Jump to content

RAW after 'Mania - 12 Април 2021

Recommended Posts

Sugarev

rawusa.jpg

Announced matches & more for the April 12 episode of WWE Raw:

-Fallout from WWE WrestleMania 37

-After retaining his WWE Championship against Drew McIntyre, what’s next for Lashley?

Edited by Sugarev
  • Upvote 5

Absolute madlad

LONE WOLF

Дебюти на Йо Ширай и Велветийн Дрийм или може би Адам Коул ?

• Upvote 1
  • Confused 1
kabakov

Сериозно??? Това... нещо ли беше RAW after WM... Нищо и половина. Завръщане на

Spoiler

един отбор за който на никой не му пука и до болка изтърканата Кралица

, която от раз отива в мач за титлата срещу новата шампионка. Никакъв дебют на някой от НХТ, никакво завръщане на някой съществен. Слабо Винс, много слабо...

• Upvote 5

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

hacky

Абсолютно скучен RAW, а защо продължават с малоумната история на Миз и Деймиън Прийст, който дебютира вчера, а вече бие в хандикап мач бивши шампиони...

• Upvote 2
Radox
3 hours ago, kabakov said:

Сериозно??? Това... нещо ли беше RAW after WM... Нищо и половина. Завръщане на

Reveal hidden contents

Кой е тоя отбор, който се е завърнал?

• Upvote 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

kabakov

що пък да го слагам в спойлер - Викингите. Бяха изчезнали от бая време.

• Upvote 3

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

THE ENEMY

Мисля в туитър някой от двамата беше тийзнал това завръщане на Викингите. Мен ме радват донякъде като отбор, но верно ги погребаха и сега това идва от нищото. Последно мисля в Raw Underground вземаха участие като singles и биеха доста там, но то това цялото си беше жоберска концепция на Шейн, от която не излезе нищо.

• Upvote 2
Radox

Аз тия не съм ги чувал ве 😂 , те пък даже се били завърнали! 😂

• Upvote 2
  • Haha 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

batistaheel

Ужасен RAW, ужасен! Язък, че се пазех от спойлери цял ден за нищо. Идва баба Шарлот и дай веднага да я набутаме във вражда за женската титла. Не мисля повече да гледам RAW без първо да прочета резюме от шоуто и оттам само ако се е случило нещо интересно. 

• Upvote 4
  • Haha 1
pukkod

Манете я Шарлът,  в мача за WWE титлата, понеже ростера е празен, разбираш ли и те пак туриха тва изтъркано до безобразие чучело Дрю в мача за  колана... 

• Upvote 3
  • Facepalm 2
The-Resident-Ev!L
6 minutes ago, pukkod said:

Манете я Шарлът,  в мача за WWE титлата, понеже ростера е празен, разбираш ли и те пак туриха тва изтъркано до безобразие чучело Дрю в мача за  колана... 

То ако не него може би, AJ Styles обаче той нали взе титлите просто няма кой да сложат.

• Upvote 3
Devil

Aдски слаб RAW, за шоу след WM! Нищо интересно не се случи и никакви изненади или дебюти. За всички, които се питат за Viking Riders. Ivar се беше контузил предната година и контузията го извади за доста време извън екран, а партньора му Erik, го изполвазваха в RAW Underground и покрай 24 титлата, колкото да не си стои в тях. Ситуацията около женската и WWE титлата цикли нещо с опоненти. Не си дават зор нещо сценаристите за някой нов опонент, ама те си знаят. И за къв чеп го слагат тва пред Backlash? WM Backlash..

• Upvote 5
The-Resident-Ev!L
2 hours ago, Devil said:

Aдски слаб RAW, за шоу след WM! Нищо интересно не се случи и никакви изненади или дебюти. За всички, които се питат за Viking Riders. Ivar се беше контузил предната година и контузията го извади за доста време извън екран, а партньора му Erik, го изполвазваха в RAW Underground и покрай 24 титлата, колкото да не си стои в тях. Ситуацията около женската и WWE титлата цикли нещо с опоненти. Не си дават зор нещо сценаристите за някой нов опонент, ама те си знаят. И за къв чеп го слагат тва пред Backlash? WM Backlash..

Може би, чакат Ronda Rousey или Becky Lynch понеже има слухове, че скоро ще бъдат на екран.

Edited by The-Resident-Ev!L
  • Upvote 2
ТНЕ DEADMAN

Имайте предвид, че "RAW after Mania" първоначално беше фенско понятие, което в последствие WWE видяха, че има пари в него и го "припознаха" така да се каже. Но мисълта ми е, че специалното на това шоу бяха (са?) феновете. Специфичният заряд в публиката, разнообразните и силни чантове, общо взето - прекалено смаркските прояви в едно конкретно шоу от годината. Съответно, няма как да очакваме "RAW after Mania" да е това, което искаме, без да има публика в залата. То си губи смисъла и концепцията. Реално си е RAW като RAW, откъде-накъде очакваме големи завръщания и по-различен букинг. Но ако имаше публика, дошла с такива очаквания и нагласа за екзалтирани скандирания, тогава WWE има за какво да прави нещо "по-така". Какво му е готиното да се завърне някой любимец, ако няма да има мега избухването на феновете. Или пък някой 15 минутен мач с PPV качество, в който да се издигне някой кечист, благодарение на оценката и реакцията на публиката. Ако не друго, поне едно положително нещо от липсата на феновете е, че няма дебили, които да си подават плажна топка, докато някой на ринга си рискува здравето, без дори да бъде отразен.

Edited by ТНЕ DEADMAN
  • Upvote 2

[img]http://slam.canoe.ca/WrestlingImagesU/taker2.jpg[/img]

THE ENEMY

На мен шоуто ми допадна. Естествено, повлиян съм от това, че още вторник си спойлнах голяма част от него и ми се уби хайпа за големи изненади и по-скоро бях и настроен негативно. Не бих го определил като силно, но беше ок.

Раздялата между Алекса и Финта, а и спин оф-ът на цялата история с Ортън беше по-жалко от всичко което съм очаквал. Първо, Финта грам не го ебе за Лекси, не иска да си отмъщава, сякаш е забравил и за Ортън и общо взето си плямпа общи глупости, колкото да ни напомни че още го има и не е умрял отново след Мания? Ок.:unsure:

И обяснението на Лекси не беше кой знае какво, но поне се видя че идеята тук е била тя да се насочи сингъл в женската дивизия, при това със същия магьоснически гимик. Лично мнение - идеята е слаба и очаквам мъката на този образ да продължи и отделен от Финта, но ще му дам шанс. Похвално е поне, че осъзнаха нуждата да ги разделят най-накрая. 

Това което ми хареса най-много от шоуто беше промото на Шарлът. Госпожица Флеър се завърна по-надъхана от всякога и за пореден път показа каква класа е на микрофона.:wank: Хората я критикуват най-вече защото не е типичната eye candy diva, но иначе като телевизионен образ тя е изключителна, защото и като актьорска игра, ринг скилс, мик скилс, Шарлът е на топ, топ ниво и винаги може да вдигне интереса ми към една история със своето участие в нея. Просто дойде, изля най-егоцентричното култово промо, насирайки всички останали в дивизията и обяснявайки ни любезно как те са едни жалки парцаланки в сравнение с нейната велика особа, но го направи и по такъв начин, че издигна едновремено и себе си, но и тях, защото самата тя изглеждаше като надменна самозабравила се кучка. :D

Ридъл е в дог хаус. Нямам идея дали има потенциала да излезе, или защо се намира там, но си личи че е ядосал грешните хора. Същия трийтмънт който получаваха пичове като ЕС3 и Русев, а именно буукинг в който изглежда като уникален глупак, посмешишещо на цялата съблекалня. :( А преди поне биеше и държеше титли...

Що се отнася до Лашли, определено ми е интересна тази колаборация с Ретрибюшън. И без това аз съм от хората които смятат МВП за надценен и ми се струва, че последните седмици сегментите с него боксуват, но този туист може да се окаже полезен както за Хърт Бизнес, така и за хората на Али. Поне е някакво разнообразие. 

Миз и Морисън май вървят към вражда, или поне във всички сегменти между тях на шоуто се постави акцент на това как Миз е егоист който крои планове само около себе си и Марис и отрязва всички идеи на Джон, който се чувства прецакан и пренабрегнат. Честно казано се изтъркаха заедно в този малоумен комедиен гимик и донякъде се радвам, че нещата отиват натам. Дано поне един от двамата да прокопса до ъпер мидкард, макар вече да са на годинки и да е съмнително какво е доверието в тях от страна на Винс.

• Upvote 1