Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Huskarl

@kabakov, мисля, че бях ясен относно левите партии.

@The Best, достатъчно пъти тук съм обяснявал, че не одобрявам русофилите от Възраждане. Иначе като цяло съм свикнал да не съм представен в парламента. От 2017-а насам не е влизала партия, за която съм гласувал. :D 

seekstah
Posted (edited)

Аз парламента го виждам в ужасен вариант и за това гледам да се въздържам от прогнози. 

Герб и Слави по 18%

Бсп 15%

Дпс 14%

Дайбг 10%

Виденов 6%

Възраждане 4%

Божков на кантар

Едит: коалиция между Боко, Слави, ДайБГ + Хаджигена, ДПС и Божков или който влезе(Вморо+Марешки) и Радев свален от власт за сметка на Хаджитошко, Трайчо Трайков, Сю или Пешо Слюнката. .. 

Edited by seekstah
  • Haha 2

jlny.gif

seekstah

Иван Атанасов даже предрича 7%. Голям страх тресе седесарите, щом и агентите им в БСП взеха да се активизират. А докато слушах пресконференцията на Жан сутринта:

IMG_20210605_183814.thumb.jpg.ec6887432c76f34b3ee3c258108ae6a9.jpg

jlny.gif

The Best
19 minutes ago, seekstah said:

Аз парламента го виждам в ужасен вариант и за това гледам да се въздържам от прогнози. 

Герб и Слави по 18%

Бсп 15%

Дпс 14%

Дайбг 10%

Виденов 6%

Възраждане 4%

Божков на кантар

Едит: коалиция между Боко, Слави, ДайБГ + Хаджигена, ДПС и Божков или който влезе(Вморо+Марешки) и Радев свален от власт за сметка на Хаджитошко, Трайчо Трайков, Сю или Пешо Слюнката. .. 

Godzilla Had a Stroke Trying to Read This and Fucking Died | Know Your Meme

ПП: Ако вярваш на нещата, които си написал и не тролиш, те обявявам за новия ми любим нечовек в интернет пространството:laugh: А кой Иван Атанасов е казал, че Виденов ще вземе толкова? Ванката ли?

Himler

И на мен не ми се вярва това за Виденов,но дано сийката някак си да се окаже прав.Ако стане си представете колко насрани ще са феновете на циганина от Драгалевци.

1 hour ago, seekstah said:

Герб и Слави по 18%

Бсп 15%

Дпс 14%

Дайбг 10%

Виденов 6%

Възраждане 4%

Божков на кантар

А останалите 20% какво ги правим? 10 партии по 2%,нали 😁

2 hours ago, kabakov said:

Единствено ми изглежда да е министър-председател, ама е абсурдно според мен.

Това министър-председател да контролира депутатите знам, че твоите хора го направиха да изглежда нормално и посвикнахме, ама на теория не е нормално и не е правилно. Съответно тези, които пишат постовете на Слави са достатъчно умни да знаят колко зле ще изглежда той да се изпъчи и да каже, че като премиер би контролирал тези в парламента. Баш за президент си намеква. Надявам се де. :) Щото другият вариант е да се цани за конституционен съдия или главен прокурор?

Dudley

Къв президент , той не може да иде сам до магазина и мяса на Фестър от семейство Адамс.. дайте малко по сериозно 

natopor4en
45 minutes ago, Himler said:

И на мен не ми се вярва това за Виденов,но дано сийката някак си да се окаже прав.Ако стане си представете колко насрани ще са феновете на циганина от Драгалевци.

Точно така. Бързо ще се активизират малкото останали сини мумии и бабичките реститутки. Добре че умствено изостаналите им внуци не се интересуват от това, а само тревица да има. Докато чилалтват в превърналите се в наркокомуни реституирани колиби насред Витошка.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

seekstah

Моя вариант е най-добър, но лошото е, че е по-вероятно Маяма да е на мястото на Виденов... Иначе бая гласове ще се пръснат и ще останат извън парламента. Ще пафкам 1 коз докато чакам вечерята и почвам със състава на анти-правителството. 😁

jlny.gif

kabakov
2 hours ago, Loop said:

Баш за президент си намеква.

Е това казах и аз в по-преден пост, ама Дъ Бест твърди друго.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

The Best

Ще се изненадате колко трезва преценка има Слави Трифонов за себе си, чак да му завидят другите политици. Но избягвам да давам вече прогнози тук, тъй като започнаха да се сбъдват с около 90% успеваемост, а не искам да тригървам господата, които държат на Каракачан и Бойчето:D И без това им предстоят безсънни нощи и тежки дни.

• Upvote 2
  • Haha 1
Huskarl

Трифонов следва примера на Доган и ще остане почетен председател на ИТН, като дефакто ще дърпа конците зад кулисите. Няма как авторитарна фигура като него да остави Тошко да ръководи сам партията. Ще е глупаво точно сега да се кандидатира за президент и да се изправи срещу Радев, който предстои да става все по-силен. Обаче и аз не виждам за какъв друг пост може да намеква, ако не точно за президентския. 

seekstah
Posted (edited)

Готов съм с Антиправителство на България:

Томи Дончев/Божков - премиер 

Атанас Атанасов - МВР 

Петър Психо Москов - здравеопазване

Николай Ненков/Н. Младенов- военно

Дани Митов/С.Тафров - външно

Хр. Иванов - правосъдие

Мартин Димитров - финанси

Трайчо Трайков - икономика, енергетика 

Любо Дилов - туризъм

Тошко Хаджийорданов - култура

Емил Джасим/Горан Благоев - образование 

Г. Георгиев(боец) - регионално развитие 

М. Манолова - социална политика 

М. Кунева/Кристалина - министерство на ЕС 

И. Мирчев - транспорт и съобщения

Хаджигенов - земеделие

И. Прокопиев - околна среда

Киро Домуса/Руди - спорт

Боко/Слави - президент 

Антоанета Цонева - омбудсман

Магърд Халваджиян - шеф на БНТ/бнр

Съставено с мандата на ДайБГ и протестна мрежа, подкрепено от герб, дайБг, ДПС, черепухата(ако влезе) и Итн. 😉

*забравих да добавя Раданката Кънев ще влезе във ВСС да си правят компания с Филип Димитров... 

Edited by seekstah
  • Haha 3

jlny.gif

HBK_forever

Аз очаквам изключително позитивен резултат за Жан Виденов и смятам, че това щеъде голямата изнедата на тези избори. Не бих се изненадал, ако вземе поне 3 %. Силно се надявам да влезе в парламента. В случай, че предизборната кампания на ИТН не бъде правилно проведена, а продължи мълчанието като да не казвам какво, може и да променя вота си спрямо последните избори, като определено идейната концепция и фигурите в Ляв съюз за чиста и свята република ми допадат адски много. Там са събрани мнозина умни и квалифицирани хора, като демонизираният напълно неоснователно Виденов може и да е уцелил точното време, за да се завърне победоносно.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

The Best
Posted (edited)

Другарю @seekstah, всичко хубаво, ама къде изпусна Каракачан дебелий, Йо Реала, ЗлатинчетУ и Бобо Ейнджъла? Бива ли така най-кадърните хора в държавата да пропуснеш:D Цани ги поне за заместник министри...

Edited by The Best
seekstah
Posted (edited)

Каракачан като истински уона би войвода ще се оттегли в опозиция в някоя горска вила и ще си хапва спокоен дивечово. Притока на пари от бежанци няма да спре, гарантирали са му го като беше в Пентагона.

За другите не са ми много познати, тоя Енджъл ако е некъв метъл ще му разрешат пак на село да събира пикоизбраните... 😁

Edited by seekstah

jlny.gif

The Best
Posted (edited)

Аз бих заложил едно клето ойро, че ЗлатинчетУ, Ейнджъла и Йо-то ще сформират коалиция под наименованието ЗЕЙ и ще зеят на воля. Дали в парламента, дали на друго място, важното е да славят нашия форум, пък останалото - каквото бог даде:)

ПП: Ако ти се сбъднат прогнозите, това би бил нереален рай за всички партии и партийни личности, за тяхно съжаление в нашата държава си нямаме добър бизнесмен като Винс да го буукне:( 

Edited by The Best
kabakov
17 minutes ago, HBK_forever said:

Аз очаквам изключително позитивен резултат за Жан Виденов и смятам, че това щеъде голямата изнедата на тези избори. Не бих се изненадал, ако вземе поне 3 %. Силно се надявам да влезе в парламента. В случай, че предизборната кампания на ИТН не бъде правилно проведена, а продължи мълчанието като да не казвам какво, може и да променя вота си спрямо последните избори, като определено идейната концепция и фигурите в Ляв съюз за чиста и свята република ми допадат адски много. Там са събрани мнозина умни и квалифицирани хора, като демонизираният напълно неоснователно Виденов може и да е уцелил точното време, за да се завърне победоносно.

Как да тръгне страната напред като сами си избираме пак стари, доказано провалени и използвани бушони.

Не се учим от грешките си и това е.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Farest

Интересното е дали ще спаднат процентите на ИТН, като видяха хората Тошко тъпото колко е злобен и противен. 

HBK_forever
20 hours ago, Farest said:

Интересното е дали ще спаднат процентите на ИТН, като видяха хората Тошко тъпото колко е злобен и противен. 

Какво му е злобното и противното? Че иска да изкорени мутрите от властта? Аз не мога да разбера как е възможно да има някакво деление, когато се решава съдбата на България - въпросът е само един, и той е пределно ясен -  искате ли да ви управлява още тази мръсна престъпна пасмина народоубийци и поробители, или искате същата да бъде изметена? Това е въпросът, на който трябва всеки един, който отива до урните да си отговори. Едва след това ще се делим на леви, десни, консерватори, либерали и т.н.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

natopor4en

Ами да, Ейчи. Някои момченца и калпазани биха искали тази пасмина да ги управлява още. Че в противен случай ще секнат далаверките. Ще ги уволнят от сладката държавна клатикуртевска работка. Ще и се провалят търгчетата. Няма да може да се държат като дерибеи във фирмичките си. Така че ДА, има някои момченца дека биха искали Боко Путката да продължи да ги управлява. Но да внимават. Да внимават, да не вземат да прегорят в очертаващото се горещо българско лято. Защото има такъв народ. За една велика България. :cool:  

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

THE GRIM REAPER

Единственият който може да махне мутрити и евроатлантическите кошери е всемогъщият Копейкин. Изборите са само 2! Възраждане или Разрухата:

Няма налично описание.