Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

18 hours ago, MJ23 said:

Не знам какви връзки има, но миналата седмица в страницата си във ФБ написа, че заради Магнитски не може да проведе и финансира кампания на "Българско лято" и партията му най вероятно няма да се яви на изборите на 14 ноември. След като няма как по заобиколен начин да финансира кампанията на партията си, то как тогава ще върти букмейкър?

Откъде знаеш, че няма как? Просто говори тъпотии, за да се оправдава като путе защо изкара под 1% на изборите тоя боклук. Да се приемат думите на Черепа за чиста монета е доста странно.

• Upvote 1
  • Like 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

HBK_forever

Така, след като този път реших да подходя рационално преди да коментирам новия политически проект на Кирил Петков и Асен Василев, така и сторих, а сега е време за няколко реда по темата.

Категорично считам, че тепърва ще ядем кура от тези двамата, въпреки че Асен Василев, чисто като човек, ми е дост симпатичен, а и следях работата му и прилича на адекватен политик, коет обаче по никакъв начин не прави него и киро канадския харвард в лимеещи за България люде. В тази връзка, честит празник, българи, честит ден на Независимостта! Кур за всички майкопродавци и еничари, и фесове, и американски путки, и руски плебеи, да живее БЪЛГАРИЯ!!!

Не вярвам на проекта на Василев и Петков. Просто не им вярвам на тея двамата. Пълно е с евреи и американски агенти в тяхната партия проектна организация, или както там си го назовават движението, създадено с цел ограбване на народа от поредните спасители. Това са сбирщайн от агенти, които работят само и единствено за евреите, за големия американски брат, който е под контрола на юдейските курви, и за соствения си джоб. Тези хора нямат място в политическия живот у нас, кто служебен кбинет свършиха каквото свършиха, не бързам да ги хваля и там, ще се види тепърва какви са ги натворили, но да управляват...не, мерси. Не желая тази ложа да ме управлява. Тея ще са по.зле от тиквата - ще наложат задължително ваксиниране, ще пропгандират джендърщината, педеращината и други велики западни ценности и ще трябва да ги изколим, за да се пречистим от тях, понеже българина не е толкова прост и прозападно изпедерастен, и ще се вдигне, този път . на нож. Защото тея ще искат и децата да ни вземат, по норвежкия пример, но няма да стане тая. Лошото е, че мнозина ще се подлъжат по този проект и ще вземат поне 11 % на предстоящите избори. Затова моят глас, традиционно, отива за Има такъв народ, за Слави, и знам, че бъдещето на България ще бъде добро, поне що зависи от мен и моя глас.

Като най-голям минус искам да отлича липсата на идеология при тея двамата. Не мога да кажа нищо лошо за тях като личности, напротив, прекалено са ми симпатични и ми е трудно дори да си мисля и пиша тези редове, но е истина, а истината често пъти боли. В настоящия случай е именно така - липсата на партийна принадлежност, търсенето на ракета-носител, а те се спряха на най-джендърските средна еврокласа и педалите от ВОЛТ, както и говореното как не са важни лявото и дясното, а хората да живеят добре, мяза на вид популизъм, повече от този на атака, вмро, тиквата и сие. Няма такова нещо като универсалното добро, просто няма, както и е истина, че винаги някой ще бъде недоволен от курса на политиката, който е поела дадена държава. Но той трябва да бъде ясен„ в противен случай задкулисието взема връх.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Да няма субсидия тук при над 1% и на Копейкин да му трябват пари за ремонт на къщата? 😂

Иначе уж вчера ГЕРБ трябваше да обявят кандидата си, ама уви.. Явно много трудно ще намерят кой клетник да бъде унижен от Радев. Може да направят някое риалити по Севда ТВ. Или изобщо да не издигнат никого, най - малко ще се изложат.

• Upvote 1
  • Wank 2
natopor4en
17 hours ago, Sashundera said:

https://news.bg/politics/vazrazhdane-izdigat-kostadin-kostadinov-sreshtu-radev.html

Ужас! Горкия генерал Румен Радев, как ли ще успее да спечели тия избори???

Според мен Бойко трябва да извика на пожар Петър Стоянов за луан мор мач. Сините бабички реститутки и оцелелите сини мумии още мокрят килотите при вида на алфа мъжкаря Стоянов. 😁😁

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Според мен кандидата на Герб ще бъде бивш президент, демократ и капиталист, но няма да е Пешо Коня. 😁

• Haha 1

jlny.gif

Мисля, че ако хората не бяха намразили и Мутафчийски толкова много то той щеше да бъде човека на Герб за президент. Но при тази тотална катастрофа с Ковид кризата няма как да стане просто. Може би най-добрия вариант за тях е самия Бойко да се яви.

• Haha 1

https://offnews.bg/ikonomika/spisanie-economist-s-razgromiavashta-statia-za-kristalina-georgieva-i-760274.html

Интересно как почти всички родни медии бълват в последно време само пУмия по ПППП , по Кирчо и Асенчо, даже вчера Данчо Ментата го изкараха едва ли не като месия с идеята ДПС ГЕРБ и БСП да управляват заедно, а нищо не пишат за провала на светицата на ГЕРБерастите Сталинка Кристалина Георгиева? Май вече е разкрита от всички? Още колко време е срока ББ да я издигне за кандидат президент?

• Upvote 1

Гафът им с кандидатурата и за ЮНЕСКО  ще остане в историята.

Edited by Himler
  • Upvote 1
THE GRIM REAPER

КК използва кандидатурата си за по-голяма трибуна за изява, всеки знае че няма как да спечели дори и самият той. Жалко че ПП Продуктово Позициониране ще объркат плановете на изборите и ще трябва да гледаме изблещеният Никълъс Пачино и Кирчо Байотек как се кикерчат на трибуната. 

Дали няма шанс съсела с къдричките Митов да е кандидатът на Гроб?

• Haha 1
  • Facepalm 1

Няма достатъчно харисмЪ. Единствения шанс за ГЕРБ е ББ да се пусне. Друг кандидат може да е само Томислав Дончев, ама едва ли. Просто нямат ход ГЕРБ.

• Haha 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Капитал яко взеха да се излагат с тези карикатури. Първо бяха космонавтите, сега - майстори. На нивото на Уикенд са, и то не само що се отнася до "статии":D

• Upvote 3

Хаха след изборите вратата трябва да е залепена с еко тиксо от насекоми, а зад нея на тепсия седнали Бойко, Пеев, Карадая и Херо Мустафа! Ама тия карикатуристи са бавнюги като Комара... 

jlny.gif

- Казваш, че има нова цензура, но откъде идва тя?

-  Идва от нови структури, различни от тези на Делян Пеевски. И те в момента претендират да са истинските ментори на свободата на словото в България. Забелязвам, че тези структури до вчера казваха, че са радетели на свободата и съратници на „Биволъ“. Сега обаче започват да изолират свободните медии и да филтрират цялата информация, която отива към международните трибуни и институции през  себе си. Правейки това, те спестяват истинските проблеми, които стоят пред свободните медии в България. Забележете, че вече не споменават за проблемите в съдебната система, филтрират имената на бившия главен прокурор Сотир Цацаров, на сегашния Иван Гешев и на Делян Пеевски – един от санкционираните по закона „Магнитски“. Говорят се общи приказки.

-  Какво представлява тази нова структура, която налага цензура и кой стои зад нея?

-  Този кръг в момента маргинализира всички медии, които не са удобни и не искат да си мълчат. Започват постепенно да ни изолират. Това става със съдействието на фондация „Америка за България“. Въпросната фондация финансира едни и същи удобни медии, които така или иначе имат икономическа зависимост. Години наред те шумяха и говориха срещу групата на Пеевски. Но тяхната икономическа зависимост си остава. Те са си образували нещо като браншови кръг, с който си правят конференциите, говорят пред европейските институции, изявяват се като единствени ментори на свободата на словото.

https://frognews.bg/novini/asen-iordanov-pred-frog-balgariia-ima-nova-tsenzura-ima-svobodni-jurnalisti-koito-vodiat-bitka-kato-pushechno-meso.html

И колко статии от Бивол направиха относно задкулисието на "Америка за България" или за евростатуквото? А за фирми като "Насекомо", които прибират по 5 млн еврогрантове за 0 дейност и продукт "заместващ човешката храна с насекоми"!? Тва си е спонсорство на тероризъм и не се различава с главното мюфтийство и Туркия. Еднакво индоктринират младите, разликата че едните ги водят на екскурзия в Истанбул, а другия на запад! 

Edited by seekstah

jlny.gif

По добре окончателно да ни оправят и да ни го нахат целия , от колкото 30 години да ни подават само главичката .

Заимов ли ще е окончателния кандидат на Боко и Гроб? Аз все се надявах на Плевню... 

jlny.gif

Sashundera
4 hours ago, MJ23 said:

Е те са си еба макята! Копенкейн, ся Лунчето, the numbers don't lie and they spell disaster for Ген Радев at Sacrifice!

• Haha 3

tlvHw0q.png

И после що не гледали сериозно на България. С такива кандидати за президенти... Преди беше Йоло Денев, сетне Митю Пищова, сега тая кукувица...

• Upvote 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...