Jump to content

MAFIA MINI

Farest

Recommended Posts

Това ще е сезон с 7 участника и няма да се води към статистиката на Мафия. Сезона ще свърши супер бързо. Ако се съберат 7 човека до 10 часа вечерта започваме още днес! 

Записвайте се! 

Когато се съберат гласове за някой играч той ще излети веднага! Дневната фаза ще бъде 3 часа, а нощната 1. Така ще свършим до утре играта и просто ще разцъкаме за забавление

Ай стига ташаци и помии ве ... дайте да се събереме 16 човека и да направиме един нормален сезон като хората.

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Този сезон ще помогне да се вдигне интереса пак към големите сезони. Тук ще има по малко лигавщина и повече игра, защото времето ще бъде малко за решения (3часа), а 16 човека да събереме за голям сезон според мен на тоя етап е невъзможно. 

BAITO6O

Вътре съм. Това няма как да бъде пропуснато. А колко ще лигавщините, за да си знам. 

Edited by BAITO6O
The Olimpic Hero
4 hours ago, Radox said:

Ай стига ташаци и помии ве ... дайте да се събереме 16 човека и да направиме един нормален сезон като хората.

Да бе, стига несериозни работи. @neshev, не се ли събраха 12 човека за твоя сезон ве?

BAITO6O

Фаше @Himlerи блъфа @prentiнема ли се метнете във формата на магистър Фарест, млади надежди сте. 

Edited by BAITO6O
Posted (edited)

Айдее записвайте сеее! Трябват ни още 3 човека и се почваме! 

Edited by Farest