Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

93 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

THE ENEMY

И аз се надявам Атанасов и Иванов да разкарат токсичните елементи от ИТН и Мутри вън, но политика се прави с много пари и подкрепа от олигархията, а в момента това са по-разумните партии които я имат. :(

Huskarl

@The Best, за КОД резултат между 1,5 и 2% ще е сериозен напредък, предвид факта, че преди месец взеха едва 10 000 гласа. Както казах, не очаквам скоростно развитие при тях. Пък то и като цяло консервативна партия от техния вид няма голям мегдан за издигане - съмнявам се, че в България има повече от 300 000 човека такъв електорат. И като се сетиш, че тези гласове в момента са пръснати между ГЕРБ, ДБ и ВМРО/НФСБ (а даже и ИТН), ситуацията съвсем се усложнява.

ДБ са стабилна коалиция и няма да се изпокарат за министерски места, не и ако ДСБ си запази ръководството. Атанасов е слаб лидер. Според мен го сложиха на мястото на Радан Кънев, именно защото идеята е „Да, България!“ да са водещата партия. Носят се слухове, че още през 2017-а Кънев и Атанасов били предложили на Христо Иванов да е лидер на коалицията, но мен това малко ме съмнява. Между Кънев и Иванов винаги са прехвърчали искри и ако Радан все още водеше ДСБ, ДБ сега нямаше да известни като „партията на Христо Иванов“.

При всичките му негативи, аз обаче останах с доста добри впечатления от Атанасов в 45-ото НС. Имаше много законодателни инициативи, голяма част от които бяха с доста добра насоченост. Същото мога да кажа и за Христо Иванов. Това бяха вероятно двамата най-работещи политици за този един месец. Вярвам, че ако има партия от протеста, която да има визия какво ще се случва след изчегъртването, това е именно ДБ. ИСМВ е въпрос на време да се разпаднат и да изчезнат безславно, а ИТН в един момент ще почнат да буксуват, ако не спрат с популизма.

• Upvote 2
  • Haha 1
seekstah
16 hours ago, THE ENEMY said:

Сикстах, филмиран си. Стъкито се води с мутри от години. Последното нещо като което бих го определил е демократ, по-скоро е сметкаджия псевдо тарикат.:D

За мен определинието "демократ" винаги е в усмиваща форма. 😁Не си ме разбрал, че се шегувам. 

А КОД не е ли Психо Москов? 

• Upvote 1

jlny.gif

HEIDENREICH

Да кажа нещо и аз за 'Да България" . Има неща които ми харесват в тях и доста които не ми. Ще използвам формата от рубриката доброто , лошото и тъпото:

Доброто :

1. Що годе адекватна позиция през лятото на 2020

2. Продъниха се да се фукат с Догановите сараи , не че освен резака няма още сума ти олигарси дето да са се самозабравили, но беше стъпка в правилната посока

3. Част от поддържниците им които познавам са млади , образовани хора

4. В 45 НС се държаха  адекватно

Лошото :

1. Силни са само в София , извън нея никой не го ебе за тях.

2. Тия 10 % дето събират съм им максимума  +/- още 2-3 . Това са млади хора + малко бивши седесари дето не са отишли в Герб. Твърдите костовисти са при Кънев и в КОД 

Тъпото:

Супер много ме дразни че са толерантни, либерални, веган- гейчета които си правят сбирки за рикриейшън и инспирейшън на тема енерджи неутралити.

Като цяло са сбирщина путенца :( 

THE ENEMY

Да внеса няколко пояснения. Радан кънев Е член на коалиция ДБ, като част от ДСБ. Всеки може да влезе във фейсбука му и да види, че той агитира да се гласува за коалицията. Същото прави и Костов, макар да подчертава на преференции да се търсят кандидати от ДСБ или от гражданската квота, което обезсмисля въпроса за кого гласуват истинските костовисти. Педерас'четата за които говори Райх са предимно от лявото крило на партията на Иванов. И мен не ме кефят, но в името на борбата за правосъдна реформа съм склонен да ги търпя. И без това след като тя се случи, най-вероятно коалицията ще се разпадне.

Радан и Иванов никога не са имали вражда. Кънев подкрепяше Христо от самото му назначаване за правосъден министър и напусна коалицията РБ, в момента в който и Иванов подаде оставка. След това дълго време ги убеждаваха да направят коалиция още за миналите избори, но ДБ отказваха, мислейки че могат само да влязат в парламента, което не стана. 

Също така, Кънев подкрепяше Малинов за свой заместник като лидер на ДСБ, което щеше да е по-добре и според мен. Атанасов е пич, но за съжаление има нула харизма.

• Upvote 2

„Този човек, безсрамен, жълтият глашатай на Радев - Антон Кутев, ще си понесе отговорността. Давам го на съд заради клевети. Петни един спортист от световна класа. Няма да позволя на хора, които са били цял живот на държавна ясла, да петнят името ми и федерацията по ММА. Поисках извинение от министъра, получих го и няма за какво да го съдя. Ако не беше направил така, щях да го съдя и него“, обяви още Станислав Недков.

Абе откога СтУкито е спортист от световна класа? 😂😂😂😂😂😂😂 Чехльо от световна класа може. Надявам се сега прокуратурата да бъде сезирана и за това си нахлуване в МС да получи поне 72-ка.

• Upvote 2
  • Haha 1
natopor4en

Изпърдян Кънев, известен още като Рада Дълбоката, не се ли отказа от политиката ?

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

kabakov

Тоя не е ли в Европарламента? А да ми се пробутват Иванов, Атанасов, Кънев, Манолова и Дончева за "лицата на протеста" - не мерси.

• Upvote 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Huskarl

Кънев е в Европейския парламент, в същото време се занимава и с предизборната кампания на ДБ. Преди му симпатизирах, обаче в последните години политическите му възгледи се промениха и сега съжалявам, че гласувах за него на евроизборите.

Асен мисли,че получи добър отговор за това какво е Дай България,катo му обяснихте,че  Радан и  Мавара ги подкрепят.

Edited by Himler
  • Upvote 1
  • Wank 1
seekstah

Добре ве, Радан Дълбоката не е ли педераст? Не стига че е от Иван Костов, снимал си е аналното отверстие и на всичко отгоре е евродепутат! Ако всичко това са положителни качества, дайте и Барека да направим лице на протеста и "десното"... И каква съдебна реформа ще правите заедно с лгтб комюнитито? Повече права за педали, европейци и полфрийман ли? 

• Upvote 2

jlny.gif

HBK_forever
On 6/18/2021 at 12:57 PM, seekstah said:

Добре ве, Радан Дълбоката не е ли педераст? Не стига че е от Иван Костов, снимал си е аналното отверстие и на всичко отгоре е евродепутат! Ако всичко това са положителни качества, дайте и Барека да направим лице на протеста и "десното"... И каква съдебна реформа ще правите заедно с лгтб комюнитито? Повече права за педали, европейци и полфрийман ли? 

Това е част от крайната цел на всички антибългарски настроения, която следва да бъде постигната посредством опросточаване, превръщане на подрастващките в тотални олигофрени и хора без собствено мнение, без възможност - най-вече чисто индивидуално интелектуална, а после и чрез ограничаванте свободите на непромитите мозъци, да мислят и разсъждават свободно, за да може територията ни да бъде използвана от външните сили и да бъдем напълно контролируеми. Сега сме на около 70% под контрол на външно влияние, казвам го най-обобщено, но винаги може по-зле, и натам е посоката. Жан Виденов, единственият човек, който никога не е откраднал стотинка от политика, го каза много ясно - атаката срещу България от външни сили е огромна, а опасността е безмилостно надвиснала над главите над всеки един от нас. Така че под уж невинните европедерастки ценности, се прокарва идеята, респективно се реализира планът за пълното ни заробване-той вече е осъществен почти изцяло, от икономически аспект, тоест ние в тази насока сме подчинени на външни сили, но скоро и териториално ще започнат да бъдат предявявани претенции срещу нашата държава. Всички тези фигури, които се стремят да унищожат българското самосъзнание и да го трансформират в един негърски кух мозък, който знае само как да мисли за това какво да яде, какво да наебе, с какво да се напие и надруса за 4-5 часа, а през осталаните 20 ч. да бачка като ненормален за някой боклук, който да му дава жълти стотинки, това е основната идеологическа опасност, това е базисният проблем. Така че дай ми бг., стани за да седна, и други зелени и подобни джендърски структури преследват единствено целта да ни поробят във всяко едно отношение. Истина е, че има сред тях и множество кадърни и можещи лица, сред които аз включвам Христо Иванов, но е факт, че концепцията е една и тя е ясно антибългарски насочена.

• Upvote 2

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Enough*

Ама как ще говорите така за ДеБъ-то? Все пак това са хората, които "дърпат напред културата на цялото общество", а и са от Центъра на София и най-вече от "ЕСК" Лозенец. Освен това коя друга партия може да се похвали с такива видни членове-интелектуалци като Емил Джасим, Бебо Халваджиян, Летящата Козила и ревящата по протести през 2013 г. дебелана, хваната да шофира надрусана и разминала се с нищо, понеже нали е голям дисидент - Деси Николова, както и много други знайни и незнайни воини, готови да загинат за съдебна реформа и борба с олигарахията, ама само с онази, която не ги подкрепя?

seekstah

Когато избирателите на ДайБГ се срещнат с тях обикновено спорят, клатят глава или цъкат, но гласуват за тях с отвращение покрай разни евенти като "Протестна Мрежа", "Кой" или "Росенец". Според мен при един хендикап мач 2в3 Жан Виденов и Коце Костадинов срещу Манол Глишев, Асен Генов и Емил Джасим, либерастите просто ще избягат под бурното освиркване на публиката. 😁 Адски страх изпитват като чуят тези 2 имена. Но психодесните за сега не са опасни, даже отварят очите с простотията си на простолюдието за двуличието на западните империални общества. Тук въпросът е как нормалните хора ще се оправим с такива отрепки за "партньори", когато срещу нас са Маринов от мвр, Боко, Стъки, Марсо, мутри, цигани..?

Едит: Аххаха Деси Николова не е ли момичето от снимката, на която "плаче пред полицай" на протестите срещу Орешарски? Последно беше станала неква в млаДа БГ... 

Edit 2: грешка, не й е мъж полицая... Ужаст! 

405-247-ee.jpg.777b8d49c645dd2de63c32bfb87e1f70.jpg

Ето и историята:

Лятото на 2013 г. остава в историята като времето на едно грешно взето, което отключи вълна отнедоволство, месеци на протести и една дума, която отекна в пространството: "Кой".

Преди четири години в протестите срещу Кабинета "Орешарски" се включиха и Ранобудните студенти. На 12 ноември те блокираха парламента и въпреки че протестът започна мирно, час по-късно се стигна до първи сблъсъци с полицията.

така, сред безредиците, насилието и крясъците, беше уловен един миг.

Миг, запечатан на снимка, която обиколи всички медии. (Включително беше използвана във Венецуела за пропаганда от Гуайдо) Снимката на 15-годишната Деси, която плаче, хванала за реверите един от жандармеристите - Иван.

"Деси просто го хвана и започна да излива мъката си. И Иван, при цялото това крещене, грубости и насилие, ѝ каза простичко: "Моето момиче, всичко ще се оправи!". Именно този момент бе и заснет на снимката, която обиколи света и дори бе част от филма The Giver ("Пазителят") с Мерил Стрийп", разказва Георги.

"Въпреки че беше жандармерист – от тези, които ги пращат по мачове да усмиряват пияни хулигани или по протести да бият протестиращи, или да охраняват обекти с голяма значимост – той винаги бе някак прекалено различен от другите полицаи, които познавах. Никога не е бил женствен, макар години по-късно да призна, че е хомосексуален", допълва авторът.

Засекли се и на София прайд, когато отново позирали за същата снимка, онази отпреди 4 години.

На нея вече и двамата не са сериозни или тъжни, а щастливи и усмихнати.

И сега Иван казал на Деси: "Видя ли, казах ти, че всичко ще бъде наред!".

Edited by seekstah

jlny.gif

HBK_forever

@seekstah, респект, определено не можех да го кажа по-добре от теб, това, което си описал в последния си пост по-горе, особено що се касае за неоперасо-псевдолиберализма, който обаче е от полза, за да отваря очите за прогнилите ценности на империалистките западни държави, които единствено искат да ни източват. Не ме разбирайте погрешно, аз съм бил винаги и ще бъда прозападно ориентиран, но НЕ и политически, а единствено културно. В тази връзка, намирам за продажно и най-вече национално предателство завиването в дадена посока, била тя източна или западна. Най-важни са българските национални интереси. А, да, знам, че е лесно да се говори на хартия или във форума, но в действителност при поемане на кормилото на управлението, стоели уж трудно нещата, разни педали като герберите казват, че причините били "комплексни", или комплектни, както ги наричат те, понеже им е сложно прилагателното, а и са свикнвали да поемат в комплект и пачки, и кюлчета, и хуйове в гъза от дпс и дон доганя. Въпросът е, че има начин да се преследва като основна линия на политика националният интерес и Орбан им го показа, както и Лукашенко - Класически!!! Към настоящия момент виждам като потенциал ИТН, Демократична Бг, макар и с погнуса, вярно, но си имат адекватните членове и трябва да се пипа внимателно там, защото костовистите са особено опасни, но все пак е време за някаква промяна. Включвам тук и осталите протестни партии - отровното трио, Изправи се мутри вън, и там с огромни условности, но все пак се опитват да правят нещо, Възраждане и Ляв съюз за чиста и свята република. Всичко останало е престъпник до престъпника. БГ Лято не искам да го коментирам, просто не е необходимо. Точно срещу подобни творения трябва да се борим - срещу корпоративния вот, срещу разни феодали от типа на този и Марешки. 

seekstah

Днес е време за още малко Евро-атлантическа-демократична драма! 😁🇪🇺 Историята на някакъв малтретиран на ученическите съботници през умопомрачителният, изпълнен с мерзост комунистически режим - Димитър Камбуров. Историята за "БАНАНА" от авторитетният и революционен нюзпейпър "Немско време":

https://www.dw.com/bg/беше-есента-на-1975-бях-виждал-банан-само-в-учебника-по-френски/a-53775227

"Беше божествен!

Мъхестото връхче не се ядяло, конците от обелката - също. Естествено, че тайно ги опитах: восъчни леко, биваха.

...

Забиването на зъбите в плътта на банана ми донесе същата тревожна наслада като първата кока-кола: ами ако не ми хареса? Ако не успея да го харесам? Беше божествен! 

...

После свободата донесе много банани... "

😀😀😀

Edited by seekstah

jlny.gif

HBK_forever
11 hours ago, seekstah said:

Днес е време за още малко Евро-атлантическа-демократична драма! 😁🇪🇺 Историята на някакъв малтретиран на ученическите съботници през умопомрачителният, изпълнен с мерзост комунистически режим - Димитър Камбуров. Историята за "БАНАНА" от авторитетният и революционен нюзпейпър "Немско време":

https://www.dw.com/bg/беше-есента-на-1975-бях-виждал-банан-само-в-учебника-по-френски/a-53775227

"Беше божествен!

Мъхестото връхче не се ядяло, конците от обелката - също. Естествено, че тайно ги опитах: восъчни леко, биваха.

...

Забиването на зъбите в плътта на банана ми донесе същата тревожна наслада като първата кока-кола: ами ако не ми хареса? Ако не успея да го харесам? Беше божествен! 

...

После свободата донесе много банани... "

😀😀😀

После "свободата"донесе толкова банани, правилно, при това толкова дебели и хардкор влизащи в тесните десни пиченца, че същите бяха пръснати ячко из основи и хвъргаха мъзга навред. Лошото е, че и на всички нас, българите ни влязоха тези банани у сите дупки човешки. Това донесе преходът на нормалните хора. Всичко останало е дребна пропаганда от евтин вид, при това вече превръщаща се в краен анахронизъм. Отмина преди 10-тина години деленето на комунисти и антитакива.

• Haha 1

natopor4en

Ами. Отминало било. Я питай самозваният генерал, доносник на чужди служи Атанас Атанасов, дали е отминало. На този дядо още му се привиждат агенти на ДС и КГБ зад всеки ъгъл. Дори в кварталният магазин.

Ако не вярваш на него попитай баце си Бойко. Как комунисите още правят пъклени завери само и само да го преебат, него и цялата държава. Е питай баце да ти разкаже за дедо му. Как бил убит от комунистите. Как бил кмет на крайсофийско село, ама видиш ли комунистите го били заловили и убили. Да вярно, нищо не споменава за това, че дядо му е бил доносник. Че е бил гнусен колаборационист и ухо на немците. Че благодарение на неговите кметски доноси не малко хора са били привиквани в София, вкарвани в арестите, а имуществото им отнето. Колко души в софийската околия са гниели в арестите след негови доноси под предтекст за Закона за защита на нацията. Защо баце тея неща тактично избягва да ги спомене. Или си мисли, че те хората ядат доматето с колците. Историята се помни. Помни се, и няма да се забрави. хехе  

Edited by natopor4en

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

THE ENEMY
7 minutes ago, Himler said:

Политилиската агитация не е ли забранена?

За простолюдието да.

• Facepalm 1

https://blitz.bg/politika/borisov-natseluva-izbyagalata-ot-slavi-rositsa-popilya-zlobniya-radev-i-kaza-s-koi-golemi-partii-se-e-sdushila-manolova-video_news825286.html

Те не могат да боядисат това, което сме построили. 

Браво на Баце, поне е научил нещо от Тодор Живков за толкова години като охрана, похвално. Вече не крие, че е диктатор.

пп - Само на мен ли ми се струва, че тоя човек за 1 година се състари сякаш с 5-6 и в момента е като клет дядка?