Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

Западна България пое хурката мъжки :(

• Haha 2
  • Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

HBK_forever
25 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Не е реално как прецакаха македонците, изключително мръсна игра от австрийските кучета, за съдията съм без коментар. Това ще са им единствените 3 точки. Закривай!

Какъв съдия е прецакал жалките мекерета, бе, братле? Австрия е класа над македонската сган и го демонстрира категорично с добра игра. Вярно е, че първата част символичните домакини бяха колебливи, но второто полувреме определено показаха какво могат и тотално надиграха макетата, които бяха смешни, те просто издъхнаха. Лошото е, че въпреки това, болезнената истина е, че ако нас ни хванат, ще ни опукат без проблем вероятно, защото ние и едно полувреме не можем да тичаме...Но, това е, реалността е такава, македонците могат да се радват на участние, равнозначно на последното на България - през 2004 г. на европейското, тоест, голът, който отбелязаха днес, е първи на този форум в измислената им история, и си остава такъв. Могат да се надяват само да не ги бият като тупани следващите 2 мача, които им остават преди да стегнат куфарите към албанския си катун.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

THE GRIM REAPER

Каква им е класата? Че се тръшкат като мокри слънчогледи през 5 минути? 

• Facepalm 3

Тия путита от Австрия какво се радват все едно станаха Европейски? 😂😂 Особено Арнаутович голяма радост. Да не е плод на сръбски или хърватски флирт с австрийка? 😂

• Upvote 1
  • Haha 1
kabakov

Това им е първа победа на европейско, що да не се радват хората?...

• Upvote 2

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Ама ако ще и сто и първа да им е, виж радостта на Арнаутович след гола. Да се радват така срещу Англия,ама тогава май ще им шият халkите?

• Upvote 1
  • Haha 1
natopor4en
11 minutes ago, kabakov said:

Това им е първа победа на европейско, що да не се радват хората?...

Нидей остроумничи, да не получиш фейспалмче.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

8 hours ago, MJ23 said:

Да не е плод на сръбски или хърватски флирт с австрийка? 😂

Да, баща му е сърбин :)

• Haha 2
  • Wank 1
koleda321

Първенството засега е добро, харесват ми мачовете. Което не мога да кажа за нито една от фен зоните. Едно на ръка, че времето е потресаващо зле, но са надули цените БРУТАЛНО навсякъде. Преди във фен зоните бирата беше 1.5-2 лева, сега е 5 лева. Някви бургери, такота, а-у, вървят към 10 лева. То цялата ти заплата ще отиде, ако всеки ден ходиш във фен зоните. Сега, аз разбирам инфлация, криза, ковид, ок, ама....бате 5 лева за една бира.......

• Upvote 1

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

32 minutes ago, koleda321 said:

Първенството засега е добро, харесват ми мачовете. Което не мога да кажа за нито една от фен зоните. Едно на ръка, че времето е потресаващо зле, но са надули цените БРУТАЛНО навсякъде. Преди във фен зоните бирата беше 1.5-2 лева, сега е 5 лева. Някви бургери, такота, а-у, вървят към 10 лева. То цялата ти заплата ще отиде, ако всеки ден ходиш във фен зоните. Сега, аз разбирам инфлация, криза, ковид, ок, ама....бате 5 лева за една бира.......

По тия ФЕН ЗОНИ не ходят ли някакви абсолютни нърдове, наркомани, пияници и клошари? 

• Haha 2
  • Facepalm 1
koleda321

Когато времето е хубаво, се събира сума ти народ и е доста яко. 2016 г. например беше култово, особено на Италия-Германия. Но сега хем времето е ужасно, хем цените са скандални, и ходим само ентуасиасти и разни кежуали. 

• Upvote 2

27 minutes ago, koleda321 said:

Когато времето е хубаво, се събира сума ти народ и е доста яко. 2016 г. например беше култово, особено на Италия-Германия. Но сега хем времето е ужасно, хем цените са скандални, и ходим само ентуасиасти и разни кежуали. 

И no-life-ри. Я съм си у фен зоната леглото, лаптопа, пиратския стрийм на БНТ за Германия, двама френда у Дискорда на които им стриймвам, и са мятаме. Dealwithit #winning :cool:

• Upvote 1
  • Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BAITO6O

То па една Германия. Къде са се цупили, примадоните на Байрама мОникх, че неМОАТ да играят в схема 343.

Ах Чичо Ади, на кой остава Германия бее. 

Edited by BAITO6O
  • Facepalm 1

Арнаутович ме изкефи как го наши на разложените кучета и след това им тегли поздрави по български. 

• Upvote 1
  • Like 1
  • Facepalm 1
HEIDENREICH

Наядоха се на хой шотландците. Симпатични са ми, но винаги го поемат мъшката..

• Upvote 2

HBK_forever
33 minutes ago, HEIDENREICH said:

Наядоха се на хой шотландците. Симпатични са ми, но винаги го поемат мъшката..

Позволете да не се съглася, чичо Райх. От една страна, си напълно прав, че шотландците са симпатяги, а отчасти и по отношение на това, че понякога ядат хуя. Понякога, да, но не и винаги.  Да припомня последното световно? Англичаните бяха на косъм да бъдат яко ебани от поличките!

Иначе, не успях да гледам Шотландия-Чехия, обаче вчера много се забавлявах на Джендърландия-Украйна. Тревоманите замалко да бъдат изчукани яко. Хареса ми как украинците ги нашиха стабилно. Накрая чистият късмет на педалските лаленца лиши мъжете от Украйна от точка минумум. Но едно е кристално ясно - прекръстилите се педали са яко слаби отзад, демек редовно го поемат оттам, поради което и нямям търпение да се изправят още на 1/8 финал срещу някой сериозен отбор от средна европейска класа, за да го поемат ячко, както най-си обичат те.

Само хвалби за северномакедонците. Въпреки че не са държава, чисто от футболна гледна точка, вчера показаха добър футбол. Да, бяха тотално надиграни второто полувреме от австрийците, но първата част стояха напълно равностойни, дори в отделни сегменти доминираха.

Днес чакам с нетърпение следващите два мача, тъй като са доста непредвидими и интригуващи, поне според мен. По отношение на Полша-Словакия. Копнея, копнея мачът да бъде коментиран ЛИВЕ от ПЕТЕЛА, за да мога да чуя култовото: "Дружина полска се хвърля стремглаво в атака...", но не знам дали не говоря глупости сега, защото може и мачът да е по Диема, боли ме уя да проверя.... Полша са доста антипатичен отбор за мен, никога не съм ги харесвал. Същевременно Словакия са, на първо място, готина страна, а на второ - подценена футболна национална гарнитура, така че очаквам поне Х тук - прогноза 0:0.

Испания-Швеция е доста интересен сблъсък също. Очакванията ми са свързани с бърз и динамичен футбол и доста голове. Нямам представа как играят и двата тима в момента, не ги следя от около 2 години конкретно тях, но прогнозата ми е 1-1. Испанците чувам от приятели, че били слаби. Не знам дали е вярно, но шведите винаги са стабилни в групите, така че е възможно да видим Х тук.

Edited by HBK_forever
  • Wank 1
  • Facepalm 1

3 minutes ago, HBK_forever said:

Позволете да не се съглася, чичо Райх. От една страна, си напълно прав, че шотландците са симпатяги, а отчасти и по отношение на това, че понякога ядат хуя. Понякога, да, но не и винаги. 

АБСОЛЮТНО ВИНАГИ. Шотландия е единствения национален отбор, който никога не е излизат от групите нито на световно, нито на европейско (изключвам разбира се разни като Заир и Того).

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

HBK_forever
2 minutes ago, Radox said:

АБСОЛЮТНО ВИНАГИ. Шотландия е единствения национален отбор, който никога не е излизат от групите нито на световно, нито на европейско (изключвам разбира се разни като Заир и Того).

Сега ще проверя, но щом казваш, може би си прав, моя грешка, ако е така. Не знам защо съм се объркал, че на последното световно Шотландия играха срещу Англия на 1/8 финал, нещо се е замътило в кухата ми лейка :D  

Edited by HBK_forever
  • Confused 1
  • Facepalm 1

UNDERTAKER*

На Пелето само една овчарска гега му липсва и да подсвирква по стадото :D

20210614_183056.thumb.jpg.2a2a5b0205f9c893c83bf214c693b4b8.jpg

• Like 1
  • Haha 1
  • Wank 1
koleda321

Пелето е сицилиански мафиот от началото на 20 век бе. Кажи ми, че не прилича на Робърт ДеНиро от "Кръстникът 2". :D 

• Like 1

Ебем ти и тъпия мач между Испания и Швеция. Такива скучни дървари няма. С подобна игра ФУРИЯТА май пак ще стегат куфарчетата на осминафиналите.

• Thanks 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Mariyan01

Еми пореден залог беше ебан, този път от испанците. Грам не върви това европейско от към залози мамка му. Като нищо днес португалците ще поемат един голям Маджарски кур от Шобошлай и компания.

kabakov

Мората да идва да рита в А група, че за големия футбол не става. Поне 3 90+%-тови положения пропусна...

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png