Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The Best
12 minutes ago, THE ENEMY said:

Комунитарна партия, коята е тясно свързана с олигархични интереси...

Ако трябва да генерализираме, изхождайки от това обобщение, то излиза, че всичките ни партии са консервативни или поне псевдо такива:D

ПП: Дай си мнението за Флора, по-забавно е нея да обсъждаме, защото Бойчето леко омръзна в последните около газилион страници.

• Upvote 2
raquishi

Флорчето дава вид на човек, който е прочел всички реплайчета в тема Избори 2021 в Bwcommunity.eu, след което е успяла да убеди хората че е политолог. То не че политолозите са кой знае кво. Плямпаджии. Ако сте гледали Пресечна точка с тази седмица с нея и с Иван-Асен, ще разберете неприязъна ми към тази “професия”

Иначе пълни сутиена флорчето. Да направи онлифенс, ще и направим тема в Divas.

• Haha 3
seekstah

Тая Флора, ако за същата от БНТ говорим, значи тя е олицетворение на соросоидка, нърдка от градската десница. Предполагам е гледала Игри на тронове и е мръстница в леглото, но според мен е нечистоплътна в повечето време. Сигурно предпочита да чете Агата Кристи, Шарл Перо или Мравун вместо да сготви на мъжа си и да се накифли... Барека е по-свестен за БНт от нея!😁

• Like 1
  • Haha 2

jlny.gif

The Best

О, боже. Значи тази се представя и за политолог(пак без диплома) и води някаква онлайн рубрика за БНТ. Прилича и на внучка на Коритаров в лице, също така. Форумната интелигенция от няма и половин ден я разискваме и стигнахме до изключително любопитни разкрития:D

Prince10

Момичето докато не се взимаше насериозно беше готина. Клипчетата ѝ ставаха за релакс, засягаше леко политиката с някакви меменца и такива подобни глупости. Просто го правеше добре и можеш да си я пуснеш и да се посмееш.

Обаче...човек като си повярва... това, че е проявила някакъв интерес и е научила два термина, не я прави политолог. Аз 24/7 слушам за политика-подкастове, телевизии, теми и т.н, тази година започвам да уча Политология, ама ако кажа, че съм баси разбирача, просто ще излъжа. Политиката е субективна попринцип, можеш в очите на някого да си прав за всичко, в други очи да се грешен, но поне терминологията трябва да ти е перфектна, за да даваш мнения по телевизии. Това момиче просто няма понятие дори от елементарните неща в световната политика. Интервютата ѝ са под всякаква критика, нито един въпрос на място не чух, а речникът ѝ е по-беден от малко циганче молещо пред Кауфланд да ти прибере количката. Разбира се, в това да има да се учиш няма нищо лошо, но проблемът е, че се дава трибуна на хора без капацитет и опит, особено за такава важна тема. По-некомпетентен политолог даван по телевизията от нея е само Иван Костов.

Edited by Prince10
  • Upvote 2
51 minutes ago, Prince10 said:

това, че е проявила някакъв интерес и е научила два термина, не я прави политолог

Е той един чукундур е научил само "СУВЕРЕН" и ще управлява държавата..😂😂 Но пък този преди него знаеше само "ДИВЕРСИФИКАЦИЯ".

• Haha 2
  • Sad 1
THE GRIM REAPER

В пресечна точка в графата й когато даваха да говори, пишеше: ''Влогър''. А не политолог.

seekstah

Влогърка с някви богати родители. По-добре Вели да пуснат пред тая Цвета. Ей такива като тая и Спирова, Рут, Печенката бих ги предложил на бежанците. Нека сме либерални. 

jlny.gif

raquishi
1 hour ago, THE GRIM REAPER said:

В пресечна точка в графата й когато даваха да говори, пишеше: ''Влогър''. А не политолог.

Е тя си е влогерка/ютуберка. Ама е поканена да разисква различни политически теми - като политолог. И се излага.

The Best

Да, то всички известни блогъри/влогъри/инфлуенсъри, които са представяни съвсем безпричинно като политолози, журналисти, социолози и тн. са с богати родители и заради това са известни. Все пак някой трябва да плати за популяризирането на каналите им. Иначе остават с максимум 2-3 хиляди абонати, и то ако наистина се справят добре и предлагат качествен контент.

Заради това се чудя на Принца, че е решил да следва политология. Пич, по-добре се прехвърли в социология или журналистика. Имаш по-голям шанс да пробиеш така и ще изучаваш далеч по-разнообразни предмети. Ще имаш и многообразни сфери за изява в зависимост от това на какви избираеми дисциплини заложиш и върху какви профили се съсредоточиш.

Кофти е, че негодни и некадърни хора, които изобщо не са изучавали дадена специалност се водят специалисти в нея благодарение на връзки/пари, но такова е положението в нашата държава. Ако си и прост по природа в комбинация с връзките и парите - няма кой да те спре да станеш популярен.

Edited by The Best
  • Upvote 2
Prince10
1 hour ago, The Best said:

Да, то всички известни блогъри/влогъри/инфлуенсъри, които са представяни съвсем безпричинно като политолози, журналисти, социолози и тн. са с богати родители и заради това са известни. Все пак някой трябва да плати за популяризирането на каналите им. Иначе остават с максимум 2-3 хиляди абонати, и то ако наистина се справят добре и предлагат качествен контент.

Заради това се чудя на Принца, че е решил да следва политология. Пич, по-добре се прехвърли в социология или журналистика. Имаш по-голям шанс да пробиеш така и ще изучаваш далеч по-разнообразни предмети. Ще имаш и многообразни сфери за изява в зависимост от това на какви избираеми дисциплини заложиш и върху какви профили се съсредоточиш.

Кофти е, че негодни и некадърни хора, които изобщо не са изучавали дадена специалност се водят специалисти в нея благодарение на връзки/пари, но такова е положението в нашата държава. Ако си и прост по природа в комбинация с връзките и парите - няма кой да те спре да станеш популярен.

Попринцип даже съм Национална сигурност, но съм говорил да се прехвърля. Проблемът е, че сега без никаква ебавка го казвам, чакам чавенце и реално мога да уча само задочно. Затова и записах националната, тя беше единственото устройващо, но говорих в унито и се оказа, че мога да карам редовно Политология без да посещавам упражненията.

Иначе не смятам да се реализирам точно в това, искам да го уча, защото ще го правя с интерес. Първата година учих нещо, което не ми беше и се отказах буквално на първата седмица. Като цяло образованието ни е пълен дроп и общо взето всеки учи там колкото да има.

• Upvote 2
  • Like 1
The Best

Абсолютен факт е това. Имаме добри преподаватели, обаче не си дават много зор и ако не желаеш да се научиш, няма как да се случи. Хубаво е, че те влече. В СУ можеш да следваш задочно почти всичко(както и ако си стартирал задочно да се прехвърлиш редовно или обратното, лесно е - деканите обикновено одобряват молбите, а не ги отхвърлят). Ако не е тайна - в УНИБИТ ли следва национална сигурност, доколкото знам само там я има тази специалност, освен ако не са я открили и в друг университет вече.

• Upvote 3
ShiningWizard

Някой да ми каже с какво се различава една посредствена влогърка от обикновенния журналист? А ми се искаше да бъда на стаж у телевизията майка, good lord.

• Upvote 1
Prince10
10 hours ago, The Best said:

Абсолютен факт е това. Имаме добри преподаватели, обаче не си дават много зор и ако не желаеш да се научиш, няма как да се случи. Хубаво е, че те влече. В СУ можеш да следваш задочно почти всичко(както и ако си стартирал задочно да се прехвърлиш редовно или обратното, лесно е - деканите обикновено одобряват молбите, а не ги отхвърлят). Ако не е тайна - в УНИБИТ ли следва национална сигурност, доколкото знам само там я има тази специалност, освен ако не са я открили и в друг университет вече.

Почти навсякъде я има. Аз съм в ПУ, защото съм майничка и обичам провинциалния си град. 

• Upvote 1
BAITO6O
17 hours ago, raquishi said:

Иначе пълни сутиена флорчето. Да направи онлифенс, ще и направим тема в Divas.

Screenshot_20210315_011300.jpg.82fb3f588546d8e68f7f2ffadf942a72.thumb.jpg.b5275bc2605db873fcffd5ac2a453c72.jpgТая Зима даже може са наедрели още. Младо е девойчето, още е само на 21-22. Има на къде. 

• Upvote 1
  • Wank 2
The Best

Тази снимка е поставана около 50 пъти във форума. Явно фотошопа играе яко, защото е единствената, на която прилича на човек. Има поне 50 други, в които положението конфузно :(

Meanwhile... отново се оказах прав и някой си е направил труда да провери колко детски градини са били закрити по време на управлението на Борисов. Оказа се, че са двойно повече от откритите. Както казва Кабака, когато фактите говорят и боговете мълчат. А Бойчето само си говори.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31368261.html

16 hours ago, Prince10 said:

Попринцип даже съм Национална сигурност, но съм говорил да се прехвърля.

У елитните университети не ви ли учат поне да пишете правилно?

• Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

The Best
39 minutes ago, kabakov said:

Това не го обсъждахме преди 2-3 страници?

Ами тя истината си остава валидна, независимо дали са изминали две години или десет, дали сме го обсъждали преди 20 или преди пет страници. Фактите не могат да се прикрият, остават си факти:happy:

Edited by The Best
StoneColdFaN

Наистина имам чувството, че скоро ИТН ще предложат Рашков за министър на вътрешните работи. И тогава Боко ще трябва да се обеси на някоя улична лампа. Другия вариант е да си събере парцалите и да избяга от България. Най-добре да се скрие при Меркел - тя с отворени обятия ще го приеме. :)

• Upvote 1

https://www.economic.bg/bg/a/view/bruksel-haresva-promenite-v-plana-za-vyzstanovjavane-no-ima-pritesnenija?fbclid=IwAR3MrNCmPHznniADCR4ZI0k8zQCBSjf7EB25RV-LgzYqDCDUD2iwc-xmqP4

Абе оня ден нали Бойко ни се караше и казваше : "Виждате и на запад какво казват за това правителство ". Какво стана? :(

• Upvote 2
LightOne

Ей, добра последна страница, добре се посмях - тръгнал Асенчо да си избива комплексите над Флора. Гледал-недогледал, чул-недочул, веднага с тежката баданарка рекъл и отсекъл. Когато й стигнеш работохолизма на Флора, ела се обади (и не, десет форумни игри не се броят). Момичето има едни от най-свежите идеи за видеа, ама айде, нека се плюе, то освен в BWC няма къде другъде да пробиеш я.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

The Best

Какви комплекси може да имам от някаква ю туб дрисла? Препоръчвам ти да погледаш малко чуждестранни ютубъри, за да разбереш разликата между свежа идея и изкопирана и реализирана ужасно такава. Пък продължавай да величаеш отрепки като Мъцката и Флорчето и се чуди защо не можеш да пробиеш даже у дискорда на форума, в който смяташ, че аз единствено мога да пробия;)

Edited by The Best