Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

raquishi

АЙЙЙЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ИТАЛИЯ

АНГЛИЧАНИТЕ ГО ЛАПНАХА ЦЕЛИЯ С КОСМАТИТЕ ТАШАЦИ

Жалко че бобито не коментира финала, щеше да циври яко.

Edited by raquishi

Как е важно като биеш дузпа да не си насрал! Как е важно като биеш дузпа да си МЪЖ! Как е важно като биеш дузпа да не си мокра путка! Е Англия бяха такива! Добри футболисти, но сгодни за ебане...

THE GRIM REAPER

Каква случайност че не показаха на закриването нито един англичанин в публиката :D . Като гледах май по седалките се бяха изнесли, доста празно беше. 120+ тежко обругаване бавно и мъчително, от това по-насрани няма да си тръгнат деситилетия напред!

• Upvote 2
  • Like 1
raquishi
13 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Каква случайност че не показаха на закриването нито един англичанин в публиката :D . Като гледах май по седалките се бяха изнесли, доста празно беше. 120+ тежко обругаване бавно и мъчително, от това по-насрани няма да си тръгнат деситилетия напред!

Именно затова цяла Европа подкрепи Италия, щото англичаните имат най-тъпите, безкултурни, безмозъчни, безгранични фенове. Такава нация са си.

UNDERTAKER*

Нема такива шубета като англичаните. Тази вечер стана от ясно по-ясно защо не печелят първенства. Психика - нула, топки - нула. Вкарват гол във втората минута, публиката ги вдига, мачът им е на тепсия, те вместо да натиснат и да вкарат поне още 2-3 гола през първото, постепенно започват да насират и към края на полувремето вече са стиснали дупарите и са паркирали автобуса. От там до края на мача+продълженията пълно насиране и треперене. Евала на италианците, така се играе мъжки. Сбиха се със самочувствие, играха за победа ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МОМЕНТ, без страх, без задна. Върнаха репутацията на италианския футбол за мен. Киелини направи мач, който трябва да го пускат на всеки един млад защитник в света! 

Edited by UNDERTAKER*
  • Upvote 4
kabakov
6 hours ago, The Best said:

Егати деня, хора! Аржентина спечели, Италия спечели, Бойчето го изтумбиха, какво още ще стане не се знае, ама аз имам троен повод да празнувам.:beer:

Джокович взе Уимбълдън? 

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

StoneColdFaN

Италия го наби мощно на прехвалените англета. Италия потопи цяло Уембли в скръб. Италия накара феновете на мазните англета да се гърчат от сълзи. Кур за симулантското копеленце Стърлинг - изпращам му най-сърдечни пожелания да го изпращат под душа с червен картон. Всеки път когато се хвърли в наказателното поле за дузпа кат' балерина. Кур за Саутгейт - да пуснеш 3-ма чернилки да ти бият последните дузпи. На теб ти пожелавам ФА да ти разтрогне договора в близките дни и следващата ти работа да е продавач на сергия в Приморско. Да продаваш близалки, захарни петлета, пръчици и прочие за 20 ст'инки, майка ти мръсна. ДА ЖИВЕЕ ИТАЛИЯ! :beer:

The Olimpic Hero

Хайде един по-сериозен коментар, че напоследък основно троля.

Англия имат страхотен състав с много по-голям потенциал и ужасно слаб треньор. Вкарваш в първата минута гол и след това нямаш точен удар към вратата. Да, вижте статистиката от мача. Англичаните имат точно един удар в очертанията на вратата за целия мач (включително продълженията) и това всъщност е голът им. Вместо през първото полувреме да натиснат Италия и да ги довършат, те веднага се върнаха в защита и дадоха цялата инициатива на противника си.

Още за Гарет Саутгейт. Не пускаш титуляр най-креативния ти футболист Джак Грийлиш, който видимо всеки път, когато влезе и подобрява качеството на играта на отбора ти.

И вече дузпите са най-скандалният избор на изпълнители, който съм виждал някога. Сериозно, само заради дузпите Саутгейт трябва да бъде уволнен. Оставете ебавката, че са негри, но решителните ти три дузпи изпълняват Рашфорд на 23 години, Санчо на 21 и последната дузпа я бие Сака, който е на 19!? Какво по дяволите е това? Саботиране на собствения ти отбор ли? Искам някой да намери логика в действията на Саутгейт при дузпите, аз не мога.

Най-лошото за Англия е, че този човек ще бъде оставен за треньор и за Катар 2022, защото все пак играха финал и знаем ръководителите на футболната им асоциация колко са консервативни ако трябва да се правят промени.

Италия, смелостта и Роберто Манчини. Така се играе на финал, така се прави. Вижте погледите на играчите на Италия във всеки един момент от мача. Сега ги сравнете с погледите на англичаните. В тези на италианците се четеше смелост и решителност, в тези на англичаните тотален страх. Бонучи и Киелини са абсолютни легенди, като вторият в края на редовното време ми напълни душата с култовия си жълт картон, при който просто хвана Сака са фланелката и го събори брутално, за да спре бърза атака. Донарума за годините си пък има супер психика, през цялото време изглеждаше много спокоен и това му донесе и успеха при дузпите.

Честито на Италия, напълно заслужена титла!

BAITO6O

Аз само да питам Джак Грийлиш, кога ще бие дузпа. Или колкото си по-черен е по-добре. 

Тотално се изложиха на дузпите англетата. Толкова лошо и да искаш няма как да се получи заеби. Затова да си загубеняци по природа. Като видяха, че мача отива към дузпи тотално насраха. Даже и пияните им фенове бяха пред умирачка. 

Edited by BAITO6O

Най накрая малко футболна радост,мамка му! Естествено на финала щях да бъда и за Турция,ако са с Англия... 

Доста успешна година - Италия с европейска титла,Милан се завърна в ШЛ,където ще яде доста бой, Локо София се завърна в А група и ще яде още повече бой.

Но такива мачове и финали са истинска рядкост при мен и след унижението 2012 днес съдбата си го върна. И може би урока и беше да мразя играчи по - малко. Киеза - райбера,след гола срещу Испания казах за него лошо никога повепе. Бонучи беше шизофреник, до... днес. Доларума беше алчен за пари, човек без трофей в кариерата си,но днес показа същността си. Преди години в Милан,ако му биеш 20 дузпи щяха да му вкарат 20,а днес д играч на турнира! И когато си тръгна без пари върха беше как викаме не ни трябва в Милан,смешник, имаме си Менян от Лил. Да,ама не... 

Страхотно първенство,най сетне малко футболна радост и при мен.

• Upvote 3

Доволен съм от финала доста. Бяхме се събрали 6-7 приятелчета да го гледаме и стана купона. И двата гола бяха култови, имаше яко драма. Накрая дузпите също бяха добри, не се знаеше до последно кокво ще стане. Джорджина която уж трябваше да реши всичко, пък нацепи гредата след рикошет в ръката на Жоро Вратарчето. После англичаните имаха шанс да останат в мача, но чавето от Уганда насра и опропасти всичко.

Абе доволен съм от мача, а и от първенството като цяло. Имаше много голове, Крисито стана голмайстор, а гнусните аборигени от Германия и Франция стегнаха рано рано куфарите. На финала пък достигнаха 2та най-добри отбора според мен, така че всичко е точно.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

THE ENEMY

Саутгейт е цар на дузпите, още от едно време им е хванал цаката.

Англия бяха толкова добре изградени хийлове, че ми се искаше да бият, но Италия си заслужи титлата, евала. 

https://www.facebook.com/ItalianFootballTV/videos/3054417208170363

Уникален :D Тоя човек и на 60-70 ще е луд по цялата глава.

Иначе избора на Донарума за играч на турнира беше скандален, дори в топ 20 го нямаше по коефициент, сигурно е било поне 101 :D Според мен трябваше да бъде някой измежду Киеза, Бонучи и Киелини. Е днес в ролята на Матераци от 2006 беше Бонучи. Вкара изравнителния гол, после при дузпите вкара най - тежката, когато вече Италия изоставаше и ако отиваха на 2 пропуснати бяха чао.

damtiham

Златните резерви Sancho и Rashford. :D Късмет на феновете на Юнайтед следващия сезон. А наборчето последна дузпа - без коментар. За пореден път черните доказаха, че за нищо не стават, освен да чистят обувки. Само Sterling липсваше да бие и той една. Прехвалени ментета и некадърници до един. Kane продължава да не докосва трофей, чудничко. Беше безценно да видиш как ,,англичаните" меко казано се подрискаха насред Уембли. Честито на цяла Европа! Вчера красотата на футбола спечели за пореден път! Всички пътища водят към Рим! Няма нормален човек, който да не се изкефи на дуото Bonucci и Chiellini. Голямо евала и на Donnarumma!

Edited by damtiham
  • Upvote 2

THE CHOSEN ONE!

Suffer-H

Другото нещо, за което Саутгей явно не го е грижа, е психиката на тия млади момчета. Аре с Рашфорд няма проблем, вече е на колко? 23? Отделно е привикнал с разочарованията, все пак играе за Манчестър Юннайтед. Вече на Санчо и особено Сака, тия пропуски могат да нанесат непоправими щети над футболната им психика и развитието им като играчи оттук нататък. Малоумник е Саутгей, няма спор.

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Как ще коментирате идеалния отбор на УЕФА? Кристиано Роналдо може да е голмайстор, но го няма. Патрик Шик също. Но за сметка на това Луканку, който последните 2 мача нямаше точен удар (освен дузпата) е там. Некадърника Хойберг, който и дузпи не може да бие - също. :D 

The Olimpic Hero

Патрик Шик поне трябваше да е вътре, защото с по-слаб отбор вкара общо 5 гола, което си е голямо постижение. Киелини за мен също задължително трябваше да е вътре, вероятно и Марко Верати (3 асистенции и мисля, че около 95-6% точни пасове), но хайде, има може би достатъчно италианци. Стивън Цубер от Швейцария и той заслужава да е вътре (4 асистенции). Абе винаги е субективен изборът такива класации/отбори.

kabakov

Пък и на кой реално му дреме. Някой да си спомня отбора на Световното 2018 или на Евро 2016? Едва ли.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png