Jump to content

WWE WrestleMania 37: 10-11 април 2021

Recommended Posts

THE ENEMY

maniamania.jpg

Brands: Raw, SmackDown

Date: April 10–11, 2021

City: Tampa, Florida

Venue: Raymond James Stadium

Tagline: Back in Business!

MATCHES:

Night 1 (April 10)

Singles match for the WWE Championship
(Cedric Alexander and Shelton Benjamin are banned from ringside)

Bobby Lashley (c) vs. Drew McIntyre

WM37_BobbyDrew_FC_Nigh1--f110dfb7a42a21d

Steel cage match

Braun Strowman vs. Shane McMahon

WM37_BraunShane_FC_Date--6bcfc6c2b045912

Singles match for the WWE SmackDown Women's Championship

Sasha Banks (c) vs. Bianca Belair

WM37_SashaVSBianca_FC_Night1--04592d2e71

Tag Team match for the WWE Raw Tag Team Championship

The New Day (c) vs. AJ Styles and Omos

WM37_NewdayVSAJOmos_FC_Date--7e76f6df752

Singles match

Bad Bunny vs. The Miz 

WM37_BunnyMiz_FC_Night1--6c80bb1d9a5f63e

Singles match

Cesaro vs. Seth Rollins

WM37_CesaroSeth_FC_Night1--08f9a9e1b2f6d

Tag Team Turmoil match
(Winners receive a WWE Women's Tag Team Championship match on Night 2)

Lana and Naomi vs. Dana Brooke and Mandy Rose vs. The Riott Squad vs. Natalya and Tamina

WM37_WomensTag_FC__Date--8efd411e6cdf663

--------------------------------

Night 2 (April 11)

Triple Threat match for the WWE Universal Championship

Roman Reigns (c) vs. Edge vs. Daniel Bryan

WM37_RomanVSEdgeBryan_FC_NIGHT2--e1c029f

Singles match

The Fiend vs. Randy Orton

WM37_FiendOrton_FC_Night2--11009f0428aca

Singles match for the WWE Raw Women's Championship

Asuka (c) vs. Rhea Ripley

WM37_asukaRhipley_FC_night2--c631c3ec939

Nigerian Drum Fight for the WWE Intercontinental Championship

Big E (c) vs. Apollo Crews

WM37_BigeApollo_FC_Night2--1e8cde3657fe7

Singles match for the WWE United States Championship

Riddle (c) vs. Sheamus

WM37_RiddleSheamus_FC_NIGHT2--9c1dd1ec32

Singles match

Kevin Owens vs. Sami Zayn 

WM37_KevinSami_FC_Night2--e9b828b6d7a0e7

• Upvote 4
  • Like 1
natopor4en

Ае приятеле, хайпинирани ли сте за Кечмания ? 

Аз честно да ви кажеме, не сме.

То ясно, че ще я гледаме, ама кейфей нещо не съм въодушевен. 

Хюмнето Шен Макмен се намърда пак в КМ спотйалта в абсурден мач, в който ще бъде бит и ебан в крайна сметка.

Лошото зайче и Миз ще е ежегодният селебрити мач. Очаквам заека да спечели по някакъв абсурден начин. И така дъртият рептил ВиниМак отново да сере на талантите си, за сметка на някое селебрити джаброни.

• Upvote 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

kabakov

Мачовете за WWE, Universal и женската титла на Смака изглеждат интересни.

Надявам се вече да се свърши с тая вражда между Ортън и Финда. Просто се изчерпа. Единственото, което остана да се направи е Ортън да опъне Алекса на ринга докато Финда кърви върху тях. Просто трябва да спрат. И е крайно време Блис да я вкарат пак в женската дивизия и да прави мачове, пък било то и с тоя ѝ образ.

И стигаме до падението - Миз, AJ и Строуман са забити в девета глуха и просто се пропиляват. То, по-добре да направят един троен мач между тях. Доста по интересен ще е отколкото тези пародии, които се очертават...

• Upvote 2

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

pukkod

За Миз и  Строуман съм съгласен, но  AJ с неговия мач го гласят да стане grand slam шампион, което не е точно девета глуха. Пък и ще видим дебюта на 222 сантиметровия Омос, който ще е още по over именно като е в отбор със Стайлс.

• Upvote 4
gboy

То голям хайп, голямо чудо ...

Я, ми кажете с какво се различава от треторазрядно хаус шоу това? Мачове като мачове, същите ги гледаме по три пъти на седмица. Няма нищо грандиозно, нищо интовативно  ... нито някоя звезда, нито някой интересен залог, даже тоя път няма и парттаймъри, че да се усеща като по-специален ивент. 

Боби Лейшли, след години джобене, ся ми го бутат за главен мач ... еми, не става, чуек.  

• Haha 1
  • Sad 1
  • Facepalm 4

MJ23
On 2/23/2021 at 11:24 AM, MJ23 said:

Надявам се да гледаме Лашли - Дрю на Мания. Факания джобър Миз може да го гледаме с Bad Bunny за 24/7 титлата,какъвто трябва да е максимума му.

Радвам се,че са се вслушали в безплатния ми съвет. Предполагам джабаронито Миз отново ще бъде унижено. А тук имаше едни очаквания за 10 годишнината от ръна му, от Мейн инвента на КМ27..

АХАХАХХАХАХАХАХАХА, пак е чудо че след 10 години още е е компанията.

• Upvote 4
  • Wank 1
Radox

Темата за WM се пуска 2 седмици преди турнира 🤣 Това никога не е било. Когато все още кеча ставаше за нещо, тази тема се пускаше още януари, понякога даже и преди Нова година и имаше стотици коментари, предположения и дискусии. Сега ще има 20-на коментара хейт и повтаряне как е повърня, и с право де. Просто WWE е такава помийна яма вече, че е време за закриване.

Иначе тоя Вини май има някакъв фетиш към мечове, черепи и пирати. Помията от дворния кенеф WM36 беше с пиратски декори, сега пак ни пробутват същите работи. Е такава липса на идеи и креативност не съм виждал досега.

• Upvote 10

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

LONE WOLF

Ако няма някакви супер изненади то и липсата на хора,като Гробаря,Скалата,Джон Сина,Брок Леснар и Трите Хикса вероятно,не прават шоуто да изглежда,като Кечмания а по скоро някой от другите турнирчета....

• Upvote 1
Bobotsi

Не може цял живот да се разчита на Гробаря, Скалата и Джон Сина. Картата е добра, повечето вражди са добре изградени, като оставим гаврата с Миз. Постоянно се мрънка как не се изграждат нови звезди а се бутат само пенсиите. И какво като ги няма Голдбърг и Трите Хикса не може да бъде добър турнира ли? Крайно време е появите им да се ограничат и да се разчита на по-младите.

• Upvote 4
neshev
8 hours ago, gboy said:

Я, ми кажете с какво се различава от треторазрядно хаус шоу това? Мачове като мачове, същите ги гледаме по три пъти на седмица. Няма нищо грандиозно, нищо интовативно  ... нито някоя звезда, нито някой интересен залог, даже тоя път няма и парттаймъри, че да се усеща като по-специален ивент. 

Тоя пост е леко странен. Защото ти казваш: "Не следя WWE, разкажете ми защо трябва да ми пука". :wacko:

Кои мачове гледаш всяка седмица? Edge vs. Reigns никога не са имали 1v1 мач. Bianca срещу Sasha също. Както и Asuka срещу Rhea Ripley. Добре, за Lashley и Drew те признавам. Имаха 1 мач на PPV през 2020. :lol:

• Upvote 4
THE ENEMY

gboy е трол, хората които казват че кечът днес не струва също са тролове, които не гледат. Истината е, че кечът е alive and well, особено що се отнася до WWE.

КечМания има потенциал да се получи доста силна, за мен до момента обявените главни мачове са с правилните хора и историите около тях са добри. Има някакъв баланс между star power и утвърждаването на нови звезди, но като цяло всички замесени са хора с харизма и такива които стоят добре на плакат, т.е. точно такива от каквито си има нужда. 

Да, има си и откровени шит фестове като Уаят срещу Ортън, но да се надяваме скоро Killer Kross, който е по-добрата версия на този gimmick, да дойде и да ни спаси.

Дори Бад Бъни и Миз изглежда като ок мач. На Мания подобни неща с целебритата са традиция, а точно този пич е фен на прдукта, а освен това изглежда и надъхан. Би могъл да се справи прилично.

• Upvote 10
  • Confused 1
LONE WOLF
1 hour ago, Bobotsi said:

Не може цял живот да се разчита на Гробаря, Скалата и Джон Сина. Картата е добра, повечето вражди са добре изградени, като оставим гаврата с Миз. Постоянно се мрънка как не се изграждат нови звезди а се бутат само пенсиите. И какво като ги няма Голдбърг и Трите Хикса не може да бъде добър турнира ли? Крайно време е появите им да се ограничат и да се разчита на по-младите.

Колко да им се ограничава участието,като вече няма екскурзии при арабите или други държави заради ковида .Така,че участието им поне на Кечмания е достатъчно за цялата година въпроса е ,че явно не ги ебе парттаймерите вече дори и с обещана публика да се покажат за най важното събитие в WWE и кеча.Като има повече изградени звезди ще може да ,не ги мислим вече дали ще присъстват и те.

• Upvote 1
kabakov

Наистина няма угодия. Предишни години коментарите бяха от рода на - писна ми от пенсии, как да изградят нова звезда като все се разчита на парттаймери, развиваите новото поколение и все подобни.

Тая година - къде са парттаймерите, защо се крият, няма старпауър...

Е решете какво искате...

Сменят се поколенията. Ако не им се даде шанс на новите, които вече остаряха, защото все оставаха на заден план заради пенсиите, как да стане работата?!

• Upvote 6

-Danny

Единствено очаквам мачовете за 2-те световни титли.

Reigns vs Lashley-Откакто Lashley е с мениджър MVP доста му се съживи образа, очаквам да направят як кютек и в крайна сметка Drew да върне титлата.Все пак е новото голямо лице, което им се получава по-добре сравнение с Reigns( просто според мен, ранните слухове, че ще е голямото лице на компанията го ебаха).Lashley и той има шансове до запази но го свеждам до минимални, понеже очаквам Reigns да запази.А не вярвам на WM 2 heel-a да си тръгнат с 2 световни титли

Reigns vs DB vs Edge-Тук според мен е момента , Reigns да го направят monster heel дето мачка, а не онзи jobber малкото му братовчед да му помогне.Ама вси пак си ги знаем и много вероятно Edge да спечели титлата което ще е грешка.Въпреки, че ми е любимият heel ever, ще е грешка той да вземе титлата.А дори и да я вземе, според мен на другото PPV ще я загуби.DB , шансовете са му минимални, а както се и говори,че ще е по-скоро part timer не вярвам да му я дадът.Най-правилно ще е Reigns да запази и да го изградят като доминиращ heel и да махнат братчеда.

• Upvote 2

[img]http://www.wwedivaspictures.com/gifs/ecw_extreme_strip_poker/5.gif[/img]

MJ23

Истината е че кеч в този форум гледаТЕ в момента не повече от 15-20 души. Поне за мен без публика се губи целия смисъл и чувството е все едно гледам ниско бюджетен сериал.

Без "стари пушки" не става,защото за последните 10-15 години WWE изгради само една супер звезда - Роман Рейнс. Картата не е крайно зле, интересно ще ми бъде да видя Рейнс - Edge и Лейшли - Макинтайър и.. До там. Просто WM заряда го няма. Усещането е като за PPV с добър кард,но е никакъв случай не и за WM.

• Upvote 3
kabakov

Да довърша предния си коментар. Проблемът на е, че старите пушки ги няма, а че букинга на новите е шитня. Извинявай, ама какъв беше букинга на AJ и Строуман в последните 2-3 месеца - никакъв. Как да ми е интересен какъвто и да е мач с тях като няма грам история покрай тях. Идиотията със Заека и Миз просто няма да я коментирам. Дори Флойд - Биг Шоу беше къде къде по-добре направен.

• Upvote 1

Just a fan

Проблем си е, че "старите пушки" ги няма. WM е едното шоу в годината, което може да привлича аудитория, която вече не гледа кеч, а може би дори такава, която никога не е гледала активно. Аз не следя кеч от години, но дойдат ли RR и WM си ги пускам, защото това са двете PPV-та, които асоциирам с най-доброто в бизнеса. Един човек, който не е като мен и асоциира кеча само с по-големите имена не би гледал шоу, в което най-голямата звезда е Рейнс, а не Сина, Скалата, Остин, Трипси, Батиста или някое друго разпознаваемо в мейнстрийма име. Просто не оптимизират бизнес възможностите си без гореспоменатите.

• Upvote 2
  • Thanks 1
gboy
11 hours ago, THE ENEMY said:

gboy е трол, хората които казват че кечът днес не струва също са тролове, които не гледат.

Не съм трол, бе, наистина опитах да го гледам последните месеци, уж заради Манията, ама е толкова скучен продуктът, че не се трае. Не ми е интересно нито да гледам Edge в МЕ, нито Боби Лешли. За другите имена в карда въобще да не говоря. Общо взето мнението ми се припокрива с това на MJ23 - няма изградени звезди и в крайна сметка няма star power за такива събития.

Не ми е зор за парттаймъри, според мен беше грешна политика да се пушват такива. Но искам да гледам МЕ-търи в тия мачове, а в момента в WWE такива са единствено Рейнс и Дрю. Само тях двамата успяха да издигнат до това ниво, всички останали изглеждат като random кечисти, които пушват за месец-два и след това връщат обратно в мидкарда. 

Имаха няколко сполучливи образа последните години, които обаче осраха. Fiend-а е типичен пример, който можеше да стане главна атракция, но е отдавна изтърван влак. Броун Строуман също, а пък обикновен мач с Шейн нямам думи какво дъно е. 

12 hours ago, neshev said:

Кои мачове гледаш всяка седмица? Edge vs. Reigns никога не са имали 1v1 мач. Bianca срещу Sasha също. Както и Asuka срещу Rhea Ripley. Добре, за Lashley и Drew те признавам. Имаха 1 мач на PPV през 2020. :lol:

И да не са го имали тоя мач - все тая. Нищо интересно, нищо което да не гледаме по 10 пъти на месец. В каквато и конфигурация да ги наредят, все същата работа си е.  Шоутата им са еднотипни и свежест няма. Миналата година изобщо не съм гледал КечМания, а май и тая ще пропусна. Ако видя, че са направили някой хубав мач, може и да го гледам, но да седна за цялото шоу не ми се вярва. 

13 hours ago, Bobotsi said:

За мене Edge си е пенсия отвсякъде, не виждам особена разлика от предишни години в това отношение. Миналата година беше голяма емоция, като се върна, тая вече не чак толкова.

• Upvote 3

baikiro
13 hours ago, THE ENEMY said:

Истината е, че кечът е alive and well

icegif-76.gif.0d0cada21ef0d681d8c1170b7dc82eac.gif

• Upvote 1
  • Haha 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

LONE WOLF
3 hours ago, kabakov said:

Да довърша предния си коментар. Проблемът на е, че старите пушки ги няма, а че букинга на новите е шитня. Извинявай, ама какъв беше букинга на AJ и Строуман в последните 2-3 месеца - никакъв. Как да ми е интересен какъвто и да е мач с тях като няма грам история покрай тях. Идиотията със Заека и Миз просто няма да я коментирам. Дори Флойд - Биг Шоу беше къде къде по-добре направен.

Докато могат старите пушки трябва да гърмат на WM тва също е един голям празник за американците нали тяхното забавление е кеча. Едвам свикваме с Гробаря ,че напълно вече приключи кариерата си и хоп айде другите по него да ги няма... Добре голяма част от феновете,като отидат в Тампа искат да видат и старите пушки,къде не са виждали дори на RR да участват не ,че карда е много лош без тях,но не е тва което е символа Wrestlemania.Като няма да има вече Гробаря се очаква Брок Леснар,Скалата,Трите Хикса,Джон Сина от тия някой да го отмени поне за един ден да е там в годината !!

• Upvote 1
HeaDMaKeR™

Тройният мач е сигурен МЕ на втората нощ, сега остава и Дрю - Лейшли да са главен мач на първата, за да може после тая малка буфча Саша Банкса да реве из социалните мрежи като недоебана.Най-голямото мрънкало в кеча, ама няма Роузи и Беки Линч и женската им революция и като цяло дивизията пропадна там където и е мястото.Ако сега не им дадът МЕ когато има 2 nights WM близките 5 години с 1 нощ пред 80-100 човека няма да видят нищо. 

• Upvote 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

neshev

42 minutes ago, HeaDMaKeR™ said:

Ако сега не им дадът МЕ когато има 2 nights WM близките 5 години с 1 нощ пред 80-100 човека няма да видят нищо. 

Очаквам двете нощи да се утвърдят и занапред. Едно на ръка, че ростерът им е огромен. И другото, че така могат да намажат още повече от продажби на билети. 

• Upvote 1
hacky

На мен в момента ми е много интересно, стават добри мачове, добре развитие на някой от кечистите, разбира се има и такива, които закопават по абсурден начин(миз), но такива случаи винаги е имало, ккто винаги е имало недоволни мрънкачи.

Че нямало публика и други простотии... В момента WWE направиха най-доброто, което можеше да се направи и според мен се справят повече от отлично, на моменти даже забравям, че няма публика, за мен атмосферата е супер. За сравнение вижте как се представят AEW, които изглеждат все едно снимат във физкултурен салон.

Чакам Кечмания с нетърпение.

• Upvote 8
The Olimpic Hero

Като познавам Винс, залагам, че Шеймъс ще бие Ридъл за по-малко от минута. 

• Haha 2
  • Sad 1