Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

kabakov

Всеки е "доста по-силен отбор от нас". Ние не сме мерило за нищо. През 2004 Швеция ни уби второто полувреме и ни набухаха 3-4 гола за 20 минути, а два от головете (от общо 9-те) бяха в продълженията на мачовете. Пък и тогава пак имаше скандали, половината не си говореха и така. Пак с малко се отървахме тогава, че и гол успя да вкара Марто. Ама това са роботи преди 17 години. То и Хола... Нидерландия би Испания с 5:0/1 през 2014 на световното, ама никой не го говори тоя резултат, само ние си празнуваме гола на Емо Костадинов през 1993...

Edited by kabakov

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

natopor4en
2 hours ago, kabakov said:

Абе такива отбори със серии без загуби накрая падат от най-малко очаквания отбор. Докато не вдигнат купата няма фаворити.

Точно така. Футболът е игра на голове. Трябва да победиш съперника с гол разлика, дори с половин гол. В днешно време няма слаби отбори. Вижте например какво направи една Германия. Започнаха зле мача, но не се отказаха. Немецът не е мъртъв, докато главата му не е на метър и половина от тялото.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

HEIDENREICH
2 hours ago, natopor4en said:

Точно така. Футболът е игра на голове. Трябва да победиш съперника с гол разлика, дори с половин гол. В днешно време няма слаби отбори. Вижте например какво направи една Германия. Започнаха зле мача, но не се отказаха. Немецът не е мъртъв, докато главата му не е на метър и половина от тялото.

Спри бе изрод. 🤣🤣🤣🤣

5 hours ago, koleda321 said:

А засега Италия върви точно срещу Белгия на 1/4 финал

Ако ги е страх от "Белгия още на четвъртфинал" по-добре да си ходят още отсега 😂 Няма как да спечелиш европейско и до финала мяташ само джобъри. Дебелите пречки тук започват още от ранните етапи на директните елиминации.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

natopor4en
On 6/20/2021 at 11:07 AM, The Olimpic Hero said:

Е трябва да са луди да мръднат от X-а. На 2 коеф. за мен си е value. 

Защо ни подведе ? Сега останах без заплата. :( 

• Sad 2

The Olimpic Hero
23 minutes ago, natopor4en said:

Защо ни подведе ? Сега останах без заплата. :( 

Е стига бе, Пори. Всички знаем, че сега ще избиеш от някой "вейнлю" бет. Ти никога не си назад!

natopor4en

Хмм, знаеш ли какво. Прав си. Не трябва да се отказвам. А да продължа да движа тази мръсна вайлюбет игра. Защото иначе няма кой. Просто няма кой. 

Ще търся май женките от Исландия за вайлюбет.

Иначе какво ще кажете, Русия да победи Дания ? Два дърварски отбора, ама датчаните сякаш са една идея по-спрели. 

Ебем ти и въртележките станаха... Дания с ТРИ ФАКАНИ ТОЧКИ ми взеха второто място в групата. Това косвено класира Швейцария като един от най-добрите трети отбори - няма кой да ги измести вече от оставащите 3 групи. Италия май ще им е бая лесно с Австрия на осминафинала, а пък джобърския мач ще е Дания-Уелс. Холандия ще се израдват на победителя от него на четвъртфиналите. Гелосаната мастия Аналдо пък ако не се издъни с 0:3 срещу Франция, също минава във втория кръг.

Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Big Red Machine

Обаче Дания имат огромни шансове дори за полуфинал. Имат мач с Уелс, където са фаворити, а след това на четвъртфинала са с Холандия, които не са особено впечатляващи. Знаех си ,че датчаните ще продължат. Много по-класни са и от Русия и от Финландия. Дори с Белгия изиграха страхотен мач.

Белгия засега изглеждат най-добре. Ключов ще е мача с Италия на четвъртфиналите. Моите симпатии са към Италия, но ми се струва че Белгия са по-силни. Ще видим. 
Утре ще е интересно как ще подходят Англия срещу Чехия и дали хърватите ще отпаднат изненадващо още в групите..

The Olimpic Hero
17 hours ago, Radox said:

Ебем ти и въртележките станаха...

Много обичам да се качвам на Въртележката!

• Haha 3

THE ENEMY
On 6/17/2021 at 8:09 PM, THE ENEMY said:

Дания са много подценен отбор.

Продължавам да го твърдя.:wank:

Дървария нечовешки късмет извадиха - една победа над дървосекачите от Русия, две загуби и си на четвъртфинал с.. Уелс. Иначе няма спор, назобани са на макс момчетата, видя се - някои не издържаха, другите крепят за сега. 

Edited by MJ23
natopor4en

Ае приятеле, на Хърватия някакви такива не им ли трябва задължителна победа, за третото място ? А с добро стечение на обстоятелствата май могат да се класират и на второ място. Защо тогава са толкова подценени срещу шотландските пиянки ?

BAITO6O

Днес хърватите трябва да се надъхат с това парче.

Edited by BAITO6O

Кво правят тея малоумни англичани ве? Ако бият, им са ибава мамито още на осминафинала, тъпи ли са 😡

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BAITO6O
6 minutes ago, Radox said:

Кво правят тея малоумни англичани ве? Ако бият, им са ибава мамито още на осминафинала, тъпи ли са 

782578789c60ff95c9f9db701dfac609.gif

image.png

Edited by BAITO6O
  • Haha 2

Айде да дам прогнози извън фаворитите:

Унгария +2.5

Словакия +2.5

коеф. 2.72

- очаквам и двата отбора да паднат, но не и чак с тежка разлика, затова този коефициент ми звучи като подарък. За този се вдъхнових от други писачи в нета, но наистина ми звучи добре.

Комбо за Португалия-Франция:

Над 4 корнера за Португалия

Под 3 картона за двата отбора

коеф. 4.98

- Португалия ще изсипва топки към Криси, за да не се сърди и да им се кара как смеят да правят атака без него, Варан и Кимпембе не са от най-интелигентните, затова ще "шопят" накъдето дойде и ще има корнери. Не очаквам груб мач, затова и с картоните по-кротко.

Швеция - Полша 2

коеф. 2.65

- тези само победа ги устройва, така че тук е моментът Левандовски да покаже дали ще е като Пандев или като Бербатов за националния...

Германия точен резултат 3:1

коеф. 12.00

- майтап да става, просто швабите са доста добри, а унгарците ще се напънат да вкарат един за да покажат, че и без Прайд могат да играят футбол

HEIDENREICH

Англетата играха МАААЛКО по-добре от първите мачове, главно щото на тая новата маймунка Сака и се тичаше , Кейн се посъбуди и се включи в няколко атаки.

Това ще им е обаче, и Германия и Франция и Португалия ще ги пръснат. Португалия конкретно не са по-силни от тях като класа , но хомотата от Острова са им абонати от много години  и винаги го поемат ф гъзягата. Не ми се рови в статистика кога последно имат победа над тях- няма да се учудя ако е от 66-та световното. Аз поне в съзнателния си живот не помня да съм видял да бият циганите.

Как да е, да продължа с анализа . Пикфорд игра добре  и спаси 1-2 удара , Сака бе най-добрият, Кейн пипна топката повече от двата мача взети заедно, но е далеч от най-добрата си форма. За малко щеше да вкара урунгелът, но вратарят на чехите спаси. 

Грийлиш много му се кефят, сигурно дето не е чернилка и е от по-скромно отборче, но на мен ми прилича на Крис Уодъл от Алиекспрес- такава прическа но без техниката.

Естествено Гарет ПУТИТО Саутгейт нямаше да е той ако не си направи максимално труден , тоя иначе лесен за печелене с разлика мач.Пусна неадекватника Хендерсън с което тотално си разби синхрона в халфовата линия между двете рендета Филипс и Райс Дейвис. 

Отново не пуска Джейдън Санчо , не виждам какво се е заял с него. Вярно не е във формата от преди година , но пак покрай тия неадекватници ще е Лео Меси, Вместо него пуска другото 17 годишно цигане , и той не знае защо.

Рахийм Стърлинг никога не съм го харесвал- за мен е житен бегач- много бърз но без никаква мисъл в маймунската главица . Отделно е ефективен като Йовов/Михтарски -вкарва едно от 7-8 положения.

Понеже си беше страхлив и като футболист, явно тая пропусната дузпа му бъгна психиката и сега е много бъзлив и като треньор." Най-после Англия която играе тактически грамотно " 

Какво е грамотното - на мач 10 минути натиск, задължително 1 греда и после спек и разчитане че Пикфорд ще хване всичко. Ами нищо добро не ги чака .

Иначе отначало бях съгласен с Радокс , но размислих, Верно че така на 90 % отпадат в следващият кръг, но ако направят врътката нарочно да станат втори, на 1/4 финал отиват срещу първият от френско/швабско/циганската група и пак курец, после пък срещу победителят от Италия /Белгия. 

Този поток е по-поносим, но какво ги грее като така или иначе ще духат на 1/8 финала. 

Абе имат нелоши футболисти, но пак нямат отбор, да се ебат.

Снощи все пак изпих само 2 бири по време на мача и споменах майката на тоя подчовек с елечето само 38 пъти.  Имам прогрес.

Иначе Хърватите ми харесаха, това което видях от репортажа, хубави голове, силен Модрич, но ми е жал за ебачите на овце. :( 

Джаферович е нереален дразнител а 'пеенето " му е най гнусното нещо дето съм чувал в национален ефир-по гадно и от брифингите на Тиквата от джипа.

Довечера ми се ще франсетата да пръснат циганите , а Унгария да ебне швабите. Знам че шансът за това е под 1 % , но ме е яд за тях дето така тъпо пуснаха 3 гола за 5 минути, отделно супер ме кефи препълнения им стадион.

Групата на Швеция и Испания ми е изтезание за гледане. Абсолютно ми е през кура кой ще продължи нагоре, ега поляците бият, ама какво стане. 

Испанците до тук грам не ме впечатляват, на Швеция им проспах първият мач и не гледах втория , та нямам наблюдения. 

Шотландия очаквано продължиха рекордната си серия - 12 участия на големи първенства, 12 пъти отпадане в групите :D

Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

kabakov
28 minutes ago, HEIDENREICH said:

Португалия конкретно не са по-силни от тях като класа , но хомотата от Острова са им абонати от много години  и винаги го поемат ф гъзягата. Не ми се рови в статистика кога последно имат победа над тях- няма да се учудя ако е от 66-та световното. Аз поне в съзнателния си живот не помня да съм видял да бият циганите.

Стана ми интересно и реших да се поровя.

https://www.11v11.com/teams/england/tab/opposingTeams/opposition/Portugal/

Edited by kabakov
  • Thanks 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

HEIDENREICH
4 minutes ago, kabakov said:

Стана ми интересно и реших да се поровя.

https://www.11v11.com/teams/england/tab/opposingTeams/opposition/Portugal/

Мерси. Еми както очаквах. От 70-те имат 2 победи в контроли, затова не съм ги видял. Иначе равни или загуби на първенства. 

21 minutes ago, Radox said:

Шотландия очаквано продължиха рекордната си серия - 12 участия на големи първенства, 12 пъти отпадане в групите :D

Ценно инфо за залогчета-малогчета ? :wank:

2 hours ago, Loop said:

така че тук е моментът Левандовски да покаже дали ще е като Пандев или като Бербатов за националния...

Нима Левандовски е намекнал,че ще зачерви и ще се откаже кат някой пути от националния?

HEIDENREICH
34 minutes ago, MJ23 said:

Нима Левандовски е намекнал,че ще зачерви и ще се откаже кат някой пути от националния?

В Полша нема гнусни, дърти, по погрешка незастреляни сикаджии кат бат Венци. След неколко такива промота и той щеше да насере кат някой пути 

Чай малко да дам тука малко залогчета без малогчета, че почнахте много да ревете, а и да науча чичо Лууп как се залага. 

Франция 2.10 к. 

Гол гол първото полувреме 5к. 

Гол преди 31 мин.  1.83к. 

Франция над 1. 5 гола 2.20к. 

Над 2.5 гола и двата отбора да отбележат 2.50к. 

Играйте ги всичките сингъл

Мерси :)

Edited by Farest