Jump to content

НВП - ЕПИЗОД 52 - THE END?

Radox

Recommended Posts

Radox

10th-anniversary-celebration-logo-vector

NVP 52

Здравейте и добре дошли в ПОСЛЕДНИЯТ брой на "Най-великият подкаст"!

На днешния ден, точно преди 10 години, с Jericho дадохме старт на най-легендарното шоу в историята на форума.

Въпреки темата, която пуснах, само ЕДИН човек се отзова да участва в шоуто, което може би е показателно, че времето на този тип "предавания" вече отмина.

Въпреки това, ви каним да се присъедините към нас в тази подобаваща ретроспекция на отминалите 10 години и припомняне на историята на най-значимото шоу в ефира на форума - НВП.

Никога не казвайте никога!

NVP-052-THE END.mp3

• Upvote 6
  • Thanks 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

BAITO6O

Как само ЕДИН бе. Ае ваща мама. А мислех да се включа и да излея цялата се насъбрала в мен ПРОСТОТИЯ, НООО нямаше смисъл, защото уж си мислех

" Е то поне 3-4 души ще уважат бачи Радокс и няма смисъл да попсувам и ръса лебец и аз".

• Haha 2
  • Facepalm 1
The Olimpic Hero

Гостът наистина не се чува. Радокс, купи си диктофон.

• Haha 1

Enough*

Тъкмо се чудих каква глупост да гледам. 

Спрях го. Гостът изобщо не се чува. :D :D

Rise of Thunder

Нищо се чува от гостът, чуек. А тъкмо се бях наканил да го слушам. 

Един бърз въпрос - къде отиде другият ти ко-хост Мистьери? 

prenti
20 minutes ago, Rise of Thunder said:

Нищо се чува от гостът, чуек. А тъкмо се бях наканил да го слушам. 

Един бърз въпрос - къде отиде другият ти ко-хост Мистьери? 

Зачервил бузки, мистериту

• Sad 1
Radox

Доста култов епичен фейл стана за юбилейния брой, ахахаха. Винаги записвам така, не знам защо се ебало тоя път така. Но сами можеше да видите, че напълно в стила на НВП, изобщо не съм и пускал записа да видя кво се чува, ахахаххаха. Мятах интрото и последната песен и го пуснах, без да ме ебе. Ко да го прая, след 10 години дано се получи по-добре записа за следващия юбилеен брой 53 :D

• Haha 4

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Metzgermeister

Аз дори не разбрах кой точно е гостът :D 

BAITO6O
6 minutes ago, Metzgermeister said:

Аз дори не разбрах кой точно е гостът

Как КОЙ. КОЙ кой. 

Човекът спечелил истинската WWE титла. Човекът дето не си спази обещанието на бала да е с нея. 

И затова за наказание съдбата му го върна. Да си първи курс студент и да нема дискотеки, ужас. А първокурсничките са си големи курволетини, особено тия от моето Велико УНСС, докато бех студент и още млад капиталист, златни времена бяха. 

• Upvote 2
  • Wank 2
baikiro

@damtiham напиши си репликите тук, че да навържем за какво иде реч. :D

• Upvote 2
  • Haha 3

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Himler

И аз бях навит да се включа, ама ме бе страх радко да не ме отреже.Ако е навит може да запише брой с мен и  Тато заедно.

• Haha 1
damtiham
10 hours ago, baikiro said:

@damtiham напиши си репликите тук, че да навържем за какво иде реч. :D

Ще се опитам най-общо казано да резюмирам моите думи (доколкото помня), за да може слушателите (ако ще има такива след установения гаф) да навържат последователността на разговора.

1:20 - 1:50 - представям се с нагласата да изглеждам една идея по-узрял

3:53 - тук вметвам, че не знаех, че Radox е МАГИСТЪР

4:33 - споделям, че съм слушал брой 0 и 0.5 на Jericho

6:35 - обърках се какво точно беше тетрисът и го питам дали са излезнали преди тамагочитата

8:18 - казвам, че знам за Биров, но не съм бил свидетел на престоя му тук

9:13 - казвам Рени 89 на квадрат

10:28 - гледайки темата с броевете на NVP го питам за брой 16-ти да разкаже какво е имал предвид под това, че гостува на себе си

12:29 - казвам нещо от сорта, че Jericho е имал богато въображение

13:11 - споменавам за многото акаунти на Bobby Angel

13:34; 14:00 - обърках GODS OF WRESTLING с podcast-a на bobothebest и wascop, който по-късно създават

14:15 - казвам, че пише, че и neshev е участвал в 28-ми брой

14:37 - В ГЪЗА БОЛИ ЛИ?

15:58 - споделям за Chris Jericho и Sheamus, че бяха последните двама в мелето тогава

16:05 - 2011 мелето беше по-зле според мен с 40 човека и яко jobber-и

20:10 - питам Radox дали можем след 7 години в невидение за случилото се с Jericho и нямайки ни вест, ни кост да го обявим официално за мъртъв

20:27 - изказваме съболезнования за другия оригинален водещ на NVP и му благодарим за оставеното от него наследство

21:17 - питам го какво се случва с Mystery и защо го няма напоследък във форума

23:14 - тук споменавам последните суми в Стани богат, когато го въртяха по БНТ и как се почваше с 50 лева

24:20 - споменавам, че според мен интереса към форума миналата година в началото на пандемията беше особено голям

24:48 - 26:08 - накратко казвам защо не искам да участвам в Мафия - не мога да следя непрекъснато мненията на другите, получавах нападки, че не съм активен, защото пиша само по 2-3 мнения на дневна фаза (въпреки че бяха обосновани и сравнително дълги); не мога да запомня уменията на новите роли, а и се оправдавам, че нямам достатъчно време, за да съм отдаден на играта; изпитвах лека вина, че аз съм една от причините 7.5 сезона да се прекрати преждемвременно

26:24 - питам Radox кой е любимият му брой на NVP

27:02 - 27:43 - първият брой на NVP, който съм слушал е брой 42 с tanchii и Steph; споделям, че Steph е културистка в момента

28:31 - споделям мнението на Radox, че няма как цял живот да се записват podcast-и и това си е било период от живота му, в който му е доставяло удоволствие, но така се стичат обстоятелствата, че може би наистина е време за епохален край на тази рубрика

29:28 - 30:59 - разказвам за моя любим брой на NVP - 39 (последния с Jericho), където участва dbrm и се скъсвам от смях от самото начало; споменавам брой 43, където за първи път добивам представа кой е G; казвам общи приказки за броевете 45 и 51, където участвам

31:35 - вметвам Със сценарии на neshev и buhala

32:31 - 46:53 - общо взето сме на едно мнение с Radox; споделям, че според мен всичко около коронавируса има общо с политически интереси на определени страни; как мерките са ок като идея, но в България са много зле приложими и са направо абсурдни, обявяват ги, колкото да отчетат някаква активност; споделям, че според мен ваксината има голяма вероятност да е измислена преди самия вирус; моята конспиративна теория е, че може би САЩ са основните виновници за този вирус и го пуснаха на Китай заради влошилите се в последните години икономически отношения, но впоследствие си вкарват страшен автогол; казвам, че не възнамерявам да се ваксинирам, освен ако не е крайно задължително и не ми се налага по спешност, ако искат, за да посетя някоя конкретна държава; също говорим как след изборите и тук, и в САЩ има вероятност според нас да се промени начинът, по който се говори за вируса; храним опозициите на властващите

47:03 - 57:17 - започнах да иронизирам всички, които в последно време започнаха все по-усилено да се занимават и парадират, че се занимават с инвестиции, акции, криптовалути и други подобни; поисках няколко съвета от Radox да го питам дали си струва да инвестираш като цяло и ако да в какво и евентуално някакви начални съвети, ако се реша на тази стъпка; коментираме дали ще има ново спукване на балона при криптовалутите

57:21 - 1:11:45 - споделям кога за първи път съм гледал футбол - бледи спомени от финала на Световното през 2006-та, финалът между Интер и Байерн в ШЛ през 2010-та и как от Световното 2010-та станах огромен фен до ден днешен на най-великата игра; на кои отбори съм фен - ЦСКА, Челси и Борусия; казвам как до 2015 бях голям фен на Милан, но поради множеството гаври с този отбор в последно време само им симпатизирам (пак ги подкрепям, но не приемам присърце всеки техен резултат); споделям че в Испания симпатизирам на Севиля заради драматичните мачове, които правят в Европа, но като цяло не ме ебе за тях, просто ми харесват мачовете им и знам, че когато играят шоуто е гарантирано; казвам как мразя Реал и Байерн, Барселона не ги харесвам особено, но са ми по-малкото зло в сравнение с Реал; Манчестър Юнайтед преди ги мразех, но не са това, което бяха и сега по-скоро са ми антипатични, заедно със Сити; споделям, че се зарадвах за титлата на Ливърпул, но сега е страшна гавра и се смея яко на моментната им форма; заявявам, че подкрепям всеки отбор в европейските турнири, който се състезава под българския флаг без значение кой е - важно е да се вдига коефициентът; накратко споменавам, че не се интересувах много от събитията през 2016-та с ЦСКА и въпросното ТИРЕ; признавам, че е може би срамен момент за историята, но също така съм ,,припознал", защото ЦСКА не се променя с едното тире - за мен клубът е емблемата (която окончателно е при нас след търга), феновете, стадиона; обсъждаме за Гришата и през 2006-та, когато Божков беше собственик на ЦСКА как беше ситуацията сходна с тази в момента - тогава са лидери през зимния полусезон, разпродават се основните играчи и Божков следователно напуска отбора, а Левски в края на сезона дърпа яко и става шампион - конспиративни теории за политически натиск над Черепа

1:12:05 - 1:20:20 - споделям, че се кефя на Bobby Lashley и, че най-сетне е получил това, което заслужава; същото се отнася за Drew McIntyre; естествено храним booking-а, ,,изграждането" на новите ЗВИЗДИ; харесва ми, че Edge ще се бие за титлата, но от друга страна това не говори много добре за федерацията, щом разчитат на полу-инвалид part-timer да hype-ва; обсъждаме евентуалните слухове и желание на WWE да пуснат някаква публика за предстоящата WrestleMania; храня големите имена от WWE, които отиват в AEW (Big Show, Chris Jericho и други)

1:20:38 - питам Radox за Sugarev

1:21:46 - казвам, че не съм имал някакви негативни впечатления от Sugarev и съм го виждал предимно кеч да коментира

1:23:08 - тук исках да обсъдим някои ПУТРИБИТИЛИ; главно за HBK_forever го питах, понеже видях, че и с него се наливат

1:24:20 - 1:26:35 - питам Radox дали това наистина ще е последният брой на NVP и дали би евентуално дал мажоритарния си дял с акции на някой надъхан потребител да е новия водещ

Благодаря още един път за участието в може би един от последните (ако не и последния брой) на NVP с оригиналния му водещ! :beer:

Edited by damtiham
  • Upvote 4
  • Haha 2

THE CHOSEN ONE!

Radox

Е ти наистина си пълен психопат. Това нормален човек да седне да го вади и пише не виждам как ще има нерви 😂

Сега може да си го принтирате и да пуснете шоуто, като след всяко нещо казано от мене може да четете от листа като субтитри, ахяхафа.

Е поне последния брой на НВП след 10 години пумиа завърши с подобаваща доза ПУМИА!

• Upvote 3
  • Haha 5

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

damtiham

Това може би е някакъв прецедент в историята на форумните podcast-ове, наистина. Не е за първи път нещо да прекъсва гостът или въобще да не се чува, но никой не мисля, че си е правил труда да преписва по спомен какво е говорил. Все пак реших да се напъна, за да отсрамим поне малко гафа и се надявам да има слушатели, които за последно ще си пуснат този епизод, за да запомнят NVP с добро. :D

Spoiler

Обещавам, че когато аз стана водещ ще се постарая да сведа до минимум подобни гафове.

Edited by damtiham

THE CHOSEN ONE!

Himler

Абежвъсможно ли е да се дадат линкове с всички епизоди? 

Radox

Имам ги, ама ме мързи да ги качвам са.

• Sad 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

BAITO6O
On 3/22/2021 at 11:51 PM, damtiham said:

поисках няколко съвета от Radox да го питам дали си струва да инвестираш като цяло и ако да в какво и евентуално някакви начални съвети, ако се реша на тази стъпка;

Е как ще питаш бачи Радокс за това е. Човека няма СПЕЦИАЛНО образование по това. Няма МАГИСТЪРСКА степен свързан с финансовите пазари, като ментето комуне БАЙТОШООООО. Едва ли познава и хора дето реално се занимават и управляват портфейл, като работят на фин.пазари за някой друг и тнк и тнк. Да живее капитализъмчето и петрола в краткосрочен период. Световният морски транпорт се възражда и тая година ще има бум бам чупим суми. Тия циганета идийчета дето заседнаха в Суецкото каналче не се броят.

Но кво да правиш циганска му работа.

Edited by BAITO6O
  • Facepalm 1