Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The Best
17 minutes ago, kabakov said:

Рашко да спре алкохола, че ще му изскочат вените от злоба.

Дори аз си мислех да си сменя аватара в чест на Рашков, но Сашундера ме е преварил. Щом ти си недоволен, значи Рашков е на правилен път, респективно - ние останалите сме доволни от това:beer:

THE ENEMY
58 minutes ago, Prince10 said:

@THE ENEMY @seekstah и двамата сте прави. Нито ЕС, нито Русия гледа интереса на България. 

:beer:

Но тук разликата е, че аз не твърдя как ЕС защитавала интереса на България и дори съм критикувал съюза многократно, най-вече за безсмислената бюрократщина и корумпираните чичковци които го ръководят. Независимо дали става въпрос за ЕС, България или Русия, най-важното е хората да не бъдат репресирани, крадени, или използвани от властта, която и да е тя. Ако някой твърди друго, то той не мисли за доброто на обикновения човек, а за комфорта на хора като Путин, Дзинпин, Юнкер или който и да било друг корумпиран боклук.

• Upvote 2
raquishi
12 minutes ago, THE ENEMY said:

Ако някой твърди друго, то той не мисли за доброто на обикновения човек, а за комфорта на хора като Путин, Дзинпин, Юнкер или който и да било друг корумпиран боклук.

Тук си на прав път - ние сме България, не сме нито ЕС, нито Русия. Ние не сме силна държава, за да водим собствена политика, затова трябва да се водим по тях. Много неща в ЕС не ми харесват, но в сравнение с руската сфера на влияние някак си е по-добре. В който и лагер да сме, те ще се възползват от нас, въпросът е какво получаваме ние от цялата работа. То че е хуй е ясно, ама дали е поне намазан с вазелин и малко шоколад, или влиза сух и с шипове като на таралеж. 

• Facepalm 1

А някой виждал ли е Бойко Рашков пиян? Има ли някъде компромати  - снимки как пие, клипове как гуляйства, някой журналист (Без Николова и Беновска) да е казала, че мирише на джибри? Или просто всеки възрастен човек с побеляла коса задължително трябва да е пияндурник? На времето така Румен Петков беше набеден как пикаел във фонтаните в Плевен, ама как пък един човек не каза лично да го е видял? Ходи доказвай после, че нямаш сестра..

Иначе тук като говорим за снимки, ето една на един човек, който не пие алкохол по негови думи. :) 

spacer.png

• Upvote 2
  • Wank 1
29 minutes ago, MJ23 said:

Ехааа, цяла една бира ли е изпил в чашка 150 ml :( Сигурно е ударил 5 промила...

Това на мене повече ми прилича на чашка от тия, в които пикаеш като ти взимат урина? Та най-вероятно това в чашата е пикня, може би даже примесена със сперма.

• Upvote 1
  • Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

seekstah
36 minutes ago, raquishi said:

Тук си на прав път - ние сме България, не сме нито ЕС, нито Русия. Ние не сме силна държава, за да водим собствена политика, затова трябва да се водим по тях. Много неща в ЕС не ми харесват, но в сравнение с руската сфера на влияние някак си е по-добре. В който и лагер да сме, те ще се възползват от нас, въпросът е какво получаваме ние от цялата работа. То че е хуй е ясно, ама дали е поне намазан с вазелин и малко шоколад, или влиза сух и с шипове като на таралеж. 

Тва вашето е грешно изначално. Пак е избор на някакво субективно по-малко зло.

Първо нали сме либерални, нали границите не ни делят вече, защо да сме малка и слаба държава? Аз като европейски гражданин и сляванин изобщо не се чувствам "малък и слаб". В цяла Европа има доста активисти за правда като Бепе Грило и Ди Майо в Италия, Варуфакис в Гърция, Корбин и Карим Денис в ЮКей, Захарченко в Украйна, Кадиров в Чечня. Аз съм за либерален и многополюсен свят, с ясни центрове и без корпоративна експлоатация. Вие ми говорите да изберем страната на лошите, щото са ви промили мозъците да вярвате в това. 

Второ - Русия без значение в каква форма е била вредна или рестриктивна вътрешно спрямо своите хора. Казвате "ама те не им пука на хиляди км", но Русия ни е съсед и генетичен брадър. И тва за километрите при САЩ не важи - може да си на другия край на света като Северна Корея, но американосите биха те изпепелили заедно със спомена за твоята страна... Точна тва е, че на САЩ и ЕС им пука да имат такива отрепки като нас, за да си пробутват далаверките далеч от техните метрополиси. Докато за Русия(и Китай) ние можем да бъдем витрината им към Европа, вместо кенефа. 😉

Просто трябва да надмогнете себе си и да осъзнаете, че Русия са слабите и подтисканите от запада. За мен според държанието на запада към руснаците изпитвам същата емпатия както към негросите в Африка. Русия трябва да държи на историята, защото иначе ще се превърнат в Мексико(ъъъ на вашата територия са живели велики цивилизации като Ацтеките, но вие сте копелета между испанци и негри)... 

jlny.gif

Sashundera

37 minutes ago, MJ23 said:

Понеже никой не е споделил този велик клип, да не го пропусне някой. Не изключвам варианта автора му да е болен мозък от форума. :D 

https://www.facebook.com/spinderbok/videos/555288822270974/

Love him or hate him, Bace is a draw 🤑 Feud на годината!!

Edited by Sashundera

tlvHw0q.png

THE ENEMY
1 hour ago, seekstah said:

Просто трябва да надмогнете себе си и да осъзнаете, че Русия са слабите и подтисканите от запада. За мен според държанието на запада към руснаците изпитвам същата емпатия както към негросите в Африка. Русия трябва да държи на историята, защото иначе ще се превърнат в Мексико(ъъъ на вашата територия са живели велики цивилизации като Ацтеките, но вие сте копелета между испанци и негри)... 

Мексико е била изключително просперираща страна, преди социализмът да я превземе. За което не е виновен САЩ, дълго време дори американските комунисти са се крили именно в Мексико, примерно в периода на Макартизмът.

Ако твърдиш, че западът е наложил диктаторът Путин в Русия да подтиска населението? Иначе не виждам какво общо има западът. САЩ по същата логика имат интерес да смачкат и Япония. Те btw, си водят икономически войни дори с ЕС, Тръмп пращаше свои протежета да лобират за Брекзит примерно. Но това поне са държави в които не преследват/убиват опозицията. Путин е диктатор, който ебе собственото си население, това е положението.

• Upvote 1
  • Facepalm 2
The Best
1 hour ago, MJ23 said:

Понеже никой не е споделил този велик клип, да не го пропусне някой. Не изключвам варианта автора му да е болен мозък от форума. :D 

https://www.facebook.com/spinderbok/videos/555288822270974/

Със сигурност най-унизителното нещо през което е минавал Скалата е да му се лепне на лицето физиономията на Биков:(

raquishi
1 hour ago, seekstah said: Просто трябва да надмогнете себе си и да осъзнаете, че Русия са слабите и подтисканите от запада.

Не вярвам ЕС и САЩ да са индоктринирали управлението на Путин. Разпадът на Русия си е тяхно дело, ЕС и САЩ само се възползват. След краха на Империята на Злото, имаше възможност модерна Русия да се превърне в една нормална държава, която да бъде приета от европейското семейство. Реално се получи тъкмо обратното, Русия се превърна отново в едно чудовище, подобно на несъществуващия вече СССР, което не се разбира с никого, и отказва да се нормализира и да функционира както би могла при нормално управление.

А за желанието ти за либерален и многополюсен свят с ясни центрове е по-скоро утопия, която аз не виждам как ще се осъществи, и по-скоро гледам реалистично на нещата. Идеализма не е за мен.

• Upvote 2
Prince10

Какво значи България не може да бъде несамостоятелна?

България може, ама не иска, защото това е лесният вариант за нашите крайно некомпетентни политици и слаби държавници. Ние не отстояваме интересите си, само слушаме и изпълняваме. Базичка на САЩ тук, поточе на Русия там, а за сметка на цялата тая работа получаваме едно благодаря и малко финансиране, което даже не стига до народа. Нашите политици за пари майки и бащи продават. Да ти се заплаща всяка услуга е проституция, а не държавничество. Имам предвид, че можем да застъпим чуждите интереси с нашите. Няма да задълбавам по тази тема, ако някой иска ще водим дискусия.

Можем ли да пазим неутралитет? Можем! Ще се лишим, ще постоим малко в изолация, ще минем през криза, но има възможност да се оправим с правилна икономическа стратегия. Ето ви пример със страните от Скандинавия + Швейцария. Тези държави успяват да бъдат стабилни, въпреки че не са в ЕС. Норвегия е силно атакувана дипломатически от Русия, но не клякат и им правя евала. Сега ще кажете, че там има нефт. И в други страни има нефт, но не малка част от тях са един сводник на САЩ. В България пък имаме злато. Да, не е нефт, ама да попитам знаете ли на какви смешни цени го даваме и на кого? Буквално на безценица и на САЩ. И най-лошото е, че договорите са такива, че няма измъкване. 

Начини за самостоятелност има, просто няма кой да се нагърби с отговорността. 

• Upvote 2
kabakov

Хората в Швейцария, на рефендум, гласуваха да не ум увеличават минималната заплата и правителството им р от 5-6. Така ако ни пита някой, ще се гкадува за минимална работна заплата от 5к. До тука със сравнението. 

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

HBK_forever
6 hours ago, Sashundera said:

Love him or hate him, Bace is a draw 🤑 Feud на годината!!

BACE is not a draw bace is a putka. На баце ще му draw-вам лайна. Герберските курви скоро ще го ядат яко хуя. Идва и края на сарая. Рашков ги попиля днес тотално и продължава да доказва, че е човек с визия и капацитет. На всички тъпанари, които наистина си вярват, че той е дамаджана, че пиел или такива неща, могат спокойно и търпеливо да разтворят бузки, няма да конкретизирам кои, и да поемат солидното ебанье, което ги чака наред с томъ бикуф, пкп, сеска сашева, деница путкова, томиславчо плешивия миндил и сие. Слави Трифонов междувременно ще изпрати 2 македонци, а не един в космоса, както и една македонска кучка, която да изравни рекорда на Лайка. 

И нека да бъда и леко сериозен - по отношение на спряганото име за кандидат - премиер доцент Петър Илиев, колегата адвокат, от лични впечатления, които имам с него, защото го познавам, мога да кажа само хвалби. Изключително подготвен специалист в сферата на конституционното право, свестен и амбициозен млад човек. Заслужава кредит на доверие и се надявам именно той да бъде изборът на Слави и куку бенд.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

seekstah

Петър Илиев и на мен ми хареса поне от едни слушане на негово интервю при Тошко. 1 негова мисъл съвпада 1 към 1 с моето мнение - няма нужда да копираме работеща система в друга страна, защото няма да работи в България. Тва е ясно от панти века, но от 90та насам всякви дерибеи се опитват да да внасят системи от запада. 

• Upvote 1

jlny.gif

Истината е, че мръсните уродливи орки от рассия многократно са доказвали през вековете, че НЕ МОГАТ да съжителстват мирно с хора. Всичко което е чуждо е лошо за тях и отвсякъде ги заобикалят врагове и омраза, които самите те създават. Суомитата и балтийците са "фашисти", поляците са "шляхти" и "пшеки", украинците са "бандеровци", кавказците и азиатците са "чурки". Това българин, който твърди, че познава историята си и в същото време е русофил е като да се ебеш в гъза и да твърдиш, че не си педал. Ей чак се изнервих майна, евала, @seekstah, ако не тролиш те признавам за по-болен и от беста.

Prince10
1 hour ago, kabakov said:

Хората в Швейцария, на рефендум, гласуваха да не ум увеличават минималната заплата и правителството им р от 5-6. Така ако ни пита някой, ще се гкадува за минимална работна заплата от 5к. До тука със сравнението. 

Да не мислиш, че швейцарците падат от небето и просто душа не им сака на горките да си вдигнат заплатите, че видиш ли много ще взимат.

Никой не работи на минимална заплата в тези държави, които изброих. Единствено и само сезонните работници. Повишаването на минималната заплата би значило и повишаване на цената на плодове, зеленчуци и т.н.

Да не говорим за данъчната система в тези държави, която е прогресивна.

• Upvote 2
The Best
46 minutes ago, Smegma said:

Ей чак се изнервих майна, евала, @seekstah, ако не тролиш те признавам за по-болен и от беста.

Поне не сме чак толкова болни, че да ползваме акаунт на момиче във форума, за да лъркваме;)

Edited by The Best
  • Upvote 1
  • Haha 2
Sashundera

Сега ИТН привържениците сигурно ше ме нападнете, сори ама Тошко направи ебати малоумното изказване. Обвиняват ДБ че са си променили позицията докато те правят същото? За чий хуй каниш някой да ти е министър и после го плюеш и казваш че няма как да бъде министър? Тука си набиха голям автогол и дори да са прави и Василев да е кретен който може само да фалира фирми и да прави нарушения, тези хора в момента са адски популярни и всяка лоша дума срещу тях ще им носи heat. Ако протестните партии продължат с тия неразбирателства, накрая Баце и Dwayne 'The Тома Биков' Johnson ше ни го сложат на всички на есен и пак ще има цирк и ще станем ептем като Израел. Радев да разпуска правителството, да си прави една партия и да им ебава путката майчина. Знам че няма да стане ама мога поне да си мечтая. 😀

Edited by Sashundera
  • Upvote 2

tlvHw0q.png

Грешка е и според мен това изригване срещу служебния министър при моментния му висок рейтинг. Това едно на ръка, ами и уж Василев е бил искан от ИТН за министър (макар и не на финансите), пък сега излизат и казват, че не става, че имал еди какви си пречки в миналото. Това значи ли, че предложените кадри не са добре и дълбоко проучени? Малко така излиза ако гледаме изказванията, иначе вярвам, че не е така.

Иначе не е ли време да се заключи тази тема и мненията от последните страници да отидат в Политика (мега тема) и Сблъсък на цивилизациите (частта, в която спорихте на тема Запад-Изток)? Пък ако се озовем на нови избори, пак тука…

kabakov
13 minutes ago, Loop said:

Това значи ли, че предложените кадри не са добре и дълбоко проучени?

Естествено, че не са проучени, още повече пък дълбоко. Всичко е популистко и се предлагат хора, които Слави е канил в предаването си и от един разговор му е харесало какво е чул. Сериозно ли някой се изненадва?! Иначе гответе се за трети избори, ако не тая година, то в началото на следващата, защото просто не могат да разделят баницата, а всеки иска лъвския пай. Такива глупости, че не се искат министерски места и ще се подкрепят политики, а не хора са си, ако може да цитирам ББ - "Шменти - капели".

п.п. По-скоро да се промени името на "Българска политика" или нещо подобно, защото в другата тема, май, повече ще обсъжда световната.

Edited by kabakov
  • Upvote 1
  • Facepalm 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Имам чувството, че Слави грам не очаква такава подкрепа и вече се чуди как да се оттърве от малоумните си избиратели. Да не забравяме как онзи ден се обърна към "боклуците". При нови избори е почти сигурно, че ще ги спечелят ГЕРБ, но отново няма да могат да управляват. Варианта е или Радев да прави партия, която да управлява заедно с ИСНИ (Ебати тъпата абривиатура) + Да България, или да си ходим на избори до откакт и докато БСП,Да България и ИСНИ съберат 121 депутата.

Просто ако Трифонов имаше сериозни амбиции за политика отдавна щеше да разкара Тошко. Да оставим на страна, че е хипофизен и грозен, не е виновен за това, но е изключителен простак и просто е анти човек само като го видиш. Не може да имаш 25% с няма и 1% пред втората партия при рекордно ниска избирателна активност и да твърдиш как всички твои потенциални коалиционни партньори нямат право на мнение.

Enough*

Лошото е, че както и да го погледнеш не може да има правителство без поне една от двете гнусни партии ДеБъ или ДъПъСъ. И не говоря само за този парламент. :( 

• Upvote 2
  • Facepalm 1