Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Понеже Василев е крадец, не струва, не е достоен за подкрепата на ИТН. Я кажете КИРЧО депутат ли е пак? Този виден финансист и експерт?

Няма как този човек да не оправи България!

• Haha 3
Prince10

ИТН е направо смешна и позорна партия. Това им беше. Повече подкрепа няма да получат, което е добра новина. Може ли да си изкараш два листа медийни жълтини и да правиш изявления? Дали Василев има компромати, или няма е абсолютно все тая, щом в момента си върши работата като хората. 

Николай Василев по-малко компроментиран ли беше? Слави Трифонов не издигаше ли ББ? Когато ББ води шоуто лично Тошко ли писа сценария? Баси олигофрените, направо нямам думи какви са аматьорчета. Тук даже не мога да разбера каква е целта на този ход, освен ако не е да се закопаят.

За съжаление @Prince10 хора като теб го разбират. Но от 25% избиратели има такива като Бест и ХБК Форъвър, които са се заблудили и е доста вероятно да си отворят очите за тях. Но максимум да са 10%. Останалите 15% дори да ги нарича боклуци, нищожества, с подобни изцепки ще продължат да си гласуват за новия месия и да чакат да им оправи живота...

• Upvote 3
seekstah
14 hours ago, Smegma said:

Истината е, че мръсните уродливи орки от рассия многократно са доказвали през вековете, че НЕ МОГАТ да съжителстват мирно с хора. Всичко което е чуждо е лошо за тях и отвсякъде ги заобикалят врагове и омраза, които самите те създават. Суомитата и балтийците са "фашисти", поляците са "шляхти" и "пшеки", украинците са "бандеровци", кавказците и азиатците са "чурки". Това българин, който твърди, че познава историята си и в същото време е русофил е като да се ебеш в гъза и да твърдиш, че не си педал. Ей чак се изнервих майна, евала, @seekstah, ако не тролиш те признавам за по-болен и от беста.

Твойта "история"да не ти я е преподавал Емил Джасим? 

• Haha 1

jlny.gif

kabakov

Някъде назад в темата, сега не ми се търси, бях казал нещо от рода на - не им трябва ББ, тея сами ще се закопаят. Това и се случва в момента, всеки пък когато Тошко Африкански си отвори устата. По-добре да млъкне и да даде думата на Ивайло Вълчев, примерно. Поне изглежда и да се държи малко по-нормално и интелигентно.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Prince10
18 minutes ago, MJ23 said:

За съжаление @Prince10 хора като теб го разбират. Но от 25% избиратели има такива като Бест и ХБК Форъвър, които са се заблудили и е доста вероятно да си отворят очите за тях. Но максимум да са 10%. Останалите 15% дори да ги нарича боклуци, нищожества, с подобни изцепки ще продължат да си гласуват за новия месия и да чакат да им оправи живота...

Аз смятам, че даже Беста след това изявление ще се отрече от тях. Чакам мнението му с нетърпение :)

raquishi
23 minutes ago, Prince10 said:

Аз смятам, че даже Беста след това изявление ще се отрече от тях. Чакам мнението му с нетърпение :)

Не го споменавай, че много се жегва.

ИТН с всяко изявление се закопават сами все повече и все повече. Имам чувството че всичко това е скеч и накрая Слави ще се появи и ще каже "Това беше всичко от нас за тази вечер"

The Best

В целия този цирк т. нар. "протестни" партии само губят доверие и показват, че винаги ще се намери нещо, заради което не могат да работят заедно. Герб и БСП продължават сриването си и единственото нещо, което би ни спасило от избори до откат, е партия на Румен Радев. Ако тенденцията се запази такава до пролетта на следващата година, то далеч по-ясно ще се очертае възможността пред президента.

Защо "даже" аз да се отказвам. През годините за много партии съм гласувал, не съм бил върл фен на ИТН цял живот:D Ако продължават да се излагат ще им паднат процентите, ама май натам отиват и ДБ и партията на Манолова. Просто не показват тези партии, че могат да намерят общ език помежду си. 

kabakov
3 minutes ago, The Best said:

Ако продължават да се излагат ще им паднат процентите, ама май натам отиват и ДБ и партията на Манолова. Просто не показват тези партии, че могат да намерят общ език помежду си. 

Нещо което повтарям от 5 месеца...

The Best
Just now, kabakov said:

Нещо което повтарям от 5 месеца...

Нали се сещаш обаче какво ще доведе това... спойлер - няма да се върне Бойко, без това никой не го ще. Там филмът е въртян и е ясно и на децата какво става с партньорите му. Нито една от тези партии не остана жива в политиката.

• Upvote 2
seekstah

Аз за дайБг това го повтарям още от създаването им. 😁 Няма как на 1 място да събереш Антоанета цонева, Христо Иванов, Емил Джасим, Стефан Тафров, Иво Мирчев + зелените хипари-милионери Панев и Бонев и към тях да добавиш Атанасов, Марто слюнката и Радан Гъза... 😁

jlny.gif

Какво трябва да направят Манолова и ДБ? Да подкрепят безрезервно Слави ли? Да предложи утре Иван Костов ьа премиер и да кажат - Да, Слави, ти спечели изборите,ние сме верните ти кученца и ще правим каквото кажеш. 😂😂

От цялата ситуация точно ДБ и и ИБГНИ?! печелят най много дивиденти.

• Upvote 1
kabakov
8 minutes ago, The Best said:

Нали се сещаш обаче какво ще доведе това... спойлер - няма да се върне Бойко, без това никой не го ще. Там филмът е въртян и е ясно и на децата какво става с партньорите му. Нито една от тези партии не остана жива в политиката.

Кой говори за ББ и какво общо има той, че тея три псевдо-партии не могат да разделят кокала?

Edited by kabakov
  • Upvote 2
  • Facepalm 1

The Best
3 minutes ago, MJ23 said:

Какво трябва да направят Манолова и ДБ? Да подкрепят безрезервно Слави ли? Да предложи утре Иван Костов ьа премиер и да кажат - Да, Слави, ти спечели изборите,ние сме верните ти кученца и ще правим каквото кажеш. 😂😂

Не, но трябва да излязат с ясна позиция. Позиция от типа на "няма да подкрепим кого да е" преди дори да са видели новите предложения показва, че не искат даже да водят сериозни преговори и/или искат техни кадри също да получат позиции в кабинета. Няма лошо, но не трябва да се говори с недомлъвки, а директно да се заяви това, иначе повечето хора ще гадаят и накрая ще заключат: "абе, нищо не стана от тия" и това ще е. Тук изобщо не подкрепям ИТН, просто гледам като страничен наблюдател на ситуацията.

Казаха,че ясно искат да подпишат коалиционно споразумение. От ИТН категорично отказаха, колко по - ясна позиция да заяват от това?

The Best

Ще видим какво ще излезе. Ясно е, че ИТН като мандатоносител ще отнесе основно неодобрението на хората, но не мисля, че и другите партии ще се отърват леко при нови избори.

• Upvote 2

Добре де, при нови избори според теб кой ще спечели, кой колко % ще вземе? Ти изкара,че всички ще им спадне вота, Виденов и Божков ли ще спечелят? 😂😂

Аз ги виждам ГЕРБ 29-30%

ИТН 18-19

БСП 15-16 

ДБ 15-16

Мая 6-7

ДПС 10-11

Edited by MJ23
The Best

Защо на Герб процентите им скачат така главоломно в твоята прогноза? Постоянно се уволняват техни кадри, дори в момента. Всички уволнени и техните семейства няма отново да гласуват за Герб. Ако Рашков следи за купеният вот, той отново ще е неутрализиран. На каква основа е това покачване единствено при тях?

Просто всички партии ще са под 20% или да речем първите две ще имат 21-22%, ако изборната активност е дори по-ниска от тази на току-що изминалите избори.

Ти сериозно ли? :D Няма да гласуват? Значи всички уволнени вместо да гласуват за ГЕРБ да се върнат на власт и те да бъдат върнати на работа ще си хвърлят гласа на вятъра или просто няма да отидат? Отделно винаги съм казвал, че ГЕРБ има един твърд електорат, под който няма как да паднат. Видя се и на тези избори дори без напълно да купуват гласове събраха 24%. Като сметнеш ако им мине купения вот + очаквано на хората да им писне и активността да е по - ниска, ето ти ги едни 28-30% от раз.

• Confused 1
BAITO6O

Не е просто още по-малко хора ще гласуват и крайните резултати ще са горе долу пак сходни с +-2/3%

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1
The Best
15 minutes ago, MJ23 said:

Ти сериозно ли? :D Няма да гласуват? Значи всички уволнени вместо да гласуват за ГЕРБ да се върнат на власт и те да бъдат върнати на работа ще си хвърлят гласа на вятъра или просто няма да отидат? Отделно винаги съм казвал, че ГЕРБ има един твърд електорат, под който няма как да паднат. Видя се и на тези избори дори без напълно да купуват гласове събраха 24%. Като сметнеш ако им мине купения вот + очаквано на хората да им писне и активността да е по - ниска, ето ти ги едни 28-30% от раз.

Няма такива филми, веднъж уволнен ли си, независимо за какво и от кого - Бойчето слага друго поставено лице на твое място. Той е умел манипулатор и неговите хора си го познават. Освен това всеки може да предвиди вече, че няма връщане на Герб във властта. Не остана партия, която да претопи. Може да се привърже към ДПС и БСП, но колко време ще издържи така. С всички други води война и едно обединяване е явна смърт за по-малката партия. Твърд електорат нямат гербаджии, просто имат хора на масата, все още(в общините особено, на следващите кметски избори и това ще се промени). 

Edited by The Best
  • Upvote 2

Като се коалират ГЕРБ и ДПС или ГЕРБ и ИТН да не виеш като родопска мечка? :( Иначе за другото - не мисля че ББ знае кой са го съкратили от Община Мадан или главния архитект на община Рудозем. Отцепници, които не иска повече са тип Цв. Цв. , Владо Николов и другите дезертьори в Републиканци кви бяха там и т.н.

• Upvote 1
  • Haha 1