Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

UNDERTAKER*

Ако знаех, че Петела ше коментира мача, никога не бих го играл оувър.:( Отиваме на поправителен (без колегите)

image.png.d407fc25555954c7fea1a937b136cce0.png

Edited by UNDERTAKER*
THE GRIM REAPER

Не съм виждал по-скалъпена и измислена засада от тая в 3-тата минута. Кур за VAR.

Тоя Рамзи ограби труда на нашите момчета, момчета... :( Отидоха залозите. Сиктир.

Ама са яко зле турците, честно не знам какво беше това хвалене преди първенството... пък и като индивидуални имена изглеждаха добре, какво им стана? Преядоха с баклава ли, какво?

• Haha 1
BAITO6O
11 minutes ago, Loop said:

Ама са яко зле турците, честно не знам какво беше това хвалене преди първенството... пък и като индивидуални имена изглеждаха добре, какво им стана? Преядоха с баклава ли, какво

Липсва им тази легенда в отбора 

images.jpeg.5c72e9ee40bf6937d2cca7fa134d6ef1.jpeg

• Thanks 1
  • Haha 2
BAITO6O

Шнур за ВАРА. Пълна тъпотия. Тая тъпа система повече вреди бе братче. И тия тъпи съдиичета си ебат мамата.

• Upvote 1

Ебем ти и тъпия ВАР...

АЙДЕ НА МАЙКА ВИ У ПУТКАТА АЛБАНСКА ВЕ! СЕГА ЗА ИГРА С КРАК ЩЕ ГО ОТМЕНИТЕ ЛИ! РЕЗАНАТА ВИ МАМА ДЕБА!

• Upvote 2
  • Like 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Северна Албания бе ебана позорно от великите Адзури! 

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

UNDERTAKER*

Тея помаците и те тотал щета като турчолята :D. Защо въобще играят на европейско? Нищо европейско няма в тях. 🇹🇷🇵🇸🇦🇱🇦🇿

On 6/11/2021 at 8:00 PM, MJ23 said:

И аз очаквам добро представяне от Турция. Голямата изненада според мен ще бъде Дания,а други отбори,които може да стигнат далеч са Швейцария / Чехия.

😂😂😂

HEIDENREICH
18 hours ago, MJ23 said:

Петелаааааааа ❤️ Време е, време е да чуем 10000 пъти СБОРНАЯ. Този Великан веднага направи този тъп мач, мача на деня!

HAXHAXHAXAHXHAX

Шибаната ЛЕГЕНДА, колко пъти според вас на мача Финландия - Русия ще каже на Русия - домакините, а на Финландия - гостите. :D 

Ястребово око във футбола, ахахаххахаххахаха.

А колко пъти каза ЛАПАЛАЙНЕН второто полувреме? Сигурно над 50. Всеки финландец стана ЛАПАЛАЙНЕН , омръзна му да ги нарича всички ПУКИ.

Деба и изрода дементирал. 🤣

• Haha 2

Bet365 пускат залози по минути,ако не се усетят и блокират може да го засилим от 09:59-10:59 да няма тъч,свободен удар и т.н.

26FFA808-4382-47DE-8E8B-DBD91CD14CE5.jpeg

HEIDENREICH

Не ме е яд че Италия гази досега ,реално от отборите мразя само Португалия и донякъде франсетата. Яд ме е обаче че наш @Brock_Lesnarще се насере от кеф. Ега поне му върже с една тв водеща от БИБЛИОТЕКАТА. :wank:

• Wank 1

43 minutes ago, MJ23 said:

Bet365 пускат залози по минути,ако не се усетят и блокират може да го засилим от 09:59-10:59 да няма тъч,свободен удар и т.н.

Добра идея, ама 10-тата минута на мача не е ли между 08:59 и 09:59?

Иначе след 0/3 вчера, днес следните прогнози ми харесват:

Украйна - Македония:

1-ца и двата отбора да вкарат на 4.00 - Пандев ще им набие все един, а иначе Украйна си е тотален фаворит.

Дания-Белгия:

2-ка на 1.90 - датчаните бяха доста слаби срещу Финландия (говоря за преди инцидента с Ериксен, след това ясно, че бяха в шок) - сега не очаквам психически да са се възстановили, а и белгийците са силни макар да не ги харесвам. Нарисувана ми е 2-ката. Евентуално за по-рисково и тук бих пробвал любимото ми 2-ка и двата да вкарат на 4.75.

Холандия-Австрия:

Тука лигавене с:

- под 2 гола в първото полувреме;

- над 2 гола за целия мач;

- под 4 картона за целия мач;

коеф. 6.00

Just a fan
1 hour ago, MJ23 said:

Само да не я изкарат в тъч преди да се спре.

• Haha 1

И аз от това се притесних най много :D Но пък си струва риска, хаха. Иначе е 09:59-10:59, така се почита.

Mariyan01

Коеф. на Белгия вмомента е 2.05, доста висок отново след като миналата седмица срещу Русия беше 2.10 и видяхме какво стана. Та какво мислете вие дали ще излезе?

UNDERTAKER*

Много сме зле със залозите. Като някакви джобъри от Последният печели сме :(. Айде дано най-накрая някой се похвали с печалба.

Предлагам на колегите да отидем и днес на поправителен пък да видим. За Дания-Белгия се чудя гол/гол дали няма да излезне. Украйна и Нидерландия би трябвало за бият, ама знае ли човек... много е трудно на това европейско да им хванем спатиите. Нямаме идея кои отбори колко са се сработили, как играят, стрелба в тъмното си е повечето пъти. Ситуацията бих я оприличил като начало на сезона в първенствата, не знаеш какво да очакваш във всеки един мач.

Това пуснах за днес.

image.png.362fbe2a8c308b103d382a19e7ea7d22.png

Edited by UNDERTAKER*
6 hours ago, Loop said:

Украйна - Македония:

1-ца и двата отбора да вкарат на 4.00 - Пандев ще им набие все един, а иначе Украйна си е тотален фаворит.

RAWR!!!!! Счупихме каръка. Ей сега кат' потръгне, готов е милионът от залози.

• Upvote 1
UNDERTAKER*

И аз хванах оувъра и корнерите, но се чудя дали да не затворя и да пусна нов, малко да се застраховам. Над 2.5 гола на Дания-Белгия стана 2.50 :( Нещо се колебая вече.

Все си мисля, че ще вкарат гол Дания. И заради Ериксен, а очаквам и белгийците да им пуснат малко аванта, но все пак да победят, както прогнозира @Loop Ще го помисля още малко за затварянето :D

Edited by UNDERTAKER*
Mariyan01
2 hours ago, UNDERTAKER* said:

Много сме зле със залозите. Като някакви джобъри от Последният печели сме :(. Айде дано най-накрая някой се похвали с печалба.

Предлагам на колегите да отидем и днес на поправителен пък да видим. За Дания-Белгия се чудя гол/гол дали няма да излезне. Украйна и Нидерландия би трябвало за бият, ама знае ли човек... много е трудно на това европейско да им хванем спатиите. Нямаме идея кои отбори колко са се сработили, как играят, стрелба в тъмното си е повечето пъти. Ситуацията бих я оприличил като начало на сезона в първенствата, не знаеш какво да очакваш във всеки един мач.

Това пуснах за днес.

image.png.362fbe2a8c308b103d382a19e7ea7d22.png

Човек тва над 2,5 е един от най-рискованите залози на това Европейско. Аз изгубих сумати мачове над 1,5, а какво остава за над 2,5.

THE GRIM REAPER

Истински нечовек видях в 70-тата минута сред макенодската публика. С тъпан за 5 евро, който е спукан и му се вееше гумата :D . 

Но той продължаваше да бие в празната дупка :D . Сякаш беше хипнотизиран.

• Haha 3