Jump to content

ЕВРО 2020

LONE WOLF

Recommended Posts

raquishi
20 hours ago, Mariyan01 said:

Гарет Саутгейт- Доказан Некадърник!

Всъщност като втори в групата ще се паднат с някой измежду Словакия, Испания, Швеция, вместо Португалия, Франция, Германия, които теоретически са по-силни. Йет анодър Саутгейт мастърклас! Човекът играе шах, докато другите играят табла..

Mariyan01
4 minutes ago, raquishi said:

Всъщност като втори в групата ще се паднат с някой измежду Словакия, Испания, Швеция, вместо Португалия, Франция, Германия, които теоретически са по-силни. Йет анодър Саутгейт мастърклас! Човекът играе шах, докато другите играят табла..

Щом си тръгнал да ставаш шампион и и имаш такъв състав, не е редно да си правиш такива кръчмарски сметки. Все някога ще трябва да играеш с по-силните отбори така че такова мислене ми се струва малоумно.

raquishi
1 hour ago, Mariyan01 said:

Щом си тръгнал да ставаш шампион и и имаш такъв състав, не е редно да си правиш такива кръчмарски сметки. Все някога ще трябва да играеш с по-силните отбори така че такова мислене ми се струва малоумно.

Инглизите, както винаги, са хипер мега гига надценени. Смешници са си. Имат добри футболисти, но не играят кой знае колко добре. Срещу първия по-силен отбор са чао. Футбол ейнт къмин хоум.

А за кръчмарските сметки се шегувах, предполагам че не правят такива сметки, ама знаеш ли ги албионците.

Поне вече разбирам критиките към ВАР-а. :) Преди явно щото не съм гледал много мачове на клубно ниво последната година-две, си мислех, че са лигавщини това, ама не. Супер мизерно реализирана идея. Разваля цялата динамика и накрая общо взето само като чуеш ситуацията за кой отбор е и без да си гледал можеш да кажеш какво ще е решението. Същата обективност като със съдиите на терен си има, демек спорна. Само осира темпото и динамиката. Явно футболът никога няма да се отърве от пороците си и да вземе хубавото от хокея, а именно динамика, резултатност и далеч по-висока обективност с нови технологии.

• Upvote 3

eeeee.PNG

Какво по шибането? Защо хикса на тия дървари е 2.00???

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

natopor4en

Хикса пада, защото се правят някакви тънки сметки, че и двата отбора ще са доволни на равният. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

The Olimpic Hero

X-ът ги класира и двата отбора. Очаквам да падне до 1.50 преди самия мач. 

• Upvote 1

The Olimpic Hero

Е трябва да са луди да мръднат от X-а. На 2 коеф. за мен си е value. 

Германия направо смазаха португалците. Браво на Роналдо играе добре и не спира да бележи.

THE ENEMY

Следете какво ще се случи с Луис Енрике, нямате идея какви клетви летяха снощи по адрес на този каталунски посерко!

• Haha 2
natopor4en

Е какво има да го следимие ? Луис Ментрике е доказано менте и тотален некадърник. Да сложат Коце Лаптопа, ще има по-голям шанс да изведе Испания извън групите. А самата Ла Чикия е повече от посредствена. Не знам кой с какъв акъл ги слага в графа фаворит за спечелване на шампионата. 

Франция или Белгия ще вземат Еврото! И разбира се Фарест е пуснал палави залогчета за тях за победа 

1 minute ago, MJ23 said:

Защо Турция са живи? Съвсем сериозно ако ги хванем съм сигурен, че ще ги бием.

Не подценявай некадърността на България 

Италия доказаха, че са истински мъже! Не се поддадоха на тънките сметчици и си ибаха Валес както си трябва! 9 точки и голова разлика на нула! Без лигавене, истински мъжаги!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Мършата Шакири пожелавам и да се контузи до живот с ампутация,от цялото си сърце,хобит шиптърски,до ампутация да стигне. Имах с 550 лв 2:1 точен на 9. 🙃🙃🙃

Edited by Radox
  • Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 hour ago, MJ23 said:

Защо Турция са живи? Съвсем сериозно ако ги хванем съм сигурен, че ще ги бием.

Ако не друго,вече не сме единствените,които държат рекорда за най-некадърно представяне на Евро.

Нашата голова разлика 2004-та беше 1:9, а турчолята сега се измъкнаха с 1:8 :(

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

natopor4en

Е, и ? На ЕЙРЕ головата също беше 1:9 на шампионата през 2012г. 

Дори сега си спомням за Евро 2000. Там отбора на Дания дори не успя да вкара почетно попадение. Завърши с 0 точки и голова разлика 0:8.

Edited by natopor4en

koleda321

Дейба, почвам да се притеснявам, защото почвам и да се надъхвам за Италия. Преди първенството, надеждата ми беше за 1/4 финал, но сега сериозно започвам да очаквам повече. Сега, нито един от трите отбора в групата не може да е сериозно мерило, ама Италия видимо играят по-добре от всеки друг отбор на това първенство, освен Белгия. А засега Италия върви точно срещу Белгия на 1/4 финал (живот и здраве)! Но щом и резервите напълно доминираха все пак среден отбор като Уелс, определено има поводи за оптимизъм, което не знам дали е добре или зле. :D

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

kabakov

Абе такива отбори със серии без загуби накрая падат от най-малко очаквания отбор. Докато не вдигнат купата няма фаворити.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png