Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Пусни си новините

https://bntnews.bg/news/predsedatelyat-na-ns-iva-miteva-s-ideya-deputatite-da-ne-zasedavat-vsyaka-sedmica-1163674news.html

Just now, The Best said:

Кабак, знаеш, че не чета ПИК, може ли и линк към тази новина, за да се запозная. Така само с този цитат не се информирах достатъчно.

Edited by prenti
The Best

Нека да работят и в комисиите. Не виждам как ще ѝ мине предложението обаче. Има логическа основа да го предложи това, обаче ние още не сме станали нормална европейска държава, така че примерът ѝ е невалиден към момента:)

Edited by The Best
seekstah

Направо да закриват парламента, нали тва искат Славистите. Така или иначе имаме европарламент, който заседава...

Edit:

https://www.capital.bg/biznes/energetika/2021/07/27/4236992_bulgartransgaz_vze_683_mln_lv_avansovo_ot_gazprom_za/

Защо не се коментира. Откакто падна Бойко бей изведнъж медиите на 119то място по цензура вече започнаха да казват истината за руските проекти. И Газпром плащат 350 млн евро авансово, и Лукоил всяка година изкарва на България по 100 милиона. От ЕС кога ще платят за каквото и да било авансово. Много ме е яд на руснаците, сега тия мангизи ще отидат в Америка за Ф16 без радари и ракети... 

Edited by seekstah

jlny.gif

seekstah

Inside info:

Петър Илиев ще е новото предложение на Слави за премиер! Тука някои го възхвалявахте, кажете наистина ли е масон и човек на статуквото? 

Edited by seekstah

jlny.gif

Huskarl

Като юрист и преподавател е много добър. Няма как да знам дали е масон. :D А колкото до това дали е човек на статуквото - говори се, че е съветник на Слави по юридически въпроси още от началото на по-активното му заиграване с политиката (още покрай референдума). Като имаме предвид, че е на 40 години, съмнявам се да е имал много време да се бута сериозно при другите партии. Ама знам ли, може и за него да изскочи някаква информация. Рашков ще каже, ако се разбере, че е от лошите.

Edited by Huskarl
  • Upvote 1
BAITO6O

Ааааа вчера Шиши е имал рожден ден, чукнал е 41, а после чукнал и Цветелинчето. Голям си Шиши, ручкай си кИфтета на поразия. В близките поне 40г. няма се роди такова прасенце кат него. 

• Like 2
HEIDENREICH
4 minutes ago, BAITO6O said:

Ааааа вчера Шиши е имал рожден ден, чукнал е 41, а после чукнал и Цветелинчето. Голям си Шиши, ручкай си кИфтета на поразия. В близките поне 40г. няма се роди такова прасенце кат него. 

No photo description available.

Рожден ден

Наместо празник, тоя Шишинден

тъгата го държи във своя плен.

Отритнат, сам, от близките предаден,

отслабнал в изтощителни борби,

изпосталял, от всекиго забравен,

лежи облян в катарзисни сълзи.

Катарзисът като верижен трактор

настъпва по веригата в душата:

той беше император, мощен фактор,

но после се обърнаха нещата.

За днешния му празник даже мама

не се обади да го поздрави.

Злодеи му изпратиха пижама -

подарък, на раирани черти.

THE ENEMY
3 hours ago, seekstah said:

Inside info:

Петър Илиев ще е новото предложение на Слави за премиер! Тука някои го възхвалявахте, кажете наистина ли е масон и човек на статуквото? 

Не се плаши Сикста, по всичко личи, че и следващото правителство ще бъдат пионки на руските хибридни интереси в България. Ако участието на НДСВ не ти стига, след срещата с ДПС и големите усмивки, прегръдки, вече би трябвало да спиш спокойно. Още повече, че инсайд инфо твърди, че хора свързани с Росатом са предлагали министри на Тошко.

• Upvote 1
  • Wank 1
seekstah

Руски интерес = български интерес 😉

Ако някой смята че не съм прав, да съпостави ЕС интересите с интересите на България. 

Относно Беста - кво общо имат Мики Василев, Николай Младенов, ДПС или Кунева с Русия? От къде да си набавя и аз либерална дрога като вашата? Предполагам е качествена щом излизате с такива конспирации - бедна Русия с мощни хакери, бедна Русия много опасна с модерна армия, бедна Русия плаща на половината политици в ЕС, 5 джи на хуавей ще ни избие, Китай пуснаха вируса или пък ДС дърпа конците в България... 😀😀😀Обосновка за себе си направи, Бесте, на мен няма смисъл да ми повтаряш мантрата на капитал, дв, свободна европа. 🙄

Едит: забравих - Китай нарочно ни изпрати фалшиви маски, за да се разпространи ковида в ЕС! 😀 Не не са виновни такива като Меркел и Бойко, те взеха мерки, но или ние сме виновни, или Китай... 

Edited by seekstah
  • Upvote 1
  • Haha 2

jlny.gif

THE ENEMY
14 minutes ago, seekstah said:

Кво общо имат Мики Василев, Николай Младенов, ДПС или Кунева с Русия? 

Е ти се ебаваш. :D

Иначе да, съгласен съм че България и Русия имат еднакви интереси, предимно що се отнася до това да отстранят корумпираните си авторитарни режими от власт и да си върнем свободата на словото/ да прекратим репресиите. За жалост и в двете държави каузата изглежда обречена.

• Upvote 2
  • Wank 1
raquishi

Руската империя, СССР, днешна авторитарна Русия винаги са прокарвали русофилията в България, чрез която налагат влияние с цел да извличат ползи от нас. Не е тайна, че мечтаят някой ден да станем руска губерная. За сега са доволни да им строим газопроводи, Лукоил да не плаща данъци, да плащаме милиони за ремонт на летящите москвичи, които нерядко убиват наши пилоти(както стана преди няколло месеца). 
ЕС също не прокарват политики които не са в наш интерес, но смятам че е по-добре от колкото да се присъединим към руската сфера на влияние, с други елитни държави като Беларус и Таджикистан.

А за лудостта на русофилите ще дам само като пример, че постоянно коментират и се радват като излезе някоя новина за поредните безаналогови руски технологии - ракети, кораби, катюши, кинжали. Като се почне с “БРАВО БРАТУШКИ, ДОЛУ ЕС И НАТО”. Не се сещат че ние сме отсреща и тия кинжали върху нас ще падат. Може би си мислят че русите като видят флаговете със сърп и чук по родните тераси в соц блоковете, и червените москвичи със петолъчки на капака, ще пуснат бомбите по-далеч и ще евакуират българските братушки, и само бг еврогейчовците ще ядат тротил.

Колко много истина колега @raquishi, още много истина може да кажем за русоробите. Освен всичко друго русороба.в масовия случай е оскотял човек, всяка вечер думкащ водка,слушащ Алла Пугачова и Филип Киркоров,за който всичко руско е НАЙ! Ето ако имаше повече копейки и рубли той веднага би си купил новата Лада Веста или Нива,пред това да кара чуплив немски кошник. Все пак още помни Москвича как единствено е сменял масло на 50 хиляди км!

• Haha 1
  • Confused 1
The Best
1 hour ago, seekstah said:

Относно Беста - кво общо имат Мики Василев, Николай Младенов, ДПС или Кунева с Русия? От къде да си набавя и аз либерална дрога като вашата? Предполагам е качествена щом излизате с такива конспирации - бедна Русия с мощни хакери, бедна Русия много опасна с модерна армия, бедна Русия плаща на половината политици в ЕС, 5 джи на хуавей ще ни избие, Китай пуснаха вируса или пък ДС дърпа конците в България... 😀😀😀Обосновка за себе си направи, Бесте, на мен няма смисъл да ми повтаряш мантрата на капитал, дв, свободна европа. 🙄

Абе, тука вярно ще излезе, че някои хора ме сънуват. Не съм писал в темата от една страница - каква либерална пропаганда с Куневица, ДПС и Микито:D Това Енеми ти го написа или той ми е алт. акаунт? Явно аз съм придобил статут на форумната Русия - ако нещо лошо се случи във форума, няма как да не съм замесен по някакъв начин:happy:

seekstah

Първата държава в Африка, "освободена" и устроена от САЩ преди 100 години. От 90 години е в "гражданска война", докато малки негърчета произвеждат каучук за гумите на Форд примерно, на много под себестойността... 

В същото време нашата родина, освободена основно с кръвта на братята руснаци и изградена основно с руски материали и технологии:

Даже не съм гледал тоя клип, но ми е ясно за какво развитие става на въпрос. 😉

Едит: бъркам ви с тая чуждица "the" на тоя неизграден правилно чужд език на който пишете. 😀

Edited by seekstah

jlny.gif

THE ENEMY

1. Форд не е фирма която произвежда гуми. 

2. Нямам идея коя западноевропейска държава смяташ, че сме превъзхождали през соца, нито какви емигранти са бягали тук от там.

3. Да, Русия ни е освободила, имала е собствен интерес да го направи. Направи си и труда да провериш колко от генералите участвали във войната са руснаци, ще останеш изненадан.

И след като, да кажем Русия ни освобождава, идват едни червени изродчета които правят преврат и избиват всички там във властта които са имали нещо общо с нашето освобождаване. Вие се кланяте обаче повече на превратаджиите, отколкото на истинските освободители, винаги съм се чудил защо. :D

• Thanks 2
  • Facepalm 1
seekstah

ЕС има ли интерес от нас или са големи добряци и са ни пуснали по милост в своя "дом"? 

Едит : 

Мдааа нищо общо нямат щатски олигарси с положението в Либерия... И руските войници не са били доброволци, а насила пратени тук за техен интерес... 

Edited by seekstah

jlny.gif

kabakov

Оправихме вътрешната политика, че скочихме на световната...

• Upvote 1
  • Haha 2

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Prince10

@THE ENEMY @seekstah и двамата сте прави. Нито ЕС, нито Русия гледа интереса на България. И двамата обаче се подвеждате по някакви доста съмнителни исторически сведения. Историята е крайно манипулирана както от русофили, така и от демократи. Може да се доверим само на неуспоримите факти, но не е добре да се поддаваме на внушенията в нея. Истината е винаги по средата, а тя е, че всяка политическа система е направена по подходящ начин за гонене на нечий интереси. 

Аз пак казвам, че форумите, поне според моите разбирания, са за да може един обикновен човек да изказва своите възгледи без да бъде съден. Никой не пише в BWC, за да оправи нечия политика. Това го казвам във връзка с коментара на  Кабака. 

kabakov

Естествено, че Русия ще следва интереса на Русия, а САЩ - интереса на САЩ. Нищо по естествено. Защо на някой на хиляди километри, ще му пука за някаква страна, ако той няма интерес от нея?! Ей така за доброто на дадената страна и народ - няма начин. Какво, няма американски шпиони в страната ли? Сериозно?! Просто в момента и за нас е по-удобно да се изкарат шпионите на Русия, след примерно 10 години ще е обратното. Колко е правилно и колко не е, е отделен въпрос.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Sashundera

Тоя Рашков как им сипа за пореден път с все кофата. Че и Цветанов го отнесе 😂

Рашето за Премиер, Вицепремиер, Президент, Главен Прокурор, шеф на ДАНС, Universal Champion, ебач на Мата Хари и всички тем подобни в едно!

Edited by Sashundera
  • Like 3

tlvHw0q.png

seekstah

На мен ми стана по интересни Кацаров какво каза след въпрос на Тошко - ваксинирани от Ковид умирали от инсулт и трябвало да се обърнем към лекарите при подобни случаи..? 

jlny.gif