Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

natopor4en

Каква ужасна трагедия. Молитвите ми са с Ериксен и семейството му. Дано да се оправи. :(

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Потресаващо... дано е добре човекът. Не видях какво стана, не гледах дали имаше сблъсък, дали просто припадна сам. Ама тия кадри, дето дадоха с лицето му от близо и сърдечния масаж на терена просто бяха брутални и нямам думи как можаха камерите да се бутат там. Евала на който организира датчаните да застанат да поскрият. Няма място да се ровят камери в такава ситуация. Време и в тоя футбол да се замислят нормално ли е 20 и нещо годишни момчета да гинат при уж невероятна физическа подготовка и медицински контрол.. Самият спорт просто е време да се промени. Не е нормално - зоб, търчане като изоглавени час и половина през няколко дена, напрежение, драма... Дано само е добре наистина, стискам му палци да оцелее. И според мен е редно мачът да се прекрати.

• Upvote 1
  • Like 1

По шокиращо нещо не бях гледал по телевизията от доста време.... че даже глупаците зуумваха , направо трагедия ... сигурно става въпрос за инфаркт... дано се оправи ! Не виждам как ако съм му съотборник ще излезна изобщо на терена отново в близките седмици след такова нещо.

kabakov

От доста време не бяхме ставали свидетели на подобно нещо. Уж минават сумати медицински прегледи...

Дано да се оправи.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

itzo1994

Забравих да си пусна мача (и Слава Богу, надали щях да издържа да видя как припада и го спасяват), но тази снимка носи облекчение като това от Бахрейн Ф1 миналата година, когато показаха Грожан в медицинската кола.

Уникален късмет да се случи по време на мач, където има доктори, апаратура, близко до болница... Дано наистина е добре.

УЕФА потвърждават, че е в болница и стабилизиран.

spacer.png

UNDERTAKER*

Всичко ми се обърна. Това се казва за няколко минути да изпиташ най-големия ужас и най-голямата радост. Давай момче!!!💪 

BAITO6O

Ако това е така, то може би даже няма и да има последствия тежки, което е много добре. 

Като се случи тая случка,веднага се сетих за случката с играча на Аякс Абдулак Нури преди 4-5г. и травмите след това. 

Дано с Ериксен е всичко добро и да започне новият сезон без проблем. 

• Upvote 1
Just a fan

Мамицата им ебаха на тия момчета през тази една година от подновяването на футбола миналото лято. Играят през 3 дни почти без никаква почивка. Понякога всички дехуманизираме футболисти от подобен калибър, заради високите им заплати, но в крайна сметка не са роботи и това, че взимат големи пари не означава, че не заслужават почивка.

пс - кур за режисьора на предаването. Когато някакъв маняк влезе на терена картината веднага се сменя, сега трябваше да гледаме как момчето се гърчи на земята, както и жена му, която съвсем нормално беше в шок.

Edited by Just a fan
Rise of Thunder

Дано Ериксен се оправи. Това е най - големият ужас - да гледаш млад човек как припада на терена. Майната му на европейското - нека човекът си почине. 

The Olimpic Hero

Обаче Петела пълен класик, през цялото време буквално оплакваше Ериксен и казваше, че не е оптимист. Един вид го беше отписал.

А днес Кяер показа че е велик във всеки един смисъл на думата . Бъдещия капитан на Милан за дълго време!

• Upvote 3
THE GRIM REAPER

Гърчовете бяха най-тежкото нещо от гледката :(, не знам дали някой забеляза. Той като припадна после беше в съзнание и очите му бяха отворени за кратко, след това като го покриха нищо не се видя. 

При изнасянето му беше в съзнание макар и зле. Както и очаквах, стабилизира се човека за щастие.

29 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Обаче Петела пълен класик, през цялото време буквално оплакваше Ериксен и казваше, че не е оптимист. Един вид го беше отписал.

В интерес на истината положението наистина изглеждаше трагично, особено като му дадоха лицето и как футболистите гледаха в шок, а медиците правеха сърдечен масаж... Но да, коментаторът никога не трябва да спекулира или да се прави на доктор, факт.

2 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Гърчовете бяха най-тежкото нещо от гледката :(, не знам дали някой забеляза.

Без да съм експерт, но тези гърчове май не бяха гърчове, а ефект от дефибрилатора.

38 minutes ago, Just a fan said:

Мамицата им ебаха на тия момчета през тази една година от подновяването на футбола миналото лято. Играят през 3 дни почти без никаква почивка. Понякога всички дехуманизираме футболисти от подобен калибър, заради високите им заплати, но в крайна сметка не са роботи и това, че взимат големи пари не означава, че не заслужават почивка.

пс - кур за режисьора на предаването. Когато някакъв маняк влезе на терена картината веднага се сменя, сега трябваше да гледаме как момчето се гърчи на земята, както и жена му, която съвсем нормално беше в шок.

Абсолютно съгласен с това мнение. Трябва да има наказание за режисьора, не е нормално. Оставяш лекарите да си вършат работата и даваш малко privacy на цялата ситуация. Фотьойлните кардиолози няма какво да зяпаме и ние.

Като цяло евала на медицинския екип и на Кяер, тия хора буквално го върнаха от мъртвите. И на феновете, които ако забелязахте дадоха финландски знамена, за да се попопкрие носилката при изнасянето.

Петела верно се насра да повтаря, че очаква най-лошото, че не е оптимист и че не отиват на добре нещата :D И към 20 пъти каза Петер Шмайхел. 

• Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Mariyan01

Даже и да изгубя почвам на ново, а ако не добавям 3те кинта към останалите

IMG_20210612_215737.jpg

5 minutes ago, Mariyan01 said:

Даже и да изгубя почвам на ново, а ако не добавям 3те кинта към останалите

IMG_20210612_215737.jpg

Брат, внимавай с такива колосални залози  скоро да не заложиш апартамента.

Mariyan01
Just now, MJ23 said:

Брат, внимавай с такива колосални залози  скоро да не заложиш апартамента.

Системата на Фарест грешка нема!

Rise of Thunder

Ебахти несериозното изпълнение. Може би само вратарчетата на Данонино къп нямаше да я хванат тая дузпа. 

Mariyan01

Как може да дадеш на дървосекача Хойберг да бие дузпа, тва е нечувано.

THE GRIM REAPER

Храдецки целият мач държи на Финландия, дано не се усерат. От всички изтрели по него, дузпата беше най-слабият :D .

The Olimpic Hero

"Топката достига до Петер Шмайхел". Нечовек си, Петеле! Хахахаххаха.

• Haha 3