Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

95 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мисля че Кацаров трябва да се обърне към Карлуково вече. Този човек е напълно извън пътя. Как реагират на запад бе бай хуй,кажи как? Кажи за доклада за Гешев, похвалиха ли го? Мърляч скапан, имай малко уважение към институциите,пияница да наричаш министър... Дъното! 

Вече е тотално параноясал ИТН да не предложат Рашков за вътрешен министър. Харесва ми как го пекат на бавен огън,до 5-10 дни вече и ще псува като каруцар.

• Upvote 1
  • Like 1
natopor4en
20 hours ago, StoneColdFaN said:

Сега сериозно. Ако Славчо наистина мисли да прави правителство - то най-добрия вариант е да номинира Бойко Рашков за министър на вътрешните работи или за министър на правосъдието, а не да избира чудовища като Армутлиева. (примерно)

Това наистина ще изпили нервичките на тулупа. 😁

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Абе тоя нагъл урод днес пак ли е казал колко детски градини построил? 😂😂😂

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31368261.html?fbclid=IwAR1ePRl-nL5Hg9LxHxGpQQs5eO6on9boTx-YrcpuHgbJ7uOVZ4U6tH3DDXE

От както герб е на власт са построени НУЛА държавни детски градини. За 12 години!! Построени са 61 градини - 31 общински и 30 частни и са закрити  361. 

Бива бива наглец,ама това вече е прекалено.

• Upvote 2
  • Like 1
kabakov

Ъъъ, я някой да ме светне, има ли въобще понятие "държавна детска градина"? Аз знам само за общински, които са на издръжка от общината и съответно от МОН, и частните ДГ.

П.п. Рашков като следовател, разкрил ли е поне едно престъпление от обществено значение или убийство, че сега видиш ли щял да спира ББ? Плямпа работи, които всеки си ги говори на седянката пред блока, но като министър дали служебен, или евентуално редовен, трябва да има доказателства, а той очевидно няма нищо съществено.

Иначе ББ си е простак, това е ясно още като беше глав. сек. на МВР.

• Facepalm 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Доказателства има,просто с този главен прокурор трябва по време на някой live във FB да извърши убийство,за да стигнем поне до разследване.

• Upvote 2
The Best

Малоумно е постоянно да се хвали, че той строи детски градини. Разбира се, удобно пропуска да сподели колко детски градини и училища са закрити по време на неговото управление заради демографския срив. Да не се окаже, че повече на брой са закритите учебни заведения в страната? Ама за такава статистика трябва много да се рови и този, който я публикува току-виж загуби работата си. 

Мързи ме да се занимавам да му гледам поредната словесна диария на трупягата Бойчето, както Кабака каза - дрънка си все едно е пред блока, само обърка фамилиите на този, който дрънка:D Само се чудя дали пак е казал нещо за лошите комунисти, които не управляват вече от тридесет години? Как пък дванадесет години не си призна за една своя грешка в управлението, а все говореше какво е ставало преди 89-а, 97-а, по времето на Костов, тройната коалиция и тн. Тотална помиярщина!

zveretz (@zveretz) | Twitter

• Upvote 3
StoneColdFaN
4 hours ago, natopor4en said:

Това наистина ще изпили нервичките на тулупа. 😁

Дори имам чувството, че ако Рашков бъде избран от ИТН за една от двете гореспоменати позиции - ще гледаме "Дело №1" за втори път.

raquishi
33 minutes ago, jobber91 said:

10/10 промо!  :rofl:

Ако не друго, боко е най-ентъртейнинг политикът след 89та.

• Facepalm 1
The Best

Тя Флорката обиколи всички партии предизборно. Не знам как беше успяла да се договори да интервюира лидерите им(доста се е гъзила, няма спор, те без условия пред камера не излизат, но това ѝ е в стила на нея), но при нея акостираха Тошко Йорданов, Майчето, Бойчето, дали Христо Иванов или Атанасов не си спомням, но и някой от големите в ДБ.

Обаче каква гавра си направи с ВМРО-ОВЦИ това момиче, тотално ги погребваше, когато реши да ходи при тях. Някакъв балама Сиди седеше срещу нея и човек резонно се питаше кой е политикът в ситуацията и по-умния човек от двамата. Тотално го разсипа, върхът беше като ѝ предложи членство във ВМРО, тя прие, а след това каза, че утре отива да става член на ДБ и тоя се оцъкли повече от Каракачан дебелий в моментите, когато не му остава време да милее за родината:D Разбира се, другите лидери се бяха подсигурили и нямаше такива кретении при тях. Но е показателно, че някаква си Флора е по-хитра, по-умна и с по-богат речник от политическия ни елит. Тъжна работа.

Edited by The Best
  • Upvote 2
THE GRIM REAPER

Бяха я викнали дори в пресечна точка наскоро. Налага се момичето.

• Haha 1
The Best

Една инфлуенсърка със селско излъчване, която има жълти зъби, нос като на чапла, и някакви хлапетии и чекиджии основно ѝ се кефят(женски вариант на Мъцката, желае да е като оня Клашъра, но издиша на моменти и не е толкова следвана). Просто дори тя е доста над нивото на бг. политиците ни в момента.

Edited by The Best
Huskarl
47 minutes ago, The Best said:

Обаче каква гавра си направи с ВМРО-ОВЦИ това момиче, тотално ги погребваше, когато реши да ходи при тях. Някакъв балама Сиди седеше срещу нея и човек резонно се питаше кой е политикът в ситуацията и по-умния човек от двамата. Тотално го разсипа, върхът беше като ѝ предложи членство във ВМРО, тя прие, а след това каза, че утре отива да става член на ДБ и тоя се оцъкли повече от Каракачан дебелий в моментите, когато не му остава време да милее за родината:D Разбира се, другите лидери се бяха подсигурили и нямаше такива кретении при тях. Но е показателно, че някаква си Флора е по-хитра, по-умна и с по-богат речник от политическия ни елит. Тъжна работа.

Сиди е свестен, но не подходи правилно към Флора - беше се пренавил. От клиповете ѝ най-добре се представи човекът от ДБ. Тошко Йорданов беше отвратителен с това обръщение „миличка“. Това с Бойко не съм го гледал.

Иначе Флора е готина като цяло, но има пропуски в политическата си култура - трудно прави разлика между консервативно и либерално, както и между ляво и дясно. Гледах я веднъж в Контракоментар при Асен Генов. Изцепи се как ДПС били консервативна партия, при което Генов изцъкли очи в почуда. :D 

• Upvote 1
natopor4en
58 minutes ago, The Best said:

Една инфлуенсърка със селско излъчване, която има жълти зъби, нос като на чапла, и някакви хлапетии и чекиджии основно ѝ се кефят(женски вариант на Мъцката, желае да е като оня Клашъра, но издиша на моменти и не е толкова следвана). Просто дори тя е доста над нивото на бг. политиците ни в момента.

Коя е тая световно неизвестна мастия ? 

• Upvote 1
  • Wank 1

The Best
33 minutes ago, Huskarl said:

Иначе Флора е готина като цяло, но има пропуски в политическата си култура - трудно прави разлика между консервативно и либерално, както и между ляво и дясно. Гледах я веднъж в Контракоментар при Асен Генов. Изцепи се как ДПС били консервативна партия, при което Генов изцъкли очи в почуда. :D 

Пропуските ѝ в политическата култура са доста по-големи от това, но не това е важното. Като цяло е дразнеща - незапознат човек ако хвърли един поглед на канала ѝ ще се отврати от помпозността на клиповете и грандоманията ѝ. Има и откровени рак поредици, в които вкарва пробита себеирония докато се величае и обяснява какви неща по света са кръстени на нея(отборът Флора Талин, някакъв град:(), в други консумира чуждестранни ястия и се превъзнася колко голям разбирач е, имаше и други кринджове, които съм забравил. Подобни неща може и да минават за свежи и забавни пред тикток кретените и другите невръстни "инфлуенсъри", но за нормален човек това е по-зле отколкото да гледа "Аламинут", примерно.

Освен това явно Флора си е поставила за цел да влиза ударно в политиката и се бута навсякъде, докато същевременно не разбира повече от случаен потребител в даден интернет форум(тоест нищо:D). Сигурно след някоя година бързо ще влезе и също толкова бързо ще излезе от политиката. Иначе, на мен Тошко ми се стори, че се справи най-добре. Той е гърмян заек и знае как да контролира подобни недипломирани "журналисти". Тактично я бъзикаше с лафове от типа "виж колко ги знаеш нещата", "почти сме на едно мнение тука", "разбира ме се идеално с едно изключение" и тн. Когато човекът срещу теб е нагъл и обсебващ и се опитва да блесне на твой гръб като пробва да те хване неподготвен, най-добре е да го контрираш със същата тактика, особено ако е дилетант. Вместо просто да се мазниш и сервилничиш, за да спечелиш одобрението му. 

Edited by The Best
  • Upvote 3
natopor4en

За жалост, приятелю такова е нивото на родната ни журналистика :( А това момиченце дори не е и журналистка.

Къде останаха истинските мъжкари, истинските журналисти като Сашето Диков, като Вучков, като Цанов, като Цветков. За жалост една част от тях не са сред живите. 

13 minutes ago, natopor4en said:

За жалост, приятелю такова е нивото на родната ни журналистика :( А това момиченце дори не е и журналистка.

Къде останаха истинските мъжкари, истинските журналисти като Сашето Диков, като Вучков, като Цанов, като Цветков. За жалост една част от тях не са сред живите. 

Ей го ве:

https://www.vbox7.com/play:f7b5ade6

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

THE ENEMY

ДПС определено могат да минат за консерватори, ако се гледа обективно. Комунитарна партия, коята е тясно свързана с олигархични интереси и осовния и електорат е религиозно малцинство. А също така са основния проводник на кръговете около ДС през годините.