Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

natopor4en

Еби му майката. Божигол ще познае, че Италия ще победят с автогол. :D :D Класата си е класа. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Rise of Thunder

Айде, гълтайте вода със сперма, мамицата ви резняшка! 

5 minutes ago, Rise of Thunder said:

Айде, гълтайте вода със сперма, мамицата ви резняшка! 

Пак да повторя!!!!

Aбе ние все  храним нашите национали,ама турците яко надценява техните,а тоя мач не ги видам да са нещо повече от тях.

2 hours ago, Mmx said:

Победа за Италия, очаквам голмайсторът на Лацио да вкара поне един гол.

:)

Резняшката измет пое мъшки масивната скуадроадзурска хурка!

• Upvote 2
  • Like 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Три на нула, три на нула, мамичката му мръсна.

• Like 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

On 6/7/2021 at 9:09 PM, Mmx said:

Малко се подценява Италия ми се струва. Имат не лош отбор. Особено в атака.

🙂

UNDERTAKER*

Много слаби тия турци... ужасно зле :( Фейлнах и аз със залога. Корнерите излезнаха, ама г/г...

Трябваше да го играя над 2.5, винаги е по-добре от г/г, коефициентът беше същия.

• Sad 1
4 hours ago, UNDERTAKER* said:

@Farest ще правим ли твоята схема със залагането :D Реших да пробвам аз, почвам ударно и рисково в стил @The Olimpic Hero :beer:

image.png.081468196207a786f791a8b8b7791a8e.png

2 hours ago, Mariyan01 said:

Аз я почнах

IMG_20210611_220630.jpg

Трябваше направо там да публикувате залозите, ама Тейкъра загуби. Марияне ти си ни надеждата!!! 

Mariyan01

Малко рискован първи залог за днеска, но като цяло мача е много тегав и както може да завърши 0-0 така и могат да си вкарат доста голове

IMG_20210612_113527.jpg

Абе гледам в темата за играта с прогнозите ("Последният оцелял") сите пишете отборите на английски, което е хубаво, щото на тоя български е бая объркващо. Дайте в тая тема да ги пишем на китайски? Какви са ви прогнозите за 比利时 - 俄国 ?

• Haha 2
The Big Red Machine

На Швейцарско Косово :D 

Тия Швейцария са ми много противен отбор, особено и като са пълни с резаци. Дано Уелс им изравни.

П.п тъкмо го написах и стана :D

Edited by The Big Red Machine
UNDERTAKER*

Швейцарците имат ли поне един швейцарец?:D

Имах го на г/г и затоврих при 1-0. Когато не върви, не върви:mad:

image.png.7dd95886aeef21de0440019cc4f0ebfa.png

• Sad 1

Швейцарците са като Лудогорец , събрани от всяка точка на планетата. 

Днес както всеки истински българин ще викам за Русия,въпреки,че Белгия е една от двет държави,които ме прие при тях.

• Upvote 2

Аз съм най-големият карък на залозите обаче. До тук 0 от 2. Сега пиша Дания и без гол за Финландия и Белгия с гол на Русия. Имайте го предвид ако ще залагате. :) Да видим ще ударя ли 5 поредени провалени залога до края на втория ден.

А сериозно това беше бахти скучният мач. Бива ли събота като си седим вкъщи хората да пуснат такива дърварски мачове по програма. Айде барем довечера Сборная изненада прехвалените белгийци и дано също така във Финландия да са намерили 20 човека, които след като са разбрали, че не стават за хокей да са се научили да играят футбол.

• Upvote 1
  • Haha 1
natopor4en
1 minute ago, Loop said:

дано също така във Финландия да са намерили 20 човека, които след като са разбрали, че не стават за хокей да са се научили да играят футбол.

Пукки ще и*е датски г**ове. ;) Има нещо гнило в Дания. Оо, това е аромата от разшльоканото им отверстие след злокобното фистингиране от страна на Пукки.

9 minutes ago, Himler said:

Днес както всеки истински българин ще викам за Русия,въпреки,че Белгия е една от двет държави,които ме прие при тях.

Точно така. Всеки истински българин ще подкрепя Русия. Защото секи истински българин изпитва безкрайно чувство за благодарност, че именно Русия ни освободи от турско робство. 

Аз ще се надявам да гледаме един интересен футболен двубой. Който да ни донесе много радост и усмивки, както и безброй горещи футболни емоции. :)  

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Mariyan01

Колебаех се между единицата и този залог като коеф. за 1 също е 1.40, но се спрях на този, защото Финландците не са за подценяване и като нищо може да извъртят мазен хикс.

IMG_20210612_181138.jpg

Rise of Thunder

Яяяя, сбирщината африкански емигранти нали тръгнаха с голяма кошница? А Уелс им го нашпориха. Иначе, мисля, че Белгия ще надуе шушоните на блядите. 

А си мислех че от отлагането миналата година няма как да стане по - зле... Просто ужасно,дано е добре,но никак не съм оптимист.