Jump to content

Сиромахов хапе колегите си

Farest

Recommended Posts

Farest

Защо Сиромахов хапе колегите си и шефа Трифонов? Днес превъртях вчерашното вечерно шоу и видях, че го води той. Въобще как Слави му позволява това нещо и досега не му е запалил вратленцето? 

IMG_20210417_191635.jpg

• Haha 3
  • Wank 2
The Best

Поредното доказателство, че Слави е различен от Бойко. Едва ли ще видим дори най-големите имена в Герб да критикуват своя вожд, дори безобидно. А освен това Трифонов е осмиван във всеки епизод на шоуто си. Имат си закачка Сиромахов и Трифонов(впрочем Слави го бъзика и Кулеков в неговото шоу) и в това няма нищо лошо. Аз ви казвам, че тази телевизия критикува всичко и всеки, за разлика от големите "неподкупни"  медии.

• Upvote 3
  • Like 2
  • Haha 1
  • Facepalm 2
Prince10
1 hour ago, The Best said:

Поредното доказателство, че Слави е различен от Бойко. Едва ли ще видим дори най-големите имена в Герб да критикуват своя вожд, дори безобидно. А освен това Трифонов е осмиван във всеки епизод на шоуто си. Имат си закачка Сиромахов и Трифонов(впрочем Слави го бъзика и Кулеков в неговото шоу) и в това няма нищо лошо. Аз ви казвам, че тази телевизия критикува всичко и всеки, за разлика от големите "неподкупни"  медии.

Аз изобщо не разбирам нещата така. Повече ми се вижда като ирония насочена към част от българския народ, която ,, не разбира защо ИТН не желае мажоритарен вот". 

LightOne

Алтернативно заглавие.

"Сиромах хапе властта."

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

HEIDENREICH
3 minutes ago, LightOne said:

Алтернативно заглавие.

"Сиромах хапе властта."

A избирателите хапват хуяка . :( 

• Haha 2

natopor4en
3 hours ago, The Best said:

Много точно и правилно казано. 

• Like 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

HBK_forever
1 hour ago, HEIDENREICH said:

A избирателите хапват хуяка . :( 

Избирателите на боко тарамбоко лапат яко. Джипко бибипков му треперят гащите и очевидно го е страх от това да се яви в парламента и да бъде политически направен за посмешище, каквото е той. Този жалък клоун, ограбил българите, сега ако имаше истинска прокуратура, щеше да е вече в панделата. А Иво Сиромахов критикува, защото така се прави в едно демократично общество, в което силата е в словото, а не в меча и всеки има правото на свободно изразяване на мнението си, както и на правото да защитава без страх идеите и концепциите си, за да допринесе не само за себе си, но и за обществото.

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Wank 3

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

MJ23
33 minutes ago, HBK_forever said:

Избирателите на боко тарамбоко лапат яко. Джипко бибипков му треперят гащите и очевидно го е страх от това да се яви в парламента и да бъде политически направен за посмешище, каквото е той. Този жалък клоун, ограбил българите, сега ако имаше истинска прокуратура, щеше да е вече в панделата. А Иво Сиромахов критикува, защото така се прави в едно демократично общество, в което силата е в словото, а не в меча и всеки има правото на свободно изразяване на мнението си, както и на правото да защитава без страх идеите и концепциите си, за да допринесе не само за себе си, но и за обществото.

Щом Радко Мазния Василев е шеф на правната комисия,да очакваме и теб в другия парламент като министър на правосъдието??

Edited by MJ23
  • Upvote 1
  • Haha 3
  • Wank 1
The Olimpic Hero

Аз ще ви направя ПЪЛЕН АНАЛИЗ на ситуацията, но когато изтрезнея. 

• Like 3

HBK_forever
12 hours ago, MJ23 said:

Щом Радко Мазния Василев е шеф на правната комисия,да очакваме и теб в другия парламент като министър на правосъдието??

Перфектен си бате Сашко, иконата. Скоро завземам парламентарната трибуна и наред ще въздавам справедливост. А Вели вече ще поема парламентарен контрол върху един авторитетен и огромен орган на реда.

• Like 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

The Olimpic Hero

Най-общо казано това са worked shoot изказвания на Сиромахов. Тоест Сиромахов е нещо като дясната ръка на Слави, мислите ли, че това е реална критика. Сиромахов е напълно наясно с плановете на Слави и всичко мисля, че е съгласувано, а и така ще създават впечатление, че всеки има свободно мнение, а пък даже и работещи хора на едно и също място. Подобни идеи имах едно време с журналистиката, но така и нямаше как да ги приложа. Бях предложил в единия от сайтовете, в които работих, ако трябва да пишем един против друг/да се критикуваме, защото така медията ни би изглеждала много по-нормална/без цензура. Обаче това на практика е почти неприложимо. Хайде, може да се случи, но примерно само в спортна медия, тип dsport(Спортното шоу на Томислав Русев), където журналистите спорят един с друг. Обаче спортът е много по-лека материя и не е толкова фрапантно. В медии, в които политическите партии плащат яко за така наречения "медиен комфорт", няма как да се получи.

• Upvote 2