Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

Айде, Англия за 372-ри път отпаднаха от Германия на голямо първенство... 😰

• Sad 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

5 hours ago, Farest said:

Франция 2.10 к. 

Гол гол първото полувреме 5к. 

Гол преди 31 мин.  1.83к. 

Франция над 1. 5 гола 2.20к. 

Над 2.5 гола и двата отбора да отбележат 2.50к. 

Ама той Фарест не ги разбира залозите бе.... 

The Best

Тоя Аналдо половината голове в кариерата си ги е отбелязал от дузпа :D Очаквам да подпрат Португалия подобаващо и в следващите мачове :( 

Edited by The Best

И поради ква причина очакваш да ги подпират и в следващите мачове? Няма такива филми. Нито Португалия са някаква огромна футболна сила в момента, нито нищо. Ако ще се подпира  някой отбор от турнира, което дълбоко се съмнявам да стане, то това ще е Франция! 

Не са сила и са твърде бедни и слабо влияещи било в политиката, било във ФИФА, но Криси е маркетингова звезда и не може да не му се даде шанс да докара още $$$ като отпадне рано-рано. Така че отборът им ще си е бутан винаги докато той е вътре и продължава да си изпъва кожата с ботокс, диспорт и там другите такива. За клубните му отбори не мога да коментирам, защото не гледам, но на национално ниво е така. Жалко, че когато бяха сипатичен отбор 96-та или после златното им поколение с Нуньо Гомеш, Фиго, Руй Коща, Жоао Пинто, Коуто, Витор Баия и т.н. по-скоро ги режеха именно заради бедния и леко африканско-цигански статут, с който се гледа на тях политически. А сега с Криси, урода Пепе, неясния като възраст и антропологичен произход Ренато и путьовците Диаш, Фернандеш и подобни, дето уж милионери и супер успешни, но насират Криси като им се скара...

Като португалците бяха симпатични пък примерно Франция във футбола беше галеник и не можеха да бъдат пипнати. Повечето сме израснали през 90-те, помните какво беше 1998 и 2000-та. Или иначе много симпатичната ми Южна Корея ако помните 2002-ра какво драпане и насилване беше да ги докарат до полу-финал... Та нещата се менят, но бутане за някои винаги ще има. И не очаквайте примерно да е за нас, Унгария, Украйна, Словакия или някой подобен. Пари трябват, пари... било в куфарчетата на Платини, било в Инстаграм последователи.

The Olimpic Hero

Като почнете да говорите глупости и да казвате на бялото - черно, започвате да дразните. Коя от двете дузпи вчера за Португалия не беше дузпа? И двете си бяха 100%-ови. При едната вратарят удари юмрук, а при втората беше очевидна разперена ръка. Няма как това да не са дузпи. Друг е въпросът, че характерът на мача не беше много сериозен, по-скоро сравнително приятелски голов X, който изпрати и двата отбора напред, не че не бяха класирани почти на 100% и преди това де.

Обаче все още да се отрича класата на Кристиано Роналдо, е пълен абсурд. Човекът е феномен и Топ 3 за всички времена, абсолютно твърдо. Даже да се каже, че е най-великият за всички времена, също не би било пресилено. Дузпите са му 130 от 800 гола, напълно нормална статистика за футболист, който изпълнява 11-метровите наказателни удари за отборите си. Работохолик и легенда, на 36 години продължава да чупи рекорд след рекорд. Това е Роналдо.

koleda321

Италия (ако мине Австрия) може и да не играе с Белгия на 1/4 финала. Като нищо Португалия ще ги излъже по някакъв начин и ще се класира. 

Иначе, според мен, двойките са доста равностойни, с изключение на Англия и Германия, където мачът е от 4:0 за Германия и нагоре. Да, пак има осезаема разлика между двата потока, но в интерес на истината, групите показаха, че фаворитите не са чак толкова силни. Франция особено мега-разочарова според мен. На хартия трябва да мачкат с по 5-0 на мач, а те се класираха с баси клизмите.

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

UNDERTAKER*

Белгия, Италия, Франция, Англия, Холандия, Дания.

Да видим колко ще позная от тези. Не изключвам някоя мега изненада. Все си мисля, че балонът на Италия ще се спука някъде и ще паднат много отвисоко, но да видим къде. 

Edited by UNDERTAKER*
  • Upvote 1
kabakov

От всички фаворити само Италия игра качествено. Всичко друго беше леш. Много слаба игра, много зор. Франция и Германия дори на можаха да бият Унгария.

С тази игра на немците, като нищо Саутгейт и ко. ще измъкнат мача с 1 гол от рикошет.

• Upvote 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

UNDERTAKER*

Италия не са толкова силни, колкото ги изкарват. Групата им се оказа доста слабичка, а и много помогна това, че бяха домакини и яхнаха вълната. Сега за Австрия не знам, но при първия по-сериозен отбор ала Белгия, подозирам, че ще бъдат брутално разкрити, както казва @MJ23 :D

The Olimpic Hero

Хайде да се опитам да предвидя една изненада. Да видим дали каръшката ми серия ще продължи.

Украйна да стигне до 1/2-финал.

Цирковата трупа на Белгия ще бъде брутално разкрита от Криси и компания. Не може да сравняваме играчи като Роналдо и Бруно Фернандеш с торбата с фекалии Луканку,вечно контузения дебелак Азар и Кевин Ментойне.

The Best
8 hours ago, Farest said:

И поради ква причина очакваш да ги подпират и в следващите мачове? Няма такива филми. Нито Португалия са някаква огромна футболна сила в момента, нито нищо. Ако ще се подпира  някой отбор от турнира, което дълбоко се съмнявам да стане, то това ще е Франция! 

Няма, няма, ама статистиката друго говори - най-много нарушения и дузпи са свирени именно за тях от всички отбори на това европейско. Но хубавото е, че каръци като Олимпик ги защитават и им симпатизират, което гарантира разгромен край на португалската приказка в елиминационната фаза:D

• Upvote 2

Нв харесвам нито Португалия,нито Роналдо,но е най - нормалното нещо най - техничния отбор да е най  много пъти фаулиран. Няма да са дърводелци като Финландия или Шотландия?

raquishi
14 hours ago, The Best said:

Тоя Аналдо половината голове в кариерата си ги е отбелязал от дузпа :D Очаквам да подпрат Португалия подобаващо и в следващите мачове :( 

Предусещам още една Европейска титла за Роналдалия.

Кеф ти дузпа, кеф ти две. Аналда пак се ебе!

Пак се класират 3ти, усещам как пак ще печелят на шано, и без победа в 90 мин освен с някой мега-слаб отбор. 

На финала ако Роналдо не се контузи, няма да спечелят. На финала на Евро 2016 Португалия заиграха много по-добре без него, затова и биха. Дотогава всички играят за него, а той пропуска всичко което не е сигурен гол, дето и бебе ще го вкара на игрището зад блока. Вчера с Франция колко пъти прави грешки, губи топката, изкарва в тъч от съвсем нерискови ситуации. 

И аз все си мисля, че ако Роналдо се контузи, Португалия ще заиграят по-добре. Някак си колегите му се притесняват от него

3 hours ago, kabakov said:

С тази игра Германците нямат шанс за финал.

ТО и Португалия играха ганкиното на предното Евро , ама ей на

The Big Red Machine

Като гледам пак се получи голяма разлика между потоците, подобно на Евро 2016. В единия са Италия, Белгия, Португалия, Франция, Испания и Хърватия, а в другия от фаворитие са само Англия, Германия и Холандия, като два от тях се срещат оше на осминафинала. Това предвещава да има отново изненадващ полуфиналист, подобно на Уелс от миналото европейско. Аз имам големи очаквания към Дания. Но може и другаде да е - шведи или украинци също са способни на изненади. Англия е може би най-облагодетелствена, стига да мине Германия, на които си им е абонат. Но този път немците не са чак толкова страшни, а и мача ще е на Уембли. Така че сега им е шанса. После ще играят с Швеция или Украйна, които са си напълно преодолими и на полуфинал с Холандия или Дания, освен амо няма изненади. На хартия поне Англия се очертава с лек път към финала, освен ако отново не бъдат бити и унижени от Германия.

В другия поток ще е мазало. Симпатизирам на Италия там, но Белгия засега като игра изглеждат най-убедителни. Франция също са сериозна сила в момента, докато испанците въпреки разгрома вчера не показват много силна игра. Мача им с Хърватия ще е интересен, като и двата отбора са с подобен стил на игра с голямо притежание на топката, но пък и двата са в етап на смяна на покеления и не показват най-добрата си игра.

Белгия - Португалия ще е интересен мач. На хартия поне Белгия е фаворита, но португалците са тим с големи имена и изобщо не са за отписване.

THE ENEMY
On 6/17/2021 at 8:09 PM, THE ENEMY said:

Дания са много подценен отбор.

enemyedobur.jpg

Нека да остане и за поколенията това, да си спомнят някога колко добър е бил батко им ЕНИМИ!:wank:

• Upvote 1
  • Wank 1