Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

Мога ли да ги комбинирам и да слагам 1 биткойн и да правя парички марички

Edited by Dudley
Just now, Dudley said:

Мога ли да ги комбинирам и да слагам 1 биткойн ? 

Стига да имаш 1 биткойн може всичко моето момче. Нема да се притесняваш ;)

21 minutes ago, Farest said:

Франция 2.10 к. 

Гол гол първото полувреме 5к. 

Гол преди 31 мин.  1.83к. 

Франция над 1. 5 гола 2.20к. 

Над 2.5 гола и двата отбора да отбележат 2.50к. 

@Dudley, за съжаление са "свързани пазари" и няма да пропуснеш да заработиш 105 BTC.. :( 

6 hours ago, MJ23 said:

Нима Левандовски е намекнал,че ще зачерви и ще се откаже кат някой пути от националния?

Не, ама не помня някога да е показвал прочутата си класа от Байерн... нещо май не си дава много зор? Може и да съм пропускал де, ама когато ги гледам поляците никога не блести с нещо, за разлика от дядо Горан, дето носи отбора.

UNDERTAKER*

Добре се развива при мен днес залога, но май ще затворя на тези 51 евро и ще майсторя нещо с фрий бета на Португалия-Франция. Пък и от Копата съм си харесал едни мачлета днес и мисля да ги комбинирам с него в друг фиш, горе-долу същата сума излиза. Яд ме е, че не играх малко повече корнери на Швеция-Полша, разбиха се. 

image.png.8a974f97aa15409dc0960c8176ef7643.png

Твс просто е абсурдно,не знам защо нв сложих повече. При 20 минути за ДВА корнера за Испания,която мачка нечовешки...

Пп- Снимам си дисплея, защото основния ми телефон е засечен от бета и ме лимитират нон стоп..😂😂 Не че не знам как се прави скрийншот.😂 

977E4AA3-1B7E-458C-9F82-ADBE1EE4C756.jpeg

Edited by MJ23

Ба му мамито, Окрайна току-що се класираха.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Е много ясно. Ако четем правилата дори може да конфискуват и стойността на баланса 😂

• Wank 1
  • Sad 1
Lemmon-714
33 minutes ago, UNDERTAKER* said:

@MJ23 как така те лимитират, имат ли право?

Винаги може, с обяснение ''бизнес решение'', но ако е леджит сайт със сериозен лиценз, никога не се лимитират хора безпричинно единствено на база, че печелят, а хващат, че е мулти акаунт като засичат, че има подобен стил на игра с някой друг, който вече е минал под ножа и ако не е с директен лимит, могат да те откажат като ти поискат и кръщелното за верификация, за да можеш сам да зарежеш всичко. Вече ако е някой измислен сайт с лиценз от Кюрасао, ако искат могат и да ти ползват баланса, за да правят губещи залози от твое име без да разбереш. :D 

• Upvote 2
  • Wank 1

Като говорим за лицензи - Bet365 има 5 годишен лиценз от 03.06.2016, който изтече на 3 юни тази година,но явно това ме е проблем за никой. 😂

Маншафта май улапа махмурлията 🥲

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Бахти смешната дузпа. Какво стана с предимството на вратаря? Биеш си главата маймунската където нямаш работа и дузпа... ама тъй е, не ме изненадва с Португалия. Поне си бях сложил 10-те лева безплатен залог на гелосания педеруга, та съм ок. :)

• Upvote 2

Е 10000% дузпа в това за мен. Нокаутира го извън малкия пеналт,точно преди да засече топката.

E0231A79-9D75-4468-870B-80890598969F.png

Е това ма Франция вече беше повече от смешно. Ако това е дузпа,то на мач трябва да има по 10 дузпи. Мамка му на тва копеленце симулативно Мбапе,скоро ще къса връзки.

• Upvote 2
natopor4en
28 minutes ago, Loop said:

Бахти смешната дузпа. Какво стана с предимството на вратаря? Биеш си главата маймунската където нямаш работа и дузпа... ама тъй е, не ме изненадва с Португалия. Поне си бях сложил 10-те лева безплатен залог на гелосания педеруга, та съм ок. :)

Това не беше дузпа, а ДУЗПИЩЕ !!!

От самолет да я гледаш, сто про дузпенце. 

• Upvote 2
  • Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Мръсните шваби,ако не изравнят им пожелавам Франция да си вкара автогол в 93. В единия поток ще имаме Италия / Белгия / Франция, а в другия Англия ще играе с Унгария и поле Швеция. Страхотно просто!

kabakov
12 minutes ago, MJ23 said:

Мръсните шваби,ако не изравнят им пожелавам Франция да си вкара автогол в 93. В единия поток ще имаме Италия / Белгия / Франция, а в другия Англия ще играе с Унгария и поле Швеция. Страхотно просто!

Както в 99% от жребиите, голяма част от фаворите се наблъскват в един поток.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png