Jump to content

Избори 2021

BiZkiT

За кого ще гласувате в неделя?  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Дайте да видим нашите резултати.

Ясно е че Радокс ще напише най-тъпата смешка, така че може да си го спести.

22 minutes ago, BiZkiT said:

Дайте да видим нашите резултати.

Ясно е че Радокс ще напише най-тъпата смешка, така че може да си го спести.

Ясно е, че можеш да ме хванеш за патката, но ще ти го спестя. Чао.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Нямаше да гласувам,но ще го направя. С отвращение ще гласувам за БСП, като по - малкото зло. Само и само да не е тумора ГЕРБ. Причините поради които ще го направя са две:

1. БСП да е първа политическа сила и да получи тя мандат за съставяне на правителство първо. Ако отиде в ГЕРБ тиквата ще увърта, суче няколко месеца, колкото още да не отиде властта в други.

2. Всякакви жалки патерици на ГЕРБ да са извън парламента при висока активност - ВМРО, Воля/НФСБ.

9 minutes ago, MJ23 said:

Нямаше да гласувам,но ще го направя. С отвращение ще гласувам за БСП, като по - малкото зло. Само и само да не е тумора ГЕРБ. Причините поради които ще го направя са две:

1. БСП да е първа политическа сила и да получи тя мандат за съставяне на правителство първо. Ако отиде в ГЕРБ тиквата ще увърта, суче няколко месеца, колкото още да не отиде властта в други.

2. Всякакви жалки патерици на ГЕРБ да са извън парламента при висока активност - ВМРО, Воля/НФСБ.

Най- накрая някое умно момче в тоя форум.

22 minutes ago, MJ23 said:

Сега сериозно, най-големия тумор в България за мен е БСП, силно се надявам даже да не са 2ра сила, защото винаги гласуваме за по-малкото зло, затова винаги 2 партии са водещи. Мисля да гласувам за аутягите от ДБ.

БСП и Химлер са кофти за България.

Ако зависи от моя глас кой ще спечели и трябва да гласувам за Герб или БСП, бих гласувал за БСП, само и само да не вземат БСП.

Brutalnia

Само в BWC можеш да видиш нацист, който гласува за комунисти.

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

3 minutes ago, Brutalnia said:

Само в BWC можеш да видиш нацист, който гласува за комунисти.

За пореден път показваш,че си нямаш грам понятие  от тия неща. Ако не знаеш в ГЕРБ има повече членове на БКП, отколкото в БСП.

BAITO6O

Най-добрият вариант е въобще никоя от водещите партии да неможе да състави правителство. 

Затова донякъде има резон да се гласува за БСП. 

На първо място е важно Герб Да не спечелят с много голяма разлика и дъщерните им партии да са лимитирани. А това би се постигнало с по-голям брой гласували и донякъде разпилява е на вота към много малки партии. Жалко, че няма анти вот. Иначе БСП няма как направят правителство. Ако са умни повече никога с ДПС няма да играят открито. 

Затова с кеф пожелавам да неможе да се състави правителство и след няколко месеца пак избори. И пак и пак и пак. Стига са яли само определени. Нека настъпи малко хаус и всеки да се спасява. 

Важно е и курвето Слави с шпионите му в партията какво ще се случи като се намърдат у парламента. 

Герб да са 24% е ОК. А курвите ВМРО, Воля, НФСБ и др такива утрепки далеч. 

ДПС и Слави ще са близо. Важно е БСП да извадят горе долу Ставащ резултат. 

А тия новите клоуни от му трета вън и демократчетата може да са ми и те противни, но нека влязат с по-големи бройки все пак да уж анти-Герб и уж не биха играли и с БСП. 

Edited by BAITO6O
  • Upvote 2
Prince10
1 hour ago, MJ23 said:

Едно към едно се препокрива с моето мнение.

Първата цел на българския народ трябва да е ГЕРБ да не са на власт. Когато се случи това, тогава вече ще имаме възможността да погледнем над нещата по друг начин и да гласуваме за партия, в която виждаме смисъл. 

БСП са доста различна партия от времето на Станишев. Негативното мнение за тях циркулира, заради тогавашната им работа като управляващи. Сравнение със зулумите на ГЕРБ, тези на БСП са направо с мед да ги помажеш, така че не виждам защо да са по-неадекватни от сегашните властимащи. Далеч съм от мнението, че са цвете за мирисане, но поне гаврата на Борисов с народа ще бъде спряна.

Все пак съм реалист и знам, че ГЕРБ ще спечели...

• Upvote 2

Според мен също ще е много трудно да се състави правителсто, след като всички се дърпат да се съюзят с ГЕРБ/ДПС, а тези двете нямат да успеят сами.

Но това да се гласува за БСП също е ужасно, можете да се разхвърлите вота по малките партии, които БИ трябвало да влезнат и така също се пречи на големите.

BAITO6O

То голяма глупост е примерно как БСП с тройната коалиция приеха полският данък и сега искат да да върнат донякъде прогресивното под облагане. Иначе за мен лично полският данък си е пълна глупост и тъпотия, ноооо не зависи от мен. Взимай по-големи % от голямите и по-малки от малките. И без това всеки иска да укрива данъци и въобще не го интересува щом се е хванал на това хоро колко са % дете ще му вземат. 

• Upvote 1
kabakov
57 minutes ago, Himler said:

Поне дай някакъв конкретен аргумент защо БСП са по- голямо зло.

Всички останали партии произлизат от БСП. Бащите им/чичовци/дядовци и т.н. на всички хора в останалите партии под една или друга форма са били там. Половината Демократи са били членове на ДС, а сега се правят на божи кравички. Какъв по-голям аргумент. Отделно колкото пъти са били на власт следват катастрофи, фалити и все "хубави" работи. Всичко останало е по-добре от самото БСП.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Just now, kabakov said:

Всички останали партии произлизат от БСП. Бащите им/чичовци/дядовци и т.н. на всички хора в останалите партии под една или друга форма са били там. Половината Демократи са били членове на ДС, а сега се правят на божи кравички. Какъв по-голям аргумент. Отделно колкото пъти са били на власт следват катастрофи, фалити и все "хубави" работи. Всичко останало е по-добре от самото БСП.

При тиквуна викаш такива работи няма?

• Upvote 3
kabakov

Гответе се за избори 2 в 1 - парламентарни и президентски.

Прочети първото изречение..

• Upvote 1

BAITO6O
3 minutes ago, BiZkiT said:

Но това да се гласува за БСП също е ужасно, можете да се разхвърлите вота по малките партии, които БИ трябвало да влезнат и така също се пречи на големите.

Напротив. Малките партии ако влезнат много по-лесно ще бъдат купени. Примери колко искаш. 

Стигаме пак до това, че някой като каже, че е против бсп, той става веднага за герб.

Значи поредни избори, в които ще се гласува пак за двете партии, честито.

• Upvote 2
1 minute ago, kabakov said:

Гответе се за избори 2 в 1 - парламентарни и президентски.

Прочети първото изречение..

Дори и да е така не е ли факт,че най-долните хора от БКП сега са в ГЕРБ?

Интересно ми е да кажеш какво положително направи Боко и какво ще загубим ако не е той на власт ?

• Upvote 2
BAITO6O
13 minutes ago, kabakov said:

Отделно колкото пъти са били на власт следват катастрофи, фалити и все "хубави" работи. Всичко останало е по-добре от самото БСП.

Чакай чакай. Какви фалити какви глупости. Това от средата на 90те е съвсем коренно РАЗЛИЧНО. Имало е и чужди интереси това да се случи от др държави. Даже са го пробвали  и в Русия. Били сме обречени. Пък фалита не е чак толкова лошо нещо колкото се изкарва. Фалита премахва и оздравява там където има проблеми. Дай са да подържаме нещата на изкуствено дишане и да мятаме пари в пробита кофа. Фалита е кофти, но ако биват взети поуките от него има повече ползи в дългосрочен период. Слабите фалират, силните не. Част от нещата на 90те просто няма как сега да се случат, колкото и да се иска на някои. Има полза от Европа и ЕС. Валутният борд е добър пример за това. 

От близките фалити и тоя на КТБ, БСП имат най-малка вина. Те бяха една от жертвите. Една банка не се фалира толкова бързо и тнк.

То даже КТБ не е точно и фалирала ама айде карай, нека простолюдието си мисли така. 

Edited by BAITO6O
kabakov

Добре бе, защо автоматично се приема, че като кажа нещо против БСП то значи, че съм с ГЕРБ?...

Питаше за причина защо да не се гласува за БСП дадох ти.

При ББ е същата работа - много приказки на селски бек, много бетон и магистрали, които се нагъват като хармоники, и накрая олиото 2,90 лв, а заплатите са 700 лв, при повече късмет.

Проблемът е, че няма за кого да се гласува, защото всичките са едни и същи без значение от абревиатурата в името на парията. Накрая като нищо ще направят някакви извращение с коалиция между демократи, либерали, комунисти, зелени и националисти за да се докопат до кокала...

• Upvote 1

19 minutes ago, BAITO6O said:

Напротив. Малките партии ако влезнат много по-лесно ще бъдат купени. Примери колко искаш. 

Това е ако са псевдопатриотите и всичките изгърмели бушони. Не мисля, че Демократична България, та дори и МаяМа да се върже с Боко и ко.

BAITO6O

Ако толкова ви е страх от фалити. Проверете примерно банките колко пари имат, дали имат излишаци, дали имат солид брой ДЦК, дали си сътрудничат с други по-големи банки от чужбина и тнк и тнк. 

Ще го кажа така пък които ще да разбере. Сега банките са банки ( и не само те), а не лихварски дружества на тоя и оня. Има много повече механизми, закони и изисквания. Като спазваш международните принципи няма проблем.  Но щом вярвате на глупостите дето ръси един пожарникар си е ваш проблем. 

Примерно през 1992г. и черната сряда 16.09 кой ли е виновен за случилото се в Великобритания. Пак повтарям Великобритания. Даже и в Италия, Испания е пробвано. После и в източната Европа и някъде е било успешно, а другаде не. 

Ама като пожарникар, милиционери и други подобни утрепки и хора без познания в дадена област да говорят това се случва. Ама нека се хвали с кредитен рейтинг и др глупости, пък как се определя тоя кредитен рейтинг и тнк никакво значение няма. Важно е парите да живеят и да се движат, а не да седят по чекмеджета и др места като някакво си число и маса. Но простия български народ иска пари. И кво ще му дадеш едни 50К или 100К и ще ги профука. И после ще вика " немаме пари, не давате пари, мрем от глад" Ми ти като имаше кво прави бе, яде и сра ли бе. 

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1