Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

93 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

itzo1994

Финалните резултати от предишната анкета:

Spoiler

image.png

Честита Ви нова анкета! :beer:

spacer.png

BAITO6O

Нека пак станем милионери всички, за някакъв кратък период като ЕДНО ВРЕМЕ. Звучи добре ааааа ахах.

ЖАН ЖАН ЖАН дан дан дан пари пари нема има да има.

The Best

Опа, Богът на личната изгода Каракачан дебелий отново бива обруган, този път от жената на починалия пилот. Много точно сравнение е направила жената:)

https://petel.bg/ZHenata-na-zaginaliya-pilot--G-n-Karakachanov--vie-ste-patriot-tochno--kolkoto-i-Karadaya--Zashho-izpratihte-horata-na-gibel-v-mirno-vreme--__40889

https://blitz.bg/izbori-2021/prognozi-i-rezultati/obrat-s-pobeditelya-na-izborite-sochi-prouchvane-v-nachaloto-na-kampaniyata-grafiki_news823521.html

Много готино проучване е това. Интересно кой ли си го е поръчал - Слави или БСП? Неграмотния почерк сякаш бие на БСП. А и щом са дали за партията на Виденов под 1% е доста вероятно да са точно те. :D 

На предишните избори за партиите, които тук са дали в графа други и са им дали 1.4% , общо са имали 7.53% (Не броя тук Воля, ВМРО, АБВ и другите, които са в нови коалиции). 

Като ще си плащат за подобни проучвания поне да ги правят малко по - реални де. :D 

пп - Сега видях, че това е Медиана на Червен Кольо, това обяснява всичко.

7 hours ago, Loop said:

Това ако е истина обяснява внезапното активиране и надъхване на този Стъки... :D

Абсолютен палячо и боклук. По-противно дърво от тоя не съм имал в българското публично пространство последните години.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

The Best

Аз не знам какъв боец е бил, ама има физиката на Асен Букарев и Пелето. Като подлитваше пред президентството имах чувството, че отнякъде ще излезе бай Йоло Денев и ще го трупяса с два шамара.:D

Edited by The Best
kabakov

Тоя нямаше ли 2-3 мача в UFC дето го биха кат брашнян чувал? Иначе тоя си го лапа на ББ от поне десет години. Подобни клоуни все се бутат дето не им е работата, че да привличат малко внимание.

Edited by kabakov
шибан редактор на телефона...

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

seekstah

Стъки си беше добър боец. Предполагам е дал 10-20к от парите за разни детски клубове. Иначе е демократ, май всеки може да стане профи в ММА федерацията. 😁На него проблем му беше, че се хвана с оная сметкаджийка Юлияна Дончeва, ако не греша името? Прекрати си кариерата щото решиха да стават коалиция с Барека, но се бяха изпокарали като мърши, нашмъркани по нощите... 

Edited by seekstah
  • Haha 1

jlny.gif

THE ENEMY

Сикстах, филмиран си. Стъкито се води с мутри от години. Последното нещо като което бих го определил е демократ, по-скоро е сметкаджия псевдо тарикат.:D

• Upvote 1
The Best

Господа, какво ви е мнението за ДБ? Изглежда ще бъдат в силна позиция през следващите четири години, но аз съм доста предубеден спрямо тях и бъдещето им на политическата карта. Ясно е, че Бойчето тепърва ще се разлага все повече и повече, но бих искал да чуя някакви позитиви за тази партия от хората, които са гласували за нея в анкетата.

• Upvote 2
THE ENEMY
1 hour ago, The Best said:

...но бих искал да чуя някакви позитиви за тази партия от хората, които са гласували за нея в анкетата.

Топ са.

• Upvote 1
  • Wank 1
Huskarl

Вероятно ще се застоят по-дълго, защото „Да, България!“ стават все по-силни, а ДСБ се претопяват все повече. „Зелено движение“ пък само в такава коалиция могат да влязат в Народното събрание. На практика в един момент коалицията няма да е вече коалиция, освен ако консервативното крило на ДСБ не се активизира. Съмнявам се обаче, че нещо такова ще стане. Очаквам при един по-продължителен парламент ДБ да се позиционират в център-лявото, а защо не и изцяло в ляво и този ход да им спечели още много млади гласоподаватели, които в момента не са представени от нито една партия. Дупката, която ДСБ ще остави в дясното, очаквам да се заеме от КОД в един момент. 

natopor4en

Много зависи от това дали бабичките реститутки ще успеят да си намерят килотите и да отидат до урните за гласуване. Другата опция е да оставят това на техните наркоманизирани внуци и внучки. Но това не е добър вариант. При все, че най-вероятно те ще друсат в реституираните копторни ями насред Витошка. 

• Like 2
  • Wank 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

The Best

Интересно мнение. ДБ наистина не са типична дясна партия, а имат доста леви възгледи, като политиката им по отношение на малцинствените групи и сексуално различните се доближава изключително много до тази на ДПС. Освен това имат доста талаш в партийните си листи, но затова бих говорил по-обстойно едва когато наистина наедреят като политически проект, защото в момента все още са средна на големина партия, а и не сме се отървали от огромното зло в лицето на статуквото - Герб.

За съжаление, аз за пореден път няма да гласувам за дясна партия, въпреки че съм десен, защото такава партия в момента не съществува и на хартия. ДБ са на гребена на вълната и са прекалено модерни, а същевременно докато решавах за кого да гласувам се разрових какво правят кметовете им в София и какви агенти имат в партията си, и видяното отново ме отказа да пусна вот за тях. Ясно е, че са по-добра опция от партиите на статуквото, които под една или друга форма вече са били във властта и/или са я крепели(Патриоти, Герб, ДПС, БСП), но има огромна вероятност ДБ много бързо да се дискредитира като тях(имат крайни виждания по модерните теми, а "Пеевски за бедни" Прокопиев дебне иззад ъгъла, готов да заема и купува позиции). Дано Олимпик гласува за тях, така бъдещето им ще бъде предначертано:D

Колкото до КОД... никога няма да бъдат припознати като новата голяма дясна надежда. Трябва чист и неопетнен в политически аспект човек да създаде нова дясна партия в страната. Докато това не се случи ще се налага да избираме между псевдо десни с ляв уклон, центристи, леви, които хич не са леви и най-обикновени популисти, като се надяваме да изгоним голямото зло и по-лесно да се справяме с по-малките злини впоследствие.

• Upvote 2

Дай България ще продадат Бългаия за жълти стотинки,както  СДС, а и за капак ще докарат трансджендърите.

Huskarl

@The Best, при ДБ я има и цялата зелена политика, която също не е съвсем присъща за дясното. Изобщо ДБ в момента са странен субект и ще е интересно да ги видим накъде ще тръгнат.

За КОД е рано да се каже каквото и да било на този етап, трябва да видим как ще се представят на идните избори, а даже и на следващите. Ако имат напредък с гласовете, значи се движат в правилната посока. За момента нещата се развиват ок и на някакво първично ниво започва да се усеща концентрация на консерватизма при тях. Получиха подкрепа от БДФ, което чисто политически не означава нищо, но идеологически е важно, тъй като БДФ винаги са били с десните, а щом са припознали КОД за партньор, значи има нещо в тях. Иначе нищо не им пречеше да са с ДБ, все пак през 2017-а бяха с Нова Република. Москов засега се обгражда с читави хора, а и отказа коалицията с ВОЛЯ, което е добре. Може би им трябва малко по-обширна гама от специалисти, понеже в момента програмата им е най-голяма именно в частта здравеопазване, но това ще се коригира с времето. Огромен негатив при тях е, че са с много слабо медийно присъствие. Тук-таме ще видиш Москов по телевизията, но това не е достатъчно. Зад КОД не стои никой - не разполагат с някакви огромни финанси, а и нямат медийната подкрепа, каквато, например, имат ДБ с Капитал и Offnews. Така че през предстоящите 4 години не ги виждам по никакъв начин близо до властта. При тях ще е интересно дългосрочното развитие.

THE GRIM REAPER

Нищо позитивно не може да се каже за метастазите на СДС. 

HBK_forever

Какви леви, какви десни бе, хора...всичко е тотален ташак у нас в момента, а и от край време. Байганьовщината е взела връх във всички среди в България. А този литературен герой го е казал, че идеалите са бошлаф работа. За съжаление подобно деление на леви, десни, либерали, центристи и т.н., въпреки че съществува дори в нашата селска провинциална държавица, каквато всеки един от нас, живеещ тук, носи отговорност, че се е превърнала в такава, е лишено почти изцяло от практически смисъл. Реално влизащите в политиката нтови партии сега са на гребена на вълната заради протеста. Самоназовават се партиите на протеста...не съм убеден, че това е автентично определение, но да не задълбавам. В действителност Отровното трио са истинските протестъри, докато Майчето Манолова само си вреше путката напред-назад по протестите и се размина да не я бият там, но вниманието беше насочено срещу друг, доста по-опасен враг. Но някак си нея и Татяна Дончева, която иначе уважавам като политик, оратор и човек с умения на микрофона, който изнася стабилни промота, да ми ги назовават нови лица, ми е доста смешно и изкуствено. 

Другото, което искам да подчертая е, че инициативата на Атака във връзка с гейпарада е чудесна, въпреки че едва ли единствено те имат проблеми с тази изродщина. И аз като ги гледам смятам, че трябват сериозни действия спрямо тези индивиди, но някак си нямат нито времето, нито ми се занимава с педали. Но, да не пропусна, браво на Волен и Атака, жалко, че преди няколко години тотално се дискредитираха в моите очи, а и в тези на целия народ. На тези избори им давам около 0.9 %.

По въпроса за Демократична България...аз съм краен тук, защото не мога да понасям някакви джендъри и педали, или новоизлюпени юпито с никакъв акъл в главата да ми обясняват кой е правилният цивилизационен избор -  Жан Виденов им го каза, а Лукашенко им го показа - Класически!!! Това ми е мнението. Твърдо против всякакви десни партии в България съм, от обективна гледна точка, защото у нас няма място за такива в управлението, нека си стоят опозиция там да лаят. У нас истинско дясно няма. Опарихме се достатъчно 3 десетилетия от разбойници, които се правеха на демократи. Трябва ни твърда ръка и повече централизиране на властта. Служебното правителство е перфектен израз, че това е възможно, както и че експерти на високо ниво, които да бъдат независими и да управляват, са налице. По отношение на Да България, дай ми да крада бг, стани за да седна сдс и подобни пладнешки крадци, съм изключително нащрек и не се връзвам. За сметка на това не съм така радикално против тях, както съм срещу БСП, ГЕРБ и ДПС. Първите две, защото ни ебаха майка на всички, а третите - тъй като са шибани резаци, които представляват режим, който иска да ни анексира рано или късно.  Но и псевдодесните в лицето на ДСБ, ДайБГ и т.н., зелените соросоиди и другите там дребни клоуни, са вредни организации против българщината. За КОД няма да коментирам, защото не знам нищко за тях, не ме и интересуват въобще. На първо място, защото разбрах, че лидер им е оня боклук Москов, поредния крадец, а на второ място, понеже се водят дясна партия, а аз съм изключително далече от дясната идея. Последната със сигурност в настоящия момент няма никаква полезна почва у нас. За сметка на това, държа да подчертая, че изключително много уважавам Христо Иванов, който е голям експерт и чудесен политик. Надявам се отново той да бъде министър на правосъдието и да реализира успешно така бленуваната от всички юристи от толкова време съдебна реформа. В крайна сметка, изводът е, че скато си направя равносметка, аз не робувам на партии, а подкрепям конкретни идеи - обективно, а субективната ми симпатия и подкрепа отива в посока към личности.

Edited by HBK_forever
  • Upvote 2
  • Facepalm 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Абе какви  реформи очаквате с хора като Атанас Атанасов? Мислех, че тук сме се сьбрали сериозни хора.

Реформата им най- много да е в това да има гей бракове и трети пол.

Edited by Himler
  • Upvote 3
The Best

Как ще се представят КОД на тези и на следващите избори, че даже и на по-следващите, знаем всички. Не е голяма енигма, ще се лутат в диапазона между 1-2%, ако изобщо съществуват. Ентусиазмът е хубаво нещо, аз имам един приятел, който от 2016г. ми казва, че Радан Кънев щял да стане премиер съвсем скоро и да обедини дясното, ама шансовете това да се случи са равни на тези КОД да влезе в парламента. По-скоро съм песимист не само за бъдещето, но и за качеството на тази партия.

ДБ няма бъдеще в коалиция с ДСБ и очаквам скоро да се разритат. Особено ако влязат във властта, както се очертава, и започнат да се надскачат кадри на коалиционните партньори, в опит да пробутат партиите си напред при следващи избори. Очаквам ДБ винаги да са заедно със зелените, защото в Европа се наблюдава "зелена" вълна, а и политическите им възгледи съвпадат почти на 100%. Христо Иванов е лидер, на когото бих симпатизирал, при положение, че разкара токсичните елементи от тази партия, но не смятам, че има ресурса да го направи и именно това ще доведе да разпадането на този проект. Все пак, ако Христо Иванов се яви на изборите след четири години със собствена партия и без коалиционни партньори(или само със зелените) отново ще има достатъчно електорална подкрепа, за да присъства в парламента. Очаквам нещо такова да се случи. Тепърва ще наблюдаваме еволюция/революция/полимеризация/разнобой в протестните партии, може би тези явления ще се случат след две години във властта, а може би след цял мандат, но със сигурност ще има раздвижване и промени в тях. Важното е Герб и БСП вече да са в миманса по това време, като първите е възможно да не съществуват.

Edited by The Best

Остави Атанас Атанасов,несериозно е 2021 година в Плевен водач на листата да ти бъде Зеленогорски. Боклук,който съсипа напълно града за вечни времена и целия град мрази.