Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Farest
3 hours ago, HBK_forever said:

Какво му е злобното и противното? Че иска да изкорени мутрите от властта? Аз не мога да разбера как е възможно да има някакво деление, когато се решава съдбата на България - въпросът е само един, и той е пределно ясен -  искате ли да ви управлява още тази мръсна престъпна пасмина народоубийци и поробители, или искате същата да бъде изметена? Това е въпросът, на който трябва всеки един, който отива до урните да си отговори. Едва след това ще се делим на леви, десни, консерватори, либерали и т.н.

Аз също ще гласувам за ИТН народ,НО Тошко е доста злобен в изказванията си и доста често прекалява и минава граници. Трябва лице, което знае какво говори и да има не толкова злобен вид, както Тошето. Мисля, че лице на ИТН трябва да бъде Филип Станев или Ивайло Вълчев. С Тошко Йорданов начело, ако не на тези избори, на другите със сигурност гласовете ще паднат надолу!

• Upvote 1
seekstah

Хаджитошко в кое предаване е ръсил глупости? Не съм ги гледал. 

jlny.gif

kabakov

Ееее, току пред вратите на парламента тоя заряза Цв. Цв.. Как може такова нещо...

• Haha 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Farest
8 hours ago, seekstah said:

Хаджитошко в кое предаване е ръсил глупости? Не съм ги гледал. 

Досега във всяко едно в което е участвал

• Haha 2
Huskarl

@Himler, съмнявам се, те си натрупаха достатъчно негативи, които да ги теглят надолу. Един едва ли не даден им наготово добър PR ход от ДПС няма да им помогне кой знае колко. Но ми е интересно при така стеклата се обстановка какви гласове ще съберат Карадайъ и компания от Турция.

• Upvote 1
seekstah

Ахаха тоя Павел Вълнев е олицетворение на Бай Ганьо - срещнал се веднъж с някакъв сладкодумен политик, уважаван за времето то САЩ и веднага му станал върл привърженик... 😀😀 Да беше станал патреон на Киро брейка вместо на цв. Цв. 

• Like 1

jlny.gif

kabakov

Ами служебното правителство да напише план и да го изпрати. Има пълните правомощия да направи това.

• Facepalm 1

HBK_forever
21 hours ago, kabakov said:

Ами служебното правителство да напише план и да го изпрати. Има пълните правомощия да направи това.

Тотален фейспалм. Да, правилно казваш, че има правомощията. С такива обаче разполагаше и престъпната групировка гроб, известна още като селските пландишки бандити, които тотално саботираха ползотворното развитие на този въпрос, докато още бяха на власт. Те обаче са минало, на 11-ти юли ще бъдат изметени окончателно от властта.

• Upvote 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

itzo1994

Рестартиране на анкетата в тази тема - сърчице

Нова тема с нова анкета - плачещо човече

Гласувайте с реакциите на този пост и го правим. :) 

• Like 6
  • Sad 1

spacer.png

natopor4en

Ицко, като твой верен другар и колега, Топора пръв ти дава сърчице. :) 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Приятели,както знаете утре господин Борисов има рожден ден и става на 62. Как мислите ще качи ли снимка с любимите си внуци?

• Haha 1
  • Wank 1
Huskarl

https://news.lex.bg/вас-реши-че-красимир-каракачанов-е-под/?fbclid=IwAR0qqnGSoW0V68te81jz4K4uXwayfPYAHT_YKZksBW-nlG4Gs4KJlIhcshQ

Въхровният административен съд като че ли без да иска направи по-добра реклама на Каракачанов от цялата предизборна кампания на ВМРО. :D 

kabakov

Факт. Ама, в конкретния случай, си е напълно прав Търбух Войвода.

• Like 1

seekstah

ВАС, КАС , бас и тем подобни защитават само хомосите и Евро уона би-тата(герб). Адски жалко е, че индивиди като Лозан Панов и Филип Димитров издават присъди на нормалните хора... Долу Гешев, Долу Лозан, долу БХК и Шопия Прайд! 

• Thanks 1

jlny.gif

Интересно ми е напотурчените легиони в родната им турция за кого ще гласуват пак 

• Thanks 1
The Best

За да се излъжат достатъчно хора да гласуват за Каракачан дебелий и той да влезе в парламента, трябва да нахлуе в ромските махали и да разстрелва наляво и надясно или направо да организира спец акция в сараите на Доган. Иначе ще си остане само на думи българския Нелсън Мандела и ще поеме полагащото му се за четиригодишното полягане на Герб:D

Edited by The Best
Huskarl

Едно противоречиво Решение на ВАС няма как да вкара Каракачанов в парламента, а даже и да можеше хипотетично - той не е кандидат, така че е все тая. Аз се шегувам като цяло, но подобна съдебна практика от Върховен съд е притеснителна. Решението на ВАС е в хармония със ставащото все по-крайно либерално обществено мнение. На запад виждаме как неправителствени организации, борещи се за колективни права на определени малцинства, започват лека-полека да вкарват свои хора в съдебните системи, които да присъждат в тяхна полза. Българският съд на този етап е относително независим в такъв аспект, но както виждаме, атаките отвън вече са налице. Наблюдавайки какво се случва в западноевропейските държави и в Щатите, очаквам тук нещата тепърва да започнат да се влошават. Преди няколко месеца за това уволниха преподавател, сега осъдиха политик. Най-вероятно подобни процеси ще зачестят в близкото бъдеще.  

The Best

Каракачан си има цяла партия и реди кандидатите, така че хич не е хипотетично, че се гласи отново да влезе в някоя комисийка и да заблажи, при положение, че неговите хорица докретат до 4%. Шансовете са нищожни, но ако стане - Каракачан и неговите хора ще поемат отговорност в името на една клета майка да съставят правителство, защото милеят за хората. Без тях трудно ще се състави правителство, никой не лети да се надупи. Но поне извън шегата съм спокоен, че ти няма да гласуваш за тези простаци, след като съешаването им с Марешки те отврати до степен да не ги поглеждаш и едва ли си си променил мнението.