Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

damtiham

Какво мислите за Костадин Костадинов и Възраждане? Не става дума дали ще влезнат в парламента, това е ясно, че няма да стане. Интересно ми е откъм идеи как ги виждате? Мислите ли ги за поредните псевдо патриоти и ментета? Доколкото съм запознат партията им е съставена изцяло от доброволци или с други думи не са на заплата там. Колко е вярно, това е друг въпрос. Костадинов изглежда много убедителен и хладнокръвен, когато говори, разкри доста ментета на дебати по телевизионните предавания. Също така спомена, че иска обединение на двете български държави, но това как да стане? Това не означава ли балканска война, защото сърбите, гърците и албанците също могат да изявят някакви претенции и възражения? Бих се радвал да стане все пак такова нещо чисто теоритично. Македонците нямат футболно първенство, ще наложим нашето, ще играем с техните национали срещу другите държави, ще си обявим Филип 2-ри за национален стадион и Горан Пандев ще се нареди до Гунди и Стоичков. И не само. Да си вземем това, което ни се полага.

Edited by damtiham
  • Upvote 3
  • Haha 5

THE CHOSEN ONE!

The Best

Хора, да гласувате за Герб в настоящата ситуация ви приравнява с подкрепящите Живков през и след 89-а. Човекът е с двата крака аут от политиката, дори и с 10% да спечели - няма кой да се коалира с него, за да състави кабинет с мнозинство. По предварителни извадки(а те често се оказват грешни, аз даже не съм сигурен, че Герб води, защото те поръчват социологическите проучвания в отчаян опит да заблудят някой нещастен гражданин)Герб ще имат около 80-85 депутата в парламента, като може да имат и по-малко ако влязат повече малки партии. Вариантите им са да управляват с БСП(тогава може да имат мнозинство), при което и двете партии ще загубят огромна част от гласоподавателите си и не мисля, че ще опитат подобен самоубийствен акт, или да управляват с ДПС и някои малки партии. Това също ще довърши вярата на заблудените овци в Герб, а малките партии, които пристанат на подобна коалиция ще застанат пред угрозата да участват активно в политиката за няколко месеца, в краен случай един цял мандат с мъка, след това ще са в позицията на ВМРО и Воля.

Та започнало е преразпределението на гласоподаватели. Герб ще продължава да губи инерция, докато не се превърне в ново НДСВ и не залезе безславно. Твърдото им ядро от общинари и приближени до тях бизнесмени още на следващите избори след няколко месеца(при условие, че не успеят да съставят правителство) ще усетят, че Герб е бита карта и не може вече да им подсигури пари/работни места/далавери и ще се опитат да се подмажат на следващия голям.

Edited by The Best
  • Upvote 4
  • Facepalm 3

Вие БСП-рите сте странни РИБИ, кой ви говори да се гласува за ГЕРБ, когато някой ви каже, че не иска да гласува за тумора БСП и вие веднага да се гласува за герб не знам си кво..., гласувайте за другите ве.

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 5
The Best

Кои сме ние, бесепарите, човек? Аз за БСП няма да гласувам, те приличат на Герб. Виждам, че на мен си дал фейспалм, но аз не съм казал, че ще гласувам за БСП, а по-рано в темата ти заяви, че ще гласуваш за Герб. Тролиш ли?

• Upvote 2
  • Facepalm 1
BAITO6O

Аз пък за БСП никога не съм гласувал, пък съм имал вече бая възможности за всякакви избори. Как така нИзнам. 

Иначе чакам някаква логично обосновка, защо БСП са най-големия тумор за България. Като тия глупости дето някои необразован не Професионално с фалит на държава други фалити и тнк въобще няма как да минат като основателни. Само дебил ги приема като довод. Друг дебилен довод ми е " Ама те Герб нещо направиха". Ок направило са е верно неособено качествено. Пък и Герб имаха доооооста години да управляват и нищо. Имаха пари и пак нищо. Но нека храним тъпите пожарникари, милициинери,държ.администрация и всякаква такава сган наречена държавен служител. Даже и на тъпите даскали им дават прекалено много. Важни са условията, а не някаква си тъпа заплата. Друга глупост е как ГЕРБ увеличавалин GDP, като тая глупост направо ми иде да се застрелям. ОК увеличават, НО растежа и темпът на нарастване през годините добър ли е спрямо "конкуренцията" от другите държави. Ние се радваме тука на 2-3%, а други са на 4-5%. Ми сори ама тоя резултат е посредствен и не е ОК. Ти увеличаващ, но в същото време изоставаш. Мамка му тъпите мамалиги, дето са били винаги по-зле от нас, ни задминаха, е верно са 19М ама циганьори. 

На човек парите винаги са му малко и иска още. 

Над сто пъти съм повтарял, че Най-голямото зло е ДПС и ГЕРБ и държавните служители. 

Edited by BAITO6O

Баси, тия банове взеха да се бъгват нещо. Поправих го.

• Haha 1
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

BAITO6O

Иначе ето и резултатите от изборите какви ще са. То реално нямаш избор де ама все тааа. Нека си мислиш, че имаш влияние. 

Герб гъзолизачите - 26.2%

БСП провалени комунета- 16.6%

Слави курвата - 19.8%

Турчетата - 11.8%

Демократчетата тъпи - 7.8%

Мутрета вън - 6.2%

ВМРО - 4.4%. Дано тия тъпунгери не влезнат и са под 4%. И да си ебат мамата. А торбичката от Била да умре от запек. 

Гейовете Симчо и Марето да умрат от токов удар с 3.8%

За другите партета всЕ ТА. 

И глас без преференции

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 1
2 hours ago, BiZkiT said:

Това е ако са псевдопатриотите и всичките изгърмели бушони. Не мисля, че Демократична България, та дори и МаяМа да се върже с Боко и ко.

Откога сумтящ по стадионите лумпен с IQ 50 взе да ги разбира МаяМа и изгърмелите бушони ве?

Я вместо да си напрягаш мозъка с политика, ни просветли какъв цвят е гъза на кюрда? 

Edited by Radox
  • Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

BAITO6O
7 minutes ago, Radox said:

Откога сумтящ по стадионите лумпен с IQ 50 взе да ги разбира МаяМа и изгърмелите бушони

От както хора завършили ВИАС почнаха да критикуват шарани борсови инвеститори лумпеняци, при положение, че и двата индивида нз какво е ROE, как се смята, какво показва, как може да бъде сметнато по др начини и каква информация се черпи от това, а и много други неща. Кога възниква обезценка на инвестиция в дадена компания, защо долара криви некои неща от отчетите и др др др. Деба що се наклон на уйовете се дава. 

Edited by BAITO6O
Huskarl

Така като гледам едва ли тук ще се намери някой, споделящ моето мнение, но все пак ще кажа какво съм решил. Моят глас на тези избори почти със сигурност отива за ВМРО. И това го заявявам като човек, който съвсем доскоро беше абсолютен привърженик на ДСБ.

Хареса ми кампанията, която водиха ВМРО. На дебатите в по-голямата част от случаите се представяха на ниво, държаха се културно, не нападаха конкурентите си, а гледаха да говорят за своите си неща (не могат да ме спечелят партии, които не казват нищо за себе си, но за сметка на това не спират да плюят останалите). Освен това в гражданската квота на войводите забелязвам немалък брой млади и културни хора, тесни специалисти, които дават вид на читави кандидати.

Изборът ми до голяма степен е и стратегически. Не знам как точно го направиха в последното правителство, но ВМРО оказаха голямо влияние за вземането на определени решения. Изглежда ГЕРБ се поддава на влияние, защото реално погледнато ако не бяха ВМРО, сега щяхме да сме ратифицирали Истанбулската конвенция, да сме приели норвежката стратегия за децата, а вероятно щяхме и да сме доста по-отстъпчиви в отношенията си с Македония. Особено по последния въпрос съм сигурен, че ако ВМРО не влязат в предстоящото НС, ГЕРБ или там които и да са управляващи, ще клекнат под международния натиск. В този ред на мисли, надявам се ВМРО да влязат в управляващата коалиция, без значение кои ще са в нея. Тук ще кажа, че ГЕРБ за мен е по-малкото зло от БСП, най-вече заради глупавата идея на вторите да бутат към прогресивен данък, но и заради лицемерието им в международен и национален план. На национално ниво казват едно, а представителите им в Европейския парламент гласуват съвсем различно.

В интерес на истината политиката на ВМРО е малко по-консервативна от това, което аз предпочитам. Но просто не открих алтернатива. Абсолютно разочарован съм от ДБ. В последно време имам чувството, че направиха абсолютно всичко, за да отблъснат избиратели като мен. Изведнъж зарязаха консервативното дясно и тръгнаха към прогресивното ляво. Даже Радан Кънев, за когото отиде вотът ми на евроизборите, сега тотално е откачил. Той и представители на ДПС и на БСП гласуват положително за някакви абсурдни неща, за които дори гербаджиите дават „въздържал се“. Тотален обрат в политическата идеология. Реално това, което беше ДСБ преди, сега е КОД. Те от своя страна предлагат хубави неща, които юридически са невъзможни. Иначе и аз съм за образователен ценз и задължително образование. Обаче КОД така или иначе нямат шанс да минат бариерата. А, и генерал Атанасов ми е антипатичен. Прилича ми на 90-арски мафиот. Още си спомням скандалния клип на Нова Република, където стреляше по едни мишени, върху които пишеше „Корупция“.

Между другото имам чувството, че ДБ и партията на Слави се състезават да обещават максимално невъзможни за изпълнение неща. На Слави програмата до голяма степен е пълна фантасмагория и само мога да се радвам, че Конституцията има достатъчно добри механизми за самосъхранение срещу подобни реформи. Същото се отнася и за идеята на ДБ за главния прокурор. И аз не харесвам Гешев, ама това, което предлагат ДБ ми идва супер антидемократично. Точно тези, които най-много се оплакват, че трите власти са разбити, едва ли не искат да ги разбият още повече.

А тези от „Изправи се!“ не стига, че имат супер дебилното име, ами и на дебатите представителите им много често се държаха като невменяеми и постоянно гледаха да лижат задниците на ДБ. Нищо оригинално не казаха. Имам чувството, че от устите им все излизаше „Както казаха колегите от ДБ...“. Воля и НФСБ даже не искам да ги коментирам. Безплатни лекарства, държавни бензиностанции... луда работа.

На дебатите в различните телевизии следях по-малките партии. На ГЕРБ, БСП и ДПС не обърнах внимание. От останалите най-добре се представиха ДБ и ВМРО - знам ли, така ми се стори. Поради гореизброените причини обаче няма да гласувам за ДБ, и също поради гореизброените ще гласувам за ВМРО.

Но пък съвсем реалистичен е и вариантът да не успее да се състави правителство. Това не е добре, понеже в такъв случай отиваме към служебно. Аз лично не искам правителство, назначено от Радев.

• Upvote 5
  • Haha 2
  • Facepalm 5
3 minutes ago, Huskarl said:

Моят глас на тези избори почти със сигурност отива за ВМРО.

С преференция за Златинчиту, да не забравиш. :wank:

• Haha 7
  • Wank 1
BAITO6O
12 minutes ago, Huskarl said:

Но пък съвсем реалистичен е и вариантът да не успее да се състави правителство. Това не е добре, понеже в такъв случай отиваме към служебно. Аз лично не искам правителство, назначено от Радев.

Ем тогава

tenor.gif

• Haha 1
  • Wank 1
The Best

От писанията на Huskarl излиза, че партиите Герб и ВМРО са единствените радетели на демокрацията в нашата клета държавица, а всички други са някакви анархистки и антидемократични формирования. Човек направо да се зачуди в една и съща ли държава живеем и кои ли са ни управлявали в последното десетилетие. Иначе, ако троли - евала, разсмя ме за пореден път, както преди когато се засякохме на тема кино:D

Обаче има хляб в идеята на гербаджии, които казват, че ще подкрепят коалиционните си партньори от ВМРО и Воля, за да могат отново да съставят "здраво" правителство. Наблюдавам и аз подобни идеи да се прокрадват, а няма нищо по-хубаво от това вотът за Герб да намалее, разпръсвайки се измежду ВМРО и коалицията Воля-НФСБ, а в краят на изборния ден да се окаже, че тези канцерогенни партийки не влизат в парламента. Хем е силно вероятно, хем ще бъде доста приятно за обикновените хора, няма какво да се лъжем.

Edited by The Best
  • Upvote 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1
THE ENEMY

Чак пък МаяМа да е трудна за купуване? Нека си спомним, че тя от твърд социалист, комсомолец и русофил, който бранеше Пеевски публично, обикаляйки медиите като цветарка да обяснява колко точно момче е той и как това срещу него е кампания, изведнъж Майчето се съюзява с триото, които пък ми говорят колко велика страна е САЩ, как бранят демокрацията по цял свят и били твърдо десни и консервативни. Освен това и те са в роля на големите борци срещу Пеевски, но са ми толкова шано, че ми е трудно да го повярвам. Хаджигенов примерно е много свързан с Божков, като беше адвокат на повечето обвиняеми лица свързани с него, но се оттегли от делата когато наближиха изборите. Също така, от привърженик на Демократична България, той мина на страната на Мая още по време на кметските избори, на които се твърдеше, че тя е спонсорирана именно от Черепа. Нека всеки сам си прави изводите за какви хора говорим.

Що се отнася от ВМРО, лично познавам хора свързани с тази партия на сравнително високо ниво (кандидат-депутати) и съм отвратен. Явно пропагандата им, че ако не бяха те, децата днес щяха от яслата да ги обучават за гейове работи и има хора които се връзват. Политиката към Македония пък е абсурдна, защото цялото упражнение е обречено и Македония ще влезе в ЕС въпреки всичките крясъци. Това което ще са последиците за България е, че много наши съюзници започнаха да ни възприемат като задници, с които се работи трудно, а и излишно се влошават отношенията между двете страни. Лично мнение, но можехме да си пазим интереса с много по-малко шум който да се вдига около проблема и с повече дипломация, но тогава някои хора нямаше да могат да си изградят предизборната кампания около този фарс. Но какво са държавните интереси, когато ги поставиш пред личните или партийните? За Каракачанов този въпрос е риторичен.:D

Да не говорим, че част от влиянието което упражниха от ВМРО върху ГЕРБ беше свързано с погазване на свободата на словото, каквото никога не сме виждали в такива размери в предишните мандати на Тиквата.

• Upvote 2
  • Thanks 1
  • Facepalm 1
Huskarl
3 minutes ago, The Best said:

От писанията на Huskarl излиза, че партиите Герб и ВМРО са единствените радетели на демокрацията в нашата клета държавица, а всички други са някакви анархистки и антидемократични формирования.

Ами не е съвсем така. За ГЕРБ в поста ми имах предвид, че са партия - хамелеон. Под влияние на коалиционния си партньор могат да са леви, могат и да са десни. В европарламента пък гласуват „въздържал се“ за повечето неща, понеже не искат да изразяват самостоятелно мнение. Не са ми интересни и не ги следя. Общо взето ги имам за статуквото, което просто си стои на едно място. Предполагам повечето хора мислят така. Единствено за идеята на ДБ за главния прокурор казах, че ми идва недемократична. Обратно, идеята за главния прокурор на Има такъв народ пък ми идва прекалено демократична. Сега, ако ти тълкуваш казаното от мен по различен начин, това си е твой проблем.

Бтв, споменах, че КОД също ми допадат. Така че има и други варианти.

• Upvote 1
THE ENEMY
9 minutes ago, Huskarl said:

Москов е курва на Борисов още от времето когато общински съветник на ДСБ. Бяха го сложили в някакви комисии където си бараше хуя и взимаше кинти, а в замяна гласуваше с ГЕРБ каквото му кажат там. Това се прехвърли и след като стана министър, съответно му наредиха да си направи партия с която да дърпа гласове от истинската десница. 

• Upvote 2
The Best
30 minutes ago, Huskarl said:

Ами не е съвсем така. За ГЕРБ в поста ми имах предвид, че са партия - хамелеон. Под влияние на коалиционния си партньор могат да са леви, могат и да са десни. В европарламента пък гласуват „въздържал се“ за повечето неща, понеже не искат да изразяват самостоятелно мнение. Не са ми интересни и не ги следя. Общо взето ги имам за статуквото, което просто си стои на едно място. Предполагам повечето хора мислят така. Единствено за идеята на ДБ за главния прокурор казах, че ми идва недемократична. Обратно, идеята за главния прокурор на Има такъв народ пък ми идва прекалено демократична. Сега, ако ти тълкуваш казаното от мен по различен начин, това си е твой проблем.

Ами, ти каза и друго - ДБ и партията на Слави се надпреварват да обещават невъзможни за изпълнение неща, но в същото време какво обещават ВМРО? Каква е визията им за управлението на страната в следващите 3-4 години. Защото да громиш джендъри и макендонци можеш и ти през фейсбука, това няма да вдигне качеството на живот на средностатистическия българин, а държавата ни ще продължи да се управлява както досега. Каква е ползата да се гласува за подобни субекти тогава? Не знам как можеш да се влияеш толкова много от международната политика и позицията на страната ни, когато тя малко или много е провокирано от задгранични фактори като мнението на нашите партньори? Ние сме пред угрозата да изчезнем като независима държава, а ти гласуваш за аверите на Бойко. Не виждам логиката, но е факт, че това е стратегически ход.

Edited by The Best
  • Upvote 4
  • Facepalm 1

Герб и БСП са едно и също, как може да не го виждате? Дърпат им конците Доган и ДПС. ДБ и Майчето пък са им личните изтривалки. ВМРО имат свестни кадри, но и те са подлоги на герберите, така че ще пропусна. Най-удачно за мен е да гласувам за Слави, но се надявам и Божков да мине заветните 4% (което жестоко ме съмнява, около 2,5% му давам) да има циркове. 

• Upvote 3
  • Like 1

Спомням си, че гласувах за Витков на по-предишните евроизбори. Беше различен, интересен трол и вярвах, че поне е народен човек и няма нищо лошо с това. Сгреших. След това се насра като се коалира с реформаторите и ритуално уби политическата си "кариера". Отделно с това, че основата на кампанията му е против чалгата мога просто да му се изсера на плешивото теме и да му пожелая да го блъсне тир. 

• Upvote 3
  • Like 1
  • Haha 3
Huskarl
3 minutes ago, The Best said:

Ами, ти каза и друго - ДБ и партията на Слави се надпреварват да обещават невъзможни за изпълнение неща, но в същото време какво обещават ВМРО? Каква е визията им за управлението на страната в следващите 3-4 години. Защото да громиш джендъри и макендонци можеш и ти през фейсбука, това няма да вдигне качеството на живот на средностатистическия българин, а държавата ни ще продължи да се управлява както досега. Каква е ползата да се гласува за подобни субекти тогава? Не знам как можеш да се влияеш толкова много от международната политика и позицията на страната ни, когато то малко или много е провокирано от задгранични фактори като мнението на нашите партньори? Ние сме пред угрозата да изчезнем като независима държава, а ти гласуваш за аверите на Бойко. Не виждам логиката, но е факт, че това е стратегически ход.

Като цяло май всички партии горе-долу предлагат едно и също, само че с различни числа. Както и останалите, така и ВМРО предлагат промени по ЗДДС и още няколко данъчни облекчения; преизчисления на пенсиите в цялост, а не само минималната (между другото аз подхождам с известна резервираност към работата по минималната пенсия, с която ВМРО уж много се гордеят); определени облаги за семействата с едно или повече деца и (тук трябва много внимателно да се действа, защото в момента от помощите знаем коя група най-много се облагодетелства); намаляване на осигурителната тежест. И разни други неща, за които трябва да им отворя програмата. На прима виста за тези се сещам. Но да, тези точки почти всички останали партии са ги засегнали в програмите си.

Колкото до невъзможните за изпълнение неща, визирам най-вече конституционните промени. Не ме разбирай погрешно, ВМРО в програмата си също говорят за някаква нова конституция, което е смешно и според мен са го написали от чист популизъм - колкото да има нещо. Те затова и не говорят за това никъде. Има такъв народ и ДБ обаче залагат силно на конституционни промени, които изискват по-специфично гласуване в НС и свикване на ВНС. Аз лично си падам малко конституционалист и не съм привърженик на радикалните промени по основния закон. Предложенията в това отношение на горните две партии не успяват да ме убедят, че ще въведат по-добро положение от сегашното (най-вече около главния прокурор) - макар че, признавам, на Има такъв народ идеята е интересна за теоретична дискусия - те буквално искат да създадат нова власт, отделна от познатите три, в която да е прокуратурата.

Между другото, като говориш за авери на Бойко - според мен всички могат да са му авери. Повтарям се - ГЕРБ са хамелеони. Може да звуча радикално, но според мен дори БСП и ГЕРБ могат да работят заедно. И под заедно разбирам БСП да упражняват влияние, а ГЕРБ само да слушат и да изпълняват. При това положение предпочитам коалиция ГЕРБ + дясна партия отколкото ГЕРБ + лява партия.

The Best

ВМРО са си популистка партия на 100%. По-кристална такава няма. Кажи ми ти в тази пандемична обстановка вярваш ли, че ще има данъчни облекчения или допълнителни облаги за семействата с деца, когато се има предвид с кой ще са в евентуална коалиция и особено като се знае каква е ролята им - на патерица?  Бяха в парламента и нищо не свършиха, наговориха куп празни приказки, а и солидно се облажиха благодарение на това. Прокуратурата трябва да може да решава някои от проблемите на гражданите, а не да ги изпраща при всички случаи на съд, защото по този начин се обезсмисля изобщо съществуването им, симулират някаква дейност, а всъщност не правят нищо. Ясно е защо все по-малко хора се обръщат към тази институция и защо доверието в нея е толкова ниско. Трябва да се опитат промени, няма такова понятие като прекалено демократична промяна. Или си привърженик на демокрацията в нейната най-чиста форма или си псевдо демократ и живееш в заблуда.

Според теб може и всички да са му авери, но това е в сферата на предположенията. Само че ВМРО са му доказани съдружници, имаш го черно на бяло. БСП и Герб си бъркат по дупките в доста общини, така че аз разлика между тях не виждам, ако се съберат в коалиция смятам, че ще има огромни протести(поне аз пак ще съм по площадите при това положение). Не виждам как Герб ще състави правителство. Даже и да спечели - трябва да купи всички малки партийки и да разчита на ДПС, за да постигне мнозинство. А такива ГМО формации не издържат дълго в управлението. Другият вариант е БСП+Герб с ДПС в сянка. Но най-вероятният вариант е Герб да бъде изтласкан и другите партии да откажат каквито и да е преговори с тях. Тогава ще се види тази изкуствено създадена партия на пожарникаря Бойко колко голяма е и дали ще просъществува извън властта, без да се разпадне скоропостижно за година.

• Upvote 2
  • Thanks 1
  • Facepalm 1
Huskarl
12 minutes ago, The Best said:

Трябва да се опитат промени, няма такова понятие като прекалено демократична промяна. Или си привърженик на демокрацията в нейната най-чиста форма или си псевдо демократ и живееш в заблуда.

Има такъв народ предлагат главният прокурор да се избира пряко от народа. Не съм привърженик на тази идея. При това положение прокурорът се превръща в политическа фигура и губи независимостта си от обществения натиск. Като магистрат, прокурорът отговаря само и изрично пред закона. Не казвам, че Гешев е независим - очевидно не е. Не казвам, че сегашната система е перфектна. Трябва да се търси промяна, съгласен съм. Но не на всяка цена. Ако променяме нещо заради самата промяна, само ще си тъпчем на едно място.

По второто - привърженик съм на демократичната парламентарна република. Против съм всеобщото право на гласуване - според мен трябва да има или образователен ценз, или нещо друго, което да позволява само на хората, с необходимия капацитет да избират управляващи. Против съм масовата пряка демокрация - не смятам, че народът е компетентен да решава всички въпроси чрез референдуми. В повечето случаи решенията трябва да се взимат от специалисти в дадени сфери.

• Upvote 2
  • Haha 1
The Olimpic Hero
1 hour ago, ShwN said:

Спомням си, че гласувах за Витков на по-предишните евроизбори. Беше различен, интересен трол и вярвах, че поне е народен човек и няма нищо лошо с това. Сгреших. След това се насра като се коалира с реформаторите и ритуално уби политическата си "кариера". Отделно с това, че основата на кампанията му е против чалгата мога просто да му се изсера на плешивото теме и да му пожелая да го блъсне тир. 

Кофти е със Светльо Витков. Аз съм израснал с Хиподил (нека Хиподил не се приемат само с нецензурните текстове, защото са една невероятна БГ пънк/ска група), бил съм огромен фен на Витков, купувал съм си книгите му. В тях той пишеше за морал, за това как мрази музикантите, които се продават на политиците и накрая това... Продаде се по абсолютно същия начин, който оплюваше. Само като му видя фейсбука и ми става ужасно. Явно, тенденциозно, пошло, се опитва да събере гласове. Дали против Слави, дали против чалгата, просто нещата са мега явни и са с цел събиране на така нужните му проценти, с които първо, че ще отклони някакъв вот, второ, че ще вземе отново и субсидия.

Тъпо е, още слушам Хиподил или Светьло и Легендите понякога, защото музиката няма нищо общо с политиката, но тъпо ми е...

• Upvote 8
  • Like 1
  • Thanks 2