Jump to content

WWE.24.The Miz (Документален филм за кариерата на The Miz)

Recommended Posts

The Olimpic Hero

maxresdefault.jpg

Нека кажа няколко думи за този невероятен документален филм на WWE. Той проследява цялата кариера на The Miz:

- Стартът му, като риалити звезда по MTV

- Началото му в WWE, когато е ползван, като водещ на SmackDown и Diva Search

- Първата му среща с Maryse точно в Diva Search, която е много важна и основна част от документалния филм

- Всичките трудности, през които The Miz преминава, когато е тотално подценяван от останалите в WWE и даже е изгонен от съблекалнята

- Успехът му впоследствие и световните му титли, както и всички по-важни вражди през кариерата му (John Cena, Daniel Bryan, Celebrity мачовете)

- Безспирната му работа във всеки един момент, независимо всичко, което му се случва

За мен лично този филм е 10/10, а знаете, че The Miz е един от любимите ми кечисти. Сред най-добрите с микрофона, много подценен в някои моменти, но винаги успяващ да даде максимума в каквато и позиция да е поставен. Наби ми се и една реплика/мото на The Miz от филма, която адски много ми допада:

"Предпочитам да ме мразите за това, което съм, отколкото да ме харесвате/обичате за това, което не съм".

Гледайте този филм, препоръчвам го на всеки един кеч фен, а и изобщо е доста вдъхновяващ. 10/10.

За директно гледане и сваляне в google drive: https://drive.google.com/file/d/1toAw8y-ysDkZGfRFRsCYq837UUOeJ_8R/view?usp=sharing

• Upvote 10
  • Thanks 5
  • Wank 2

Loop
5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Наби ми се и една реплика/мото на The Miz от филма, която адски много ми допада:

"Предпочитам да ме мразите за това, което съм, отколкото да ме харесвате/обичате за това, което не съм".

Е... е... е!!! :( Цък, леееекинко така... от теб не очаквах!! :D  Но поне Миз явно има вкус за музика...

И аз съм му фен на човека, защото си личи, че се кефи на бизнеса и че не се отказва, нито пък гледа да "кеш аутне" към киното и да отебе тотално кеча. На микрофона винаги е бил от най-добрите.

• Upvote 7
The Olimpic Hero
1 minute ago, Loop said:

Е... е... е!!! :( Цък, леееекинко така... от теб не очаквах!! :D  Но поне Миз явно има вкус за музика...

Ебаси, беше ми познато отнякъде, дали и самият The Miz не го спомена във филма. А Nirvana ми е Топ 5 за всички времена, срам, срам, срам.

• Upvote 1

neshev

Нито Кърт, нито Да Миз са измислили тази фраза, тъй че няма факано значение. :rolleyes: 

• Upvote 3
natopor4en

Тази фраза, ако не ме лъже паметта, беше на френският писател и Нобелов лауреат, Андре Жид. Бях му чел автобиографията преди 14-15 години. 

• Upvote 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

gboy

The Miz е легенда и бъдещ HOF, който ще оценим след 10 години. Най-подценяваният кечист в новата ера. Да не говорим, че винаги го ръгат с малоумен джобърски образ и пак успява да направи нещо читаво и интересно. 

• Upvote 10

Huskarl

Много силен филм! Всъщност тук, опитвайки се да разкажат за кариерата и развитието на The Miz, WWE правят много повече и напълно се съгласявам, че филмът е препоръчителен не само за кеч феновете, а изобщо за всеки човек. Mike Mizanin е олицетворение на волята. Започнал е от нулата и никой не го е подкрепял, но не се е отказал да следва мечтата си и в крайна сметка виждаме, че е успял. Макар и да не е най-голямата звезда на WWE, наследството му е огромно и уважението към него е напълно заслужено. Такива борбени хора движат света. Пожелавам му да покори още много върхове.

Иначе щеше ми се още малко внимание да бяха обърнали на промото от Talking Smack, защото реално от там тръгна последвалата му успешна серия от вражди. Bryan беше лаконичен. Личеше си, че не му се говори по темата.

• Upvote 4
yaripim

Добра е документалката. Даже много. Харесва ми начина, по който е пресъздадено всичко, обясненията, гафовете. Показва, че всеки е жив човек и греши.Особено също периода, дето не са знаели какво да го правят и е ял Кобри от Сантино и тнт. Не всеки може да издържи на това, а и личи, че не е било само да си вземе чека и да го боли кура. Марис е уникална путка и личи, че се обичат. 

• Upvote 4

3kuoda.gif

HBK_forever

@The Olimpic Hero, като голям фен на Миз, като професионалист и образ, от повече от 12 години насам, макар вече гледането ми на кеч да се свежда до няколко по-големи ППВ-та през годината, определено мога да кажа благодаря, тъй като си споделил един интересен филм и темата е супер. Определено ще изгледам тази документалка, заслужава си, понеже Миз е от този тип хора, които никога се се отказват и доказват, че с огромна усърдие, работа и търпение, включително и към собствените си неволи, човек е възможно да постигне целите си изцяло, макар и да не е сигурно последното. Именно тази частица нажежда обаче мотивира големия дух да продължи борбата си към успеха. 

П.П.: Честит празник на всички българи в този форум, днес е 6. май, да сте живи и здрави, горди с отечеството си и обичащи народа си!

• Upvote 6

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

the_joker

Много добър филм за Миз! След този филм ми стана още по любим ! AWSOME !!!

• Upvote 2