Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 9/13/2021 at 9:58 PM, The Olimpic Hero said:

Е ти сега тролиш ли ме? Разбира се, че е Божков. Какво очакваш, той да се води официалното лице ли? А пък точно с едно гугълване се вижда, че въпросният Румен Чандъров вероятно е близък до Васил Божков.

Платформата е подобна, концепцията е подобна. Отделно и питах един приятел, който работи в хазартна компания и ми каза, че за завръщането на Лотарията се говори от известно време в тези среди.

https://8888.bg/

Още онзи ден ме дроунахте към този сайт, и се регистрирах, и аз съм си фенче на старото 7777. Изкарах нелоши пари преди да ги закрият.

Иначе естествено, че Божков няма да излезе с името си в такъв проект, най-малкото е разследван за 1000 престъпления и се "издирва" от държавата в момента. 

Комшулъка на Чандъров и Божков личи от километри, напр. когато Черепа държеше Левски, синът на Румен, заедно с още 2-3ма от Септември София отидоха в Левски, и ги пускаха тук-таме, пък те не играеха кой знае кво. Не знам дали Румен ще си сложи така главата в чувала, може пък да си е негов самостоятелен проект, но да взаимства много от Лотарията и Божков. На този етап нищо не се знае. Самият Чандъров е твърде голяма риба, че да го играе пионка на Черепа. Лично мое мнение.

Sashundera

Аре освен охраната, падна и бюрото на каскета! Хубав средняк му набиха като за чао и последен работен ден, пожелавам успешна предизборна кампания и най-сетне да направят коалиция тия малоумници. #промянатаидва #3част

• Upvote 1
  • Haha 2

tlvHw0q.png

14 minutes ago, Sashundera said:

Аре освен охраната, падна и бюрото на каскета! Хубав средняк му набиха като за чао и последен работен ден, пожелавам успешна предизборна кампания и най-сетне да направят коалиция тия малоумници. #промянатаидва #3част

Да видим партията на Василев и Петков. Ако и Бойко Рашков е част от нея, определено ще дроуне доста. Като цяло очаквам да вземе много % от ИТН най вече,но и от останалите партии начело с БСП.

• Upvote 3

Аз нали ти казвам, че ще гледат да копират визията, най-малко защото доста балъци ще им станат редовни клиенти, защото мислят като теб(Олеле, Божков се върна и ще търкаме билетчета, пък ще получаваме двайсетачки, за да си купим още билетчета:D). Не мислиш ли, че е малко съмнително толкова да си прилича новата лотария с тази на Божков, която бе подгонена от закона? А Нова имат някакъв договор май, та е нормално пак да излъчват лотарийните предавания на новата лотария. 

ПП: Когато конкурираха на Божков лотарията с друга(по БТВ даваха и предавания с Башар Рахал, ако не се лъжа), почти никой не си купуваше техните билетчета, защото хората си искаха Божков да ги мами, там наградите били истински. Нормално е сега да създадат същото усещане.

• Haha 3

Радев днес мега яко се изцепи, доста популистки изказвания. 
Рекорден икономически ръст, рекорден ръст на приходите, исторически ниска безработица.

На този фон 1000 различни браншове протестират, всички храни по магазините са с около 20% нагоре спрямо миналата година, а приходите са се увеличили средно със 7%. Да беше казал нещо за магистралите, и щях да се почувствам все едно отново сме 2019 г. 

ПС СЛУШАЙТЕ МОРЖА!

63546980-6078-4887-966F-FA4D9F3BA1B4.thumb.jpeg.91bb5f59ab6c616ebd32b5e06e814887.jpeg

• Facepalm 2

Кирил Петков потвърди: Опитахме се да вземем "Екогласност" от "БСП за България"

Така се прави. От "изчъгъквачи" станаха "вземачи". Толкова желаещи има да им дадът партиите си, тея гледат да сецнат дупарата на КУРнелия Нинова. Браво момци.(това е ирония, ако някой не разбере). Едната стара брантия уж предлага 500к да разцепи партия, а новите и млади лъвчета се опитват да цепят БСП. Политически живот - МАДЕ ИН БГ.

• Upvote 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Тя КУРнелия сама си цепна БСП. За тази партия освен пенсионери живеещи още преди 1989 година. Да не забравяме как от БСП заедно с ГЕРБ и ДПС естествено, саботираха изслушването на Доган за "Росенец".

• Upvote 2
21 hours ago, MJ23 said:

Тя КУРнелия сама си цепна БСП. За тази партия освен пенсионери живеещи още преди 1989 година. Да не забравяме как от БСП заедно с ГЕРБ и ДПС естествено, саботираха изслушването на Доган за "Росенец".

Чудно ми е като какъв щяха да го извикат Доган. Не е работа на парламента това, а на мвр, съд и прокуратура да си свършат работата. И не е само Доган, и Прокопиев, и Пеевски и Домусчиев и т.н. Не е работа на парламента да са разследващ орган. Освен цирка с Градус-а и Илчовски, който реално, не доведе до нищо, друго нямаше да стане.

Разгеле, най-накрая излязъл някакъв списък със 130 подслушвани човека - 4 месеца чакане...

Между временно(не че някой им вярва)(първите са "Алфа Рисърч" )

spacer.png    spacer.png

spacer.png

Edited by kabakov

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Sashundera

Ако Киро калкулатора и Асен очите влязат в ДБ и станат втори, напрао си кинем дрейте от кеф! И те ако не успеят да съставят правителство, направо да се закрива тая държава, да си ставаме една турска провинция, да си играеме по махалите и всичко ще бъде прекрасно. /s

• Haha 1

tlvHw0q.png

Ахахаха герберастките тролчета са като за последно активизирани. Голямо шоу е, очаквам до няколко часа брифингче на Биков и Митов да плюят по Петков и Василев. Pi ar Sevda Boiko яко е спуснала опорките!

1. Петков е канадски гражданин,нарушава конституцията, как може да му вярвате.

2. Василев е крадец, макар и това също да не е доказано.

3. При тях цените на всичко се покачиха. В цял свят има инфлация, ама само Еднокнижния И ГРОБ ще се справят с нея.

Тролчетата им са навсякъде, усещат,че края е близо и скоро ще си правят CV в jobs-a. 

Даже понеже още не могат да намерят клетник да го издигнат за президент и да бъде унижен от Радев, може някой трол да издигнат.

Не знам ама тая русолявата Деница от секретарките на Кирчо Петков е бая сексава... 😻 Бих вотнал, ако има как за нея специално. Супер се беше въодушевила, чак не можеше да говори "спокойно и експертно по харвардски"! 😀

• Upvote 1

jlny.gif

https://www.facebook.com/STTrifonov/posts/2635698660071638?__cft__[0]=AZXFDzUl5FWZJiC3BxJRiIhLwu5EzgiUw9eKlLyvdmYw8Aq4MF0dRcQSP9WUIjTm_yNmTkIIikx8NAGGE71xmsMR0FcDAhBFc6b6xUOI2RCJXrfhiEHdq01K0r7QKE6el_hPo2fnaYBT2R3fvOh4YW3j&__tn__=%2CO%2CP-R

Славчо и той зачерви някъде от диванчето. :( Нищо Славчо, може Баце да ти даде някое кюлче, все пак ако не бяха Вашите свръх умни депутати кой щеше да знае, че Василев е участвал в кражба на интелектуална собственост, и че Кирил Петков е бил с двойно гражданство. Представяте ли си, ако не бяхте Вие, Pi ar Sevda Boiko какви компромати трябваше да мисли, че да пуска опорки на тролчетата? 

Да видим от електората на ДБ и БСП колко ще вземе новата партия, за да знаем Слави 4 или  5 политическа сила ще е. @The Best , още ли твърдиш, че ИТН няма да имат спад и имат шанс да спечелят изборите, или ще признаеш, че Слави се провали зверски и скоро ще е опозиция на властта заедно с ГЕРБ и ДПС? :D 

пп - Че пропуснах нещо - Нали ИТН много държаха на Петър Илиев, за тях беше безценен, защо така тихомълком казаха, че повече няма да ползват услугите му и вече не е част от проекта им? :( 

Edited by MJ23
  • Upvote 1
  • Like 1
  • Facepalm 1
The Olimpic Hero

Обобщено Слави за няколко месеца буквално успя да ме отврати. Ясно е, че никога не съм му вярвал, но да кажем, че преди 1 година телевизията му беше една от малкото свободни медии, където можеше да чуеш хора, които националните телевизии пренебрегват, можеше да чуеш нещо различно, свободно, нецензурирано. Сега буквално ми е гнусно, не искам и да чуя за тази телевизия и ми е леко жал примерно за Ку-Ку бенд, които са си адски добри музиканти.

Иначе продължавам да не вярвам на никого, Кирил Петков е много умен човек, но по дяволите името на партията му звучи толкова популистки и фалшиво, че не е истина. "Продължаваме промяната". Това име все едно е взето от заглавията на първите епизоди на "Олимпик Енгъл", където слагах подобни малоумни заглавия. Дано се окаже наистина честен човек, но изобщо има ли такъв вид животно в политиката?

Аз ще си гласувам пак за "Демократична България", защото от всички партии, изглеждат една идея по-последователни и принципни в това, което правят.

16 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Аз ще си гласувам пак за "Демократична България",

Супер, можеше и за ГЕРБ, но и за ДБ е добре. Очаквам поне 5% надолу от вота през юли, след този пост.

THE GRIM REAPER

Абе ''ДИКТАТОРА'' с главно Д, Радев, дали ще ни ебе мамата през Радевата зима 😂 .

Нищо не се знае. Има поне пет партии, които дават заявка, че могат да спечелят изборите. Твърдото им ядро не се е отвратило от действията им и резултатът ще е близък. Готов съм да се обзаложа, че ИТН ще вземат повече проценти от ДБ. Новата партия ми е интересно как ще се представи на изборите.

Днес Тренд дават ДБ на 8.5% :D Рюстю, ама не Речбер, а Бойкикев е сериозно застрашен. Иначе прави ли ви впечатление как всички се хвърлят да сипят помия върху Василев и Петков? В купом - близ,пик, всички свински медии, Славуца, ГЕРБ, сега и утайката Симов от БСП, скоро очаквам и другите "социалистически утайки". Изплашени са доста според мен, особено комунягите, май Радев си има нови любимци и скоро БСП може да се сгромоляса под 10%.

• Upvote 1

Абсолютно всички медии плюят по Радев и служебното правителство. Абсолютно всички! Даже реших да си направя експеримент и да купя всякакви видове вестници, за да се уверя, че теорията ми е вярна. Стигнах и до Стършел, след доста дълго търсене. Сега ще ви разкажа какво се случи при досега ми с тази уж хумористична медия.

Гледам цяло купче "Стършел" в един квартален магазин, от който често пазарувам. Беше рано сутрин и тъкмо стоварваха вестниците. Поговорих с продавачката за вестника, казвайки:

"Виждам доста броеве на вестник "Стършел" тука. Трудно намерих магазин, който продава този вестник. Сигурно много се купува?"

"Ами, сега го докараха, после го местим отзаде, да не ни се пречка, хората купуват най-вече Телеграф и Уикенд.".

Все пак взимам един брой и плащам 0,80ст. Зарадвах се, че вестникът е бая тлъст. Рекох си, че има поне 30-40 страници вицове, тъкмо да чета в кенефа. По-късно, вече излизайки от магазина, установих че всъщност съм гепил наведнъж три броя от този прокажен вестник - един брой има под 10 страници, бе:(

Когато се върнах вкъщи и отидох до кенефа установих, че вместо да има забавни разкази, истории и вицове, те ми пишат за Румен Радев и Бойко Рашков - разединителите на нацията. Не с ирония, дори се надяват Радев да не бъде преизбран, а Рашков обвиняват в някаква далавера с апартаменти, която звучи смехотворно. Купил си човекът от някакъв тип апартамент и... о, боже, о, чудо - получил си го и всичко било точно. Следователно като го питали(неясно кои) обяснявал навсякъде, че продавачът е точен. НО... авторът пък познавал хора, които били опарени от същия тип и излизало, че Рашков го прикрива. Няма как да е иначе. Гледам кой е изготвил "статията" - Вешим. Поглеждам кой е главния редактор - Вешим. Кой ги спонсорира - "Америка за България". Ясна работата. А се чудех защо ми бият толкова на Капитал, само дето се опитват да са смешни без да им се получава, а в Капитал без да се опитват - им се получава.

Имаше ПОЛОВИН страничка вицове, бая копирани и преведени от руски и английски тъпички историйки и най-жалкото - техни собствени помийни разказчета със заглавия от типа на "Дай газ, Пегас" и "ГунЮ Адвокатина". Прочетох ги и са на нивото на форумния разказ за Крисия. Леле, мен ще ме е срам да им дам дори най-пародийните си творби за публикуване, от типа на "Кафетин Леблебиев и Лайняната брада", "Форумен град", "Сериал за глупци" и тн. Направо се потресох на какво ниво са простотиите им...

28 minutes ago, The Best said:

По-късно, вече излизайки от магазина, установих че всъщност съм гепил наведнъж три броя от този прокажен вестник

Върна ли се като един честен и достоен човек да дадеш 1.60 лв за тази кражба?

• Upvote 1
  • Wank 1

Бях намислил да върна вестниците, но вече бях далечко и не ми се връщаше, на следващия ден оставих два лева повече на продавачката и ѝ разказах случката, тя и без това е мой човек. На нея изобщо не ѝ беше направило впечатление, тъй като никой не купува тази тъпня:D Олекнах два шибани лева, можеше да взема списанието на ПЦ мания, деба(правя НЕПРЕДНАМЕРЕНА реклама на друг мой човек, не съм я планирал, Цецка:wank:)

Абе аз си мислих, че курсистите от Харвард и ДБ са сестрински партии, а във фейсбук част от редовните писачи от дебъ недоволстват от новата партия. Някой може ли да обясни?

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...