Jump to content

WWE SmackDown - 23 април 2021

Recommended Posts

Този път беше интересен Smack и са решили малко да засилят нещата, в което няма лошо.

Pat MacAfee е доста по-добър и надъхващ коментатор от новия му колега в RAW. 

Daniel Bryan срещу Roman Reigns ми изглежда с предначертан край. Bryan наскоро се оплакваше как не е искал да бъде в ME на WM и постоянно намеква, че ще си ходи. Според мен е доста възможно това да се случи, когато му изтече договора, защото в WWE вече е постигнал всичко, а имаме AEW, които са склонни да дават тлъсти договори, и много опции извън WWE. Ако се вярва на слуховете, договорът му изтича още тази есен, тъй че като нищо с този мач да го отпишат или в най-добрия случай да го поджобят в RAW. Но ще съм изненадан, ако подпише нов договор.

Cesaro е видимо, че гледат да избегнат промотата, в което има логика, но няма как да откара вражда с Roman Reigns така, ще му се наложи да направи 1-2 добри промота, ако иска да бъде запомнен в тази вражда.

Добре развиват IC титлата, мисля че в момента им е мястото и на четиримата и може да се каже, че титлата в момента е издигната до добро ниво.

Жените нещо ги позабравиха, доста малко време им дават. Bianca срещу Becky е логична вражда, по-скоро продължение на такава минала. Има нужда от освежаване на ростера, може би ще ударят един драфт, за да докарат нови претенденти. 

• Upvote 3
The-Resident-Ev!L
6 hours ago, neshev said:

Daniel Bryan срещу Roman Reigns ми изглежда с предначертан край. Bryan наскоро се оплакваше как не е искал да бъде в ME на WM и постоянно намеква, че ще си ходи. Според мен е доста възможно това да се случи, когато му изтече договора, защото в WWE вече е постигнал всичко, а имаме AEW, които са склонни да дават тлъсти договори, и много опции извън WWE. Ако се вярва на слуховете, договорът му изтича още тази есен, тъй че като нищо с този мач да го отпишат или в най-добрия случай да го поджобят в RAW. Но ще съм изненадан, ако подпише нов договор.

Човекът е на 39 пък и има малки деца, но WWE, доста ще загубят от неговото махане от компанията дано остане ама щом не е подписал договор....