Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

natopor4en
14 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Истински нечовек видях в 70-тата минута сред макенодската публика. С тъпан за 5 евро, който е спукан и му се вееше гумата :D . 

Но той продължаваше да бие в празната дупка :D . Сякаш беше хипнотизиран.

nah-you-trippin.jpg

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Абе ако сте зле със залозите заповядайте в моята темичка с палави залогчета малогчета. Там няма лабаво! Фарест много често ги удря всичките мачове за деня. 

Пълна пумия са Белгия в тоя мач...
  • Upvote 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

UNDERTAKER*

Белгийците играят ганкиното, както и очаквах. Най-много Х тоя мач.

• Haha 2
natopor4en

До кога ще се кани във футболните студиа това доказано менте и некадърник Ачо Бабуна ?

Че то по-добре да извикат Коце Лаптопа. Човека чува тая игра футболчето къде къде повече от Бабуна.

UNDERTAKER*
9 hours ago, Loop said:

Дания-Белгия:

2-ка на 1.90 - датчаните бяха доста слаби срещу Финландия (говоря за преди инцидента с Ериксен, след това ясно, че бяха в шок) - сега не очаквам психически да са се възстановили, а и белгийците са силни макар да не ги харесвам. Нарисувана ми е 2-ката. Евентуално за по-рисково и тук бих пробвал любимото ми 2-ка и двата да вкарат на 4.75.

3 hours ago, UNDERTAKER* said:

Все си мисля, че ще вкарат гол Дания. И заради Ериксен, а очаквам и белгийците да им пуснат малко аванта, но все пак да победят, както прогнозира @Loop Ще го помисля още малко за затварянето :D

@Loop дано да си го играл. Днес мачовете са по наш сценарий:D Затворих аз моя залог на 41 евро при 1:1, но не ме е яд, защото така и така бях решил да не чакам последния мач, а да затворя след този. Най-много още 10-ина евро да ми даваше при 1:2.

image.thumb.png.ca86482a2b3f647526c30a0d1f77ef52.png

Edited by UNDERTAKER*
Mariyan01

След като бях се насрал, че двойния шанс на Белгия ще ме издъни и спирах да залагам, че това вече щеше да си е баси ебавката, сега продължавам с този малоумен залог

IMG_20210617_210833.jpg

natopor4en

@Mariyan01 а така синко. В двойните знаци е истината. Топора те приветства и благославя с доза смирение и мъдрост. Поздравления за Белгия двойния. Топора също захлеби от там. Знай, че стане ли въпрос за двойни знаци, имаш подкрепата на Топора. :beer: 

Ае тоя аутист защо винаги казва като робот всеки път по един и същ начин НИДЕРландия с яко натъртване на първата част?

• Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Big Red Machine

Индивидуалната класа на Белгия и увереността в способностите им като че ли им спечелиха мача. Много силен отбор. Дания играха на макс, стараха се доста, но им липсваше шанс. Жалко, че бе злощастния първи мач. Но Дания за мен не заслужава да отпадне в групите. При добро стечение на последните мачове имат шанс за 2-рото място. Според мен са доста по-добри и от Русия и от Финландия.

Иначе някак си не мога да кажа Нидерландия, а и ми е доста дразнещо. Знам си го Холандия, холандци, холандски и така си им викам.

• Upvote 2
Mariyan01

Патрик ван АУХОУТ, браво на Тошко Янчев, който очевидно за първи път чува за този футболист.

11 hours ago, Mariyan01 said:

Патрик ван АУХОУТ, браво на Тошко Янчев, който очевидно за първи път чува за този футболист.

Мърянка, напомни ми на времето около 2000-01 когато бяхме в даскало колко тебе на години и се гордеехме колко много футболисти знаеме. И всеки, който не знаеше резервите на третия отбор на Севиля, беше лузър и смешник. :)

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Mariyan01
1 minute ago, Radox said:

Мърянка, напомни ми на времето около 2000-01 когато бяхме в даскало колко тебе на години и се гордеехме колко много футболисти знаеме. И всеки, който не знаеше резервите на третия отбор на Севиля, беше лузър и смешник. :)

Титуляр на Кристъл Палас, кви трети резерви кви пет лева. Предполага се, че щом са те извикали в студиото да коментираш и анализираш мачовете, най-малкото, което можеш да направиш е поне да си запознат с футболистите на двата отбора.

Тия пък Кристъл Палас,кой ги брои за живи? Ти знаеш ли примерно десния бек на Специя? 😂

natopor4en
2 hours ago, Mariyan01 said:

Титуляр на Кристъл Палас, кви трети резерви кви пет лева. Предполага се, че щом са те извикали в студиото да коментираш и анализираш мачовете, най-малкото, което можеш да направиш е поне да си запознат с футболистите на двата отбора.

Сефте го чувам. Явно е някакво доказано менте и некадърник

2/3 вчера, да е жив и здрав КДБ!

Днес още по-рисково, но шоу да става:

Швеция - Словакия - 1-ца на 1.92

Англия - Шотландия - 3:0 точен на 8.00 - мотивацията е, че шотландците не стават за друго освен за уиски и гаден акцент, а англичаните са по природа некадърни на футбол и ако изобщо някога ще покажат доминация на това първенство, тук ще да е.

Хърватия - Чехия - Х на 3.30 - ще спукат топката, хърватите ще се пънат, ама нищо не очаквам да направят.

Също за Хърватия - Чехия пускам следното комбо:

поне 1 гол за Хърватия за целия мач

под 2 гола за първото полувреме

над 2 гола за целия мач за двата отбора заедно

коеф. 4.50

• Haha 1
5 hours ago, MJ23 said:

Тия пък Кристъл Палас,кой ги брои за живи? Ти знаеш ли примерно десния бек на Специя? 😂

Как може да не знаеш ТИТУЛЯР на Кристъл Палас ве, смешкооо... Скрий се, нърд!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Някои и по 100 им дават, на други нищо.. Мен единия акаунт са ми дали 10 лв. Вчера имах фрий бет 20 кинта и ги метнах: Швеция да бие 1-0, Чехия да бие 1-0, Англия да бие 2-0. :D Да видим ще избивам ли рибата. Яд ме е, че днес мислих да пусна Швеция да бие точно с 1 гол и Чехия да бие Хърватия, правеше много добър коеф, но НАСРАХ.

UNDERTAKER*
55 minutes ago, Farest said:

В бет365 има безплатен залог 10 лв на мача Португалия - Германия. 

2-ка. Роналдо не пие Кока Кола.

Днес първия мач го пропуснах, на Хърватия и Чехия мисля да метна едно оувърче на късмет. Днес/нощес има и от Копата интересни мачове. Ще ставам да гледам Аржентина-Уругвай 🇦🇷🇺🇾, макар въобще да не съм оптимист за моите хора. Или победа за Аржентина или Х. Второто ми се струва доста вероятно, ако Меси и Суарес са се разбрали:)