Jump to content

WWE SmackDown - 04 юни 2021

Recommended Posts

THE ENEMY

20210528_SD_MatchPrev_apolloKO_FC_Fri--d

Kevin Owens to challenge Apollo Crews with Commander Azeez barred from ringside

Seconds after Kevin Owens hit the Stunner on Intercontinental Champion Apollo Crews on the May 28 edition of SmackDown, Commander Azeez blasted KO with the devastating Nigerian Nail to end the contest in a disqualification.

As a result, Owens will get the opportunity to challenge Crews for his illustrious Intercontinental Title with Commander Azeez barred from ringside.

Also On The Show:

20210528_SD_MatchPrev_MysteriosUsos_FC_f

Rey & Dominik Mysterio put their SmackDown Tag Team Titles on the line against The Usos

After The Usos' huge victory over The Street Profits, Jimmy & Jey have earned the right to challenge SmackDown Tag Team Champions Rey & Dominik Mysterio.

Will the titleholders be full strength after a mysterious attack on Rey left Dominik to battle Dolph Ziggler & Robert Roode in a SmackDown Tag Team Championship Handicap Match? Will Jey Uso be on the same page as his brother? Or is his attention split between Jimmy and Universal Champion Roman Reigns?

• Upvote 1
neshev

Roman остава най-добрият образ в кеча и това е най-добрата им история, на която се крепи SmackDown последната година. Да, започнаха яко да я доят, но нямам нищо против, защото реално се опитват да изградят някакви образи. Завръщането на Jimmy освежи нещата. Сега Roman е видимо раздразнен, че Jey иска да отиде в отборната дивизия с близнака си, с което Roman да загуби влияние върху него, но в същото време Jimmy му е братовчед и не може просто да го размаже. Тъй че тук реално попречи на Uso-тата да вземат титлите, но го направи така, сякаш ги е спазил от поражение. Беше добре направено и чакам продължението.

Rick Boogs ме радва доста мен, има харизма и освежи Nakamura, който вече беше се изчерпал тотално. 

Bayley и Bianca май вървят към hair vs. hair мач. Според мен ще е култово да видим Bayley обръсната. :D Явно Carmella я градят за следващата претендентка. Шоуто има належаща нужда от освежаване при жените.

Big E го издуха, а го градяха доста добре. Тъпо, доста тъпо, това им остава голяма грешка през годините. Градят някой и просто в един време се изморяват от него и му прекратяват push-а. Няма как да станат нещата.

SD беше добро тази седмица. Има слухове, че немалко хора ще дебютират от NXT в следващите седмици, да видим. 

• Upvote 1
HeaDMaKeR™

И в интерес на истината Роман - Мистерио е мач, който звучи приятно.По-принцип не съм фен на David and Goliath type мачове, но примерно Леснар - Стайлс, Леснар - Браян, дори едно време Енгъл - Мистерио са си топ мачове и Роман - Рей мисля, че може да се получи добре, въпреки че е с ясен победител.Джими и Джей ще спечелят титлите, но това трябва да е пред публика така, че HIAC отпада, а и е бая забавно да гледаш как Роман мачка...нещо което трябваше да стане преди години, Рейнс просто да е бадасс и да смазва всичко по пътя си.

• Upvote 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

pukkod
Posted (edited)

Задава се още един "мега непридвидим" мач на румянката... Фамилията Мистерио бе единственото нещо в Смака, което имаше частица интерес в мен и сега ще бъдат туширани едновременно от супермена. Тъжно 

Edited by pukkod
  • Upvote 3
  • Haha 1
  • Wank 1
YORDANOFF
Posted (edited)

Няма как. Този супермен трябва да се нахрани с нещо. 

Брутален е Румянката. Цялата история е много добра и дълбока, като в хубавите стари времена. Интересно ми е, каква посока ще поемат занапред. Може би Рейнс ще подчини окончателно братчедите и заедно ще мачкат подобно на ЩИТ, но с изявен лидер. Може  да видим тройна заплаха накрая, а може и нещо друго.

Засега радват. Наистина история, която дотук е достойна да се мери с останалите големи.

Edited by YORDANOFF
  • Upvote 1