би казал бачи ви Лоренцо Ламас, мен тази вражда ме радва. Да, крано време е на ХИАЦ нещата вече да приключват, но лично аз съм надъхан да ги гледам тези корави копелета още веднъж един срещу друг, този път заключени в стоманената клетка, където абсолютно всичко може да се случи.:wank:

Шано сегмент с куклата Лили и Шейна. Евтина хорър продуцикция от Винсънт студиос, който сигурно си мисли, че като е гледал Анабел и това е най-великия хорър, а WWE може да изкопира сюжета на този шедьовър на треторазрядното евтино кино и да си мисли че е много в крак с времето. Моля, пуснете на този старец нещо по-актуално и по-добро в този жанр последните години. Лично на мен не ми се гледа подобна боза, твърде cartoonish ми е, а също не ме ебе достатъчно за Шейна, че дори и за Лекси откакто е в този джобърски гимик.

След Шеймъс наобратно, сега имаме маскирания Шеймъс. Ноубади кер. 

Има съвсем леко подобрение в продукцията тази седмица, но все още сме далеч от нивото на което трябва да бъде за да е гледаемо.

• Upvote 4
THE ENEMY
18 hours ago, zachervilii buzki said:

И Джаксън Райкър ще бъде Батиста хийл 2.0🤣

Искам ПЪЛЕН АНАЛИЗ на шоЛото, давам ти 24 часа да го доставиш на аудиторията на BWC. Задавам ти този quest и ако го изпълниш успешно, може да не те изшляпам от форума като пробит спамер обречен да падне от моята справедлива модераторска ръка!

• Wank 4
  • Sad 1
  • Facepalm 2
batistaheel

Пращай го директно на банановите острови, какво ще се занимаваш. Той така или иначе пак ще се завърне под друг никнейм. В далечната 2006-а година Трите Хикса (още известен като Церебралния убиец или по нашенски Зетя) в едно промо (включващо и Острието) беше казал по отношение на Мик Фоли (известен в БеВеЦе и като единия от тризнаците), цитирам дословно: „Той е като като конски фъшкии, колкото и да пускаш водата, той пак ще изплува най-отгоре". Мисля, че този цитат е верен и за индивиди като Lone Wolf. 

• Upvote 2
  • Like 1
  • Haha 2
  • Wank 1
natopor4en

Това за неполучаването на повече мачове за титла, по-скоро го тълкувам като дебаркиране на Дрю в Смалкдана. Тъкмо и образа му ще се поосвежи, че в РАЛ все едни исъщи вражди имаше. 

• Upvote 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

И без това ще има драфт, тъй че Drew може спокойно да падне и да се прехвърли при Roman Reigns.

Завършекът на RAW беше тотал щета. През 2021 да правиш толкова дебилни сегменти... 

• Upvote 2
zachervilii buzki
14 hours ago, batistaheel said:

Пращай го директно на банановите острови, какво ще се занимаваш. Той така или иначе пак ще се завърне под друг никнейм. В далечната 2006-а година Трите Хикса (още известен като Церебралния убиец или по нашенски Зетя) в едно промо (включващо и Острието) беше казал по отношение на Мик Фоли (известен в БеВеЦе и като единия от тризнаците), цитирам дословно: „Той е като като конски фъшкии, колкото и да пускаш водата, той пак ще изплува най-отгоре". Мисля, че този цитат е верен и за индивиди като Lone Wolf. 

Не няма да се завърне ,не съм Радокс да направа 50 ника само и само да съм тука.И с BWC ,като и без BWC имам с ,какво да се забавлявам и губа времето за разлика от теб послушно пале.

• Upvote 2
  • Facepalm 1
The Olimpic Hero

• Hour one: 1,667,000
    • Hour two: 1,651,000
    • Hour three: 1,602,000

•  
  • Upvote 1

5 hours ago, zachervilii buzki said:

Не няма да се завърне ,не съм Радокс да направа 50 ника само и само да съм тука.И с BWC ,като и без BWC имам с ,какво да се забавлявам и губа времето за разлика от теб послушно пале.

Откъде реши, че Радокс има 50 ника ве, путко? Имах 2-3 други ника, с които се лигавех преди още да се регистрираш тука, така че не знам откъде знаеш "радокс какво прави". От поне 10 години не съм имал време да се занимавам с подобни простотии. Айде сега отивай на майната си, където ти е мястото.

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

THE ENEMY

Е за к'во така ме изпревари бе? Аз поне му дадох време на момчето да си fail-не quest-a и да загине достойно неизпълнил мисията си. :(

• Upvote 1
  • Sad 1