Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The Best

Бойчето си има свои довереници навсякъде. Тъпо ще ми е ИТН да се нагъзи на Бойчето, да. Ако стане бързо ще отекат в канала, в това съм сигурен. Същото важи и за всяка друга партия, която си подложи задника на Бойчето. Ти защо си мислиш, че това предстои да се случи? Нещо подсказва ли такава развръзка, защото съм пропуснал?

Edited by The Best

Защото Слави вече никой не го бръсне за слива. Той просто се самоуби ритуално днес като политик. Единствено правителство с въпросните министри може да го реабилитира.

https://www.facebook.com/STTrifonov/posts/2599701580338013

Прочети коментарите на собствените му избиратели, кой от тях мислиш, че би гласувал отново за него? Накрая при едни нови избори, на които ще има 15-18% може просто да реши да "кешаутне" с ГЕРБ и до там.

The Best

Пак няма да им стигнат гласовете, ако това се случи. А и това ще значи директно самоубийство за ИТН. При положение, че им паднат и гласовете главоломно още по-малко вероятно е подобна коалиция да просъществува. Ще поживеем и ще видим, предполагам. Но и преди първите избори за годината, а и след вторите, както и вероятно през следващата година - единствено един политик има положителен рейтинг сред народа - Румен Радев. Това е тенденцията в момента. При това без партия той е над всички съществуващи партии по доверие.

Да не забравяме , че на тия избори , гласувалите бяха страшно малко , защото по средата на лятото много хора ги няма от родните им места и не им се гласува. А при избори 2в1 , винаги активността е много по голяма. 

Просто всичките доказват , че са едни маскари , а Слави който толкова години бълваше лайна и помия по политиците от предаването си, партията му стана първа и се насра тотално с неадекватните си решения. 

kabakov

На всички е ясно, че Слави не беше готов да има чак толкова много проценти още на изборите през април и просто сгъна, и сегса не знае какво да прави. Как така излезе на 12-тия час с кабинет, а вече 20 дена не казва нищо при положение, че другите партии няма да има министри? Топките му рязко се смалиха или някой му ги клъцна. Повече от ясно е, че отиваме на следващи избори. Всеки с малко мозък го вижда това. Дали с президентските(което май по закон не можело да стане, запознатите да кажат) или февруари-март е друг въпрос

Виж тука си прав, Румен Радев ако направи партия ще спечели. Дори и да не направи партия, само да каже, че ще подкрепи партия Х и те ще спечелят, дали БСП или ИТН няма значение, ако ще и Българско лято да каже - те ще са.

п.п. След Асен Василев и Кирил Петков отече в канала на ИТН.

Edited by kabakov

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

26 minutes ago, Dudley said:

Просто всичките доказват , че са едни маскари , а Слави който толкова години бълваше лайна и помия по политиците от предаването си, партията му стана първа и се насра тотално с неадекватните си решения. 

Ми как няма да се насере, като това не е "партия", а сбирщина от хора с уж добри идеи, които обаче нямат представа от политика и не е за тях тая работа. Горките идея си нямат в какво са се забъркали. Просто съм тотално разочарован от всички партии вече, тея които нямат опит не знаят какво да правят, тея които имат опит пък се опитват единствено да си въртят игрите и не ги ебе изобщо за държавата и това е положението. Единствено в ДБ имах някакви надежди, но те пък са еврогейски ориентирани педали и дупедавци.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Prince10

Все едно гледам ГЕРБ-2. При нови избори тоя виновен, оня виновен. Само те няма да поемат отговорност и да признаят грешка. Някакви опити за внушения и манипулиране не общественото мнение, ама точно все едно Бойчето гледам.

БСП пак със слаб ход. Излез, кажи аре кур за Слави и да се ходи на нови избори или подкрепи служебното правителство. Всички видяха, че се самоубиха ритуално от ИТН. Поредно изпускане на момента тази партия да се повдигне малко. Жалко, че е единствената адекватна.

kabakov
3 minutes ago, Radox said:

Единствено в ДБ имах някакви надежди, но те пък са еврогейски ориентирани педали и дупедавци.

Че те са същите, които Костов основа като се махна от СДС и същия Реформаторски блок, които бяха в коалиция със така мразения в момента от тях Бойко Борисов. Какви надежди, какви пет лева...

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Тошко Йорданов при Цветанка Ризова за който му е интересно. Да видим как ще се представи... аз обаче се чудя защо основно той и Филип Станев се явяват по медии, а не Ивайло Вълчев. Присъединявам се към който нагоре каза, че той има доста приемливо и дипломатично поведение.

Edited by Loop

Защото Слави е пуси и не иска да управлява? :D Ако ще и 55% да събере пак няма да състави кабинет. 

The Best
22 minutes ago, Loop said:

Тошко Йорданов при Цветанка Ризова за който му е интересно. Да видим как ще се представи... аз обаче се чудя защо основно той и Филип Станев се явяват по медии, а не Ивайло Вълчев. Присъединявам се към който нагоре каза, че той има доста приемливо и дипломатично поведение.

Защото моделът на държание продава. В случая - генерира хейт от една част от публиката, и възхищение от другата, но не оставя никой безразличен. Бойчето го наложи този модел и вече не смятам, че има място за напълно нормални хора в политиката:D Тепърва ще ставаме свидетели на мръсни игри, простотии и шикалкаване. Болшинството дори се радва на екстремността на тезите на определени депутати, без да конкретизирам кои точно.

В сегашната ситуация, най добре е да се остави служебното правителство да си движи нещата - според мен си вършат доста добре работата до този момент, така че дори и да останат по дълго време, аз лично нямам против. 

• Like 1
THE ENEMY

Иван Костов е най-далновидният и успешен български политик от Стамболов насам и това е безспорен факт, който ще се изучава в училищата и от вашите внуци, ако имат късмета да живеят в едни нормални времена. Естествено, цялата мафия беше подтисната при неговото управление, имаше предатели вклучително сред министрите и депутатите, но за разлика от други кабинети, при него срещу тях беше проведено разследване, което доведе до отстраняването от постовете им. След това събраната информация е била предадена на прокуратурата, а защо тя не е предпиерла нищо и дори е прикрила случилото се, можете да си отговорите сами.

Можете да си отговорите сами и как след това Бриго и другите ДС утайки се сдушиха с Мултигруп, ДПС и всички останали канали на Русия в България за да поведат невиждана дотогава медийна кампания за очернянето на Костов. Само в България мафията плюе един политик открито, а "суверенът"(фразата с която Слави обича да се прави на интелигент) ги прегръща веднага и поема всичко което му изсипват с черпака. Изпитвам съчувствие към хората които сами избраха да се прострелят в крака.

След разделенията в ОДС, Костов създаде ДСБ, която в историята си като партия никога не е постъпвала безпринципно и винаги е била изключително последователна в обстояването интересите на българските граждани, абсолютно никога не е давала сигнали, че участва в задкулисието и това се потвърждава от медийните атаки които ДПС водеше срещу тях в годините в които тази партия успя да овладее всички кафяви медии.

Аз самия като избирател винаги съм гласувал само и единствено за ДСБ откакто имам това право, като абсолютно никога не съм бил разочарован като техен избирател. 

Времената се менят, хората които участват в политиката също, не е гаранция че някой ден и там ще се напълни с утайки, но докато тези хора продължават да са трън в очите на мафията, да им пришиват Емил Якимовци или както там се казва любимеца на Сикста (продължавам да нямам идея кой е тоя пич, но проверих и в ДСБ човек с такова име няма), да ги обявяват за гейове и какви ли още не щуротии, при положение, че ако накарам Сикста да ми извади един проектозакон в тази област който е бил лобиран от ДСБ, по-вероятно е пак да почне да ми разправя как ще хване пушката и ще хукне да освобождава Либерия от злите американски империалисти. ГГ сте пичове, но Костов е ВЕЛИК, независимо от цялата пропаганда която ви облъчва, това исках да ви кажа.:wank:

BAITO6O
16 minutes ago, THE ENEMY said:

Иван Костов е най-далновидният и успешен български политик от Стамболов насам и това е безспорен факт

AAAAAAAAAAA. Само да питам Костчо какво е правил, приватизация или ликвидация, защото май май си е второто. А това е МНОООГО лошо. Що тъй е допуснал ееее. Кьорав и ням ли е бил бе

882b9daf0a63d20a7756160802948451.jpg.10333269f290f2f0623847e89ac05026.jpg

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1
seekstah
2 hours ago, kabakov said:

Че те са същите, които Костов основа като се махна от СДС и същия Реформаторски блок, които бяха в коалиция със така мразения в момента от тях Бойко Борисов. Какви надежди, какви пет лева...

Кабак, от едно и също котило са. Тия са градската десница, всичките са либерали милионери, намазали от прехода. Такива са били и родителите им през последните г/д 10 години от Соца. Докато Радан Дълбоката, Марто Слюнката, Тафров, Петър Психо Москов, Лукарски, Асен Генов и Манол Глишев са про-Костов и до някъде са потомци на улицата. По средата са плазмодиите като Плевню, Мартин Заимов, Кунева и Трайчу Трайчу, които гледат просто да лапат. По такива можете да ги познаете - в момента се ориентират към Дайбг повечко, щото там падат долари. 😉

Иначе в момента за ситуацията съм раздвоен - или сценаристите на Слави изграждат драматичен сценарии народа да ръкопляска накрая, или Христо Иванов е змията. 3тия вариант е Радев да прави партия(или моето желание да поеме БСП), но още е много рано. За Слави и дайБГ не знам, но за мен Радев се гласи като нов спасител, но ще бъде след "залеза" на страната... Слави не е спасител, народа се отдръпна от него и не е сигурен, Слави също! Относно Слави и Славистите, тва в мнозинството са стари седесари, точно изгонени от Костов и други наложени от прогресивните леви(втф😁). Уви те са такива народни хора, радват се като чуят някой да говори на западен език и вярват в американската утопия за перфектна демокрация. Дано все пак Слави се вслуша в думите на Сашо Диков(след 16тата мин):

1 hour ago, THE ENEMY said:

Иван Костов е най-далновидният и успешен български политик от Стамболов насам и това е б.. .:wank:

Горе долу до тука ти четох мнението. 😀😀😀 Баща ми е един от основателите на Републиканската партия заедно с Ленко(Ленин) Русанов. Гугъл ИТ бич. Впоследствие оригиналните седесари лепяха плакати с лика на Иван Костов и надпис "предател" пред къщите на рестутки, които го защитават. Бях дете старшия като биеше некъв костовист в офиса на СдС. 😁 Боклуци като Филип Димитров, Александър Йорданов, Муравей Радев, надежда Михайлова, Бъки Бомбата, Константин Тренчев, Мозер, Волен Сидеров и въпросният Иван Костов прецакват както СдС, така и България! Оригинално ако не е било предателството на Костов и насилственото му налагане СДС щяха да са в коалиция с Дертлиев и България можеше да бъде по-добро място. Така че лепиларите, хипарите, зубърите и рестутките, на които техните сиг са получи някоя сграда в центъра и после са им платили образованието да си траят по дясната тема в България. 😉 И сорка за Беста, че все ви бъркам с Енеми. Беста е готин, ИТН са готини. 😁

Edited by seekstah

jlny.gif

THE ENEMY
25 minutes ago, seekstah said:

Горе долу до тука ти четох мнението. 😀😀😀 Баща ми е един от основателите на Републиканската партия заедно с Ленко(Ленин) Русанов. Гугъл ИТ бич. Впоследствие оригиналните седесари лепяха плакати с лика на Иван Костов и надпис "предател" пред къщите на рестутки, които го защитават. Бях дете старшия като биеше некъв костовист в офиса на СдС. 😁 Боклуци като Филип Димитров, Александър Йорданов, Муравей Радев, надежда Михайлова, Бъки Бомбата, Константин Тренчев, Мозер, Волен Сидеров и въпросният Иван Костов прецакват както СдС, така и България! Оригинално ако не е било предателството на Костов и насилственото му налагане СДС щяха да са в коалиция с Дертлиев и България можеше да бъде по-добро място. Така че лепиларите, хипарите, зубърите и рестутките, на които техните сиг са получи някоя сграда в центъра и после са им платили образованието да си траят по дясната тема в България. 😉 И сорка за Беста, че все ви бъркам с Енеми. Беста е готин, ИТН са готини. 😁

Не си съвсем наясно с историята. Някои от изброените от теб наистина са предатели, а що се отнася до Дертлиев, аз също съм с положително мнение за него. Предателите в СДС издигнаха Жельо, който беше склонен да се договори с мутрите тогава. Но Иван Костов няма нищо общо с тези процеси. Всъщност, Костов е човекът който е разкарал най-много предатели от СДС. 

Мен друго ми направи впечатление при участието на Тошко - Как каза за Василев,че до днес се ползвал с голямо доверие?! 😂😂А според мен след днес се ползва с още по - голямо доверие. Нв знам Тошко защо се взима за погледна инстанция и дава оценки от името на целия народ. Ясно в какъв % от хората одобряват служебното правителство - 65,а ИТН около 25%. Тошко може би около 0.000001%, негови роднини. Гафа стана още по - голям като каза как просто "Не са го проверили" и се скара на Ризова защо журналистите също не са 😂😂 Това означава ли,че не са проверили НИКОЙ от кабинета?

Пп - Тоя ахмак Тодор или ТОШКО е?

• Haha 2
seekstah

Енеми, от тва което съм слушал и чел за Костов, пък и въздушния коридор за бомбардировки над Сърбия, съм останал на мнението(не впечатление), че той е част от Желевистите. Ние малко играем в годините. По времето на Филип Димитров, Костов е бил сух мангал с дълъг нос. Криели са го по събрания на СДС. Даже знам, че тия хората на старшия са искали да му дадат да влезе в сграда, но другите хора са го гонели. 😁 Ти явно щом знаеш за раздорите в СдС от 90та до Костов(97-98), защо не ги напишеш тук? Тия днешните соросоиди ги остави. Нека съфорумците да прочетат за мръсните игрички в СдС, макар и през твоята призма. Знаеш ли за далаверите на СдС с пшеница и брашно 93та +/-? А за изгонването на репресираните от Сдс? Знаеш ли кои в СдС лансират Костов? Следователно кои са предателите в СдС според теб, кои Костов е разчистил и с кого не е бил свързан? Нека хората да ск преценят на кое да вярват и какво да харесват. "Дясното" днес е нарицателно, всеки още на 15-16 става десен, но никой не знае какво идиоти са били в зародиша си в България... 😁

Edited by seekstah
  • Upvote 1

jlny.gif

THE ENEMY

Извади му кирливите ризи и от детската градина, може някоя госпожа да му е дърпала ушите примерно? 

Няма к'во да се дъвчи темата, достатъчно е, че няма да чуеш добра дума за Костов нито от половината СДС-ри които изброил по-горе като предатели, нито от такива като Явор Дачков, Йордан Цонев, Христо Бисеров, Ахмед Доган, всички свързани с Мултигруп през годините, Пеевски, Борисов, Цацаров, Гешев, Филчев, Бриго, Гоцев, Царя, абсолютно всички утайки се надпреварват да го хулят и до днес, години след като той се отказа от политическата си кариера. You are either with them, or against them, както е лафа.

HBK_forever
9 hours ago, MJ23 said:

За съжаление @Prince10 хора като теб го разбират. Но от 25% избиратели има такива като Бест и ХБК Форъвър, които са се заблудили и е доста вероятно да си отворят очите за тях. Но максимум да са 10%. Останалите 15% дори да ги нарича боклуци, нищожества, с подобни изцепки ще продължат да си гласуват за новия месия и да чакат да им оправи живота...

Така, на първо място, да подчертая дебело, че квалификацията "боклуци" не е насочена към достатъчното в час хората, гласували за ИТН, повярвай. Тя не е насочена и към останалите протестни партии, техните представители и избиратели, а напротив - към герберските мисирки, към червевите боклуци, към доганските клакьори, към техните купени и проядени медии - пик, мик, ива николова, беноффска курвати дето ми пита левото мъдо, недялко чикията недялкоф и т.н безподобни уроди. Нещастници и боклуци са тези, които вещаят смърт на един човек, бил той Слави, млави, ако ще и тъпата тиква или каскет да е-все е човек и според мен това не е нормално-ама те насраните боклучета, толкова са се свили от страх, толкова са се насрали, че вече изкараха Слави, че не бил между живите, някой му пишел от профила, после пък в спешното бил приет. А той си уточни, че е бил на контролен преглед, специално, за да задоволи интереса на своите доброжелатели. Същите ще останат с дебел йуяка фостата. Истината е, че Слави е машината, има си партия, има си мандат първи по ред, като искат да пробутват костовистите и мая ма някакви американски агенти за министри, да идват нови избори, така се прави в една демократична държава. Няма нищо лошо в това. Аз единствено подкрепям идеята Радев да си е номер 1, да управлява всичко, с това също съм ок, за съжаление няма как да стане това. Не виждам каквато и да била опасност герб да се връща на власт, ще бъдат втори още няколко години, след 2-3 години вече са трети или четвърти максимум. Въпросът е дали ИТН ще остане стабилна, или политическата неопитност ще им изиграе лоа шега...и тогава дупе да ни е яко. Аз пак казвам, че всичко е по.добре от групировката на тиквоций, но какво ебане ни чака, ако деда ви костов хване властта на дърти години...не ББР, ами ще приватизира и собстените ни майки, ще е тегаво...и най-вече, ясно е, че пак ще се прегърне с турчолята, това вече е исторически доказано, правил го е и преди с ОДС. Остава да видим обаче какво ще реши суверенът. Народът има думата.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

ХБК Форевер, я кажи Жорето Игнатов за кой гласува ве?

• Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

seekstah
9 hours ago, THE ENEMY said:

Извади му кирливите ризи и от детската градина, може някоя госпожа да му е дърпала ушите примерно? 

Няма к'во да се дъвчи темата, достатъчно е, че няма да чуеш добра дума за Костов нито от половината СДС-ри които изброил по-горе като предатели, нито от такива като Явор Дачков, Йордан Цонев, Христо Бисеров, Ахмед Доган, всички свързани с Мултигруп през годините, Пеевски, Борисов, Цацаров, Гешев, Филчев, Бриго, Гоцев, Царя, абсолютно всички утайки се надпреварват да го хулят и до днес, години след като той се отказа от политическата си кариера. You are either with them, or against them, както е лафа.

Че той и Станишев бива хулен на макс, тва прави ли го успешен политик? 😁 Пак ти казвам, според моите разбирания +99% от българите иван Костов е боклук! Многократно гонен от събрания на СдС и то гонен от обикновените седесари в залата. 😉 Искам те да разсъждаваш върху темата за инцепнциона на СдС - защо простите бачкатори и подмазвачи от соца изведнъж искат да яхнат държавата? Защо чужденците зад Костов и неговото крилце в СдС основните им искания бяха разграбване на богатствата, изградени през соца от същите седесари бачкатори? Защо Филип Димитров е държал на 100% да бъдат разграбени ткзс-тата. Защо баща ти е костовист, какво е изкярил? Защо трябваше някои хора да кярят, а други не? Тва ли е основата на вашия западен капитализъм - "прееби другарче". Айде интелигентен и образован си, толкова ли не можеш да направиш разбор на Костов и престъпната политика на СдС? Или е по лесно да кажеш "комуниститии са ходели върху костите на убити, докато бай Тошо е пиеш кръвта им в кристални чаши.. "?? 😁

Едит: да дам пример за седесарска помия и кражба, за да може лесно да ме разберат съфорумците и Енеми:

Бай Киро  е от Дичин и е седесар, дядо му е бил поп преди 44та и е имал пещ в двора да пече хляб. След тва лошите комунисти му изземват" имането" и до 90та изграждат огромна и модерна мелница и хлебопекарна в селото с възможност да захранва близките села и дори областния град. След 90та бай Киро става седесар и такива като Филип Димитров му връщат мелницата без пари... Сина на Бай киро е наркоман, пияница и побойник до 40 годишен, докато не става кмет на селото от БСП, след тва герб го правят кметски наместник. По време на управлението на модерното богаташко семейство селото става 250 човека, през лошия соц е над 2000. С какво Бай Киро големия седесар и костовист е виновен според мен? Възползвал се е от мелницата - строена с общ труд на всички съселяни през соца, а след 90та върната на 1, заради СдС и дядо поп, за това цялото му семейство заслужава в Белене. 😉

Edited by seekstah
  • Upvote 2
  • Confused 1

jlny.gif

Генерал Румен Радев обяви преди малко в Плевен , че днес дава проучвателния мандат в 17 на ИТН. Жалко, че не знаех за тази му визита, за да отида лично да поздравя този Велик българин! Разбира се по нищо не се разбира за посещението му, Бойко като дойде града е отцепен от полиция да го пази от народната любов. :D 

Да видим дали още днес ще предложат правителство, което очаквам да е пълно фиаско или Тошко ще каже, че има време?